Competició | TEMPORADA 2023-2024

tercera divisio benjami s10 | grup 11

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
CORBERA , C.F. B 12 E.F. OLESA 87, C B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 30 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA B 25 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 111 MOLINS DE REI, C.F. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 17 MARTORELL C.F. D
ABRERA, A.E. A - Descansa
PALLEJA, C.F. B 71 ESPARREGUERA, C.E. B
Jornada 2 08-10-2023
E.F. OLESA 87, C B 18 PALLEJA, C.F. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 48 CORBERA , C.F. B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL 100 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
MOLINS DE REI, C.F. B 110 Pª BLAUGRANA VALLIRANA B
MARTORELL C.F. D 43 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
Descansa - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
ESPARREGUERA, C.E. B 17 ABRERA, A.E. A
Jornada 3 15-10-2023
E.F. OLESA 87, C B 00 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
CORBERA , C.F. B 19 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 20 MOLINS DE REI, C.F. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA B 64 MARTORELL C.F. D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A - Descansa
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 13 ESPARREGUERA, C.E. B
PALLEJA, C.F. B 16 ABRERA, A.E. A
Jornada 4 22-10-2023
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 22 PALLEJA, C.F. B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL 41 E.F. OLESA 87, C B
MOLINS DE REI, C.F. B 18 CORBERA , C.F. B
MARTORELL C.F. D 42 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
Descansa - Pª BLAUGRANA VALLIRANA B
ESPARREGUERA, C.E. B 15 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
ABRERA, A.E. A 51 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Jornada 5 29-10-2023
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 14 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
E.F. OLESA 87, C B 40 MOLINS DE REI, C.F. B
CORBERA , C.F. B 33 MARTORELL C.F. D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D - Descansa
Pª BLAUGRANA VALLIRANA B 30 ESPARREGUERA, C.E. B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 22 ABRERA, A.E. A
PALLEJA, C.F. B 13 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Jornada 6 05-11-2023
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL 43 PALLEJA, C.F. B
MOLINS DE REI, C.F. B 11 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
MARTORELL C.F. D 31 E.F. OLESA 87, C B
Descansa - CORBERA , C.F. B
ESPARREGUERA, C.E. B 24 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
ABRERA, A.E. A 21 Pª BLAUGRANA VALLIRANA B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 41 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
Jornada 7 12-11-2023
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL 100 MOLINS DE REI, C.F. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 09 MARTORELL C.F. D
E.F. OLESA 87, C B - Descansa
CORBERA , C.F. B 44 ESPARREGUERA, C.E. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 18 ABRERA, A.E. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA B 25 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
PALLEJA, C.F. B 07 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
Jornada 8 19-11-2023
MOLINS DE REI, C.F. B 010 PALLEJA, C.F. B
MARTORELL C.F. D 43 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
Descansa - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
ESPARREGUERA, C.E. B 53 E.F. OLESA 87, C B
ABRERA, A.E. A 20 CORBERA , C.F. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 70 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 14 Pª BLAUGRANA VALLIRANA B
Jornada 9 26-11-2023
MOLINS DE REI, C.F. B 38 MARTORELL C.F. D
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL - Descansa
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 02 ESPARREGUERA, C.E. B
E.F. OLESA 87, C B 16 ABRERA, A.E. A
CORBERA , C.F. B 45 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 07 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
PALLEJA, C.F. B 03 Pª BLAUGRANA VALLIRANA B
Jornada 10 03-12-2023
MARTORELL C.F. D 04 PALLEJA, C.F. B
Descansa - MOLINS DE REI, C.F. B
ESPARREGUERA, C.E. B 26 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
ABRERA, A.E. A 100 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 32 E.F. OLESA 87, C B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 40 CORBERA , C.F. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA B 61 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
Jornada 11 17-12-2023
MARTORELL C.F. D - Descansa
MOLINS DE REI, C.F. B 35 ESPARREGUERA, C.E. B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL 31 ABRERA, A.E. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 17 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
E.F. OLESA 87, C B 03 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
CORBERA , C.F. B 13 Pª BLAUGRANA VALLIRANA B
PALLEJA, C.F. B 41 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
Jornada 12 14-01-2024
PALLEJA, C.F. B - Descansa
ESPARREGUERA, C.E. B 11 MARTORELL C.F. D
ABRERA, A.E. A 51 MOLINS DE REI, C.F. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 12 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 112 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA B 30 E.F. OLESA 87, C B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 14 CORBERA , C.F. B
Jornada 13 21-01-2024
Descansa - ESPARREGUERA, C.E. B
MARTORELL C.F. D 25 ABRERA, A.E. A
MOLINS DE REI, C.F. B 38 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL 52 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 33 Pª BLAUGRANA VALLIRANA B
E.F. OLESA 87, C B 20 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
CORBERA , C.F. B 22 PALLEJA, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 28-01-2024
E.F. OLESA 87, C B 10 CORBERA , C.F. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 43 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL 41 Pª BLAUGRANA VALLIRANA B
MOLINS DE REI, C.F. B 010 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
MARTORELL C.F. D 12 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Descansa - ABRERA, A.E. A
ESPARREGUERA, C.E. B 53 PALLEJA, C.F. B
Jornada 15 04-02-2024
PALLEJA, C.F. B 21 E.F. OLESA 87, C B
CORBERA , C.F. B 53 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 07 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
Pª BLAUGRANA VALLIRANA B 50 MOLINS DE REI, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 31 MARTORELL C.F. D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - Descansa
ABRERA, A.E. A 40 ESPARREGUERA, C.E. B
Jornada 16 18-02-2024
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 13 E.F. OLESA 87, C B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL 21 CORBERA , C.F. B
MOLINS DE REI, C.F. B 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
MARTORELL C.F. D 03 Pª BLAUGRANA VALLIRANA B
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
ESPARREGUERA, C.E. B 05 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
ABRERA, A.E. A 10 PALLEJA, C.F. B
Jornada 17 25-02-2024
PALLEJA, C.F. B 22 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
E.F. OLESA 87, C B 01 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
CORBERA , C.F. B 32 MOLINS DE REI, C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 34 MARTORELL C.F. D
Pª BLAUGRANA VALLIRANA B - Descansa
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 33 ESPARREGUERA, C.E. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 33 ABRERA, A.E. A
Jornada 18 03-03-2024
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
MOLINS DE REI, C.F. B - E.F. OLESA 87, C B
MARTORELL C.F. D - CORBERA , C.F. B
Descansa - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
ESPARREGUERA, C.E. B - Pª BLAUGRANA VALLIRANA B
ABRERA, A.E. A - ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - PALLEJA, C.F. B
Jornada 19 10-03-2024
PALLEJA, C.F. B - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C - MOLINS DE REI, C.F. B
E.F. OLESA 87, C B - MARTORELL C.F. D
CORBERA , C.F. B - Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D - ESPARREGUERA, C.E. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA B - ABRERA, A.E. A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Jornada 20 17-03-2024
MOLINS DE REI, C.F. B - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
MARTORELL C.F. D - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
Descansa - E.F. OLESA 87, C B
ESPARREGUERA, C.E. B - CORBERA , C.F. B
ABRERA, A.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A - PALLEJA, C.F. B
Jornada 21 24-03-2024
PALLEJA, C.F. B - MOLINS DE REI, C.F. B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL - MARTORELL C.F. D
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C - Descansa
E.F. OLESA 87, C B - ESPARREGUERA, C.E. B
CORBERA , C.F. B - ABRERA, A.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA B - ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
Jornada 22 07-04-2024
MARTORELL C.F. D - MOLINS DE REI, C.F. B
Descansa - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
ESPARREGUERA, C.E. B - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
ABRERA, A.E. A - E.F. OLESA 87, C B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - CORBERA , C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
Pª BLAUGRANA VALLIRANA B - PALLEJA, C.F. B
Jornada 23 14-04-2024
PALLEJA, C.F. B - MARTORELL C.F. D
MOLINS DE REI, C.F. B - Descansa
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL - ESPARREGUERA, C.E. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C - ABRERA, A.E. A
E.F. OLESA 87, C B - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
CORBERA , C.F. B - ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D - Pª BLAUGRANA VALLIRANA B
Jornada 24 21-04-2024
Descansa - MARTORELL C.F. D
ESPARREGUERA, C.E. B - MOLINS DE REI, C.F. B
ABRERA, A.E. A - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A - E.F. OLESA 87, C B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA B - CORBERA , C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D - PALLEJA, C.F. B
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - PALLEJA, C.F. B
MARTORELL C.F. D - ESPARREGUERA, C.E. B
MOLINS DE REI, C.F. B - ABRERA, A.E. A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C - ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
E.F. OLESA 87, C B - Pª BLAUGRANA VALLIRANA B
CORBERA , C.F. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
Jornada 26 05-05-2024
ESPARREGUERA, C.E. B - Descansa
ABRERA, A.E. A - MARTORELL C.F. D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - MOLINS DE REI, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL
Pª BLAUGRANA VALLIRANA B - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D - E.F. OLESA 87, C B
PALLEJA, C.F. B - CORBERA , C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.