Competició | TEMPORADA 2023-2024

tercera divisio benjami s9 | grup 1

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
SANT ANDREU, U.E D 38 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
R
Descansa
LA FLORIDA C.F. A 122 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
CONGRÉS CLUB ESP. A 71 SISTRELLS C.F. C
TECNOFUTBOL C.F A 30 TURO PEIRA, C.C.D. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 41 ESCOLA E.BRAFA A
Jornada 2 08-10-2023
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 14 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 74 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
SISTRELLS C.F. C 16 LA FLORIDA C.F. A
TURO PEIRA, C.C.D. B 05 CONGRÉS CLUB ESP. A
ESCOLA E.BRAFA A 44 TECNOFUTBOL C.F A
Jornada 3 15-10-2023
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E D 65 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 010 SISTRELLS C.F. C
LA FLORIDA C.F. A 111 TURO PEIRA, C.C.D. B
CONGRÉS CLUB ESP. A 32 ESCOLA E.BRAFA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 43 TECNOFUTBOL C.F A
Jornada 4 22-10-2023
Descansa
R
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 34 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
SISTRELLS C.F. C 51 SANT ANDREU, U.E D
TURO PEIRA, C.C.D. B 06 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
ESCOLA E.BRAFA A 53 LA FLORIDA C.F. A
TECNOFUTBOL C.F A 62 CONGRÉS CLUB ESP. A
Jornada 5 29-10-2023
Descansa
R
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 20 SISTRELLS C.F. C
SANT ANDREU, U.E D 60 TURO PEIRA, C.C.D. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 36 ESCOLA E.BRAFA A
LA FLORIDA C.F. A 38 TECNOFUTBOL C.F A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 72 CONGRÉS CLUB ESP. A
Jornada 6 05-11-2023
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 010 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
SISTRELLS C.F. C
R
Descansa
TURO PEIRA, C.C.D. B 15 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
ESCOLA E.BRAFA A 62 SANT ANDREU, U.E D
TECNOFUTBOL C.F A 74 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
CONGRÉS CLUB ESP. A 44 LA FLORIDA C.F. A
Jornada 7 12-11-2023
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 06 SISTRELLS C.F. C
Descansa
R
TURO PEIRA, C.C.D. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 32 ESCOLA E.BRAFA A
SANT ANDREU, U.E D 111 TECNOFUTBOL C.F A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 14 CONGRÉS CLUB ESP. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 63 LA FLORIDA C.F. A
Jornada 8 19-11-2023
SISTRELLS C.F. C 27 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
TURO PEIRA, C.C.D. B 42 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
ESCOLA E.BRAFA A
R
Descansa
TECNOFUTBOL C.F A 55 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
CONGRÉS CLUB ESP. A 62 SANT ANDREU, U.E D
LA FLORIDA C.F. A 83 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
Jornada 9 26-11-2023
SISTRELLS C.F. C 71 TURO PEIRA, C.C.D. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 40 ESCOLA E.BRAFA A
Descansa
R
TECNOFUTBOL C.F A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 03 CONGRÉS CLUB ESP. A
SANT ANDREU, U.E D 110 LA FLORIDA C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 100 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
Jornada 10 03-12-2023
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 100 TURO PEIRA, C.C.D. B
ESCOLA E.BRAFA A 35 SISTRELLS C.F. C
TECNOFUTBOL C.F A 30 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
CONGRÉS CLUB ESP. A
R
Descansa
LA FLORIDA C.F. A 62 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 46 SANT ANDREU, U.E D
Jornada 11 17-12-2023
TURO PEIRA, C.C.D. B 28 ESCOLA E.BRAFA A
SISTRELLS C.F. C 25 TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 610 CONGRÉS CLUB ESP. A
Descansa
R
LA FLORIDA C.F. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 52 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
SANT ANDREU, U.E D 010 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F

SEGONA VOLTA

Jornada 12 14-01-2024
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 72 SANT ANDREU, U.E D
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 06 LA FLORIDA C.F. A
SISTRELLS C.F. C 25 CONGRÉS CLUB ESP. A
TURO PEIRA, C.C.D. B 07 TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA E.BRAFA A 07 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Jornada 13 21-01-2024
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 103 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
SANT ANDREU, U.E D
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 13 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
LA FLORIDA C.F. A 122 SISTRELLS C.F. C
CONGRÉS CLUB ESP. A 101 TURO PEIRA, C.C.D. B
TECNOFUTBOL C.F A 43 ESCOLA E.BRAFA A
Jornada 14 28-01-2024
Descansa
R
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 45 SANT ANDREU, U.E D
SISTRELLS C.F. C 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
TURO PEIRA, C.C.D. B 010 LA FLORIDA C.F. A
ESCOLA E.BRAFA A 14 CONGRÉS CLUB ESP. A
TECNOFUTBOL C.F A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Jornada 15 04-02-2024
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
R
Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 51 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
SANT ANDREU, U.E D 33 SISTRELLS C.F. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 21 TURO PEIRA, C.C.D. B
LA FLORIDA C.F. A 111 ESCOLA E.BRAFA A
CONGRÉS CLUB ESP. A 65 TECNOFUTBOL C.F A
Jornada 16 18-02-2024
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
R
Descansa
SISTRELLS C.F. C 110 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
TURO PEIRA, C.C.D. B 18 SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA E.BRAFA A 53 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
TECNOFUTBOL C.F A 69 LA FLORIDA C.F. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 26 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Jornada 17 25-02-2024
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 111 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
Descansa
R
SISTRELLS C.F. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 70 TURO PEIRA, C.C.D. B
SANT ANDREU, U.E D 32 ESCOLA E.BRAFA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 210 TECNOFUTBOL C.F A
LA FLORIDA C.F. A 22 CONGRÉS CLUB ESP. A
Jornada 18 03-03-2024
SISTRELLS C.F. C 54 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
TURO PEIRA, C.C.D. B
R
Descansa
ESCOLA E.BRAFA A 58 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
TECNOFUTBOL C.F A - SANT ANDREU, U.E D
CONGRÉS CLUB ESP. A 92 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
LA FLORIDA C.F. A 37 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Jornada 19 10-03-2024
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - SISTRELLS C.F. C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C - TURO PEIRA, C.C.D. B
Descansa
R
ESCOLA E.BRAFA A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B - TECNOFUTBOL C.F A
SANT ANDREU, U.E D - CONGRÉS CLUB ESP. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - LA FLORIDA C.F. A
Jornada 20 17-03-2024
TURO PEIRA, C.C.D. B - SISTRELLS C.F. C
ESCOLA E.BRAFA A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
TECNOFUTBOL C.F A
R
Descansa
CONGRÉS CLUB ESP. A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
LA FLORIDA C.F. A - SANT ANDREU, U.E D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Jornada 21 24-03-2024
TURO PEIRA, C.C.D. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
SISTRELLS C.F. C - ESCOLA E.BRAFA A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C - TECNOFUTBOL C.F A
Descansa
R
CONGRÉS CLUB ESP. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B - LA FLORIDA C.F. A
SANT ANDREU, U.E D - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
Jornada 22 07-04-2024
ESCOLA E.BRAFA A - TURO PEIRA, C.C.D. B
TECNOFUTBOL C.F A - SISTRELLS C.F. C
CONGRÉS CLUB ESP. A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C
LA FLORIDA C.F. A
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - SANT ANDREU, U.E D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.