Competició | TEMPORADA 2023-2024

tercera divisio benjami s9 | grup 6

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
BIGUES, C.E. A 06 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 63 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Descansa
R
VILANOVA VALLES,C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 100 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B
MOLLETENSE, U.D. B 21 SANT FOST , U.E. A
PREMIA DALT, C.D. G 60 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Descansa - MARTORELLES, C.F. B
Jornada 2 08-10-2023
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A - Descansa
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 36 BIGUES, C.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 64 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B
R
Descansa
SANT FOST , U.E. A 33 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 35 MOLLETENSE, U.D. B
MARTORELLES, C.F. B 02 PREMIA DALT, C.D. G
Jornada 3 15-10-2023
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 111 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
BIGUES, C.E. A 01 VILANOVA VALLES,C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 91 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B
Descansa
R
SANT FOST , U.E. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 43 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
MOLLETENSE, U.D. B 66 MARTORELLES, C.F. B
Descansa - PREMIA DALT, C.D. G
Jornada 4 22-10-2023
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - Descansa
VILANOVA VALLES,C.F. A 010 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B 06 BIGUES, C.E. A
SANT FOST , U.E. A 46 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
MARTORELLES, C.F. B 25 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
PREMIA DALT, C.D. G 52 MOLLETENSE, U.D. B
Jornada 5 29-10-2023
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 05 VILANOVA VALLES,C.F. A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 111 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B
BIGUES, C.E. A 34 SANT FOST , U.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 12 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
MARTORELLES, C.F. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 47 PREMIA DALT, C.D. G
Descansa - MOLLETENSE, U.D. B
Jornada 6 05-11-2023
VILANOVA VALLES,C.F. A - Descansa
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B 13 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
SANT FOST , U.E. A 010 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 25 BIGUES, C.E. A
MARTORELLES, C.F. B 73 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
PREMIA DALT, C.D. G
R
Descansa
MOLLETENSE, U.D. B 53 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Jornada 7 12-11-2023
VILANOVA VALLES,C.F. A 60 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 110 SANT FOST , U.E. A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 80 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
BIGUES, C.E. A 13 MARTORELLES, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 34 PREMIA DALT, C.D. G
Descansa
R
MOLLETENSE, U.D. B
Descansa - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Jornada 8 19-11-2023
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B - Descansa
SANT FOST , U.E. A 25 VILANOVA VALLES,C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 81 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
MARTORELLES, C.F. B 14 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
PREMIA DALT, C.D. G 11 BIGUES, C.E. A
MOLLETENSE, U.D. B 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
R
Descansa
Jornada 9 26-11-2023
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B 19 SANT FOST , U.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 22 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 21 MARTORELLES, C.F. B
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 62 PREMIA DALT, C.D. G
BIGUES, C.E. A 25 MOLLETENSE, U.D. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 33 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Descansa
R
Descansa
Jornada 10 03-12-2023
SANT FOST , U.E. A - Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 20 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B
MARTORELLES, C.F. B 93 VILANOVA VALLES,C.F. A
PREMIA DALT, C.D. G 40 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. B 04 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 43 BIGUES, C.E. A
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
Jornada 11 17-12-2023
SANT FOST , U.E. A 63 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B 010 MARTORELLES, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. A 19 PREMIA DALT, C.D. G
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 28 MOLLETENSE, U.D. B
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 41 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
BIGUES, C.E. A
R
Descansa
Descansa - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
Jornada 12 14-01-2024
Descansa - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
MARTORELLES, C.F. B 20 SANT FOST , U.E. A
PREMIA DALT, C.D. G 100 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B
MOLLETENSE, U.D. B 32 VILANOVA VALLES,C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 40 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Descansa
R
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 33 BIGUES, C.E. A
Jornada 13 21-01-2024
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 25 MARTORELLES, C.F. B
SANT FOST , U.E. A 13 PREMIA DALT, C.D. G
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B 110 MOLLETENSE, U.D. B
VILANOVA VALLES,C.F. A 26 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
R
Descansa
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 102 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
BIGUES, C.E. A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 14 28-01-2024
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 50 BIGUES, C.E. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 26 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
VILANOVA VALLES,C.F. A
R
Descansa
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B 111 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
SANT FOST , U.E. A 31 MOLLETENSE, U.D. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 16 PREMIA DALT, C.D. G
MARTORELLES, C.F. B - Descansa
Jornada 15 04-02-2024
Descansa - ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
BIGUES, C.E. A 22 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 54 VILANOVA VALLES,C.F. A
Descansa
R
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 41 SANT FOST , U.E. A
MOLLETENSE, U.D. B 113 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
PREMIA DALT, C.D. G 103 MARTORELLES, C.F. B
Jornada 16 18-02-2024
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 06 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
VILANOVA VALLES,C.F. A 22 BIGUES, C.E. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B 28 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
SANT FOST , U.E. A
R
Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 07 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
MARTORELLES, C.F. B 23 MOLLETENSE, U.D. B
PREMIA DALT, C.D. G - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 51 VILANOVA VALLES,C.F. A
BIGUES, C.E. A 30 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 22 SANT FOST , U.E. A
Descansa
R
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 22 MARTORELLES, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. B 24 PREMIA DALT, C.D. G
Jornada 18 03-03-2024
VILANOVA VALLES,C.F. A 41 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B 18 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
SANT FOST , U.E. A 43 BIGUES, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 75 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
MARTORELLES, C.F. B
R
Descansa
PREMIA DALT, C.D. G 51 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
MOLLETENSE, U.D. B - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - VILANOVA VALLES,C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 40 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 70 SANT FOST , U.E. A
BIGUES, C.E. A 62 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 33 MARTORELLES, C.F. B
Descansa
R
PREMIA DALT, C.D. G
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 10 MOLLETENSE, U.D. B
Jornada 20 17-03-2024
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B 010 VILANOVA VALLES,C.F. A
SANT FOST , U.E. A 42 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 310 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
MARTORELLES, C.F. B 45 BIGUES, C.E. A
PREMIA DALT, C.D. G 100 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
MOLLETENSE, U.D. B
R
Descansa
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B
VILANOVA VALLES,C.F. A 21 SANT FOST , U.E. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 12 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 52 MARTORELLES, C.F. B
BIGUES, C.E. A 15 PREMIA DALT, C.D. G
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 24 MOLLETENSE, U.D. B
Descansa
R
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Jornada 22 07-04-2024
SANT FOST , U.E. A 20 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 13 VILANOVA VALLES,C.F. A
MARTORELLES, C.F. B 90 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
PREMIA DALT, C.D. G 03 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
MOLLETENSE, U.D. B 63 BIGUES, C.E. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 51 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
Descansa
R
Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - SANT FOST , U.E. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B 55 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VILANOVA VALLES,C.F. A 24 MARTORELLES, C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 010 PREMIA DALT, C.D. G
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A 71 MOLLETENSE, U.D. B
BIGUES, C.E. A 09 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
R
Descansa
Jornada 24 21-04-2024
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 57 SANT FOST , U.E. A
MARTORELLES, C.F. B 91 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B
PREMIA DALT, C.D. G 21 VILANOVA VALLES,C.F. A
MOLLETENSE, U.D. B 90 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 05 ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
Descansa
R
BIGUES, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - Descansa
SANT FOST , U.E. A - MARTORELLES, C.F. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B - PREMIA DALT, C.D. G
VILANOVA VALLES,C.F. A - MOLLETENSE, U.D. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
R
Descansa
BIGUES, C.E. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
Jornada 26 05-05-2024
MARTORELLES, C.F. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
PREMIA DALT, C.D. G - SANT FOST , U.E. A
MOLLETENSE, U.D. B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - VILANOVA VALLES,C.F. A
Descansa
R
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B - ESCOLA PIA GRANOLLERS, A
Descansa - BIGUES, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.