Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio benjami s10 | grup 6

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
CALELLA, C.F. A 122 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
LES FRANQUESES, C.F. B 111 LLERONA, C.E. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 06 PREMIA DALT, C.D. B
MOLINOS, U.D. A 61 JUVENTUS, A.C. A
MASNOU AT. B 13 SANT POL, AT. A
CIRERA, U.D. B 60 SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 35 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
VALLES, C.AT. B 41 CARDEDEU, F.C. C
Jornada 2 08-10-2023
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B 414 VALLES, C.AT. B
LLERONA, C.E. B 111 CALELLA, C.F. A
PREMIA DALT, C.D. B 14 LES FRANQUESES, C.F. B
JUVENTUS, A.C. A 20 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
SANT POL, AT. A 28 MOLINOS, U.D. A
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A 40 MASNOU AT. B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 24 CIRERA, U.D. B
CARDEDEU, F.C. C 24 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
Jornada 3 15-10-2023
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B 34 LLERONA, C.E. B
CALELLA, C.F. A 54 PREMIA DALT, C.D. B
LES FRANQUESES, C.F. B 60 JUVENTUS, A.C. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 82 SANT POL, AT. A
MOLINOS, U.D. A 07 SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
MASNOU AT. B 16 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
CIRERA, U.D. B 111 CARDEDEU, F.C. C
VALLES, C.AT. B 34 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
Jornada 4 22-10-2023
LLERONA, C.E. B 211 VALLES, C.AT. B
PREMIA DALT, C.D. B 31 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
JUVENTUS, A.C. A 15 CALELLA, C.F. A
SANT POL, AT. A 35 LES FRANQUESES, C.F. B
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A 62 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 52 MOLINOS, U.D. A
CARDEDEU, F.C. C 74 MASNOU AT. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 110 CIRERA, U.D. B
Jornada 5 29-10-2023
LLERONA, C.E. B 311 PREMIA DALT, C.D. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B 06 JUVENTUS, A.C. A
CALELLA, C.F. A 60 SANT POL, AT. A
LES FRANQUESES, C.F. B 52 SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 05 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
MOLINOS, U.D. A 53 CARDEDEU, F.C. C
MASNOU AT. B 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
VALLES, C.AT. B 35 CIRERA, U.D. B
Jornada 6 05-11-2023
PREMIA DALT, C.D. B 33 VALLES, C.AT. B
JUVENTUS, A.C. A 81 LLERONA, C.E. B
SANT POL, AT. A 83 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A 34 CALELLA, C.F. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 31 LES FRANQUESES, C.F. B
CARDEDEU, F.C. C 13 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 22 MOLINOS, U.D. A
CIRERA, U.D. B 61 MASNOU AT. B
Jornada 7 12-11-2023
PREMIA DALT, C.D. B 22 JUVENTUS, A.C. A
LLERONA, C.E. B 34 SANT POL, AT. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B 82 SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
CALELLA, C.F. A 15 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
LES FRANQUESES, C.F. B 61 CARDEDEU, F.C. C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 24 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
MOLINOS, U.D. A 24 CIRERA, U.D. B
VALLES, C.AT. B 53 MASNOU AT. B
Jornada 8 19-11-2023
JUVENTUS, A.C. A 03 VALLES, C.AT. B
SANT POL, AT. A 28 PREMIA DALT, C.D. B
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A 91 LLERONA, C.E. B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 100 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
CARDEDEU, F.C. C 04 CALELLA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 34 LES FRANQUESES, C.F. B
CIRERA, U.D. B 82 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
MASNOU AT. B 31 MOLINOS, U.D. A
Jornada 9 26-11-2023
JUVENTUS, A.C. A 01 SANT POL, AT. A
PREMIA DALT, C.D. B 34 SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
LLERONA, C.E. B 010 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B 33 CARDEDEU, F.C. C
CALELLA, C.F. A 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
LES FRANQUESES, C.F. B 08 CIRERA, U.D. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 21 MASNOU AT. B
VALLES, C.AT. B 82 MOLINOS, U.D. A
Jornada 10 03-12-2023
SANT POL, AT. A 24 VALLES, C.AT. B
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A 42 JUVENTUS, A.C. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 60 PREMIA DALT, C.D. B
CARDEDEU, F.C. C 30 LLERONA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 51 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
CIRERA, U.D. B 21 CALELLA, C.F. A
MASNOU AT. B 12 LES FRANQUESES, C.F. B
MOLINOS, U.D. A 32 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
Jornada 11 17-12-2023
SANT POL, AT. A 03 SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
JUVENTUS, A.C. A 15 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
PREMIA DALT, C.D. B 41 CARDEDEU, F.C. C
LLERONA, C.E. B 010 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B 15 CIRERA, U.D. B
CALELLA, C.F. A 44 MASNOU AT. B
LES FRANQUESES, C.F. B 21 MOLINOS, U.D. A
VALLES, C.AT. B 43 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
Jornada 12 14-01-2024
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A 05 VALLES, C.AT. B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 50 SANT POL, AT. A
CARDEDEU, F.C. C 22 JUVENTUS, A.C. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 31 PREMIA DALT, C.D. B
CIRERA, U.D. B 100 LLERONA, C.E. B
MASNOU AT. B 71 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
MOLINOS, U.D. A 26 CALELLA, C.F. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 23 LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 13 21-01-2024
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A 26 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
SANT POL, AT. A 25 CARDEDEU, F.C. C
JUVENTUS, A.C. A 46 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
PREMIA DALT, C.D. B 05 CIRERA, U.D. B
LLERONA, C.E. B 06 MASNOU AT. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B 25 MOLINOS, U.D. A
CALELLA, C.F. A 71 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
VALLES, C.AT. B 82 LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 14 28-01-2024
VALLES, C.AT. B 21 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
CARDEDEU, F.C. C 32 SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 71 SANT POL, AT. A
CIRERA, U.D. B 50 JUVENTUS, A.C. A
MASNOU AT. B 51 PREMIA DALT, C.D. B
MOLINOS, U.D. A 100 LLERONA, C.E. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 12 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
LES FRANQUESES, C.F. B 34 CALELLA, C.F. A
Jornada 15 04-02-2024
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 41 CARDEDEU, F.C. C
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A 44 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
SANT POL, AT. A 29 CIRERA, U.D. B
JUVENTUS, A.C. A 16 MASNOU AT. B
PREMIA DALT, C.D. B 43 MOLINOS, U.D. A
LLERONA, C.E. B 33 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B 46 LES FRANQUESES, C.F. B
CALELLA, C.F. A 44 VALLES, C.AT. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B 24 CALELLA, C.F. A
LLERONA, C.E. B 07 LES FRANQUESES, C.F. B
PREMIA DALT, C.D. B 41 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
JUVENTUS, A.C. A 13 MOLINOS, U.D. A
SANT POL, AT. A 65 MASNOU AT. B
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A - CIRERA, U.D. B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
CARDEDEU, F.C. C 35 VALLES, C.AT. B
Jornada 17 25-02-2024
VALLES, C.AT. B - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
CALELLA, C.F. A - LLERONA, C.E. B
LES FRANQUESES, C.F. B - PREMIA DALT, C.D. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A - JUVENTUS, A.C. A
MOLINOS, U.D. A - SANT POL, AT. A
MASNOU AT. B - SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
CIRERA, U.D. B - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C - CARDEDEU, F.C. C
Jornada 18 03-03-2024
LLERONA, C.E. B - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
PREMIA DALT, C.D. B - CALELLA, C.F. A
JUVENTUS, A.C. A - LES FRANQUESES, C.F. B
SANT POL, AT. A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A - MOLINOS, U.D. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - MASNOU AT. B
CARDEDEU, F.C. C - CIRERA, U.D. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C - VALLES, C.AT. B
Jornada 19 10-03-2024
VALLES, C.AT. B - LLERONA, C.E. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B - PREMIA DALT, C.D. B
CALELLA, C.F. A - JUVENTUS, A.C. A
LES FRANQUESES, C.F. B - SANT POL, AT. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A - SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
MOLINOS, U.D. A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
MASNOU AT. B - CARDEDEU, F.C. C
CIRERA, U.D. B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
Jornada 20 17-03-2024
PREMIA DALT, C.D. B - LLERONA, C.E. B
JUVENTUS, A.C. A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
SANT POL, AT. A - CALELLA, C.F. A
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A - LES FRANQUESES, C.F. B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
CARDEDEU, F.C. C - MOLINOS, U.D. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C - MASNOU AT. B
CIRERA, U.D. B - VALLES, C.AT. B
Jornada 21 24-03-2024
VALLES, C.AT. B - PREMIA DALT, C.D. B
LLERONA, C.E. B - JUVENTUS, A.C. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B - SANT POL, AT. A
CALELLA, C.F. A - SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
LES FRANQUESES, C.F. B - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A - CARDEDEU, F.C. C
MOLINOS, U.D. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
MASNOU AT. B - CIRERA, U.D. B
Jornada 22 07-04-2024
JUVENTUS, A.C. A - PREMIA DALT, C.D. B
SANT POL, AT. A - LLERONA, C.E. B
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - CALELLA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. C - LES FRANQUESES, C.F. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C - SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
CIRERA, U.D. B - MOLINOS, U.D. A
MASNOU AT. B - VALLES, C.AT. B
Jornada 23 14-04-2024
VALLES, C.AT. B - JUVENTUS, A.C. A
PREMIA DALT, C.D. B - SANT POL, AT. A
LLERONA, C.E. B - SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
CALELLA, C.F. A - CARDEDEU, F.C. C
LES FRANQUESES, C.F. B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A - CIRERA, U.D. B
MOLINOS, U.D. A - MASNOU AT. B
Jornada 24 21-04-2024
SANT POL, AT. A - JUVENTUS, A.C. A
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A - PREMIA DALT, C.D. B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - LLERONA, C.E. B
CARDEDEU, F.C. C - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C - CALELLA, C.F. A
CIRERA, U.D. B - LES FRANQUESES, C.F. B
MASNOU AT. B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
MOLINOS, U.D. A - VALLES, C.AT. B
Jornada 25 28-04-2024
VALLES, C.AT. B - SANT POL, AT. A
JUVENTUS, A.C. A - SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
PREMIA DALT, C.D. B - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
LLERONA, C.E. B - CARDEDEU, F.C. C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
CALELLA, C.F. A - CIRERA, U.D. B
LES FRANQUESES, C.F. B - MASNOU AT. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A - MOLINOS, U.D. A
Jornada 26 05-05-2024
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A - SANT POL, AT. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - JUVENTUS, A.C. A
CARDEDEU, F.C. C - PREMIA DALT, C.D. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C - LLERONA, C.E. B
CIRERA, U.D. B - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
MASNOU AT. B - CALELLA, C.F. A
MOLINOS, U.D. A - LES FRANQUESES, C.F. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A - VALLES, C.AT. B
Jornada 27 12-05-2024
VALLES, C.AT. B - SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
SANT POL, AT. A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
JUVENTUS, A.C. A - CARDEDEU, F.C. C
PREMIA DALT, C.D. B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
LLERONA, C.E. B - CIRERA, U.D. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B - MASNOU AT. B
CALELLA, C.F. A - MOLINOS, U.D. A
LES FRANQUESES, C.F. B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
Jornada 28 19-05-2024
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
CARDEDEU, F.C. C - SANT POL, AT. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C - JUVENTUS, A.C. A
CIRERA, U.D. B - PREMIA DALT, C.D. B
MASNOU AT. B - LLERONA, C.E. B
MOLINOS, U.D. A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A - CALELLA, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. B - VALLES, C.AT. B
Jornada 29 26-05-2024
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - VALLES, C.AT. B
SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A - CARDEDEU, F.C. C
SANT POL, AT. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
JUVENTUS, A.C. A - CIRERA, U.D. B
PREMIA DALT, C.D. B - MASNOU AT. B
LLERONA, C.E. B - MOLINOS, U.D. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL A
CALELLA, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 30 02-06-2024
CARDEDEU, F.C. C - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C - SANT CEBRIÀ 2021,CLUB FUTBOL A
CIRERA, U.D. B - SANT POL, AT. A
MASNOU AT. B - JUVENTUS, A.C. A
MOLINOS, U.D. A - PREMIA DALT, C.D. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL A - LLERONA, C.E. B
LES FRANQUESES, C.F. B - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL B
VALLES, C.AT. B - CALELLA, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.