Competició | TEMPORADA 2023-2024

tercera divisio alevi s12 | grup 5

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B 23 APA POBLE SEC, CE. C
TECNOFUTBOL C.F B 100 CARMELO, C.D. B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 111 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
IMPERIO , C.F. A 010 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A 26 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 110 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - Descansa
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 71 CANYELLES,C.E. C
Jornada 2 08-10-2023
APA POBLE SEC, CE. C 11 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
CARMELO, C.D. B 18 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 14 TECNOFUTBOL C.F B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 111 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 51 IMPERIO , C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 73 MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
Descansa - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
CANYELLES,C.E. C 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
Jornada 3 15-10-2023
APA POBLE SEC, CE. C 100 CARMELO, C.D. B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
TECNOFUTBOL C.F B 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 010 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
IMPERIO , C.F. A 09 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A - Descansa
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 38 CANYELLES,C.E. C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 25 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
Jornada 4 22-10-2023
CARMELO, C.D. B 212 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 30 APA POBLE SEC, CE. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 100 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 01 TECNOFUTBOL C.F B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 101 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
Descansa - IMPERIO , C.F. A
CANYELLES,C.E. C 51 MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 90 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Jornada 5 29-10-2023
CARMELO, C.D. B 111 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
APA POBLE SEC, CE. C 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B 37 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
TECNOFUTBOL C.F B 14 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - Descansa
IMPERIO , C.F. A 21 CANYELLES,C.E. C
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A 37 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 91 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Jornada 6 05-11-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 32 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 111 CARMELO, C.D. B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 33 APA POBLE SEC, CE. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 71 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
Descansa - TECNOFUTBOL C.F B
CANYELLES,C.E. C 33 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 53 IMPERIO , C.F. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 310 MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
Jornada 7 12-11-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 04 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
CARMELO, C.D. B 010 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
APA POBLE SEC, CE. C 27 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B - Descansa
TECNOFUTBOL C.F B 10 CANYELLES,C.E. C
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 111 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
IMPERIO , C.F. A 23 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 113 MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
Jornada 8 19-11-2023
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 30 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 100 CARMELO, C.D. B
Descansa - APA POBLE SEC, CE. C
CANYELLES,C.E. C 32 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 32 TECNOFUTBOL C.F B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 43 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A 41 IMPERIO , C.F. A
Jornada 9 26-11-2023
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 12 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 21 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
CARMELO, C.D. B - Descansa
APA POBLE SEC, CE. C 73 CANYELLES,C.E. C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B 111 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
TECNOFUTBOL C.F B 100 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 04 MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 61 IMPERIO , C.F. A
Jornada 10 03-12-2023
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 25 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
CANYELLES,C.E. C 33 CARMELO, C.D. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 70 APA POBLE SEC, CE. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 35 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A 12 TECNOFUTBOL C.F B
IMPERIO , C.F. A 25 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
Jornada 11 17-12-2023
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 06 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 63 CANYELLES,C.E. C
CARMELO, C.D. B 010 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
APA POBLE SEC, CE. C 133 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B 23 MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
TECNOFUTBOL C.F B 21 IMPERIO , C.F. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 30 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
Jornada 12 14-01-2024
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 41 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Descansa - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
CANYELLES,C.E. C 08 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 33 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 64 CARMELO, C.D. B
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A 55 APA POBLE SEC, CE. C
IMPERIO , C.F. A 31 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 33 TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 13 21-01-2024
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - Descansa
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 51 CANYELLES,C.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 50 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 100 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
CARMELO, C.D. B 29 MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
APA POBLE SEC, CE. C 33 IMPERIO , C.F. A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B 22 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A 21 TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 14 28-01-2024
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - Descansa
CANYELLES,C.E. C 05 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 11 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 09 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A 37 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
IMPERIO , C.F. A 100 CARMELO, C.D. B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A 38 APA POBLE SEC, CE. C
TECNOFUTBOL C.F B 51 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
Jornada 15 04-02-2024
Descansa - CANYELLES,C.E. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 72 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 92 MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 101 IMPERIO , C.F. A
CARMELO, C.D. B 212 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
APA POBLE SEC, CE. C 35 TECNOFUTBOL C.F B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B 36 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
APA POBLE SEC, CE. C 42 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
CARMELO, C.D. B 16 TECNOFUTBOL C.F B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 102 BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 61 IMPERIO , C.F. A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B 64 MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 111 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
CANYELLES,C.E. C - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Jornada 17 25-02-2024
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - APA POBLE SEC, CE. C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B - CARMELO, C.D. B
TECNOFUTBOL C.F B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
IMPERIO , C.F. A - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - CANYELLES,C.E. C
Jornada 18 03-03-2024
CARMELO, C.D. B - APA POBLE SEC, CE. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - TECNOFUTBOL C.F B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B - BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - IMPERIO , C.F. A
Descansa - MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
CANYELLES,C.E. C - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Jornada 19 10-03-2024
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - CARMELO, C.D. B
APA POBLE SEC, CE. C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
TECNOFUTBOL C.F B - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
IMPERIO , C.F. A - Descansa
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A - CANYELLES,C.E. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
Jornada 20 17-03-2024
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - CARMELO, C.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - APA POBLE SEC, CE. C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - TECNOFUTBOL C.F B
Descansa - BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
CANYELLES,C.E. C - IMPERIO , C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Jornada 21 24-03-2024
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
CARMELO, C.D. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
APA POBLE SEC, CE. C - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
TECNOFUTBOL C.F B - Descansa
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - CANYELLES,C.E. C
IMPERIO , C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Jornada 22 07-04-2024
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B - CARMELO, C.D. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - APA POBLE SEC, CE. C
Descansa - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
CANYELLES,C.E. C - TECNOFUTBOL C.F B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - IMPERIO , C.F. A
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Jornada 23 14-04-2024
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
CARMELO, C.D. B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
APA POBLE SEC, CE. C - Descansa
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B - CANYELLES,C.E. C
TECNOFUTBOL C.F B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
IMPERIO , C.F. A - MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
Jornada 24 21-04-2024
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Descansa - CARMELO, C.D. B
CANYELLES,C.E. C - APA POBLE SEC, CE. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - TECNOFUTBOL C.F B
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A - BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
IMPERIO , C.F. A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Jornada 25 28-04-2024
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - Descansa
CARMELO, C.D. B - CANYELLES,C.E. C
APA POBLE SEC, CE. C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
TECNOFUTBOL C.F B - MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - IMPERIO , C.F. A
Jornada 26 05-05-2024
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
Descansa - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
CANYELLES,C.E. C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - CARMELO, C.D. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - APA POBLE SEC, CE. C
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
IMPERIO , C.F. A - TECNOFUTBOL C.F B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Jornada 27 12-05-2024
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B - Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - CANYELLES,C.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
CARMELO, C.D. B - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
APA POBLE SEC, CE. C - MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B - IMPERIO , C.F. A
TECNOFUTBOL C.F B - BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
Jornada 28 19-05-2024
Descansa - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
CANYELLES,C.E. C - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A - CARMELO, C.D. B
IMPERIO , C.F. A - APA POBLE SEC, CE. C
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
TECNOFUTBOL C.F B - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
Jornada 29 26-05-2024
Descansa - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - CANYELLES,C.E. C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A
CARMELO, C.D. B - IMPERIO , C.F. A
APA POBLE SEC, CE. C - BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B - TECNOFUTBOL C.F B
Jornada 30 02-06-2024
CANYELLES,C.E. C - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. B
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
IMPERIO , C.F. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
BESOS BARON DE VIVER CLUB FUTBOL A - CARMELO, C.D. B
TECNOFUTBOL C.F B - APA POBLE SEC, CE. C
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.