Competició | TEMPORADA 2023-2024

tercera divisio alevi s11 | grup 2

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 39 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
HORTA, U.AT. C 85 GORNAL, U.D. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 111 IMPERIO , C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE D 14 SANT IGNASI C.E. C
Pª BARC. ANGUERA D
R
Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 85 POMAR, C.D. A
APA POBLE SEC, CE. B 313 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
Descansa - CARMELO, C.D. A
Jornada 2 08-10-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - Descansa
GORNAL, U.D. B 103 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
IMPERIO , C.F. A 34 HORTA, U.AT. C
SANT IGNASI C.E. C 81 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE D
POMAR, C.D. A 04 Pª BARC. ANGUERA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 11 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
CARMELO, C.D. A 133 APA POBLE SEC, CE. B
Jornada 3 15-10-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 100 GORNAL, U.D. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 110 IMPERIO , C.F. A
HORTA, U.AT. C 100 SANT IGNASI C.E. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE D 18 POMAR, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA D 44 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 111 CARMELO, C.D. A
Descansa - APA POBLE SEC, CE. B
Jornada 4 22-10-2023
GORNAL, U.D. B - Descansa
IMPERIO , C.F. A 34 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANT IGNASI C.E. C 56 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Descansa
R
HORTA, U.AT. C
POMAR, C.D. A 133 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 51 Pª BARC. BARCINO, CE D
CARMELO, C.D. A 32 Pª BARC. ANGUERA D
APA POBLE SEC, CE. B 29 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 5 29-10-2023
GORNAL, U.D. B 36 IMPERIO , C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 80 SANT IGNASI C.E. C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
R
Descansa
HORTA, U.AT. C 22 POMAR, C.D. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 111 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
Pª BARC. BARCINO, CE D 25 CARMELO, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA D 53 APA POBLE SEC, CE. B
Descansa - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 6 05-11-2023
IMPERIO , C.F. A - Descansa
SANT IGNASI C.E. C 08 GORNAL, U.D. B
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
POMAR, C.D. A 22 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 44 HORTA, U.AT. C
CARMELO, C.D. A 122 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
APA POBLE SEC, CE. B 73 Pª BARC. BARCINO, CE D
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 53 Pª BARC. ANGUERA D
Jornada 7 12-11-2023
IMPERIO , C.F. A 80 SANT IGNASI C.E. C
GORNAL, U.D. B
R
Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 61 POMAR, C.D. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 45 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
HORTA, U.AT. C 72 CARMELO, C.D. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 38 APA POBLE SEC, CE. B
Pª BARC. BARCINO, CE D 111 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Descansa - Pª BARC. ANGUERA D
Jornada 8 19-11-2023
SANT IGNASI C.E. C - Descansa
Descansa
R
IMPERIO , C.F. A
POMAR, C.D. A 03 GORNAL, U.D. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 61 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
CARMELO, C.D. A 52 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
APA POBLE SEC, CE. B 38 HORTA, U.AT. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 100 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Pª BARC. ANGUERA D 31 Pª BARC. BARCINO, CE D
Jornada 9 26-11-2023
SANT IGNASI C.E. C
R
Descansa
IMPERIO , C.F. A 30 POMAR, C.D. A
GORNAL, U.D. B 67 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 52 CARMELO, C.D. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 57 APA POBLE SEC, CE. B
HORTA, U.AT. C 30 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 010 Pª BARC. ANGUERA D
Descansa - Pª BARC. BARCINO, CE D
Jornada 10 03-12-2023
Descansa
R
Descansa
POMAR, C.D. A 31 SANT IGNASI C.E. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 61 IMPERIO , C.F. A
CARMELO, C.D. A 23 GORNAL, U.D. B
APA POBLE SEC, CE. B 010 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 111 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Pª BARC. ANGUERA D 10 HORTA, U.AT. C
Pª BARC. BARCINO, CE D 90 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Jornada 11 17-12-2023
Descansa
R
POMAR, C.D. A
SANT IGNASI C.E. C 111 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
IMPERIO , C.F. A 51 CARMELO, C.D. A
GORNAL, U.D. B 87 APA POBLE SEC, CE. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 36 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 39 Pª BARC. ANGUERA D
HORTA, U.AT. C 61 Pª BARC. BARCINO, CE D
Descansa - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Jornada 12 14-01-2024
POMAR, C.D. A - Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
R
Descansa
CARMELO, C.D. A 91 SANT IGNASI C.E. C
APA POBLE SEC, CE. B 46 IMPERIO , C.F. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 63 GORNAL, U.D. B
Pª BARC. ANGUERA D 71 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Pª BARC. BARCINO, CE D 24 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 212 HORTA, U.AT. C
Jornada 13 21-01-2024
POMAR, C.D. A 26 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
Descansa
R
CARMELO, C.D. A
SANT IGNASI C.E. C 33 APA POBLE SEC, CE. B
IMPERIO , C.F. A 111 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
GORNAL, U.D. B 12 Pª BARC. ANGUERA D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 81 Pª BARC. BARCINO, CE D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B 111 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Descansa - HORTA, U.AT. C
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
CARMELO, C.D. A 32 POMAR, C.D. A
APA POBLE SEC, CE. B
R
Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 90 SANT IGNASI C.E. C
Pª BARC. ANGUERA D 42 IMPERIO , C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE D 15 GORNAL, U.D. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 111 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
HORTA, U.AT. C 122 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Jornada 15 04-02-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 31 CARMELO, C.D. A
POMAR, C.D. A 53 APA POBLE SEC, CE. B
Descansa
R
LA SALLE BONANOVA, C.E. A
SANT IGNASI C.E. C 28 Pª BARC. ANGUERA D
IMPERIO , C.F. A 61 Pª BARC. BARCINO, CE D
GORNAL, U.D. B 84 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 23 HORTA, U.AT. C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 63 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
GORNAL, U.D. B 51 HORTA, U.AT. C
IMPERIO , C.F. A 81 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
SANT IGNASI C.E. C 33 Pª BARC. BARCINO, CE D
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA D
POMAR, C.D. A 23 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D 22 APA POBLE SEC, CE. B
CARMELO, C.D. A - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - GORNAL, U.D. B
HORTA, U.AT. C 70 IMPERIO , C.F. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 29 SANT IGNASI C.E. C
Pª BARC. BARCINO, CE D
R
Descansa
Pª BARC. ANGUERA D - POMAR, C.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
APA POBLE SEC, CE. B 66 CARMELO, C.D. A
Jornada 18 03-03-2024
GORNAL, U.D. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
IMPERIO , C.F. A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
SANT IGNASI C.E. C - HORTA, U.AT. C
Descansa
R
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
POMAR, C.D. A - Pª BARC. BARCINO, CE D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - Pª BARC. ANGUERA D
CARMELO, C.D. A - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
APA POBLE SEC, CE. B - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - GORNAL, U.D. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - IMPERIO , C.F. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - SANT IGNASI C.E. C
HORTA, U.AT. C
R
Descansa
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - POMAR, C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE D - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
Pª BARC. ANGUERA D - CARMELO, C.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - APA POBLE SEC, CE. B
Jornada 20 17-03-2024
IMPERIO , C.F. A - GORNAL, U.D. B
SANT IGNASI C.E. C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Descansa
R
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
POMAR, C.D. A - HORTA, U.AT. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
CARMELO, C.D. A - Pª BARC. BARCINO, CE D
APA POBLE SEC, CE. B - Pª BARC. ANGUERA D
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - IMPERIO , C.F. A
GORNAL, U.D. B - SANT IGNASI C.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
R
Descansa
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - POMAR, C.D. A
HORTA, U.AT. C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - CARMELO, C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE D - APA POBLE SEC, CE. B
Pª BARC. ANGUERA D - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 22 07-04-2024
SANT IGNASI C.E. C - IMPERIO , C.F. A
Descansa
R
GORNAL, U.D. B
POMAR, C.D. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
CARMELO, C.D. A - HORTA, U.AT. C
APA POBLE SEC, CE. B - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - Pª BARC. BARCINO, CE D
Pª BARC. ANGUERA D - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - SANT IGNASI C.E. C
IMPERIO , C.F. A
R
Descansa
GORNAL, U.D. B - POMAR, C.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - CARMELO, C.D. A
HORTA, U.AT. C - APA POBLE SEC, CE. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Pª BARC. BARCINO, CE D - Pª BARC. ANGUERA D
Jornada 24 21-04-2024
Descansa
R
SANT IGNASI C.E. C
POMAR, C.D. A - IMPERIO , C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - GORNAL, U.D. B
CARMELO, C.D. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
APA POBLE SEC, CE. B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - HORTA, U.AT. C
Pª BARC. ANGUERA D - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Pª BARC. BARCINO, CE D - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa
R
Descansa
SANT IGNASI C.E. C - POMAR, C.D. A
IMPERIO , C.F. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
GORNAL, U.D. B - CARMELO, C.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - APA POBLE SEC, CE. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
HORTA, U.AT. C - Pª BARC. ANGUERA D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - Pª BARC. BARCINO, CE D
Jornada 26 05-05-2024
POMAR, C.D. A
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - SANT IGNASI C.E. C
CARMELO, C.D. A - IMPERIO , C.F. A
APA POBLE SEC, CE. B - GORNAL, U.D. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Pª BARC. ANGUERA D - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Pª BARC. BARCINO, CE D - HORTA, U.AT. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - POMAR, C.D. A
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
SANT IGNASI C.E. C - CARMELO, C.D. A
IMPERIO , C.F. A - APA POBLE SEC, CE. B
GORNAL, U.D. B - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - Pª BARC. ANGUERA D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - Pª BARC. BARCINO, CE D
HORTA, U.AT. C - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Jornada 28 19-05-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - POMAR, C.D. A
CARMELO, C.D. A
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE. B - SANT IGNASI C.E. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. A - IMPERIO , C.F. A
Pª BARC. ANGUERA D - GORNAL, U.D. B
Pª BARC. BARCINO, CE D - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
HORTA, U.AT. C - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. D - Descansa
POMAR, C.D. A - CARMELO, C.D. A
Descansa
R
APA POBLE SEC, CE. B
SANT IGNASI C.E. C - LA SALLE BONANOVA, C.E. A
IMPERIO , C.F. A - Pª BARC. ANGUERA D
GORNAL, U.D. B - Pª BARC. BARCINO, CE D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B - HORTA, U.AT. C
Jornada 30 02-06-2024
CARMELO, C.D. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. D
APA POBLE SEC, CE. B - POMAR, C.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A
R
Descansa
Pª BARC. ANGUERA D - SANT IGNASI C.E. C
Pª BARC. BARCINO, CE D - IMPERIO , C.F. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - GORNAL, U.D. B
HORTA, U.AT. C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Descansa - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.