Competició | TEMPORADA 2023-2024

tercera divisio alevi s12 | grup 23

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 010 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 70 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 64 SANT ILDEFONS, U.E. B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 03 GAVA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B 114 MARIANAO POBLET UD C
CAN VIDALET, C.F. C 29 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
Descansa - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
Jornada 2 08-10-2023
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - Descansa
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D 32 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 31 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
GAVA, C.F. A 43 SANT ILDEFONS, U.E. B
Descansa
R
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
MARIANAO POBLET UD C 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 09 ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A 111 CAN VIDALET, C.F. C
Jornada 3 15-10-2023
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 100 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 111 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 28 GAVA, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. B
R
Descansa
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 63 MARIANAO POBLET UD C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 72 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B 29 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
Descansa - CAN VIDALET, C.F. C
Jornada 4 22-10-2023
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D - Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 111 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
GAVA, C.F. A 100 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
Descansa
R
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
MARIANAO POBLET UD C 14 SANT ILDEFONS, U.E. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 37 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A 83 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
CAN VIDALET, C.F. C 37 ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
Jornada 5 29-10-2023
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D 79 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 72 GAVA, C.F. A
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
R
Descansa
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 105 MARIANAO POBLET UD C
SANT ILDEFONS, U.E. B 70 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 010 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 53 CAN VIDALET, C.F. C
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
Jornada 6 05-11-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - Descansa
GAVA, C.F. A 92 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
Descansa
R
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
MARIANAO POBLET UD C 82 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 16 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A 122 SANT ILDEFONS, U.E. B
CAN VIDALET, C.F. C 28 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B 26 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
Jornada 7 12-11-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 111 GAVA, C.F. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
R
Descansa
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 100 MARIANAO POBLET UD C
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 27 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 212 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
SANT ILDEFONS, U.E. B 100 CAN VIDALET, C.F. C
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 01 ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
Descansa - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
Jornada 8 19-11-2023
GAVA, C.F. A - Descansa
Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
MARIANAO POBLET UD C 81 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 111 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A 100 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
CAN VIDALET, C.F. C 010 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B 43 SANT ILDEFONS, U.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 83 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
Jornada 9 26-11-2023
GAVA, C.F. A
R
Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 85 MARIANAO POBLET UD C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D 44 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 23 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 33 CAN VIDALET, C.F. C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 43 ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
SANT ILDEFONS, U.E. B 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
Descansa - SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
Jornada 10 03-12-2023
Descansa
R
Descansa
MARIANAO POBLET UD C 010 GAVA, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 25 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A 100 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
CAN VIDALET, C.F. C 010 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B 33 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 11 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 24 SANT ILDEFONS, U.E. B
Jornada 11 17-12-2023
Descansa
R
MARIANAO POBLET UD C
GAVA, C.F. A 30 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 010 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D 74 CAN VIDALET, C.F. C
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 71 ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 05 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 80 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
Descansa - SANT ILDEFONS, U.E. B
Jornada 12 14-01-2024
MARIANAO POBLET UD C - Descansa
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
R
Descansa
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A 62 GAVA, C.F. A
CAN VIDALET, C.F. C 25 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B 126 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 46 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 12 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
SANT ILDEFONS, U.E. B 62 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
Jornada 13 21-01-2024
MARIANAO POBLET UD C 86 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
Descansa
R
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
GAVA, C.F. A 122 CAN VIDALET, C.F. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 45 ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D 16 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 100 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 25 SANT ILDEFONS, U.E. B
Descansa - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A 100 MARIANAO POBLET UD C
CAN VIDALET, C.F. C
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B 111 GAVA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 55 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 63 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
SANT ILDEFONS, U.E. B 010 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 70 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
Jornada 15 04-02-2024
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 010 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
MARIANAO POBLET UD C 53 CAN VIDALET, C.F. C
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
GAVA, C.F. A 41 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 21 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D 35 SANT ILDEFONS, U.E. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 101 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 100 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D 35 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
SANT ILDEFONS, U.E. B 00 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
GAVA, C.F. A 61 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
Descansa
R
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
MARIANAO POBLET UD C 310 ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 23 CAN VIDALET, C.F. C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 50 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 70 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANT ILDEFONS, U.E. B 23 GAVA, C.F. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
R
Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 92 MARIANAO POBLET UD C
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B 41 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
CAN VIDALET, C.F. C 010 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
Jornada 18 03-03-2024
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D 010 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 111 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
GAVA, C.F. A 21 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
Descansa
R
SANT ILDEFONS, U.E. B
MARIANAO POBLET UD C 65 SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 35 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A 60 ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
CAN VIDALET, C.F. C - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B - GAVA, C.F. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
R
Descansa
SANT ILDEFONS, U.E. B - MARIANAO POBLET UD C
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B - CAN VIDALET, C.F. C
Jornada 20 17-03-2024
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
GAVA, C.F. A - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
Descansa
R
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
MARIANAO POBLET UD C - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C - SANT ILDEFONS, U.E. B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A - SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
CAN VIDALET, C.F. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D - GAVA, C.F. A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
R
Descansa
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B - MARIANAO POBLET UD C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
SANT ILDEFONS, U.E. B - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B - CAN VIDALET, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
Jornada 22 07-04-2024
GAVA, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
Descansa
R
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
MARIANAO POBLET UD C - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C - SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
CAN VIDALET, C.F. C - SANT ILDEFONS, U.E. B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B - SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - GAVA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
R
Descansa
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D - MARIANAO POBLET UD C
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - CAN VIDALET, C.F. C
SANT ILDEFONS, U.E. B - ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
Jornada 24 21-04-2024
Descansa
R
GAVA, C.F. A
MARIANAO POBLET UD C - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
CAN VIDALET, C.F. C - SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - SANT ILDEFONS, U.E. B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa
R
Descansa
GAVA, C.F. A - MARIANAO POBLET UD C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - CAN VIDALET, C.F. C
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B - ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
SANT ILDEFONS, U.E. B - SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
Jornada 26 05-05-2024
MARIANAO POBLET UD C
R
Descansa
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C - GAVA, C.F. A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
CAN VIDALET, C.F. C - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
SANT ILDEFONS, U.E. B - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - MARIANAO POBLET UD C
Descansa
R
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
GAVA, C.F. A - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - CAN VIDALET, C.F. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D - ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B - SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - SANT ILDEFONS, U.E. B
Jornada 28 19-05-2024
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C - MARIANAO POBLET UD C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
R
Descansa
CAN VIDALET, C.F. C - GAVA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SANT ILDEFONS, U.E. B - SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C - Descansa
MARIANAO POBLET UD C - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A
Descansa
R
CAN VIDALET, C.F. C
GAVA, C.F. A - ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D - SECTOR MONTSERRATINA U.D. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - SANT ILDEFONS, U.E. B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
Jornada 30 02-06-2024
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIA AMPA A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
CAN VIDALET, C.F. C - MARIANAO POBLET UD C
ESCOLA ESPORTIVA LLOR B
R
Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - GAVA, C.F. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANT ILDEFONS, U.E. B - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT D
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
Descansa - SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.