Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio benjami s9 | grup 11

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
ALZAMORA, C.F. B 16 BUFALA, C.F. B
MARTINENC, F.C. B 61 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MONTAÑESA, C.F. A 03 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
PARC, U.D. A 38 IMPERIO , C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 73 SINGUERLIN, C.F. B
GORNAL, U.D. A 73 POMAR, C.D. A
Pª BARC. CINC COPES B 26 LLOREDA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 44 SANT ANDREU, U.E C
Jornada 2 08-10-2023
BUFALA, C.F. B 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 53 ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 37 MARTINENC, F.C. B
IMPERIO , C.F. A 60 MONTAÑESA, C.F. A
SINGUERLIN, C.F. B 13 PARC, U.D. A
POMAR, C.D. A 18 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LLOREDA, C.F. A 50 GORNAL, U.D. A
SANT ANDREU, U.E C 38 Pª BARC. CINC COPES B
Jornada 3 15-10-2023
BUFALA, C.F. B 50 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ALZAMORA, C.F. B 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
MARTINENC, F.C. B 73 IMPERIO , C.F. A
MONTAÑESA, C.F. A 40 SINGUERLIN, C.F. B
PARC, U.D. A 85 POMAR, C.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 17 LLOREDA, C.F. A
GORNAL, U.D. A 100 SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 08 Pª BARC. CINC COPES B
Jornada 4 22-10-2023
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 12 BUFALA, C.F. B
IMPERIO , C.F. A 31 ALZAMORA, C.F. B
SINGUERLIN, C.F. B 49 MARTINENC, F.C. B
POMAR, C.D. A 11 MONTAÑESA, C.F. A
LLOREDA, C.F. A 53 PARC, U.D. A
SANT ANDREU, U.E C 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Pª BARC. CINC COPES B 31 GORNAL, U.D. A
Jornada 5 29-10-2023
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 17 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
BUFALA, C.F. B 43 IMPERIO , C.F. A
ALZAMORA, C.F. B 52 SINGUERLIN, C.F. B
MARTINENC, F.C. B 90 POMAR, C.D. A
MONTAÑESA, C.F. A 27 LLOREDA, C.F. A
PARC, U.D. A 63 SANT ANDREU, U.E C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 44 Pª BARC. CINC COPES B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 010 GORNAL, U.D. A
Jornada 6 05-11-2023
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 111 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
IMPERIO , C.F. A 02 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SINGUERLIN, C.F. B 06 BUFALA, C.F. B
POMAR, C.D. A 40 ALZAMORA, C.F. B
LLOREDA, C.F. A 62 MARTINENC, F.C. B
SANT ANDREU, U.E C 60 MONTAÑESA, C.F. A
Pª BARC. CINC COPES B 23 PARC, U.D. A
GORNAL, U.D. A 27 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 7 12-11-2023
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 20 IMPERIO , C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 53 SINGUERLIN, C.F. B
BUFALA, C.F. B 91 POMAR, C.D. A
ALZAMORA, C.F. B 11 LLOREDA, C.F. A
MARTINENC, F.C. B 71 SANT ANDREU, U.E C
MONTAÑESA, C.F. A 07 Pª BARC. CINC COPES B
PARC, U.D. A 12 GORNAL, U.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 111 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 8 19-11-2023
IMPERIO , C.F. A 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SINGUERLIN, C.F. B 48 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
POMAR, C.D. A 11 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
LLOREDA, C.F. A 22 BUFALA, C.F. B
SANT ANDREU, U.E C 13 ALZAMORA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES B 02 MARTINENC, F.C. B
GORNAL, U.D. A 52 MONTAÑESA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 93 PARC, U.D. A
Jornada 9 26-11-2023
IMPERIO , C.F. A 51 SINGUERLIN, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 52 POMAR, C.D. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 14 LLOREDA, C.F. A
BUFALA, C.F. B 60 SANT ANDREU, U.E C
ALZAMORA, C.F. B 13 Pª BARC. CINC COPES B
MARTINENC, F.C. B 43 GORNAL, U.D. A
MONTAÑESA, C.F. A 24 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 111 PARC, U.D. A
Jornada 10 03-12-2023
SINGUERLIN, C.F. B 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
POMAR, C.D. A 32 IMPERIO , C.F. A
LLOREDA, C.F. A 33 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SANT ANDREU, U.E C 12 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Pª BARC. CINC COPES B 06 BUFALA, C.F. B
GORNAL, U.D. A 22 ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 34 MARTINENC, F.C. B
PARC, U.D. A 63 MONTAÑESA, C.F. A
Jornada 11 17-12-2023
SINGUERLIN, C.F. B 43 POMAR, C.D. A
IMPERIO , C.F. A 33 LLOREDA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 102 SANT ANDREU, U.E C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 32 Pª BARC. CINC COPES B
BUFALA, C.F. B 53 GORNAL, U.D. A
ALZAMORA, C.F. B 10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MARTINENC, F.C. B 72 PARC, U.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 06 MONTAÑESA, C.F. A
Jornada 12 14-01-2024
POMAR, C.D. A 90 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
LLOREDA, C.F. A 52 SINGUERLIN, C.F. B
SANT ANDREU, U.E C 36 IMPERIO , C.F. A
Pª BARC. CINC COPES B 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
GORNAL, U.D. A 23 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 15 BUFALA, C.F. B
PARC, U.D. A 32 ALZAMORA, C.F. B
MONTAÑESA, C.F. A 27 MARTINENC, F.C. B
Jornada 13 21-01-2024
POMAR, C.D. A 34 LLOREDA, C.F. A
SINGUERLIN, C.F. B 43 SANT ANDREU, U.E C
IMPERIO , C.F. A 32 Pª BARC. CINC COPES B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 54 GORNAL, U.D. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 52 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
BUFALA, C.F. B 52 PARC, U.D. A
ALZAMORA, C.F. B 41 MONTAÑESA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 010 MARTINENC, F.C. B
Jornada 14 28-01-2024
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 111 LLOREDA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E C 24 POMAR, C.D. A
Pª BARC. CINC COPES B 36 SINGUERLIN, C.F. B
GORNAL, U.D. A 42 IMPERIO , C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 55 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
PARC, U.D. A 23 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MONTAÑESA, C.F. A 18 BUFALA, C.F. B
MARTINENC, F.C. B 32 ALZAMORA, C.F. B
Jornada 15 04-02-2024
LLOREDA, C.F. A 61 SANT ANDREU, U.E C
POMAR, C.D. A 21 Pª BARC. CINC COPES B
SINGUERLIN, C.F. B 34 GORNAL, U.D. A
IMPERIO , C.F. A 33 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 72 PARC, U.D. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 10 MONTAÑESA, C.F. A
BUFALA, C.F. B 12 MARTINENC, F.C. B
ALZAMORA, C.F. B 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
BUFALA, C.F. B 31 ALZAMORA, C.F. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 16 MARTINENC, F.C. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C 41 MONTAÑESA, C.F. A
IMPERIO , C.F. A 42 PARC, U.D. A
SINGUERLIN, C.F. B 15 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
POMAR, C.D. A 31 GORNAL, U.D. A
LLOREDA, C.F. A 11 Pª BARC. CINC COPES B
SANT ANDREU, U.E C 100 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 17 25-02-2024
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 010 BUFALA, C.F. B
ALZAMORA, C.F. B 52 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MARTINENC, F.C. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
MONTAÑESA, C.F. A 23 IMPERIO , C.F. A
PARC, U.D. A - SINGUERLIN, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 63 POMAR, C.D. A
GORNAL, U.D. A 34 LLOREDA, C.F. A
Pª BARC. CINC COPES B 30 SANT ANDREU, U.E C
Jornada 18 03-03-2024
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - BUFALA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - ALZAMORA, C.F. B
IMPERIO , C.F. A - MARTINENC, F.C. B
SINGUERLIN, C.F. B - MONTAÑESA, C.F. A
POMAR, C.D. A - PARC, U.D. A
LLOREDA, C.F. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANT ANDREU, U.E C - GORNAL, U.D. A
Pª BARC. CINC COPES B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 19 10-03-2024
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
BUFALA, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
ALZAMORA, C.F. B - IMPERIO , C.F. A
MARTINENC, F.C. B - SINGUERLIN, C.F. B
MONTAÑESA, C.F. A - POMAR, C.D. A
PARC, U.D. A - LLOREDA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SANT ANDREU, U.E C
GORNAL, U.D. A - Pª BARC. CINC COPES B
Jornada 20 17-03-2024
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
IMPERIO , C.F. A - BUFALA, C.F. B
SINGUERLIN, C.F. B - ALZAMORA, C.F. B
POMAR, C.D. A - MARTINENC, F.C. B
LLOREDA, C.F. A - MONTAÑESA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E C - PARC, U.D. A
Pª BARC. CINC COPES B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
GORNAL, U.D. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 21 24-03-2024
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - IMPERIO , C.F. A
BUFALA, C.F. B - SINGUERLIN, C.F. B
ALZAMORA, C.F. B - POMAR, C.D. A
MARTINENC, F.C. B - LLOREDA, C.F. A
MONTAÑESA, C.F. A - SANT ANDREU, U.E C
PARC, U.D. A - Pª BARC. CINC COPES B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - GORNAL, U.D. A
Jornada 22 07-04-2024
IMPERIO , C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
SINGUERLIN, C.F. B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
POMAR, C.D. A - BUFALA, C.F. B
LLOREDA, C.F. A - ALZAMORA, C.F. B
SANT ANDREU, U.E C - MARTINENC, F.C. B
Pª BARC. CINC COPES B - MONTAÑESA, C.F. A
GORNAL, U.D. A - PARC, U.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 23 14-04-2024
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - IMPERIO , C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - SINGUERLIN, C.F. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - POMAR, C.D. A
BUFALA, C.F. B - LLOREDA, C.F. A
ALZAMORA, C.F. B - SANT ANDREU, U.E C
MARTINENC, F.C. B - Pª BARC. CINC COPES B
MONTAÑESA, C.F. A - GORNAL, U.D. A
PARC, U.D. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 24 21-04-2024
SINGUERLIN, C.F. B - IMPERIO , C.F. A
POMAR, C.D. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
LLOREDA, C.F. A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANT ANDREU, U.E C - BUFALA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES B - ALZAMORA, C.F. B
GORNAL, U.D. A - MARTINENC, F.C. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - MONTAÑESA, C.F. A
PARC, U.D. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 25 28-04-2024
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - SINGUERLIN, C.F. B
IMPERIO , C.F. A - POMAR, C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - LLOREDA, C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - SANT ANDREU, U.E C
BUFALA, C.F. B - Pª BARC. CINC COPES B
ALZAMORA, C.F. B - GORNAL, U.D. A
MARTINENC, F.C. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MONTAÑESA, C.F. A - PARC, U.D. A
Jornada 26 05-05-2024
POMAR, C.D. A - SINGUERLIN, C.F. B
LLOREDA, C.F. A - IMPERIO , C.F. A
SANT ANDREU, U.E C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
Pª BARC. CINC COPES B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
GORNAL, U.D. A - BUFALA, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - ALZAMORA, C.F. B
PARC, U.D. A - MARTINENC, F.C. B
MONTAÑESA, C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 27 12-05-2024
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - POMAR, C.D. A
SINGUERLIN, C.F. B - LLOREDA, C.F. A
IMPERIO , C.F. A - SANT ANDREU, U.E C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - Pª BARC. CINC COPES B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - GORNAL, U.D. A
BUFALA, C.F. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ALZAMORA, C.F. B - PARC, U.D. A
MARTINENC, F.C. B - MONTAÑESA, C.F. A
Jornada 28 19-05-2024
LLOREDA, C.F. A - POMAR, C.D. A
SANT ANDREU, U.E C - SINGUERLIN, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES B - IMPERIO , C.F. A
GORNAL, U.D. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
PARC, U.D. A - BUFALA, C.F. B
MONTAÑESA, C.F. A - ALZAMORA, C.F. B
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 29 26-05-2024
LLOREDA, C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
POMAR, C.D. A - SANT ANDREU, U.E C
SINGUERLIN, C.F. B - Pª BARC. CINC COPES B
IMPERIO , C.F. A - GORNAL, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - PARC, U.D. A
BUFALA, C.F. B - MONTAÑESA, C.F. A
ALZAMORA, C.F. B - MARTINENC, F.C. B
Jornada 30 02-06-2024
SANT ANDREU, U.E C - LLOREDA, C.F. A
Pª BARC. CINC COPES B - POMAR, C.D. A
GORNAL, U.D. A - SINGUERLIN, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - IMPERIO , C.F. A
PARC, U.D. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA C
MONTAÑESA, C.F. A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MARTINENC, F.C. B - BUFALA, C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - ALZAMORA, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.