Competició | TEMPORADA 2023-2024

tercera divisio alevi s12 | grup 20

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 15 CAN VIDALET, C.F. B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 313 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 54 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 27 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
MOLINS DE REI, C.F. B 100 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 38 ESPLUGUENC, C.F.A. B
CASTELLDEFELS, U.E. G 72 VILADECANS U.D. D
Descansa - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
Jornada 2 08-10-2023
CAN VIDALET, C.F. B - Descansa
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 42 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 74 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 100 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 93 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
ESPLUGUENC, C.F.A. B 17 MOLINS DE REI, C.F. B
VILADECANS U.D. D 27 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B 03 CASTELLDEFELS, U.E. G
Jornada 3 15-10-2023
CAN VIDALET, C.F. B 71 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 80 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 010 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 212 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 27 ESPLUGUENC, C.F.A. B
MOLINS DE REI, C.F. B 111 VILADECANS U.D. D
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 010 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
Descansa - CASTELLDEFELS, U.E. G
Jornada 4 22-10-2023
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A - Descansa
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 111 CAN VIDALET, C.F. B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 43 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 133 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
ESPLUGUENC, C.F.A. B 82 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
VILADECANS U.D. D 38 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B 18 MOLINS DE REI, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. G 72 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Jornada 5 29-10-2023
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 111 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
CAN VIDALET, C.F. B 47 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 22 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 38 ESPLUGUENC, C.F.A. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 82 VILADECANS U.D. D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 15 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
MOLINS DE REI, C.F. B 100 CASTELLDEFELS, U.E. G
Descansa - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Jornada 6 05-11-2023
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - Descansa
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 52 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 63 CAN VIDALET, C.F. B
ESPLUGUENC, C.F.A. B 34 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
VILADECANS U.D. D 82 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B 50 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
CASTELLDEFELS, U.E. G 21 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 010 MOLINS DE REI, C.F. B
Jornada 7 12-11-2023
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 010 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 42 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
CAN VIDALET, C.F. B 30 ESPLUGUENC, C.F.A. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 90 VILADECANS U.D. D
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 111 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 28 CASTELLDEFELS, U.E. G
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 122 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Descansa - MOLINS DE REI, C.F. B
Jornada 8 19-11-2023
ESPORT BASE DEL PAPIOL A - Descansa
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 122 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
ESPLUGUENC, C.F.A. B 06 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
VILADECANS U.D. D 18 CAN VIDALET, C.F. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B 42 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. G 100 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 15 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
MOLINS DE REI, C.F. B 111 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Jornada 9 26-11-2023
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 71 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 210 ESPLUGUENC, C.F.A. B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 91 VILADECANS U.D. D
CAN VIDALET, C.F. B 63 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 51 CASTELLDEFELS, U.E. G
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 76 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 010 MOLINS DE REI, C.F. B
Descansa - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Jornada 10 03-12-2023
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - Descansa
ESPLUGUENC, C.F.A. B 17 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
VILADECANS U.D. D 52 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B 21 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
CASTELLDEFELS, U.E. G 34 CAN VIDALET, C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 06 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
MOLINS DE REI, C.F. B 111 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 32 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Jornada 11 17-12-2023
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 62 ESPLUGUENC, C.F.A. B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 111 VILADECANS U.D. D
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 010 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 73 CASTELLDEFELS, U.E. G
CAN VIDALET, C.F. B 92 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 07 MOLINS DE REI, C.F. B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 39 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Descansa - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Jornada 12 14-01-2024
ESPLUGUENC, C.F.A. B - Descansa
VILADECANS U.D. D 110 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B 02 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
CASTELLDEFELS, U.E. G 85 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 03 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
MOLINS DE REI, C.F. B 70 CAN VIDALET, C.F. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 55 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 101 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Jornada 13 21-01-2024
ESPLUGUENC, C.F.A. B 53 VILADECANS U.D. D
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 52 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 94 CASTELLDEFELS, U.E. G
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 25 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 14 MOLINS DE REI, C.F. B
CAN VIDALET, C.F. B 21 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 71 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Descansa - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - VILADECANS U.D. D
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B 40 ESPLUGUENC, C.F.A. B
CASTELLDEFELS, U.E. G 37 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 313 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
MOLINS DE REI, C.F. B 122 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 53 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 28 CAN VIDALET, C.F. B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 19 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Jornada 15 04-02-2024
VILADECANS U.D. D 36 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
ESPLUGUENC, C.F.A. B 38 CASTELLDEFELS, U.E. G
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 112 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 02 MOLINS DE REI, C.F. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 27 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 71 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
CAN VIDALET, C.F. B 101 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
CAN VIDALET, C.F. B 45 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A 111 SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 33 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A 73 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 39 MOLINS DE REI, C.F. B
ESPLUGUENC, C.F.A. B 101 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
VILADECANS U.D. D 111 CASTELLDEFELS, U.E. G
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - CAN VIDALET, C.F. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 12 ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 57 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 110 ESPORT BASE DEL PAPIOL A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A 43 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
MOLINS DE REI, C.F. B 100 ESPLUGUENC, C.F.A. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 71 VILADECANS U.D. D
CASTELLDEFELS, U.E. G 11 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
Jornada 18 03-03-2024
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A - CAN VIDALET, C.F. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
ESPORT BASE DEL PAPIOL A - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
ESPLUGUENC, C.F.A. B - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
VILADECANS U.D. D - MOLINS DE REI, C.F. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
CASTELLDEFELS, U.E. G - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
CAN VIDALET, C.F. B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B - ESPORT BASE DEL PAPIOL A
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - ESPLUGUENC, C.F.A. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - VILADECANS U.D. D
MOLINS DE REI, C.F. B - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - CASTELLDEFELS, U.E. G
Jornada 20 17-03-2024
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
ESPORT BASE DEL PAPIOL A - CAN VIDALET, C.F. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
ESPLUGUENC, C.F.A. B - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
VILADECANS U.D. D - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. G - MOLINS DE REI, C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A - ESPORT BASE DEL PAPIOL A
CAN VIDALET, C.F. B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B - ESPLUGUENC, C.F.A. B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - VILADECANS U.D. D
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - CASTELLDEFELS, U.E. G
MOLINS DE REI, C.F. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Jornada 22 07-04-2024
ESPORT BASE DEL PAPIOL A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
ESPLUGUENC, C.F.A. B - CAN VIDALET, C.F. B
VILADECANS U.D. D - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
CASTELLDEFELS, U.E. G - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. B - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - ESPORT BASE DEL PAPIOL A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A - ESPLUGUENC, C.F.A. B
CAN VIDALET, C.F. B - VILADECANS U.D. D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - CASTELLDEFELS, U.E. G
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - MOLINS DE REI, C.F. B
Jornada 24 21-04-2024
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - ESPORT BASE DEL PAPIOL A
ESPLUGUENC, C.F.A. B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
VILADECANS U.D. D - ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B - CAN VIDALET, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. G - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
MOLINS DE REI, C.F. B - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
ESPORT BASE DEL PAPIOL A - ESPLUGUENC, C.F.A. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - VILADECANS U.D. D
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
CAN VIDALET, C.F. B - CASTELLDEFELS, U.E. G
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - MOLINS DE REI, C.F. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
Jornada 26 05-05-2024
ESPLUGUENC, C.F.A. B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
VILADECANS U.D. D - ESPORT BASE DEL PAPIOL A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
CASTELLDEFELS, U.E. G - ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - CAN VIDALET, C.F. B
MOLINS DE REI, C.F. B - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - ESPLUGUENC, C.F.A. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - VILADECANS U.D. D
ESPORT BASE DEL PAPIOL A - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - CASTELLDEFELS, U.E. G
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
CAN VIDALET, C.F. B - MOLINS DE REI, C.F. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Jornada 28 19-05-2024
VILADECANS U.D. D - ESPLUGUENC, C.F.A. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
CASTELLDEFELS, U.E. G - ESPORT BASE DEL PAPIOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
MOLINS DE REI, C.F. B - ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - CAN VIDALET, C.F. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
VILADECANS U.D. D - Descansa
ESPLUGUENC, C.F.A. B - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - CASTELLDEFELS, U.E. G
ESPORT BASE DEL PAPIOL A - FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - MOLINS DE REI, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA LLOR A - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A
CAN VIDALET, C.F. B - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B - SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A
Jornada 30 02-06-2024
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. B - VILADECANS U.D. D
CASTELLDEFELS, U.E. G - ESPLUGUENC, C.F.A. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
MOLINS DE REI, C.F. B - ESPORT BASE DEL PAPIOL A
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - ESCOLA ESPORTIVA LLOR A
SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A - CAN VIDALET, C.F. B
Descansa - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.