Competició | TEMPORADA 2023-2024

preferent femeni juvenil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 17-09-2023
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 60 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 42 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIRONA, F.C. A 01 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 31 IGUALADA, C.F. A
EUROPA, C.E. A 20 SABADELL F.C., C.E. A
DAMM, C.F. A 00 SANT GABRIEL, C.D. A
BARCELONA, F.C. A 20 ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 2 24-09-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 15 BARCELONA, F.C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 14 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 06 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 20 GIRONA, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 24 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT GABRIEL, C.D. A 02 EUROPA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 11 DAMM, C.F. A
Jornada 3 01-10-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 60 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 15 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 51 IGUALADA, C.F. A
GIRONA, F.C. A 22 SABADELL F.C., C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 10 SANT GABRIEL, C.D. A
EUROPA, C.E. A 20 ESPANYOL, R.C.D. A
BARCELONA, F.C. A 41 DAMM, C.F. A
Jornada 4 08-10-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 013 BARCELONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
IGUALADA, C.F. A 02 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. A 02 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 50 GIRONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 30 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
DAMM, C.F. A 14 EUROPA, C.E. A
Jornada 5 15-10-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 07 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 13 IGUALADA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 32 SABADELL F.C., C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 80 SANT GABRIEL, C.D. A
GIRONA, F.C. A 24 ESPANYOL, R.C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 25 DAMM, C.F. A
BARCELONA, F.C. A 60 EUROPA, C.E. A
Jornada 6 22-10-2023
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 24 BARCELONA, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 50 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
IGUALADA, C.F. A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. A 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. A 41 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
ESPANYOL, R.C.D. A 14 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
DAMM, C.F. A 30 GIRONA, F.C. A
EUROPA, C.E. A 80 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 7 29-10-2023
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 15 IGUALADA, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 04 SABADELL F.C., C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 52 SANT GABRIEL, C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 01 ESPANYOL, R.C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 11 DAMM, C.F. A
GIRONA, F.C. A 41 EUROPA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A 40 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 8 05-11-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 03 BARCELONA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 13 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SABADELL F.C., C.E. A 70 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT GABRIEL, C.D. A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
ESPANYOL, R.C.D. A 20 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
DAMM, C.F. A 50 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
EUROPA, C.E. A 14 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 01 GIRONA, F.C. A
Jornada 9 12-11-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 32 IGUALADA, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 01 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 04 SANT GABRIEL, C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 12 ESPANYOL, R.C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 13 DAMM, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 EUROPA, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 50 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
BARCELONA, F.C. A 40 GIRONA, F.C. A
Jornada 10 19-11-2023
IGUALADA, C.F. A 13 BARCELONA, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 01 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT GABRIEL, C.D. A 45 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESPANYOL, R.C.D. A 60 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
DAMM, C.F. A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
EUROPA, C.E. A 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GIRONA, F.C. A 07 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 11 26-11-2023
IGUALADA, C.F. A 31 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 13 SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 33 ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 08 DAMM, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 01 EUROPA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 32 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 00 GIRONA, F.C. A
BARCELONA, F.C. A 11 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 12 03-12-2023
SABADELL F.C., C.E. A 02 BARCELONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 14 IGUALADA, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
DAMM, C.F. A 41 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 05 EUROPA, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GIRONA, F.C. A 01 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 50 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 13 17-12-2023
SABADELL F.C., C.E. A 43 SANT GABRIEL, C.D. A
IGUALADA, C.F. A 33 ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 06 DAMM, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 12 EUROPA, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 70 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 11 GIRONA, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 05 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
BARCELONA, F.C. A 50 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 14 14-01-2024
BARCELONA, F.C. A 40 SANT GABRIEL, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A 13 SABADELL F.C., C.E. A
DAMM, C.F. A 60 IGUALADA, C.F. A
EUROPA, C.E. A 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 11 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIRONA, F.C. A 20 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 15 21-01-2024
SANT GABRIEL, C.D. A 13 ESPANYOL, R.C.D. A
SABADELL F.C., C.E. A 03 DAMM, C.F. A
IGUALADA, C.F. A 01 EUROPA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 01 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 20 GIRONA, F.C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 08 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 33 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 14 BARCELONA, F.C. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 28-01-2024
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 18 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 31 GIRONA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 32 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SABADELL F.C., C.E. A 04 EUROPA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 14 DAMM, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A 23 BARCELONA, F.C. A
Jornada 17 04-02-2024
BARCELONA, F.C. A 60 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 24 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 30 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
GIRONA, F.C. A 00 IGUALADA, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 32 SABADELL F.C., C.E. A
EUROPA, C.E. A 31 SANT GABRIEL, C.D. A
DAMM, C.F. A 41 ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 18 18-02-2024
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 06 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 10 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
IGUALADA, C.F. A 03 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 14 GIRONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 60 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
ESPANYOL, R.C.D. A 11 EUROPA, C.E. A
DAMM, C.F. A 01 BARCELONA, F.C. A
Jornada 19 25-02-2024
BARCELONA, F.C. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - IGUALADA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SABADELL F.C., C.E. A
GIRONA, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - ESPANYOL, R.C.D. A
EUROPA, C.E. A - DAMM, C.F. A
Jornada 20 03-03-2024
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
IGUALADA, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SABADELL F.C., C.E. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - GIRONA, F.C. A
DAMM, C.F. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
EUROPA, C.E. A - BARCELONA, F.C. A
Jornada 21 10-03-2024
BARCELONA, F.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - IGUALADA, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - SABADELL F.C., C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SANT GABRIEL, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
GIRONA, F.C. A - DAMM, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - EUROPA, C.E. A
Jornada 22 17-03-2024
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
IGUALADA, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SABADELL F.C., C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
DAMM, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
EUROPA, C.E. A - GIRONA, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - BARCELONA, F.C. A
Jornada 23 24-03-2024
BARCELONA, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - IGUALADA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - SABADELL F.C., C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - SANT GABRIEL, C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - ESPANYOL, R.C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - DAMM, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - EUROPA, C.E. A
GIRONA, F.C. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 24 07-04-2024
IGUALADA, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SABADELL F.C., C.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT GABRIEL, C.D. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
ESPANYOL, R.C.D. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
DAMM, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
EUROPA, C.E. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
GIRONA, F.C. A - BARCELONA, F.C. A
Jornada 25 14-04-2024
BARCELONA, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - ESPANYOL, R.C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - DAMM, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - EUROPA, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - GIRONA, F.C. A
Jornada 26 21-04-2024
SABADELL F.C., C.E. A - IGUALADA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
ESPANYOL, R.C.D. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
DAMM, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
EUROPA, C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
GIRONA, F.C. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - BARCELONA, F.C. A
Jornada 27 28-04-2024
BARCELONA, F.C. A - SABADELL F.C., C.E. A
IGUALADA, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - DAMM, C.F. A
EUROPA, C.E. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - GIRONA, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 28 05-05-2024
SANT GABRIEL, C.D. A - SABADELL F.C., C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A - IGUALADA, C.F. A
DAMM, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
EUROPA, C.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
GIRONA, F.C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - BARCELONA, F.C. A
Jornada 29 12-05-2024
SANT GABRIEL, C.D. A - BARCELONA, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. A
IGUALADA, C.F. A - DAMM, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - EUROPA, C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - GIRONA, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 30 19-05-2024
ESPANYOL, R.C.D. A - SANT GABRIEL, C.D. A
DAMM, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. A
EUROPA, C.E. A - IGUALADA, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
GIRONA, F.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
BARCELONA, F.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.