Competició | TEMPORADA 2023-2024

tercera divisio alevi s11 | grup 8

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 42 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 100 LLIÇA DE VALL C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. B 05 LLERONA, C.E. B
MOLLET U.E.,CF. C 83 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. C 14 SANT FOST , U.E. A
LA LLAGOSTA, C.D. A 13 VILANOVA VALLES,C.F. A
CANOVELLES, U.E. B 41 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
PREMIA DALT, C.D. E 010 BIGUES, C.E. A
Jornada 2 08-10-2023
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 70 PREMIA DALT, C.D. E
LLIÇA DE VALL C.F. A 010 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LLERONA, C.E. B 16 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 61 LES FRANQUESES, C.F. B
SANT FOST , U.E. A 37 MOLLET U.E.,CF. C
VILANOVA VALLES,C.F. A 101 CALDES MONTBUI, C.F. C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 111 LA LLAGOSTA, C.D. A
BIGUES, C.E. A 52 CANOVELLES, U.E. B
Jornada 3 15-10-2023
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 80 LLIÇA DE VALL C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 32 LLERONA, C.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 100 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. B 42 SANT FOST , U.E. A
MOLLET U.E.,CF. C 24 VILANOVA VALLES,C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 14 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LA LLAGOSTA, C.D. A 44 BIGUES, C.E. A
PREMIA DALT, C.D. E 19 CANOVELLES, U.E. B
Jornada 4 22-10-2023
LLIÇA DE VALL C.F. A 29 PREMIA DALT, C.D. E
LLERONA, C.E. B 24 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 46 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
SANT FOST , U.E. A 010 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
VILANOVA VALLES,C.F. A 50 LES FRANQUESES, C.F. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 24 MOLLET U.E.,CF. C
BIGUES, C.E. A 100 CALDES MONTBUI, C.F. C
CANOVELLES, U.E. B 06 LA LLAGOSTA, C.D. A
Jornada 5 29-10-2023
LLIÇA DE VALL C.F. A 09 LLERONA, C.E. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 45 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 40 SANT FOST , U.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 12 VILANOVA VALLES,C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. B 16 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
MOLLET U.E.,CF. C 17 BIGUES, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 04 CANOVELLES, U.E. B
PREMIA DALT, C.D. E 010 LA LLAGOSTA, C.D. A
Jornada 6 05-11-2023
LLERONA, C.E. B 83 PREMIA DALT, C.D. E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 100 LLIÇA DE VALL C.F. A
SANT FOST , U.E. A 12 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
VILANOVA VALLES,C.F. A 30 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 19 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
BIGUES, C.E. A 61 LES FRANQUESES, C.F. B
CANOVELLES, U.E. B 13 MOLLET U.E.,CF. C
LA LLAGOSTA, C.D. A 90 CALDES MONTBUI, C.F. C
Jornada 7 12-11-2023
LLERONA, C.E. B 53 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
LLIÇA DE VALL C.F. A 110 SANT FOST , U.E. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 16 VILANOVA VALLES,C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 91 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 14 BIGUES, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. B 07 CANOVELLES, U.E. B
MOLLET U.E.,CF. C 13 LA LLAGOSTA, C.D. A
PREMIA DALT, C.D. E 34 CALDES MONTBUI, C.F. C
Jornada 8 19-11-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 24 PREMIA DALT, C.D. E
SANT FOST , U.E. A 33 LLERONA, C.E. B
VILANOVA VALLES,C.F. A 100 LLIÇA DE VALL C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 24 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
BIGUES, C.E. A 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
CANOVELLES, U.E. B 15 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
LA LLAGOSTA, C.D. A 100 LES FRANQUESES, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. C 15 MOLLET U.E.,CF. C
Jornada 9 26-11-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 30 SANT FOST , U.E. A
LLERONA, C.E. B 010 VILANOVA VALLES,C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 07 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 33 BIGUES, C.E. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 41 CANOVELLES, U.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 03 LA LLAGOSTA, C.D. A
LES FRANQUESES, C.F. B 23 CALDES MONTBUI, C.F. C
PREMIA DALT, C.D. E 42 MOLLET U.E.,CF. C
Jornada 10 03-12-2023
SANT FOST , U.E. A 37 PREMIA DALT, C.D. E
VILANOVA VALLES,C.F. A 100 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 42 LLERONA, C.E. B
BIGUES, C.E. A 100 LLIÇA DE VALL C.F. A
CANOVELLES, U.E. B 33 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LA LLAGOSTA, C.D. A 82 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 010 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
MOLLET U.E.,CF. C 61 LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 11 17-12-2023
SANT FOST , U.E. A 16 VILANOVA VALLES,C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 22 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LLERONA, C.E. B 17 BIGUES, C.E. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 19 CANOVELLES, U.E. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 07 LA LLAGOSTA, C.D. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 41 CALDES MONTBUI, C.F. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 52 MOLLET U.E.,CF. C
PREMIA DALT, C.D. E 23 LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 12 14-01-2024
VILANOVA VALLES,C.F. A 90 PREMIA DALT, C.D. E
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 23 SANT FOST , U.E. A
BIGUES, C.E. A 91 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
CANOVELLES, U.E. B 66 LLERONA, C.E. B
LA LLAGOSTA, C.D. A 100 LLIÇA DE VALL C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 13 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
MOLLET U.E.,CF. C 33 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LES FRANQUESES, C.F. B 07 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
Jornada 13 21-01-2024
VILANOVA VALLES,C.F. A 100 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT FOST , U.E. A 010 BIGUES, C.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 36 CANOVELLES, U.E. B
LLERONA, C.E. B 09 LA LLAGOSTA, C.D. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 14 CALDES MONTBUI, C.F. C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 44 MOLLET U.E.,CF. C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 72 LES FRANQUESES, C.F. B
PREMIA DALT, C.D. E 18 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
Jornada 14 28-01-2024
PREMIA DALT, C.D. E 32 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
BIGUES, C.E. A 25 VILANOVA VALLES,C.F. A
CANOVELLES, U.E. B 33 SANT FOST , U.E. A
LA LLAGOSTA, C.D. A 111 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. C 07 LLERONA, C.E. B
MOLLET U.E.,CF. C 100 LLIÇA DE VALL C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. B 05 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 56 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Jornada 15 04-02-2024
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 09 BIGUES, C.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 111 CANOVELLES, U.E. B
SANT FOST , U.E. A 111 LA LLAGOSTA, C.D. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 23 CALDES MONTBUI, C.F. C
LLERONA, C.E. B 36 MOLLET U.E.,CF. C
LLIÇA DE VALL C.F. A 84 LES FRANQUESES, C.F. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 13 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 81 PREMIA DALT, C.D. E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 28 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 111 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
LLERONA, C.E. B 22 LES FRANQUESES, C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 43 MOLLET U.E.,CF. C
SANT FOST , U.E. A 103 CALDES MONTBUI, C.F. C
VILANOVA VALLES,C.F. A 22 LA LLAGOSTA, C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 34 CANOVELLES, U.E. B
BIGUES, C.E. A 100 PREMIA DALT, C.D. E
Jornada 17 25-02-2024
PREMIA DALT, C.D. E 32 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 100 LLIÇA DE VALL C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 101 LLERONA, C.E. B
LES FRANQUESES, C.F. B 34 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. C 61 SANT FOST , U.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 09 VILANOVA VALLES,C.F. A
LA LLAGOSTA, C.D. A 60 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
CANOVELLES, U.E. B 310 BIGUES, C.E. A
Jornada 18 03-03-2024
LLIÇA DE VALL C.F. A 28 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LLERONA, C.E. B 210 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 19 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
SANT FOST , U.E. A 35 LES FRANQUESES, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. A 100 MOLLET U.E.,CF. C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 92 CALDES MONTBUI, C.F. C
BIGUES, C.E. A 12 LA LLAGOSTA, C.D. A
CANOVELLES, U.E. B 05 PREMIA DALT, C.D. E
Jornada 19 10-03-2024
PREMIA DALT, C.D. E 45 LLIÇA DE VALL C.F. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 53 LLERONA, C.E. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 61 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 50 SANT FOST , U.E. A
LES FRANQUESES, C.F. B 110 VILANOVA VALLES,C.F. A
MOLLET U.E.,CF. C 30 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
CALDES MONTBUI, C.F. C 16 BIGUES, C.E. A
LA LLAGOSTA, C.D. A 90 CANOVELLES, U.E. B
Jornada 20 17-03-2024
LLERONA, C.E. B 34 LLIÇA DE VALL C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 24 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
SANT FOST , U.E. A 19 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 20 LES FRANQUESES, C.F. B
BIGUES, C.E. A 51 MOLLET U.E.,CF. C
CANOVELLES, U.E. B 31 CALDES MONTBUI, C.F. C
LA LLAGOSTA, C.D. A 111 PREMIA DALT, C.D. E
Jornada 21 24-03-2024
PREMIA DALT, C.D. E 21 LLERONA, C.E. B
LLIÇA DE VALL C.F. A 73 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 61 SANT FOST , U.E. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 16 VILANOVA VALLES,C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B 90 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LES FRANQUESES, C.F. B 010 BIGUES, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. C 32 CANOVELLES, U.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. C 210 LA LLAGOSTA, C.D. A
Jornada 22 07-04-2024
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 63 LLERONA, C.E. B
SANT FOST , U.E. A 100 LLIÇA DE VALL C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 31 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 05 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
BIGUES, C.E. A 72 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
CANOVELLES, U.E. B 50 LES FRANQUESES, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. A 80 MOLLET U.E.,CF. C
CALDES MONTBUI, C.F. C 12 PREMIA DALT, C.D. E
Jornada 23 14-04-2024
PREMIA DALT, C.D. E - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
LLERONA, C.E. B - SANT FOST , U.E. A
LLIÇA DE VALL C.F. A - VILANOVA VALLES,C.F. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - BIGUES, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B - CANOVELLES, U.E. B
LES FRANQUESES, C.F. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
MOLLET U.E.,CF. C - CALDES MONTBUI, C.F. C
Jornada 24 21-04-2024
SANT FOST , U.E. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. A - LLERONA, C.E. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - LLIÇA DE VALL C.F. A
BIGUES, C.E. A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
CANOVELLES, U.E. B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LA LLAGOSTA, C.D. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
CALDES MONTBUI, C.F. C - LES FRANQUESES, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. C - PREMIA DALT, C.D. E
Jornada 25 28-04-2024
PREMIA DALT, C.D. E - SANT FOST , U.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. A
LLERONA, C.E. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LLIÇA DE VALL C.F. A - BIGUES, C.E. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - CANOVELLES, U.E. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - LA LLAGOSTA, C.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B - CALDES MONTBUI, C.F. C
LES FRANQUESES, C.F. B - MOLLET U.E.,CF. C
Jornada 26 05-05-2024
VILANOVA VALLES,C.F. A - SANT FOST , U.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
BIGUES, C.E. A - LLERONA, C.E. B
CANOVELLES, U.E. B - LLIÇA DE VALL C.F. A
LA LLAGOSTA, C.D. A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
CALDES MONTBUI, C.F. C - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
MOLLET U.E.,CF. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
LES FRANQUESES, C.F. B - PREMIA DALT, C.D. E
Jornada 27 12-05-2024
PREMIA DALT, C.D. E - VILANOVA VALLES,C.F. A
SANT FOST , U.E. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B - BIGUES, C.E. A
LLERONA, C.E. B - CANOVELLES, U.E. B
LLIÇA DE VALL C.F. A - LA LLAGOSTA, C.D. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - CALDES MONTBUI, C.F. C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - MOLLET U.E.,CF. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B - LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 28 19-05-2024
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - VILANOVA VALLES,C.F. A
BIGUES, C.E. A - SANT FOST , U.E. A
CANOVELLES, U.E. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. A - LLERONA, C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. C - LLIÇA DE VALL C.F. A
MOLLET U.E.,CF. C - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LES FRANQUESES, C.F. B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B - PREMIA DALT, C.D. E
Jornada 29 26-05-2024
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - PREMIA DALT, C.D. E
VILANOVA VALLES,C.F. A - BIGUES, C.E. A
SANT FOST , U.E. A - CANOVELLES, U.E. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
LLERONA, C.E. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
LLIÇA DE VALL C.F. A - MOLLET U.E.,CF. C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - LES FRANQUESES, C.F. B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B
Jornada 30 02-06-2024
BIGUES, C.E. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
CANOVELLES, U.E. B - VILANOVA VALLES,C.F. A
LA LLAGOSTA, C.D. A - SANT FOST , U.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. C - LLERONA, C.E. B
LES FRANQUESES, C.F. B - LLIÇA DE VALL C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
PREMIA DALT, C.D. E - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.