Competició | TEMPORADA 2023-2024

primera divisio femeni | grup 1

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 10-09-2023
BERGA, C.E. A 13 CAN PARELLADA, C.D. A
Descansa - FIGUERES, U.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 14 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SANT GABRIEL, C.D. B 04 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
PALAUTORDERA, C.F. A 41 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 05 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CASSA, U.D. A 08 SEAGULL BDN, C.E. B
EUROPA, C.E. B 10 TORELLO, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 04 CIRERA, U.D. A
Jornada 2 17-09-2023
CAN PARELLADA, C.D. A 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FIGUERES, U.E. A 61 BERGA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 40 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
SABADELL F.C., C.E. A 43 SANT GABRIEL, C.D. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 12 PALAUTORDERA, C.F. A
SEAGULL BDN, C.E. B 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
TORELLO, C.F. A 10 CASSA, U.D. A
CIRERA, U.D. A 21 EUROPA, C.E. B
Jornada 3 24-09-2023
CAN PARELLADA, C.D. A 32 FIGUERES, U.E. A
BERGA, C.E. A 23 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Descansa - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 10 SABADELL F.C., C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B 30 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
PALAUTORDERA, C.F. A 10 SEAGULL BDN, C.E. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 01 TORELLO, C.F. A
CASSA, U.D. A 14 CIRERA, U.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 19 EUROPA, C.E. B
Jornada 4 01-10-2023
FIGUERES, U.E. A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 12 CAN PARELLADA, C.D. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 20 BERGA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. A - Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 11 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
SEAGULL BDN, C.E. B 11 SANT GABRIEL, C.D. B
TORELLO, C.F. A 12 PALAUTORDERA, C.F. A
CIRERA, U.D. A 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
EUROPA, C.E. B 121 CASSA, U.D. A
Jornada 5 08-10-2023
FIGUERES, U.E. A 23 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
CAN PARELLADA, C.D. A 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
BERGA, C.E. A 14 SABADELL F.C., C.E. A
Descansa - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 00 SEAGULL BDN, C.E. B
SANT GABRIEL, C.D. B 12 TORELLO, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 21 CIRERA, U.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 05 EUROPA, C.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 34 CASSA, U.D. A
Jornada 6 15-10-2023
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 63 FIGUERES, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 31 CAN PARELLADA, C.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 51 BERGA, C.E. A
SEAGULL BDN, C.E. B - Descansa
TORELLO, C.F. A 20 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
CIRERA, U.D. A 20 SANT GABRIEL, C.D. B
EUROPA, C.E. B 23 PALAUTORDERA, C.F. A
CASSA, U.D. A 22 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 7 22-10-2023
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FIGUERES, U.E. A 22 SABADELL F.C., C.E. A
CAN PARELLADA, C.D. A 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
BERGA, C.E. A 02 SEAGULL BDN, C.E. B
Descansa - TORELLO, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 24 CIRERA, U.D. A
SANT GABRIEL, C.D. B 04 EUROPA, C.E. B
PALAUTORDERA, C.F. A 20 CASSA, U.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 8 29-10-2023
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SABADELL F.C., C.E. A 34 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 21 FIGUERES, U.E. A
SEAGULL BDN, C.E. B 02 CAN PARELLADA, C.D. A
TORELLO, C.F. A 22 BERGA, C.E. A
CIRERA, U.D. A - Descansa
EUROPA, C.E. B 30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
CASSA, U.D. A 12 SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 11 PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 9 05-11-2023
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 34 SABADELL F.C., C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 81 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FIGUERES, U.E. A 52 SEAGULL BDN, C.E. B
CAN PARELLADA, C.D. A 20 TORELLO, C.F. A
BERGA, C.E. A 11 CIRERA, U.D. A
Descansa - EUROPA, C.E. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 30 CASSA, U.D. A
SANT GABRIEL, C.D. B 60 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 01 PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 10 12-11-2023
SABADELL F.C., C.E. A 04 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SEAGULL BDN, C.E. B 33 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
TORELLO, C.F. A 24 FIGUERES, U.E. A
CIRERA, U.D. A 13 CAN PARELLADA, C.D. A
EUROPA, C.E. B 100 BERGA, C.E. A
CASSA, U.D. A - Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 07 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
PALAUTORDERA, C.F. A 32 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 11 19-11-2023
SABADELL F.C., C.E. A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 12 SEAGULL BDN, C.E. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 21 TORELLO, C.F. A
FIGUERES, U.E. A 30 CIRERA, U.D. A
CAN PARELLADA, C.D. A 15 EUROPA, C.E. B
BERGA, C.E. A 40 CASSA, U.D. A
Descansa - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 03 PALAUTORDERA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 34 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 12 26-11-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 42 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SEAGULL BDN, C.E. B 01 SABADELL F.C., C.E. A
TORELLO, C.F. A 00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
CIRERA, U.D. A 32 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
EUROPA, C.E. B 60 FIGUERES, U.E. A
CASSA, U.D. A 01 CAN PARELLADA, C.D. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 02 BERGA, C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A - Descansa
SANT GABRIEL, C.D. B 30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Jornada 13 03-12-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 23 SEAGULL BDN, C.E. B
SABADELL F.C., C.E. A 14 TORELLO, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 41 CIRERA, U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 20 EUROPA, C.E. B
FIGUERES, U.E. A 31 CASSA, U.D. A
CAN PARELLADA, C.D. A 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
BERGA, C.E. A 03 PALAUTORDERA, C.F. A
Descansa - SANT GABRIEL, C.D. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 32 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Jornada 14 17-12-2023
SEAGULL BDN, C.E. B 00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
TORELLO, C.F. A 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CIRERA, U.D. A 20 SABADELL F.C., C.E. A
EUROPA, C.E. B 81 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
CASSA, U.D. A 06 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 24 FIGUERES, U.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A 13 CAN PARELLADA, C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. B 53 BERGA, C.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - Descansa
Jornada 15 14-01-2024
SEAGULL BDN, C.E. B 03 TORELLO, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 22 CIRERA, U.D. A
SABADELL F.C., C.E. A 14 EUROPA, C.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 32 CASSA, U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 81 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FIGUERES, U.E. A 12 PALAUTORDERA, C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. A 21 SANT GABRIEL, C.D. B
BERGA, C.E. A 22 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - Descansa
Jornada 16 21-01-2024
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 13 TORELLO, C.F. A
CIRERA, U.D. A 41 SEAGULL BDN, C.E. B
EUROPA, C.E. B 40 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CASSA, U.D. A 14 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
PALAUTORDERA, C.F. A 32 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SANT GABRIEL, C.D. B 56 FIGUERES, U.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 21 CAN PARELLADA, C.D. A
Descansa - BERGA, C.E. A
Jornada 17 28-01-2024
TORELLO, C.F. A 14 CIRERA, U.D. A
SEAGULL BDN, C.E. B 08 EUROPA, C.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 30 CASSA, U.D. A
SABADELL F.C., C.E. A 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 22 PALAUTORDERA, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 23 SANT GABRIEL, C.D. B
FIGUERES, U.E. A 22 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
CAN PARELLADA, C.D. A - Descansa
BERGA, C.E. A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B

SEGONA VOLTA

Jornada 18 04-02-2024
CAN PARELLADA, C.D. A 22 BERGA, C.E. A
FIGUERES, U.E. A - Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 31 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 02 SANT GABRIEL, C.D. B
SABADELL F.C., C.E. A 03 PALAUTORDERA, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 70 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SEAGULL BDN, C.E. B 15 CASSA, U.D. A
TORELLO, C.F. A 08 EUROPA, C.E. B
CIRERA, U.D. A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 19 18-02-2024
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 14 CAN PARELLADA, C.D. A
BERGA, C.E. A 22 FIGUERES, U.E. A
Descansa - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SANT GABRIEL, C.D. B 45 SABADELL F.C., C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - SEAGULL BDN, C.E. B
CASSA, U.D. A 22 TORELLO, C.F. A
EUROPA, C.E. B 51 CIRERA, U.D. A
Jornada 20 25-02-2024
FIGUERES, U.E. A - CAN PARELLADA, C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - BERGA, C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - Descansa
SABADELL F.C., C.E. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. B
SEAGULL BDN, C.E. B - PALAUTORDERA, C.F. A
TORELLO, C.F. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
CIRERA, U.D. A - CASSA, U.D. A
EUROPA, C.E. B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 21 03-03-2024
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - FIGUERES, U.E. A
CAN PARELLADA, C.D. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
BERGA, C.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Descansa - SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. B - SEAGULL BDN, C.E. B
PALAUTORDERA, C.F. A - TORELLO, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - CIRERA, U.D. A
CASSA, U.D. A - EUROPA, C.E. B
Jornada 22 10-03-2024
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - FIGUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - CAN PARELLADA, C.D. A
SABADELL F.C., C.E. A - BERGA, C.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - Descansa
SEAGULL BDN, C.E. B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
TORELLO, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. B
CIRERA, U.D. A - PALAUTORDERA, C.F. A
EUROPA, C.E. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
CASSA, U.D. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 23 17-03-2024
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FIGUERES, U.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
CAN PARELLADA, C.D. A - SABADELL F.C., C.E. A
BERGA, C.E. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Descansa - SEAGULL BDN, C.E. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - TORELLO, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. B - CIRERA, U.D. A
PALAUTORDERA, C.F. A - EUROPA, C.E. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - CASSA, U.D. A
Jornada 24 24-03-2024
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SABADELL F.C., C.E. A - FIGUERES, U.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - CAN PARELLADA, C.D. A
SEAGULL BDN, C.E. B - BERGA, C.E. A
TORELLO, C.F. A - Descansa
CIRERA, U.D. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
EUROPA, C.E. B - SANT GABRIEL, C.D. B
CASSA, U.D. A - PALAUTORDERA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 25 07-04-2024
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - SABADELL F.C., C.E. A
FIGUERES, U.E. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CAN PARELLADA, C.D. A - SEAGULL BDN, C.E. B
BERGA, C.E. A - TORELLO, C.F. A
Descansa - CIRERA, U.D. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - EUROPA, C.E. B
SANT GABRIEL, C.D. B - CASSA, U.D. A
PALAUTORDERA, C.F. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 26 14-04-2024
SABADELL F.C., C.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SEAGULL BDN, C.E. B - FIGUERES, U.E. A
TORELLO, C.F. A - CAN PARELLADA, C.D. A
CIRERA, U.D. A - BERGA, C.E. A
EUROPA, C.E. B - Descansa
CASSA, U.D. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - SANT GABRIEL, C.D. B
PALAUTORDERA, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 27 21-04-2024
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - SEAGULL BDN, C.E. B
FIGUERES, U.E. A - TORELLO, C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. A - CIRERA, U.D. A
BERGA, C.E. A - EUROPA, C.E. B
Descansa - CASSA, U.D. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANT GABRIEL, C.D. B - PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 28 28-04-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - SABADELL F.C., C.E. A
SEAGULL BDN, C.E. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
TORELLO, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
CIRERA, U.D. A - FIGUERES, U.E. A
EUROPA, C.E. B - CAN PARELLADA, C.D. A
CASSA, U.D. A - BERGA, C.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - Descansa
PALAUTORDERA, C.F. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
SANT GABRIEL, C.D. B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 29 05-05-2024
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A - SEAGULL BDN, C.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - TORELLO, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - CIRERA, U.D. A
FIGUERES, U.E. A - EUROPA, C.E. B
CAN PARELLADA, C.D. A - CASSA, U.D. A
BERGA, C.E. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Descansa - PALAUTORDERA, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 30 12-05-2024
SEAGULL BDN, C.E. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
TORELLO, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. A
CIRERA, U.D. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
EUROPA, C.E. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
CASSA, U.D. A - FIGUERES, U.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - CAN PARELLADA, C.D. A
PALAUTORDERA, C.F. A - BERGA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B - Descansa
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 31 19-05-2024
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - SEAGULL BDN, C.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - TORELLO, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. A - CIRERA, U.D. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - EUROPA, C.E. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - CASSA, U.D. A
FIGUERES, U.E. A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
CAN PARELLADA, C.D. A - PALAUTORDERA, C.F. A
BERGA, C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. B
Descansa - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Jornada 32 26-05-2024
TORELLO, C.F. A - SEAGULL BDN, C.E. B
CIRERA, U.D. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
EUROPA, C.E. B - SABADELL F.C., C.E. A
CASSA, U.D. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
PALAUTORDERA, C.F. A - FIGUERES, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B - CAN PARELLADA, C.D. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - BERGA, C.E. A
Descansa - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Jornada 33 02-06-2024
TORELLO, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SEAGULL BDN, C.E. B - CIRERA, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - EUROPA, C.E. B
SABADELL F.C., C.E. A - CASSA, U.D. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - PALAUTORDERA, C.F. A
FIGUERES, U.E. A - SANT GABRIEL, C.D. B
CAN PARELLADA, C.D. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
BERGA, C.E. A - Descansa
Jornada 34 09-06-2024
CIRERA, U.D. A - TORELLO, C.F. A
EUROPA, C.E. B - SEAGULL BDN, C.E. B
CASSA, U.D. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A - SABADELL F.C., C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SANT GABRIEL, C.D. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - FIGUERES, U.E. A
Descansa - CAN PARELLADA, C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - BERGA, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.