Competició | TEMPORADA 2023-2024

tercera divisio alevi s12 | grup 14

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
LA TORRETA, C.F. C 15 CANOVELLES, U.E. C
MOLLETENSE, U.D. C 122 FINSOBE, C.F. B
LOURDES, U.D. B 40 LLERONA, C.E. C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 212 LLIÇA DE VALL C.F. B
VALLES, C.AT. C 91 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 04 BELLAVISTA MILAN, C. B
Descansa - CARDEDEU, F.C. E
Jornada 2 08-10-2023
CANOVELLES, U.E. C - Descansa
FINSOBE, C.F. B 14 LA TORRETA, C.F. C
LLERONA, C.E. C 68 MOLLETENSE, U.D. C
LLIÇA DE VALL C.F. B 50 LOURDES, U.D. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C 61 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
BELLAVISTA MILAN, C. B 212 VALLES, C.AT. C
CARDEDEU, F.C. E 91 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
Jornada 3 15-10-2023
CANOVELLES, U.E. C 122 FINSOBE, C.F. B
LA TORRETA, C.F. C 12 LLERONA, C.E. C
MOLLETENSE, U.D. C 313 LLIÇA DE VALL C.F. B
LOURDES, U.D. B 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 41 BELLAVISTA MILAN, C. B
VALLES, C.AT. C 91 CARDEDEU, F.C. E
Descansa - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
Jornada 4 22-10-2023
FINSOBE, C.F. B - Descansa
LLERONA, C.E. C 06 CANOVELLES, U.E. C
LLIÇA DE VALL C.F. B 100 LA TORRETA, C.F. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C 94 MOLLETENSE, U.D. C
BELLAVISTA MILAN, C. B 03 LOURDES, U.D. B
CARDEDEU, F.C. E 95 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 212 VALLES, C.AT. C
Jornada 5 29-10-2023
FINSOBE, C.F. B 210 LLERONA, C.E. C
CANOVELLES, U.E. C 27 LLIÇA DE VALL C.F. B
LA TORRETA, C.F. C 03 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C
MOLLETENSE, U.D. C 111 BELLAVISTA MILAN, C. B
LOURDES, U.D. B 10 CARDEDEU, F.C. E
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 41 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
Descansa - VALLES, C.AT. C
Jornada 6 05-11-2023
LLERONA, C.E. C - Descansa
LLIÇA DE VALL C.F. B 100 FINSOBE, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C 31 CANOVELLES, U.E. C
BELLAVISTA MILAN, C. B 02 LA TORRETA, C.F. C
CARDEDEU, F.C. E 28 MOLLETENSE, U.D. C
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 04 LOURDES, U.D. B
VALLES, C.AT. C 123 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
Jornada 7 12-11-2023
LLERONA, C.E. C 18 LLIÇA DE VALL C.F. B
FINSOBE, C.F. B 09 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C
CANOVELLES, U.E. C 100 BELLAVISTA MILAN, C. B
LA TORRETA, C.F. C 21 CARDEDEU, F.C. E
MOLLETENSE, U.D. C 111 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
LOURDES, U.D. B 47 VALLES, C.AT. C
Descansa - ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
Jornada 8 19-11-2023
LLIÇA DE VALL C.F. B - Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C 20 LLERONA, C.E. C
BELLAVISTA MILAN, C. B 21 FINSOBE, C.F. B
CARDEDEU, F.C. E 23 CANOVELLES, U.E. C
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 25 LA TORRETA, C.F. C
VALLES, C.AT. C 53 MOLLETENSE, U.D. C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 15 LOURDES, U.D. B
Jornada 9 26-11-2023
LLIÇA DE VALL C.F. B 81 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C
LLERONA, C.E. C 83 BELLAVISTA MILAN, C. B
FINSOBE, C.F. B 212 CARDEDEU, F.C. E
CANOVELLES, U.E. C 62 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
LA TORRETA, C.F. C 09 VALLES, C.AT. C
MOLLETENSE, U.D. C 100 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
Descansa - LOURDES, U.D. B
Jornada 10 03-12-2023
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C - Descansa
BELLAVISTA MILAN, C. B 04 LLIÇA DE VALL C.F. B
CARDEDEU, F.C. E 53 LLERONA, C.E. C
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 11 FINSOBE, C.F. B
VALLES, C.AT. C 45 CANOVELLES, U.E. C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 51 LA TORRETA, C.F. C
LOURDES, U.D. B 27 MOLLETENSE, U.D. C
Jornada 11 17-12-2023
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C 61 BELLAVISTA MILAN, C. B
LLIÇA DE VALL C.F. B 90 CARDEDEU, F.C. E
LLERONA, C.E. C 41 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
FINSOBE, C.F. B 24 VALLES, C.AT. C
CANOVELLES, U.E. C 84 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
LA TORRETA, C.F. C 04 LOURDES, U.D. B
Descansa - MOLLETENSE, U.D. C
Jornada 12 14-01-2024
Descansa - BELLAVISTA MILAN, C. B
CARDEDEU, F.C. E 06 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 010 LLIÇA DE VALL C.F. B
VALLES, C.AT. C 85 LLERONA, C.E. C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 27 FINSOBE, C.F. B
LOURDES, U.D. B 25 CANOVELLES, U.E. C
MOLLETENSE, U.D. C 73 LA TORRETA, C.F. C
Jornada 13 21-01-2024
BELLAVISTA MILAN, C. B 10 CARDEDEU, F.C. E
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C 91 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
LLIÇA DE VALL C.F. B 23 VALLES, C.AT. C
LLERONA, C.E. C 91 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
FINSOBE, C.F. B 26 LOURDES, U.D. B
CANOVELLES, U.E. C 45 MOLLETENSE, U.D. C
LA TORRETA, C.F. C - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 14 28-01-2024
CANOVELLES, U.E. C 92 LA TORRETA, C.F. C
FINSOBE, C.F. B 010 MOLLETENSE, U.D. C
LLERONA, C.E. C 21 LOURDES, U.D. B
LLIÇA DE VALL C.F. B 111 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C 34 VALLES, C.AT. C
BELLAVISTA MILAN, C. B 32 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
CARDEDEU, F.C. E - Descansa
Jornada 15 04-02-2024
Descansa - CANOVELLES, U.E. C
LA TORRETA, C.F. C 70 FINSOBE, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. C 91 LLERONA, C.E. C
LOURDES, U.D. B 08 LLIÇA DE VALL C.F. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 010 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C
VALLES, C.AT. C 100 BELLAVISTA MILAN, C. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 08 CARDEDEU, F.C. E
Jornada 16 18-02-2024
FINSOBE, C.F. B 110 CANOVELLES, U.E. C
LLERONA, C.E. C 20 LA TORRETA, C.F. C
LLIÇA DE VALL C.F. B 25 MOLLETENSE, U.D. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C 31 LOURDES, U.D. B
BELLAVISTA MILAN, C. B 42 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
CARDEDEU, F.C. E 111 VALLES, C.AT. C
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - FINSOBE, C.F. B
CANOVELLES, U.E. C 41 LLERONA, C.E. C
LA TORRETA, C.F. C 17 LLIÇA DE VALL C.F. B
MOLLETENSE, U.D. C 72 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C
LOURDES, U.D. B 40 BELLAVISTA MILAN, C. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B 42 CARDEDEU, F.C. E
VALLES, C.AT. C 133 LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
Jornada 18 03-03-2024
LLERONA, C.E. C 52 FINSOBE, C.F. B
LLIÇA DE VALL C.F. B 52 CANOVELLES, U.E. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C 52 LA TORRETA, C.F. C
BELLAVISTA MILAN, C. B 39 MOLLETENSE, U.D. C
CARDEDEU, F.C. E 23 LOURDES, U.D. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B 12 ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
VALLES, C.AT. C - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - LLERONA, C.E. C
FINSOBE, C.F. B - LLIÇA DE VALL C.F. B
CANOVELLES, U.E. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C
LA TORRETA, C.F. C - BELLAVISTA MILAN, C. B
MOLLETENSE, U.D. C - CARDEDEU, F.C. E
LOURDES, U.D. B - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B - VALLES, C.AT. C
Jornada 20 17-03-2024
LLIÇA DE VALL C.F. B - LLERONA, C.E. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C - FINSOBE, C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. B - CANOVELLES, U.E. C
CARDEDEU, F.C. E - LA TORRETA, C.F. C
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - MOLLETENSE, U.D. C
VALLES, C.AT. C - LOURDES, U.D. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - LLIÇA DE VALL C.F. B
LLERONA, C.E. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C
FINSOBE, C.F. B - BELLAVISTA MILAN, C. B
CANOVELLES, U.E. C - CARDEDEU, F.C. E
LA TORRETA, C.F. C - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
MOLLETENSE, U.D. C - VALLES, C.AT. C
LOURDES, U.D. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
Jornada 22 07-04-2024
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C - LLIÇA DE VALL C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. B - LLERONA, C.E. C
CARDEDEU, F.C. E - FINSOBE, C.F. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - CANOVELLES, U.E. C
VALLES, C.AT. C - LA TORRETA, C.F. C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B - MOLLETENSE, U.D. C
LOURDES, U.D. B - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C
LLIÇA DE VALL C.F. B - BELLAVISTA MILAN, C. B
LLERONA, C.E. C - CARDEDEU, F.C. E
FINSOBE, C.F. B - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
CANOVELLES, U.E. C - VALLES, C.AT. C
LA TORRETA, C.F. C - ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
MOLLETENSE, U.D. C - LOURDES, U.D. B
Jornada 24 21-04-2024
BELLAVISTA MILAN, C. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C
CARDEDEU, F.C. E - LLIÇA DE VALL C.F. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - LLERONA, C.E. C
VALLES, C.AT. C - FINSOBE, C.F. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B - CANOVELLES, U.E. C
LOURDES, U.D. B - LA TORRETA, C.F. C
MOLLETENSE, U.D. C - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
BELLAVISTA MILAN, C. B - Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C - CARDEDEU, F.C. E
LLIÇA DE VALL C.F. B - LLIÇA D'AMUNT, C.E. B
LLERONA, C.E. C - VALLES, C.AT. C
FINSOBE, C.F. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT B
CANOVELLES, U.E. C - LOURDES, U.D. B
LA TORRETA, C.F. C - MOLLETENSE, U.D. C
Jornada 26 05-05-2024
CARDEDEU, F.C. E - BELLAVISTA MILAN, C. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA C
VALLES, C.AT. C - LLIÇA DE VALL C.F. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT B - LLERONA, C.E. C
LOURDES, U.D. B - FINSOBE, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. C - CANOVELLES, U.E. C
Descansa - LA TORRETA, C.F. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.