Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio benjami s10 | grup 7

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
LLINARS, C.E. A 64 CALDES MONTBUI, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 08 AMETLLA VALLES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 07 GRANOLLERS, E.C. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 72 LLERONA, C.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 19 MOLLET U.E.,CF. B
CARDEDEU, F.C. B 30 BELLAVISTA MILAN, C. B
CANOVELLES, U.E. A - PARETS, C.F. D
VALLES, C.AT. A 52 BIGUES, C.E. A
Jornada 2 08-10-2023
CALDES MONTBUI, C.F. A 60 VALLES, C.AT. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 53 LLINARS, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. C 70 LES FRANQUESES, C.F. A
LLERONA, C.E. A 22 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. B 45 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
BELLAVISTA MILAN, C. B 63 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
PARETS, C.F. D - CARDEDEU, F.C. B
BIGUES, C.E. A 17 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 3 15-10-2023
CALDES MONTBUI, C.F. A 13 AMETLLA VALLES, C.F. A
LLINARS, C.E. A 45 GRANOLLERS, E.C. C
LES FRANQUESES, C.F. A 21 LLERONA, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 210 MOLLET U.E.,CF. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 100 BELLAVISTA MILAN, C. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - PARETS, C.F. D
CARDEDEU, F.C. B 81 BIGUES, C.E. A
VALLES, C.AT. A 55 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 4 22-10-2023
AMETLLA VALLES, C.F. A 30 VALLES, C.AT. A
GRANOLLERS, E.C. C 25 CALDES MONTBUI, C.F. A
LLERONA, C.E. A 17 LLINARS, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. B 41 LES FRANQUESES, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. B 03 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
PARETS, C.F. D - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
BIGUES, C.E. A 02 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
CANOVELLES, U.E. A 41 CARDEDEU, F.C. B
Jornada 5 29-10-2023
AMETLLA VALLES, C.F. A 73 GRANOLLERS, E.C. C
CALDES MONTBUI, C.F. A 31 LLERONA, C.E. A
LLINARS, C.E. A 36 MOLLET U.E.,CF. B
LES FRANQUESES, C.F. A 21 BELLAVISTA MILAN, C. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - PARETS, C.F. D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 81 BIGUES, C.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 05 CANOVELLES, U.E. A
VALLES, C.AT. A 12 CARDEDEU, F.C. B
Jornada 6 05-11-2023
GRANOLLERS, E.C. C 23 VALLES, C.AT. A
LLERONA, C.E. A 08 AMETLLA VALLES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. B 02 CALDES MONTBUI, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. B 111 LLINARS, C.E. A
PARETS, C.F. D - LES FRANQUESES, C.F. A
BIGUES, C.E. A 12 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CANOVELLES, U.E. A 24 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
CARDEDEU, F.C. B 90 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
Jornada 7 12-11-2023
GRANOLLERS, E.C. C 32 LLERONA, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 21 MOLLET U.E.,CF. B
CALDES MONTBUI, C.F. A 80 BELLAVISTA MILAN, C. B
LLINARS, C.E. A - PARETS, C.F. D
LES FRANQUESES, C.F. A 30 BIGUES, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 17 CANOVELLES, U.E. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 23 CARDEDEU, F.C. B
VALLES, C.AT. A 52 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
Jornada 8 19-11-2023
LLERONA, C.E. A 30 VALLES, C.AT. A
MOLLET U.E.,CF. B 11 GRANOLLERS, E.C. C
BELLAVISTA MILAN, C. B 06 AMETLLA VALLES, C.F. A
PARETS, C.F. D - CALDES MONTBUI, C.F. A
BIGUES, C.E. A 04 LLINARS, C.E. A
CANOVELLES, U.E. A 21 LES FRANQUESES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. B 21 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 14 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
Jornada 9 26-11-2023
LLERONA, C.E. A 15 MOLLET U.E.,CF. B
GRANOLLERS, E.C. C 100 BELLAVISTA MILAN, C. B
AMETLLA VALLES, C.F. A - PARETS, C.F. D
CALDES MONTBUI, C.F. A 100 BIGUES, C.E. A
LLINARS, C.E. A 35 CANOVELLES, U.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A 10 CARDEDEU, F.C. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 02 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
VALLES, C.AT. A 23 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
Jornada 10 03-12-2023
MOLLET U.E.,CF. B 12 VALLES, C.AT. A
BELLAVISTA MILAN, C. B 27 LLERONA, C.E. A
PARETS, C.F. D - GRANOLLERS, E.C. C
BIGUES, C.E. A 07 AMETLLA VALLES, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A 25 CALDES MONTBUI, C.F. A
CARDEDEU, F.C. B 16 LLINARS, C.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 22 LES FRANQUESES, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 21 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 11 17-12-2023
MOLLET U.E.,CF. B 50 BELLAVISTA MILAN, C. B
LLERONA, C.E. A - PARETS, C.F. D
GRANOLLERS, E.C. C 52 BIGUES, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 04 CANOVELLES, U.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 41 CARDEDEU, F.C. B
LLINARS, C.E. A 71 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
LES FRANQUESES, C.F. A 16 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
VALLES, C.AT. A 21 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 12 14-01-2024
BELLAVISTA MILAN, C. B 03 VALLES, C.AT. A
PARETS, C.F. D - MOLLET U.E.,CF. B
BIGUES, C.E. A 15 LLERONA, C.E. A
CANOVELLES, U.E. A 91 GRANOLLERS, E.C. C
CARDEDEU, F.C. B 10 AMETLLA VALLES, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 16 CALDES MONTBUI, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 44 LLINARS, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 34 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 13 21-01-2024
BELLAVISTA MILAN, C. B - PARETS, C.F. D
MOLLET U.E.,CF. B 30 BIGUES, C.E. A
LLERONA, C.E. A 09 CANOVELLES, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. C 10 CARDEDEU, F.C. B
AMETLLA VALLES, C.F. A 103 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
CALDES MONTBUI, C.F. A 02 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
LLINARS, C.E. A 51 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
VALLES, C.AT. A 23 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 14 28-01-2024
VALLES, C.AT. A - PARETS, C.F. D
BIGUES, C.E. A 22 BELLAVISTA MILAN, C. B
CANOVELLES, U.E. A 25 MOLLET U.E.,CF. B
CARDEDEU, F.C. B 51 LLERONA, C.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 212 GRANOLLERS, E.C. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 01 AMETLLA VALLES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 07 CALDES MONTBUI, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 13 LLINARS, C.E. A
Jornada 15 04-02-2024
PARETS, C.F. D - BIGUES, C.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. B 111 CANOVELLES, U.E. A
MOLLET U.E.,CF. B 70 CARDEDEU, F.C. B
LLERONA, C.E. A 91 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
GRANOLLERS, E.C. C 05 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
AMETLLA VALLES, C.F. A 61 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. A 42 LES FRANQUESES, C.F. A
LLINARS, C.E. A 45 VALLES, C.AT. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
CALDES MONTBUI, C.F. A 34 LLINARS, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 31 LES FRANQUESES, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C 50 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LLERONA, C.E. A 08 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
MOLLET U.E.,CF. B 91 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
BELLAVISTA MILAN, C. B 06 CARDEDEU, F.C. B
PARETS, C.F. D - CANOVELLES, U.E. A
BIGUES, C.E. A 24 VALLES, C.AT. A
Jornada 17 25-02-2024
VALLES, C.AT. A 13 CALDES MONTBUI, C.F. A
LLINARS, C.E. A 10 AMETLLA VALLES, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 25 GRANOLLERS, E.C. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 11 LLERONA, C.E. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 22 MOLLET U.E.,CF. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 30 BELLAVISTA MILAN, C. B
CARDEDEU, F.C. B - PARETS, C.F. D
CANOVELLES, U.E. A 94 BIGUES, C.E. A
Jornada 18 03-03-2024
AMETLLA VALLES, C.F. A 51 CALDES MONTBUI, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C 23 LLINARS, C.E. A
LLERONA, C.E. A 31 LES FRANQUESES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. B 62 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. B 010 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
PARETS, C.F. D - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
BIGUES, C.E. A - CARDEDEU, F.C. B
CANOVELLES, U.E. A 31 VALLES, C.AT. A
Jornada 19 10-03-2024
VALLES, C.AT. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. C
LLINARS, C.E. A - LLERONA, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A - MOLLET U.E.,CF. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - BELLAVISTA MILAN, C. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - PARETS, C.F. D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - BIGUES, C.E. A
CARDEDEU, F.C. B - CANOVELLES, U.E. A
Jornada 20 17-03-2024
GRANOLLERS, E.C. C - AMETLLA VALLES, C.F. A
LLERONA, C.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. B - LLINARS, C.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. B - LES FRANQUESES, C.F. A
PARETS, C.F. D - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
BIGUES, C.E. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
CANOVELLES, U.E. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
CARDEDEU, F.C. B - VALLES, C.AT. A
Jornada 21 24-03-2024
VALLES, C.AT. A - GRANOLLERS, E.C. C
AMETLLA VALLES, C.F. A - LLERONA, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - MOLLET U.E.,CF. B
LLINARS, C.E. A - BELLAVISTA MILAN, C. B
LES FRANQUESES, C.F. A - PARETS, C.F. D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - BIGUES, C.E. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - CANOVELLES, U.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - CARDEDEU, F.C. B
Jornada 22 07-04-2024
LLERONA, C.E. A - GRANOLLERS, E.C. C
MOLLET U.E.,CF. B - AMETLLA VALLES, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. B - CALDES MONTBUI, C.F. A
PARETS, C.F. D - LLINARS, C.E. A
BIGUES, C.E. A - LES FRANQUESES, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CARDEDEU, F.C. B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - VALLES, C.AT. A
Jornada 23 14-04-2024
VALLES, C.AT. A - LLERONA, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. C - MOLLET U.E.,CF. B
AMETLLA VALLES, C.F. A - BELLAVISTA MILAN, C. B
CALDES MONTBUI, C.F. A - PARETS, C.F. D
LLINARS, C.E. A - BIGUES, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A - CANOVELLES, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - CARDEDEU, F.C. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
Jornada 24 21-04-2024
MOLLET U.E.,CF. B - LLERONA, C.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. B - GRANOLLERS, E.C. C
PARETS, C.F. D - AMETLLA VALLES, C.F. A
BIGUES, C.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A - LLINARS, C.E. A
CARDEDEU, F.C. B - LES FRANQUESES, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - VALLES, C.AT. A
Jornada 25 28-04-2024
VALLES, C.AT. A - MOLLET U.E.,CF. B
LLERONA, C.E. A - BELLAVISTA MILAN, C. B
GRANOLLERS, E.C. C - PARETS, C.F. D
AMETLLA VALLES, C.F. A - BIGUES, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - CANOVELLES, U.E. A
LLINARS, C.E. A - CARDEDEU, F.C. B
LES FRANQUESES, C.F. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
Jornada 26 05-05-2024
BELLAVISTA MILAN, C. B - MOLLET U.E.,CF. B
PARETS, C.F. D - LLERONA, C.E. A
BIGUES, C.E. A - GRANOLLERS, E.C. C
CANOVELLES, U.E. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. B - CALDES MONTBUI, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - LLINARS, C.E. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - LES FRANQUESES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - VALLES, C.AT. A
Jornada 27 12-05-2024
VALLES, C.AT. A - BELLAVISTA MILAN, C. B
MOLLET U.E.,CF. B - PARETS, C.F. D
LLERONA, C.E. A - BIGUES, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. C - CANOVELLES, U.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - CARDEDEU, F.C. B
CALDES MONTBUI, C.F. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
LLINARS, C.E. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
LES FRANQUESES, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 28 19-05-2024
PARETS, C.F. D - BELLAVISTA MILAN, C. B
BIGUES, C.E. A - MOLLET U.E.,CF. B
CANOVELLES, U.E. A - LLERONA, C.E. A
CARDEDEU, F.C. B - GRANOLLERS, E.C. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - AMETLLA VALLES, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - CALDES MONTBUI, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - LLINARS, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A - VALLES, C.AT. A
Jornada 29 26-05-2024
PARETS, C.F. D - VALLES, C.AT. A
BELLAVISTA MILAN, C. B - BIGUES, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. B - CANOVELLES, U.E. A
LLERONA, C.E. A - CARDEDEU, F.C. B
GRANOLLERS, E.C. C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
AMETLLA VALLES, C.F. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
CALDES MONTBUI, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LLINARS, C.E. A - LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 30 02-06-2024
BIGUES, C.E. A - PARETS, C.F. D
CANOVELLES, U.E. A - BELLAVISTA MILAN, C. B
CARDEDEU, F.C. B - MOLLET U.E.,CF. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B - LLERONA, C.E. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - GRANOLLERS, E.C. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - AMETLLA VALLES, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
VALLES, C.AT. A - LLINARS, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.