Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio benjami s10 | grup 1

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B 19 E.F. OLESA 87, C A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 14 LES CABANYES, F.C. A
PALLEJA, C.F. A 51 IGUALADA, C.F. C
ODENA, C.E. A 16 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 23 MARTORELL C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 25 SAN MAURO, U.D. A
ESPARREGUERA, C.E. A 61 SANT SADURNI, U.E. A
TOUS, U.E. A - CORBERA , C.F. A
Jornada 2 08-10-2023
E.F. OLESA 87, C A - TOUS, U.E. A
LES CABANYES, F.C. A 100 ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
IGUALADA, C.F. C 53 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 80 PALLEJA, C.F. A
MARTORELL C.F. B 60 ODENA, C.E. A
SAN MAURO, U.D. A 15 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
CORBERA , C.F. A 54 ESPARREGUERA, C.E. A
Jornada 3 15-10-2023
E.F. OLESA 87, C A 32 LES CABANYES, F.C. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - IGUALADA, C.F. C
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 37 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
PALLEJA, C.F. A 37 MARTORELL C.F. B
ODENA, C.E. A 26 SAN MAURO, U.D. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 100 SANT SADURNI, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 34 CORBERA , C.F. A
TOUS, U.E. A - ESPARREGUERA, C.E. A
Jornada 4 22-10-2023
LES CABANYES, F.C. A - TOUS, U.E. A
IGUALADA, C.F. C 33 E.F. OLESA 87, C A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
MARTORELL C.F. B 30 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
SAN MAURO, U.D. A 52 PALLEJA, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 14 ODENA, C.E. A
CORBERA , C.F. A 16 MARC BARTRA 2020, C.F. A
ESPARREGUERA, C.E. A 24 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 5 29-10-2023
LES CABANYES, F.C. A 13 IGUALADA, C.F. C
E.F. OLESA 87, C A 26 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - MARTORELL C.F. B
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 210 SAN MAURO, U.D. A
PALLEJA, C.F. A 35 SANT SADURNI, U.E. A
ODENA, C.E. A 31 CORBERA , C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 51 ESPARREGUERA, C.E. A
TOUS, U.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 6 05-11-2023
IGUALADA, C.F. C - TOUS, U.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 62 LES CABANYES, F.C. A
MARTORELL C.F. B 42 E.F. OLESA 87, C A
SAN MAURO, U.D. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
SANT SADURNI, U.E. A 45 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
CORBERA , C.F. A 90 PALLEJA, C.F. A
ESPARREGUERA, C.E. A 37 ODENA, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 08 MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 7 12-11-2023
IGUALADA, C.F. C 36 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
LES CABANYES, F.C. A 21 MARTORELL C.F. B
E.F. OLESA 87, C A 34 SAN MAURO, U.D. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - SANT SADURNI, U.E. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 02 CORBERA , C.F. A
PALLEJA, C.F. A 43 ESPARREGUERA, C.E. A
ODENA, C.E. A 33 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
TOUS, U.E. A - MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 8 19-11-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - TOUS, U.E. A
MARTORELL C.F. B 101 IGUALADA, C.F. C
SAN MAURO, U.D. A 40 LES CABANYES, F.C. A
SANT SADURNI, U.E. A 16 E.F. OLESA 87, C A
CORBERA , C.F. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
ESPARREGUERA, C.E. A 20 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 54 PALLEJA, C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 90 ODENA, C.E. A
Jornada 9 26-11-2023
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 52 MARTORELL C.F. B
IGUALADA, C.F. C 09 SAN MAURO, U.D. A
LES CABANYES, F.C. A 52 SANT SADURNI, U.E. A
E.F. OLESA 87, C A 10 CORBERA , C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - ESPARREGUERA, C.E. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 30 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
PALLEJA, C.F. A 22 MARC BARTRA 2020, C.F. A
TOUS, U.E. A - ODENA, C.E. A
Jornada 10 03-12-2023
MARTORELL C.F. B - TOUS, U.E. A
SAN MAURO, U.D. A 33 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SANT SADURNI, U.E. A 51 IGUALADA, C.F. C
CORBERA , C.F. A 43 LES CABANYES, F.C. A
ESPARREGUERA, C.E. A 30 E.F. OLESA 87, C A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
MARC BARTRA 2020, C.F. A 30 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
ODENA, C.E. A 104 PALLEJA, C.F. A
Jornada 11 17-12-2023
MARTORELL C.F. B 41 SAN MAURO, U.D. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 50 SANT SADURNI, U.E. A
IGUALADA, C.F. C 25 CORBERA , C.F. A
LES CABANYES, F.C. A 33 ESPARREGUERA, C.E. A
E.F. OLESA 87, C A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - MARC BARTRA 2020, C.F. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A 22 ODENA, C.E. A
TOUS, U.E. A - PALLEJA, C.F. A
Jornada 12 14-01-2024
SAN MAURO, U.D. A - TOUS, U.E. A
SANT SADURNI, U.E. A 18 MARTORELL C.F. B
CORBERA , C.F. A 36 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
ESPARREGUERA, C.E. A 83 IGUALADA, C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 33 LES CABANYES, F.C. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 51 E.F. OLESA 87, C A
ODENA, C.E. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
PALLEJA, C.F. A 02 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
Jornada 13 21-01-2024
SAN MAURO, U.D. A 91 SANT SADURNI, U.E. A
MARTORELL C.F. B 40 CORBERA , C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 62 ESPARREGUERA, C.E. A
IGUALADA, C.F. C 25 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
LES CABANYES, F.C. A 14 MARC BARTRA 2020, C.F. A
E.F. OLESA 87, C A 50 ODENA, C.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - PALLEJA, C.F. A
TOUS, U.E. A - LA PALMA CERVELLO, U.E. A
Jornada 14 28-01-2024
TOUS, U.E. A - SANT SADURNI, U.E. A
CORBERA , C.F. A 45 SAN MAURO, U.D. A
ESPARREGUERA, C.E. A 26 MARTORELL C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 14 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 70 IGUALADA, C.F. C
ODENA, C.E. A 24 LES CABANYES, F.C. A
PALLEJA, C.F. A 20 E.F. OLESA 87, C A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
Jornada 15 04-02-2024
SANT SADURNI, U.E. A 27 CORBERA , C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 52 ESPARREGUERA, C.E. A
MARTORELL C.F. B 50 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 12 MARC BARTRA 2020, C.F. A
IGUALADA, C.F. C 25 ODENA, C.E. A
LES CABANYES, F.C. A 53 PALLEJA, C.F. A
E.F. OLESA 87, C A 30 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - TOUS, U.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
E.F. OLESA 87, C A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
LES CABANYES, F.C. A 10 LA PALMA CERVELLO, U.E. A
IGUALADA, C.F. C 32 PALLEJA, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 50 ODENA, C.E. A
MARTORELL C.F. B 48 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 64 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SANT SADURNI, U.E. A - ESPARREGUERA, C.E. A
CORBERA , C.F. A - TOUS, U.E. A
Jornada 17 25-02-2024
TOUS, U.E. A - E.F. OLESA 87, C A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - LES CABANYES, F.C. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - IGUALADA, C.F. C
PALLEJA, C.F. A 111 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
ODENA, C.E. A 15 MARTORELL C.F. B
MARC BARTRA 2020, C.F. A - SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 52 SANT SADURNI, U.E. A
ESPARREGUERA, C.E. A 53 CORBERA , C.F. A
Jornada 18 03-03-2024
LES CABANYES, F.C. A - E.F. OLESA 87, C A
IGUALADA, C.F. C - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - LA PALMA CERVELLO, U.E. A
MARTORELL C.F. B - PALLEJA, C.F. A
SAN MAURO, U.D. A - ODENA, C.E. A
SANT SADURNI, U.E. A - MARC BARTRA 2020, C.F. A
CORBERA , C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ESPARREGUERA, C.E. A - TOUS, U.E. A
Jornada 19 10-03-2024
TOUS, U.E. A - LES CABANYES, F.C. A
E.F. OLESA 87, C A - IGUALADA, C.F. C
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - MARTORELL C.F. B
PALLEJA, C.F. A - SAN MAURO, U.D. A
ODENA, C.E. A - SANT SADURNI, U.E. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A - CORBERA , C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - ESPARREGUERA, C.E. A
Jornada 20 17-03-2024
IGUALADA, C.F. C - LES CABANYES, F.C. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - E.F. OLESA 87, C A
MARTORELL C.F. B - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
SAN MAURO, U.D. A - LA PALMA CERVELLO, U.E. A
SANT SADURNI, U.E. A - PALLEJA, C.F. A
CORBERA , C.F. A - ODENA, C.E. A
ESPARREGUERA, C.E. A - MARC BARTRA 2020, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - TOUS, U.E. A
Jornada 21 24-03-2024
TOUS, U.E. A - IGUALADA, C.F. C
LES CABANYES, F.C. A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
E.F. OLESA 87, C A - MARTORELL C.F. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - SAN MAURO, U.D. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - SANT SADURNI, U.E. A
PALLEJA, C.F. A - CORBERA , C.F. A
ODENA, C.E. A - ESPARREGUERA, C.E. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 22 07-04-2024
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - IGUALADA, C.F. C
MARTORELL C.F. B - LES CABANYES, F.C. A
SAN MAURO, U.D. A - E.F. OLESA 87, C A
SANT SADURNI, U.E. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
CORBERA , C.F. A - LA PALMA CERVELLO, U.E. A
ESPARREGUERA, C.E. A - PALLEJA, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - ODENA, C.E. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A - TOUS, U.E. A
Jornada 23 14-04-2024
TOUS, U.E. A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
IGUALADA, C.F. C - MARTORELL C.F. B
LES CABANYES, F.C. A - SAN MAURO, U.D. A
E.F. OLESA 87, C A - SANT SADURNI, U.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - CORBERA , C.F. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - ESPARREGUERA, C.E. A
PALLEJA, C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ODENA, C.E. A - MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 24 21-04-2024
MARTORELL C.F. B - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SAN MAURO, U.D. A - IGUALADA, C.F. C
SANT SADURNI, U.E. A - LES CABANYES, F.C. A
CORBERA , C.F. A - E.F. OLESA 87, C A
ESPARREGUERA, C.E. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - LA PALMA CERVELLO, U.E. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A - PALLEJA, C.F. A
ODENA, C.E. A - TOUS, U.E. A
Jornada 25 28-04-2024
TOUS, U.E. A - MARTORELL C.F. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - SAN MAURO, U.D. A
IGUALADA, C.F. C - SANT SADURNI, U.E. A
LES CABANYES, F.C. A - CORBERA , C.F. A
E.F. OLESA 87, C A - ESPARREGUERA, C.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - MARC BARTRA 2020, C.F. A
PALLEJA, C.F. A - ODENA, C.E. A
Jornada 26 05-05-2024
SAN MAURO, U.D. A - MARTORELL C.F. B
SANT SADURNI, U.E. A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
CORBERA , C.F. A - IGUALADA, C.F. C
ESPARREGUERA, C.E. A - LES CABANYES, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - E.F. OLESA 87, C A
MARC BARTRA 2020, C.F. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
ODENA, C.E. A - LA PALMA CERVELLO, U.E. A
PALLEJA, C.F. A - TOUS, U.E. A
Jornada 27 12-05-2024
TOUS, U.E. A - SAN MAURO, U.D. A
MARTORELL C.F. B - SANT SADURNI, U.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - CORBERA , C.F. A
IGUALADA, C.F. C - ESPARREGUERA, C.E. A
LES CABANYES, F.C. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
E.F. OLESA 87, C A - MARC BARTRA 2020, C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - ODENA, C.E. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - PALLEJA, C.F. A
Jornada 28 19-05-2024
SANT SADURNI, U.E. A - SAN MAURO, U.D. A
CORBERA , C.F. A - MARTORELL C.F. B
ESPARREGUERA, C.E. A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - IGUALADA, C.F. C
MARC BARTRA 2020, C.F. A - LES CABANYES, F.C. A
ODENA, C.E. A - E.F. OLESA 87, C A
PALLEJA, C.F. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - TOUS, U.E. A
Jornada 29 26-05-2024
SANT SADURNI, U.E. A - TOUS, U.E. A
SAN MAURO, U.D. A - CORBERA , C.F. A
MARTORELL C.F. B - ESPARREGUERA, C.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
IGUALADA, C.F. C - MARC BARTRA 2020, C.F. A
LES CABANYES, F.C. A - ODENA, C.E. A
E.F. OLESA 87, C A - PALLEJA, C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. B - LA PALMA CERVELLO, U.E. A
Jornada 30 02-06-2024
CORBERA , C.F. A - SANT SADURNI, U.E. A
ESPARREGUERA, C.E. A - SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - MARTORELL C.F. B
MARC BARTRA 2020, C.F. A - SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
ODENA, C.E. A - IGUALADA, C.F. C
PALLEJA, C.F. A - LES CABANYES, F.C. A
LA PALMA CERVELLO, U.E. A - E.F. OLESA 87, C A
TOUS, U.E. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.