Competició | TEMPORADA 2023-2024

tercera divisio benjami s10 | grup 4

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
SABADELL NORD,CF. B 65 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SABADELLENCA, UE. B 25 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 29 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 15 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
MERCANTIL, C.E F 211 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CERCLE SABADELLES 1856 B 37 ESCOLA F. SABADELL B
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 24 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Jornada 2 08-10-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 20 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 111 SABADELL NORD,CF. B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 23 SABADELLENCA, UE. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 48 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 80 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
ESCOLA F. SABADELL B 53 MERCANTIL, C.E F
BADIA DEL VALLES, C.D. A 62 CERCLE SABADELLES 1856 B
Jornada 3 15-10-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 59 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
SABADELL NORD,CF. B 29 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
SABADELLENCA, UE. B 70 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 29 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 83 ESCOLA F. SABADELL B
MERCANTIL, C.E F 24 BADIA DEL VALLES, C.D. A
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 32 CERCLE SABADELLES 1856 B
Jornada 4 22-10-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 101 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 83 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 94 SABADELL NORD,CF. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 105 SABADELLENCA, UE. B
ESCOLA F. SABADELL B 39 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 13 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
CERCLE SABADELLES 1856 B 31 MERCANTIL, C.E F
Jornada 5 29-10-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 05 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 53 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SABADELL NORD,CF. B 010 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SABADELLENCA, UE. B 81 ESCOLA F. SABADELL B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 211 BADIA DEL VALLES, C.D. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 21 CERCLE SABADELLES 1856 B
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 53 MERCANTIL, C.E F
Jornada 6 05-11-2023
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 61 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 38 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 91 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
ESCOLA F. SABADELL B 61 SABADELL NORD,CF. B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 02 SABADELLENCA, UE. B
CERCLE SABADELLES 1856 B 35 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
MERCANTIL, C.E F 34 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
Jornada 7 12-11-2023
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 102 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 34 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 33 ESCOLA F. SABADELL B
SABADELL NORD,CF. B 29 BADIA DEL VALLES, C.D. A
SABADELLENCA, UE. B 72 CERCLE SABADELLES 1856 B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 77 MERCANTIL, C.E F
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 12 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
Jornada 8 19-11-2023
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 37 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 73 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL B 35 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
BADIA DEL VALLES, C.D. A 43 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
CERCLE SABADELLES 1856 B 72 SABADELL NORD,CF. B
MERCANTIL, C.E F 67 SABADELLENCA, UE. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 50 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 9 26-11-2023
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 09 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 22 ESCOLA F. SABADELL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 73 BADIA DEL VALLES, C.D. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 37 CERCLE SABADELLES 1856 B
SABADELL NORD,CF. B 39 MERCANTIL, C.E F
SABADELLENCA, UE. B 22 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 61 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 10 03-12-2023
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 71 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
ESCOLA F. SABADELL B 03 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 46 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
CERCLE SABADELLES 1856 B 38 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
MERCANTIL, C.E F 43 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 72 SABADELL NORD,CF. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 15 SABADELLENCA, UE. B
Jornada 11 17-12-2023
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 62 ESCOLA F. SABADELL B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 44 BADIA DEL VALLES, C.D. A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 51 CERCLE SABADELLES 1856 B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 36 MERCANTIL, C.E F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 25 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
SABADELL NORD,CF. B 05 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 13 SABADELLENCA, UE. B
Jornada 12 14-01-2024
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 10 ESCOLA F. SABADELL B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 22 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CERCLE SABADELLES 1856 B 25 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
MERCANTIL, C.E F 34 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 36 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 42 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SABADELLENCA, UE. B 61 SABADELL NORD,CF. B
Jornada 13 21-01-2024
ESCOLA F. SABADELL B 52 BADIA DEL VALLES, C.D. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 91 CERCLE SABADELLES 1856 B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 65 MERCANTIL, C.E F
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 43 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 51 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 27 SABADELLENCA, UE. B
SABADELL NORD,CF. B 23 RIPOLLET CLUB FUTBOL B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 28-01-2024
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 27 SABADELL NORD,CF. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 33 SABADELLENCA, UE. B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 43 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 80 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 42 MERCANTIL, C.E F
ESCOLA F. SABADELL B 71 CERCLE SABADELLES 1856 B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 32 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
Jornada 15 04-02-2024
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 30 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SABADELL NORD,CF. B 24 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
SABADELLENCA, UE. B 14 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 33 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 45 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
MERCANTIL, C.E F 12 ESCOLA F. SABADELL B
CERCLE SABADELLES 1856 B 22 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Jornada 16 18-02-2024
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 41 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 82 SABADELL NORD,CF. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 22 SABADELLENCA, UE. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 102 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
ESCOLA F. SABADELL B 54 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 85 MERCANTIL, C.E F
CERCLE SABADELLES 1856 B 05 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
Jornada 17 25-02-2024
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 25 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
SABADELL NORD,CF. B 13 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SABADELLENCA, UE. B 15 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 26 ESCOLA F. SABADELL B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 23 BADIA DEL VALLES, C.D. A
MERCANTIL, C.E F 54 CERCLE SABADELLES 1856 B
Jornada 18 03-03-2024
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 113 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 111 SABADELL NORD,CF. B
ESCOLA F. SABADELL B - SABADELLENCA, UE. B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 35 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CERCLE SABADELLES 1856 B 25 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
MERCANTIL, C.E F - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
Jornada 19 10-03-2024
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. E - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SABADELL NORD,CF. B - ESCOLA F. SABADELL B
SABADELLENCA, UE. B - BADIA DEL VALLES, C.D. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - CERCLE SABADELLES 1856 B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - MERCANTIL, C.E F
Jornada 20 17-03-2024
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
ESCOLA F. SABADELL B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
BADIA DEL VALLES, C.D. A - SABADELL NORD,CF. B
CERCLE SABADELLES 1856 B - SABADELLENCA, UE. B
MERCANTIL, C.E F - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
Jornada 21 24-03-2024
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. E - ESCOLA F. SABADELL B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - BADIA DEL VALLES, C.D. A
SABADELL NORD,CF. B - CERCLE SABADELLES 1856 B
SABADELLENCA, UE. B - MERCANTIL, C.E F
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
Jornada 22 07-04-2024
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ESCOLA F. SABADELL B - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
CERCLE SABADELLES 1856 B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
MERCANTIL, C.E F - SABADELL NORD,CF. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - SABADELLENCA, UE. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
Jornada 23 14-04-2024
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - ESCOLA F. SABADELL B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - BADIA DEL VALLES, C.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. E - CERCLE SABADELLES 1856 B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - MERCANTIL, C.E F
SABADELL NORD,CF. B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
SABADELLENCA, UE. B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 24 21-04-2024
ESCOLA F. SABADELL B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
BADIA DEL VALLES, C.D. A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CERCLE SABADELLES 1856 B - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
MERCANTIL, C.E F - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - SABADELL NORD,CF. B
SABADELLENCA, UE. B - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
Jornada 25 28-04-2024
ESCOLA F. SABADELL B - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - BADIA DEL VALLES, C.D. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - CERCLE SABADELLES 1856 B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - MERCANTIL, C.E F
CERDANYOLA VALLES, F.C. E - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SABADELL NORD,CF. B - SABADELLENCA, UE. B
Jornada 26 05-05-2024
BADIA DEL VALLES, C.D. A - ESCOLA F. SABADELL B
CERCLE SABADELLES 1856 B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
MERCANTIL, C.E F - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
SABADELLENCA, UE. B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - SABADELL NORD,CF. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.