Competició | TEMPORADA 2023-2024

tercera divisio benjami s10 | grup 15

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
CAPELLADES, C.F. B 47 MARC BARTRA 2020, C.F. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C 46 LA GRANADA, C.F. A
IGUALADA, C.F. E 31 CUBELLES, C.F. C
FATIMA, F.C. B 212 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
BASE OLERDOLA, C.E. A 35 RIUDEBITLLES, C.D. A
GELIDA, C.F. A 60 AVINYONET, U.E. A
Jornada 2 08-10-2023
MARC BARTRA 2020, C.F. C 05 GELIDA, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A 92 CAPELLADES, C.F. B
CUBELLES, C.F. C 24 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 45 IGUALADA, C.F. E
RIUDEBITLLES, C.D. A 100 FATIMA, F.C. B
AVINYONET, U.E. A 36 BASE OLERDOLA, C.E. A
Jornada 3 15-10-2023
MARC BARTRA 2020, C.F. C 03 LA GRANADA, C.F. A
CAPELLADES, C.F. B 55 CUBELLES, C.F. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C 36 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
IGUALADA, C.F. E 21 RIUDEBITLLES, C.D. A
FATIMA, F.C. B 08 AVINYONET, U.E. A
GELIDA, C.F. A 103 BASE OLERDOLA, C.E. A
Jornada 4 22-10-2023
LA GRANADA, C.F. A 46 GELIDA, C.F. A
CUBELLES, C.F. C 31 MARC BARTRA 2020, C.F. C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 73 CAPELLADES, C.F. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 93 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C
AVINYONET, U.E. A 19 IGUALADA, C.F. E
BASE OLERDOLA, C.E. A 111 FATIMA, F.C. B
Jornada 5 29-10-2023
LA GRANADA, C.F. A 32 CUBELLES, C.F. C
MARC BARTRA 2020, C.F. C 14 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
CAPELLADES, C.F. B 111 RIUDEBITLLES, C.D. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C 82 AVINYONET, U.E. A
IGUALADA, C.F. E 25 BASE OLERDOLA, C.E. A
GELIDA, C.F. A 100 FATIMA, F.C. B
Jornada 6 05-11-2023
CUBELLES, C.F. C 34 GELIDA, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 42 LA GRANADA, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 70 MARC BARTRA 2020, C.F. C
AVINYONET, U.E. A 39 CAPELLADES, C.F. B
BASE OLERDOLA, C.E. A 44 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C
FATIMA, F.C. B 27 IGUALADA, C.F. E
Jornada 7 12-11-2023
CUBELLES, C.F. C 52 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
LA GRANADA, C.F. A 48 RIUDEBITLLES, C.D. A
MARC BARTRA 2020, C.F. C 83 AVINYONET, U.E. A
CAPELLADES, C.F. B 19 BASE OLERDOLA, C.E. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C 111 FATIMA, F.C. B
IGUALADA, C.F. E 25 GELIDA, C.F. A
Jornada 8 19-11-2023
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 610 GELIDA, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 92 CUBELLES, C.F. C
AVINYONET, U.E. A 313 LA GRANADA, C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 80 MARC BARTRA 2020, C.F. C
FATIMA, F.C. B 16 CAPELLADES, C.F. B
IGUALADA, C.F. E 34 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C
Jornada 9 26-11-2023
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 26 RIUDEBITLLES, C.D. A
CUBELLES, C.F. C 81 AVINYONET, U.E. A
LA GRANADA, C.F. A 35 BASE OLERDOLA, C.E. A
MARC BARTRA 2020, C.F. C 73 FATIMA, F.C. B
CAPELLADES, C.F. B 25 IGUALADA, C.F. E
GELIDA, C.F. A 103 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C
Jornada 10 03-12-2023
GELIDA, C.F. A 01 RIUDEBITLLES, C.D. A
AVINYONET, U.E. A 212 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
BASE OLERDOLA, C.E. A 33 CUBELLES, C.F. C
FATIMA, F.C. B 212 LA GRANADA, C.F. A
IGUALADA, C.F. E 22 MARC BARTRA 2020, C.F. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C 111 CAPELLADES, C.F. B
Jornada 11 17-12-2023
RIUDEBITLLES, C.D. A 111 AVINYONET, U.E. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 22 BASE OLERDOLA, C.E. A
CUBELLES, C.F. C 122 FATIMA, F.C. B
LA GRANADA, C.F. A 65 IGUALADA, C.F. E
MARC BARTRA 2020, C.F. C 21 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C
CAPELLADES, C.F. B 18 GELIDA, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 12 14-01-2024
MARC BARTRA 2020, C.F. C 22 CAPELLADES, C.F. B
LA GRANADA, C.F. A 82 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C
CUBELLES, C.F. C 20 IGUALADA, C.F. E
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 80 FATIMA, F.C. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 41 BASE OLERDOLA, C.E. A
AVINYONET, U.E. A 111 GELIDA, C.F. A
Jornada 13 21-01-2024
GELIDA, C.F. A 41 MARC BARTRA 2020, C.F. C
CAPELLADES, C.F. B 37 LA GRANADA, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C 45 CUBELLES, C.F. C
IGUALADA, C.F. E 52 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
FATIMA, F.C. B 111 RIUDEBITLLES, C.D. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 91 AVINYONET, U.E. A
Jornada 14 28-01-2024
LA GRANADA, C.F. A 31 MARC BARTRA 2020, C.F. C
CUBELLES, C.F. C 53 CAPELLADES, C.F. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 45 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C
RIUDEBITLLES, C.D. A 61 IGUALADA, C.F. E
AVINYONET, U.E. A 105 FATIMA, F.C. B
BASE OLERDOLA, C.E. A 34 GELIDA, C.F. A
Jornada 15 04-02-2024
GELIDA, C.F. A 56 LA GRANADA, C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. C 11 CUBELLES, C.F. C
CAPELLADES, C.F. B 46 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C 35 RIUDEBITLLES, C.D. A
IGUALADA, C.F. E 32 AVINYONET, U.E. A
FATIMA, F.C. B 29 BASE OLERDOLA, C.E. A
Jornada 16 18-02-2024
CUBELLES, C.F. C 24 LA GRANADA, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 54 MARC BARTRA 2020, C.F. C
RIUDEBITLLES, C.D. A 122 CAPELLADES, C.F. B
AVINYONET, U.E. A 110 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C
BASE OLERDOLA, C.E. A 32 IGUALADA, C.F. E
FATIMA, F.C. B 010 GELIDA, C.F. A
Jornada 17 25-02-2024
GELIDA, C.F. A - CUBELLES, C.F. C
LA GRANADA, C.F. A 90 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
MARC BARTRA 2020, C.F. C 05 RIUDEBITLLES, C.D. A
CAPELLADES, C.F. B 101 AVINYONET, U.E. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C 42 BASE OLERDOLA, C.E. A
IGUALADA, C.F. E - FATIMA, F.C. B
Jornada 18 03-03-2024
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - CUBELLES, C.F. C
RIUDEBITLLES, C.D. A - LA GRANADA, C.F. A
AVINYONET, U.E. A - MARC BARTRA 2020, C.F. C
BASE OLERDOLA, C.E. A - CAPELLADES, C.F. B
FATIMA, F.C. B - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C
GELIDA, C.F. A - IGUALADA, C.F. E
Jornada 19 10-03-2024
GELIDA, C.F. A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
CUBELLES, C.F. C - RIUDEBITLLES, C.D. A
LA GRANADA, C.F. A - AVINYONET, U.E. A
MARC BARTRA 2020, C.F. C - BASE OLERDOLA, C.E. A
CAPELLADES, C.F. B - FATIMA, F.C. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C - IGUALADA, C.F. E
Jornada 20 17-03-2024
RIUDEBITLLES, C.D. A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
AVINYONET, U.E. A - CUBELLES, C.F. C
BASE OLERDOLA, C.E. A - LA GRANADA, C.F. A
FATIMA, F.C. B - MARC BARTRA 2020, C.F. C
IGUALADA, C.F. E - CAPELLADES, C.F. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C - GELIDA, C.F. A
Jornada 21 24-03-2024
RIUDEBITLLES, C.D. A - GELIDA, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - AVINYONET, U.E. A
CUBELLES, C.F. C - BASE OLERDOLA, C.E. A
LA GRANADA, C.F. A - FATIMA, F.C. B
MARC BARTRA 2020, C.F. C - IGUALADA, C.F. E
CAPELLADES, C.F. B - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C
Jornada 22 07-04-2024
AVINYONET, U.E. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
BASE OLERDOLA, C.E. A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
FATIMA, F.C. B - CUBELLES, C.F. C
IGUALADA, C.F. E - LA GRANADA, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL C - MARC BARTRA 2020, C.F. C
GELIDA, C.F. A - CAPELLADES, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.