Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio femeni infantil | grup 17

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
TIANA, C.C.E. A 111 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
SANT GABRIEL, C.D. C 40 SINGUERLIN, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 64 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
SISTRELLS C.F. A 91 MASNOU AT. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 56 BASE SEAGULL B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 62 IMPERIO , C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E B 83 PREMIA DALT, C.D. C
Jornada 2 08-10-2023
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 111 SANT ANDREU, U.E B
SINGUERLIN, C.F. A 30 TIANA, C.C.E. A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 02 SANT GABRIEL, C.D. C
MASNOU AT. B 52 Pª BARC. BARCINO, CE B
BASE SEAGULL B 37 SISTRELLS C.F. A
IMPERIO , C.F. A 100 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
PREMIA DALT, C.D. C 73 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
Jornada 3 15-10-2023
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 010 SINGUERLIN, C.F. A
TIANA, C.C.E. A 30 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
SANT GABRIEL, C.D. C 80 MASNOU AT. B
Pª BARC. BARCINO, CE B 55 BASE SEAGULL B
SISTRELLS C.F. A 32 IMPERIO , C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 10 PREMIA DALT, C.D. C
SANT ANDREU, U.E B 60 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
Jornada 4 22-10-2023
SINGUERLIN, C.F. A 32 SANT ANDREU, U.E B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 73 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
MASNOU AT. B 04 TIANA, C.C.E. A
BASE SEAGULL B 010 SANT GABRIEL, C.D. C
IMPERIO , C.F. A 100 Pª BARC. BARCINO, CE B
Descansa
R
SISTRELLS C.F. A
PREMIA DALT, C.D. C 52 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Jornada 5 29-10-2023
SINGUERLIN, C.F. A 80 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 24 MASNOU AT. B
TIANA, C.C.E. A 61 BASE SEAGULL B
SANT GABRIEL, C.D. C 22 IMPERIO , C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE B
R
Descansa
SISTRELLS C.F. A 72 PREMIA DALT, C.D. C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 01 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
SANT ANDREU, U.E B 101 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Jornada 6 05-11-2023
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 04 SANT ANDREU, U.E B
MASNOU AT. B 111 SINGUERLIN, C.F. A
BASE SEAGULL B 32 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
IMPERIO , C.F. A 33 TIANA, C.C.E. A
Descansa
R
SANT GABRIEL, C.D. C
PREMIA DALT, C.D. C 113 Pª BARC. BARCINO, CE B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 05 SISTRELLS C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 80 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
Jornada 7 12-11-2023
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 51 MASNOU AT. B
SINGUERLIN, C.F. A 122 BASE SEAGULL B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 25 IMPERIO , C.F. A
TIANA, C.C.E. A
R
Descansa
SANT GABRIEL, C.D. C 91 PREMIA DALT, C.D. C
Pª BARC. BARCINO, CE B 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
SISTRELLS C.F. A 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANT ANDREU, U.E B 60 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
Jornada 8 19-11-2023
MASNOU AT. B 07 SANT ANDREU, U.E B
BASE SEAGULL B 03 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
IMPERIO , C.F. A 16 SINGUERLIN, C.F. A
Descansa
R
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
PREMIA DALT, C.D. C 05 TIANA, C.C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 111 SANT GABRIEL, C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 83 Pª BARC. BARCINO, CE B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 16 SISTRELLS C.F. A
Jornada 9 26-11-2023
MASNOU AT. B 38 BASE SEAGULL B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 35 IMPERIO , C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A
R
Descansa
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 29 PREMIA DALT, C.D. C
TIANA, C.C.E. A 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
SANT GABRIEL, C.D. C 100 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Pª BARC. BARCINO, CE B 26 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
SANT ANDREU, U.E B 53 SISTRELLS C.F. A
Jornada 10 03-12-2023
BASE SEAGULL B 16 SANT ANDREU, U.E B
IMPERIO , C.F. A 100 MASNOU AT. B
Descansa
R
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
PREMIA DALT, C.D. C 07 SINGUERLIN, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 41 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 15 TIANA, C.C.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 010 SANT GABRIEL, C.D. C
SISTRELLS C.F. A 102 Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 11 17-12-2023
BASE SEAGULL B 09 IMPERIO , C.F. A
MASNOU AT. B
R
Descansa
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 12 PREMIA DALT, C.D. C
SINGUERLIN, C.F. A 70 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
TIANA, C.C.E. A 53 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
SISTRELLS C.F. A 09 SANT GABRIEL, C.D. C
SANT ANDREU, U.E B 100 Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 12 14-01-2024
IMPERIO , C.F. A 11 SANT ANDREU, U.E B
Descansa
R
BASE SEAGULL B
PREMIA DALT, C.D. C 51 MASNOU AT. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 03 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 02 SINGUERLIN, C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 25 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
SISTRELLS C.F. A 10 TIANA, C.C.E. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 010 SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 13 21-01-2024
IMPERIO , C.F. A
R
Descansa
BASE SEAGULL B 04 PREMIA DALT, C.D. C
MASNOU AT. B 35 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SINGUERLIN, C.F. A 100 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 28 SISTRELLS C.F. A
TIANA, C.C.E. A 45 Pª BARC. BARCINO, CE B
SANT ANDREU, U.E B 23 SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 14 28-01-2024
SANT ANDREU, U.E B
R
Descansa
PREMIA DALT, C.D. C 17 IMPERIO , C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 24 BASE SEAGULL B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 101 MASNOU AT. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 03 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
SISTRELLS C.F. A 16 SINGUERLIN, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE B 45 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
SANT GABRIEL, C.D. C 10 TIANA, C.C.E. A
Jornada 15 04-02-2024
Descansa
R
PREMIA DALT, C.D. C
IMPERIO , C.F. A 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
BASE SEAGULL B 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
MASNOU AT. B 72 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 36 SISTRELLS C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A 100 Pª BARC. BARCINO, CE B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 010 SANT GABRIEL, C.D. C
TIANA, C.C.E. A 41 SANT ANDREU, U.E B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B 23 TIANA, C.C.E. A
SINGUERLIN, C.F. A 10 SANT GABRIEL, C.D. C
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 21 Pª BARC. BARCINO, CE B
MASNOU AT. B 17 SISTRELLS C.F. A
BASE SEAGULL B 82 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
IMPERIO , C.F. A 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
PREMIA DALT, C.D. C 24 SANT ANDREU, U.E B
Jornada 17 25-02-2024
SANT ANDREU, U.E B - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
TIANA, C.C.E. A 12 SINGUERLIN, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. C 90 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
Pª BARC. BARCINO, CE B 27 MASNOU AT. B
SISTRELLS C.F. A 90 BASE SEAGULL B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 15 IMPERIO , C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 44 PREMIA DALT, C.D. C
Jornada 18 03-03-2024
SINGUERLIN, C.F. A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A - TIANA, C.C.E. A
MASNOU AT. B - SANT GABRIEL, C.D. C
BASE SEAGULL B - Pª BARC. BARCINO, CE B
IMPERIO , C.F. A - SISTRELLS C.F. A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
PREMIA DALT, C.D. C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 19 10-03-2024
SANT ANDREU, U.E B - SINGUERLIN, C.F. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
TIANA, C.C.E. A - MASNOU AT. B
SANT GABRIEL, C.D. C - BASE SEAGULL B
Pª BARC. BARCINO, CE B - IMPERIO , C.F. A
SISTRELLS C.F. A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B - PREMIA DALT, C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
Jornada 20 17-03-2024
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A - SINGUERLIN, C.F. A
MASNOU AT. B - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
BASE SEAGULL B - TIANA, C.C.E. A
IMPERIO , C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. C
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE B
PREMIA DALT, C.D. C - SISTRELLS C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 21 24-03-2024
SANT ANDREU, U.E B - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
SINGUERLIN, C.F. A - MASNOU AT. B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B - BASE SEAGULL B
TIANA, C.C.E. A - IMPERIO , C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. C
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE B - PREMIA DALT, C.D. C
SISTRELLS C.F. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Jornada 22 07-04-2024
MASNOU AT. B - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
BASE SEAGULL B - SINGUERLIN, C.F. A
IMPERIO , C.F. A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
Descansa
R
TIANA, C.C.E. A
PREMIA DALT, C.D. C - SANT GABRIEL, C.D. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - Pª BARC. BARCINO, CE B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - SISTRELLS C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 23 14-04-2024
SANT ANDREU, U.E B - MASNOU AT. B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A - BASE SEAGULL B
SINGUERLIN, C.F. A - IMPERIO , C.F. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
R
Descansa
TIANA, C.C.E. A - PREMIA DALT, C.D. C
SANT GABRIEL, C.D. C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
Pª BARC. BARCINO, CE B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SISTRELLS C.F. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
Jornada 24 21-04-2024
BASE SEAGULL B - MASNOU AT. B
IMPERIO , C.F. A - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
SINGUERLIN, C.F. A
PREMIA DALT, C.D. C - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - TIANA, C.C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - SANT GABRIEL, C.D. C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B - Pª BARC. BARCINO, CE B
SISTRELLS C.F. A - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 25 28-04-2024
SANT ANDREU, U.E B - BASE SEAGULL B
MASNOU AT. B - IMPERIO , C.F. A
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
SINGUERLIN, C.F. A - PREMIA DALT, C.D. C
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
TIANA, C.C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANT GABRIEL, C.D. C - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
Pª BARC. BARCINO, CE B - SISTRELLS C.F. A
Jornada 26 05-05-2024
IMPERIO , C.F. A - BASE SEAGULL B
Descansa
R
MASNOU AT. B
PREMIA DALT, C.D. C - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - SINGUERLIN, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B - TIANA, C.C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. C - SISTRELLS C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE B - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 27 12-05-2024
SANT ANDREU, U.E B - IMPERIO , C.F. A
BASE SEAGULL B
R
Descansa
MASNOU AT. B - PREMIA DALT, C.D. C
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
SINGUERLIN, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
TIANA, C.C.E. A - SISTRELLS C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. C - Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 28 19-05-2024
Descansa
R
IMPERIO , C.F. A
PREMIA DALT, C.D. C - BASE SEAGULL B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - MASNOU AT. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B - SINGUERLIN, C.F. A
SISTRELLS C.F. A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
Pª BARC. BARCINO, CE B - TIANA, C.C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. C - SANT ANDREU, U.E B
Jornada 29 26-05-2024
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E B
IMPERIO , C.F. A - PREMIA DALT, C.D. C
BASE SEAGULL B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
MASNOU AT. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
SINGUERLIN, C.F. A - SISTRELLS C.F. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B - Pª BARC. BARCINO, CE B
TIANA, C.C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 30 02-06-2024
PREMIA DALT, C.D. C
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - IMPERIO , C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - BASE SEAGULL B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B - MASNOU AT. B
SISTRELLS C.F. A - JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A
Pª BARC. BARCINO, CE B - SINGUERLIN, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. C - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. B
SANT ANDREU, U.E B - TIANA, C.C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.