Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio femeni juvenil | grup 2

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
BERGA, C.E. A 08 PUIGREIG, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 03 GIMNASTIC MANRESA, C. A
NAVÀS,C.E. A 02 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 70 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
JUNIOR,C.F. A 42 VACARISSES, CLUB FUTBOL A
FRUITOSENC, F.C. A 28 MATADEPERENC, ATHLETIC A
SALLENT, C.E. A 012 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
SAN LORENZO, U.D. A 81 MANRESA, C.E. A
Jornada 2 08-10-2023
PUIGREIG, C.E. A 12 SAN LORENZO, U.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 60 BERGA, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 03 NAVÀS,C.E. A
VACARISSES, CLUB FUTBOL A 09 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
JUNIOR,C.F. A 31 MATADEPERENC, ATHLETIC A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 120 FRUITOSENC, F.C. A
MANRESA, C.E. A 90 SALLENT, C.E. A
Jornada 3 15-10-2023
PUIGREIG, C.E. A 07 GIMNASTIC MANRESA, C. A
BERGA, C.E. A 14 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 50 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
NAVÀS,C.E. A 22 VACARISSES, CLUB FUTBOL A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 90 MATADEPERENC, ATHLETIC A
JUNIOR,C.F. A 16 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
FRUITOSENC, F.C. A 15 MANRESA, C.E. A
SAN LORENZO, U.D. A 80 SALLENT, C.E. A
Jornada 4 22-10-2023
GIMNASTIC MANRESA, C. A 71 SAN LORENZO, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 11 PUIGREIG, C.E. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 23 BERGA, C.E. A
VACARISSES, CLUB FUTBOL A 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MATADEPERENC, ATHLETIC A 42 NAVÀS,C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
MANRESA, C.E. A 05 JUNIOR,C.F. A
SALLENT, C.E. A 02 FRUITOSENC, F.C. A
Jornada 5 29-10-2023
GIMNASTIC MANRESA, C. A 51 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
PUIGREIG, C.E. A 50 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
BERGA, C.E. A 44 VACARISSES, CLUB FUTBOL A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 74 MATADEPERENC, ATHLETIC A
NAVÀS,C.E. A 02 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 80 MANRESA, C.E. A
JUNIOR,C.F. A 81 SALLENT, C.E. A
SAN LORENZO, U.D. A 121 FRUITOSENC, F.C. A
Jornada 6 05-11-2023
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 21 SAN LORENZO, U.D. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 09 GIMNASTIC MANRESA, C. A
VACARISSES, CLUB FUTBOL A 45 PUIGREIG, C.E. A
MATADEPERENC, ATHLETIC A 41 BERGA, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MANRESA, C.E. A 14 NAVÀS,C.E. A
SALLENT, C.E. A 017 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
FRUITOSENC, F.C. A 05 JUNIOR,C.F. A
Jornada 7 12-11-2023
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 51 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 80 VACARISSES, CLUB FUTBOL A
PUIGREIG, C.E. A 13 MATADEPERENC, ATHLETIC A
BERGA, C.E. A 016 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 50 MANRESA, C.E. A
NAVÀS,C.E. A 60 SALLENT, C.E. A
FRUITOSENC, F.C. A 016 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
SAN LORENZO, U.D. A 01 JUNIOR,C.F. A
Jornada 8 19-11-2023
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 11 SAN LORENZO, U.D. A
VACARISSES, CLUB FUTBOL A 18 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
MATADEPERENC, ATHLETIC A 29 GIMNASTIC MANRESA, C. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 60 PUIGREIG, C.E. A
MANRESA, C.E. A 43 BERGA, C.E. A
SALLENT, C.E. A 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
FRUITOSENC, F.C. A 14 NAVÀS,C.E. A
JUNIOR,C.F. A 06 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 9 26-11-2023
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 04 VACARISSES, CLUB FUTBOL A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 42 MATADEPERENC, ATHLETIC A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 40 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
PUIGREIG, C.E. A 23 MANRESA, C.E. A
BERGA, C.E. A 40 SALLENT, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 90 FRUITOSENC, F.C. A
NAVÀS,C.E. A 14 JUNIOR,C.F. A
SAN LORENZO, U.D. A 03 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 10 03-12-2023
VACARISSES, CLUB FUTBOL A 12 SAN LORENZO, U.D. A
MATADEPERENC, ATHLETIC A 24 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 01 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
MANRESA, C.E. A 07 GIMNASTIC MANRESA, C. A
SALLENT, C.E. A 08 PUIGREIG, C.E. A
FRUITOSENC, F.C. A 04 BERGA, C.E. A
JUNIOR,C.F. A 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 100 NAVÀS,C.E. A
Jornada 11 17-12-2023
VACARISSES, CLUB FUTBOL A 32 MATADEPERENC, ATHLETIC A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 05 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 82 MANRESA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 180 SALLENT, C.E. A
PUIGREIG, C.E. A 151 FRUITOSENC, F.C. A
BERGA, C.E. A 03 JUNIOR,C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 13 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
SAN LORENZO, U.D. A 30 NAVÀS,C.E. A
Jornada 12 14-01-2024
MATADEPERENC, ATHLETIC A 31 SAN LORENZO, U.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 52 VACARISSES, CLUB FUTBOL A
MANRESA, C.E. A 31 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
SALLENT, C.E. A 08 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
FRUITOSENC, F.C. A 110 GIMNASTIC MANRESA, C. A
JUNIOR,C.F. A 32 PUIGREIG, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 100 BERGA, C.E. A
NAVÀS,C.E. A 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 13 21-01-2024
MATADEPERENC, ATHLETIC A 07 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
VACARISSES, CLUB FUTBOL A 21 MANRESA, C.E. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 20 SALLENT, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 90 FRUITOSENC, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 30 JUNIOR,C.F. A
PUIGREIG, C.E. A 03 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
BERGA, C.E. A 21 NAVÀS,C.E. A
SAN LORENZO, U.D. A 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 14 28-01-2024
SAN LORENZO, U.D. A 13 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
MANRESA, C.E. A 17 MATADEPERENC, ATHLETIC A
SALLENT, C.E. A 06 VACARISSES, CLUB FUTBOL A
FRUITOSENC, F.C. A 05 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
JUNIOR,C.F. A 32 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. A
NAVÀS,C.E. A 04 PUIGREIG, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 31 BERGA, C.E. A
Jornada 15 04-02-2024
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 100 MANRESA, C.E. A
MATADEPERENC, ATHLETIC A 70 SALLENT, C.E. A
VACARISSES, CLUB FUTBOL A 101 FRUITOSENC, F.C. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 07 JUNIOR,C.F. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 50 NAVÀS,C.E. A
PUIGREIG, C.E. A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
BERGA, C.E. A 24 SAN LORENZO, U.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
PUIGREIG, C.E. A 60 BERGA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 52 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 30 NAVÀS,C.E. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 013 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
VACARISSES, CLUB FUTBOL A 24 JUNIOR,C.F. A
MATADEPERENC, ATHLETIC A 90 FRUITOSENC, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - SALLENT, C.E. A
MANRESA, C.E. A 21 SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 17 25-02-2024
SAN LORENZO, U.D. A 05 PUIGREIG, C.E. A
BERGA, C.E. A 07 GIMNASTIC MANRESA, C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 22 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
NAVÀS,C.E. A 30 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 50 VACARISSES, CLUB FUTBOL A
MATADEPERENC, ATHLETIC A 21 JUNIOR,C.F. A
FRUITOSENC, F.C. A 09 FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
SALLENT, C.E. A 15 MANRESA, C.E. A
Jornada 18 03-03-2024
GIMNASTIC MANRESA, C. A - PUIGREIG, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - BERGA, C.E. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
VACARISSES, CLUB FUTBOL A - NAVÀS,C.E. A
MATADEPERENC, ATHLETIC A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A 61 JUNIOR,C.F. A
MANRESA, C.E. A - FRUITOSENC, F.C. A
SALLENT, C.E. A - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 19 10-03-2024
SAN LORENZO, U.D. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
PUIGREIG, C.E. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
BERGA, C.E. A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - VACARISSES, CLUB FUTBOL A
NAVÀS,C.E. A - MATADEPERENC, ATHLETIC A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
JUNIOR,C.F. A - MANRESA, C.E. A
FRUITOSENC, F.C. A - SALLENT, C.E. A
Jornada 20 17-03-2024
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - PUIGREIG, C.E. A
VACARISSES, CLUB FUTBOL A - BERGA, C.E. A
MATADEPERENC, ATHLETIC A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - NAVÀS,C.E. A
MANRESA, C.E. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
SALLENT, C.E. A - JUNIOR,C.F. A
FRUITOSENC, F.C. A - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 21 24-03-2024
SAN LORENZO, U.D. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
PUIGREIG, C.E. A - VACARISSES, CLUB FUTBOL A
BERGA, C.E. A - MATADEPERENC, ATHLETIC A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
NAVÀS,C.E. A - MANRESA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - SALLENT, C.E. A
JUNIOR,C.F. A - FRUITOSENC, F.C. A
Jornada 22 07-04-2024
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
VACARISSES, CLUB FUTBOL A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
MATADEPERENC, ATHLETIC A - PUIGREIG, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - BERGA, C.E. A
MANRESA, C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
SALLENT, C.E. A - NAVÀS,C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - FRUITOSENC, F.C. A
JUNIOR,C.F. A - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 23 14-04-2024
SAN LORENZO, U.D. A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - VACARISSES, CLUB FUTBOL A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - MATADEPERENC, ATHLETIC A
PUIGREIG, C.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
BERGA, C.E. A - MANRESA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - SALLENT, C.E. A
NAVÀS,C.E. A - FRUITOSENC, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - JUNIOR,C.F. A
Jornada 24 21-04-2024
VACARISSES, CLUB FUTBOL A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
MATADEPERENC, ATHLETIC A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
MANRESA, C.E. A - PUIGREIG, C.E. A
SALLENT, C.E. A - BERGA, C.E. A
FRUITOSENC, F.C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
JUNIOR,C.F. A - NAVÀS,C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 25 28-04-2024
SAN LORENZO, U.D. A - VACARISSES, CLUB FUTBOL A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - MATADEPERENC, ATHLETIC A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - MANRESA, C.E. A
PUIGREIG, C.E. A - SALLENT, C.E. A
BERGA, C.E. A - FRUITOSENC, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - JUNIOR,C.F. A
NAVÀS,C.E. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 26 05-05-2024
MATADEPERENC, ATHLETIC A - VACARISSES, CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
MANRESA, C.E. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SALLENT, C.E. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
FRUITOSENC, F.C. A - PUIGREIG, C.E. A
JUNIOR,C.F. A - BERGA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
NAVÀS,C.E. A - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 27 12-05-2024
SAN LORENZO, U.D. A - MATADEPERENC, ATHLETIC A
VACARISSES, CLUB FUTBOL A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - MANRESA, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - SALLENT, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - FRUITOSENC, F.C. A
PUIGREIG, C.E. A - JUNIOR,C.F. A
BERGA, C.E. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - NAVÀS,C.E. A
Jornada 28 19-05-2024
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - MATADEPERENC, ATHLETIC A
MANRESA, C.E. A - VACARISSES, CLUB FUTBOL A
SALLENT, C.E. A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
FRUITOSENC, F.C. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JUNIOR,C.F. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - PUIGREIG, C.E. A
NAVÀS,C.E. A - BERGA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 29 26-05-2024
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A - SAN LORENZO, U.D. A
MATADEPERENC, ATHLETIC A - MANRESA, C.E. A
VACARISSES, CLUB FUTBOL A - SALLENT, C.E. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - FRUITOSENC, F.C. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - JUNIOR,C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
PUIGREIG, C.E. A - NAVÀS,C.E. A
BERGA, C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 30 02-06-2024
MANRESA, C.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 A
SALLENT, C.E. A - MATADEPERENC, ATHLETIC A
FRUITOSENC, F.C. A - VACARISSES, CLUB FUTBOL A
JUNIOR,C.F. A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
NAVÀS,C.E. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - PUIGREIG, C.E. A
SAN LORENZO, U.D. A - BERGA, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.