Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio alevi s12 | grup 8

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B 14 OAR VIC A
LES FRANQUESES, C.F. B 64 CARDEDEU, F.C. C
GRANOLLERS, E.C. C 62 BCN PRO, F.C. A
VALLES, C.AT. B 41 LLERONA, C.E. A
FINSOBE, C.F. A 48 RIUDEPERES C.F. AT. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 07 PALAUTORDERA, C.F. A
TONA, U.E. A 18 LLINARS, C.E. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 98 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 2 08-10-2023
OAR VIC A 50 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. C 45 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
BCN PRO, F.C. A 41 LES FRANQUESES, C.F. B
LLERONA, C.E. A 49 GRANOLLERS, E.C. C
RIUDEPERES C.F. AT. A 100 VALLES, C.AT. B
PALAUTORDERA, C.F. A 27 FINSOBE, C.F. A
LLINARS, C.E. A 122 AMETLLA VALLES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 60 TONA, U.E. A
Jornada 3 15-10-2023
OAR VIC A 42 CARDEDEU, F.C. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B 44 BCN PRO, F.C. A
LES FRANQUESES, C.F. B 72 LLERONA, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. C 18 RIUDEPERES C.F. AT. A
VALLES, C.AT. B 35 PALAUTORDERA, C.F. A
FINSOBE, C.F. A 64 LLINARS, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 111 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 61 TONA, U.E. A
Jornada 4 22-10-2023
CARDEDEU, F.C. C 38 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
BCN PRO, F.C. A 45 OAR VIC A
LLERONA, C.E. A 47 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
RIUDEPERES C.F. AT. A 103 LES FRANQUESES, C.F. B
PALAUTORDERA, C.F. A 24 GRANOLLERS, E.C. C
LLINARS, C.E. A 92 VALLES, C.AT. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 36 FINSOBE, C.F. A
TONA, U.E. A 36 AMETLLA VALLES, C.F. A
Jornada 5 29-10-2023
CARDEDEU, F.C. C 17 BCN PRO, F.C. A
OAR VIC A 20 LLERONA, C.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B 312 RIUDEPERES C.F. AT. A
LES FRANQUESES, C.F. B 52 PALAUTORDERA, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C 43 LLINARS, C.E. A
VALLES, C.AT. B 35 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
FINSOBE, C.F. A 122 TONA, U.E. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 90 AMETLLA VALLES, C.F. A
Jornada 6 05-11-2023
BCN PRO, F.C. A 83 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LLERONA, C.E. A 11 CARDEDEU, F.C. C
RIUDEPERES C.F. AT. A 22 OAR VIC A
PALAUTORDERA, C.F. A 82 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
LLINARS, C.E. A 38 LES FRANQUESES, C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 42 GRANOLLERS, E.C. C
TONA, U.E. A 16 VALLES, C.AT. B
AMETLLA VALLES, C.F. A 08 FINSOBE, C.F. A
Jornada 7 12-11-2023
BCN PRO, F.C. A 41 LLERONA, C.E. A
CARDEDEU, F.C. C 111 RIUDEPERES C.F. AT. A
OAR VIC A 11 PALAUTORDERA, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B 105 LLINARS, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. B 40 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. C 81 TONA, U.E. A
VALLES, C.AT. B 71 AMETLLA VALLES, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 28 FINSOBE, C.F. A
Jornada 8 19-11-2023
LLERONA, C.E. A 43 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 93 BCN PRO, F.C. A
PALAUTORDERA, C.F. A 33 CARDEDEU, F.C. C
LLINARS, C.E. A 37 OAR VIC A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 24 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
TONA, U.E. A 010 LES FRANQUESES, C.F. B
AMETLLA VALLES, C.F. A 14 GRANOLLERS, E.C. C
FINSOBE, C.F. A 42 VALLES, C.AT. B
Jornada 9 26-11-2023
LLERONA, C.E. A 28 RIUDEPERES C.F. AT. A
BCN PRO, F.C. A 43 PALAUTORDERA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. C 26 LLINARS, C.E. A
OAR VIC A 62 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B 80 TONA, U.E. A
LES FRANQUESES, C.F. B 00 AMETLLA VALLES, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C 24 FINSOBE, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 43 VALLES, C.AT. B
Jornada 10 03-12-2023
RIUDEPERES C.F. AT. A 112 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 20 LLERONA, C.E. A
LLINARS, C.E. A 54 BCN PRO, F.C. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 23 CARDEDEU, F.C. C
TONA, U.E. A 24 OAR VIC A
AMETLLA VALLES, C.F. A 06 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
FINSOBE, C.F. A 45 LES FRANQUESES, C.F. B
VALLES, C.AT. B 25 GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 11 17-12-2023
RIUDEPERES C.F. AT. A 93 PALAUTORDERA, C.F. A
LLERONA, C.E. A 44 LLINARS, C.E. A
BCN PRO, F.C. A 22 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CARDEDEU, F.C. C 31 TONA, U.E. A
OAR VIC A 51 AMETLLA VALLES, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B 42 FINSOBE, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. B 51 VALLES, C.AT. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 78 GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 12 14-01-2024
PALAUTORDERA, C.F. A 72 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LLINARS, C.E. A 07 RIUDEPERES C.F. AT. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 33 LLERONA, C.E. A
TONA, U.E. A 05 BCN PRO, F.C. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 13 CARDEDEU, F.C. C
FINSOBE, C.F. A 56 OAR VIC A
VALLES, C.AT. B 43 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
GRANOLLERS, E.C. C 22 LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 13 21-01-2024
PALAUTORDERA, C.F. A 63 LLINARS, C.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 90 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LLERONA, C.E. A 70 TONA, U.E. A
BCN PRO, F.C. A 33 AMETLLA VALLES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. C 310 FINSOBE, C.F. A
OAR VIC A 51 VALLES, C.AT. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B 14 GRANOLLERS, E.C. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 35 LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 14 28-01-2024
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 64 LLINARS, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 13 PALAUTORDERA, C.F. A
TONA, U.E. A 010 RIUDEPERES C.F. AT. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 08 LLERONA, C.E. A
FINSOBE, C.F. A 65 BCN PRO, F.C. A
VALLES, C.AT. B 23 CARDEDEU, F.C. C
GRANOLLERS, E.C. C 23 OAR VIC A
LES FRANQUESES, C.F. B 63 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
Jornada 15 04-02-2024
LLINARS, C.E. A 24 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
PALAUTORDERA, C.F. A 31 TONA, U.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 122 AMETLLA VALLES, C.F. A
LLERONA, C.E. A 30 FINSOBE, C.F. A
BCN PRO, F.C. A 42 VALLES, C.AT. B
CARDEDEU, F.C. C 29 GRANOLLERS, E.C. C
OAR VIC A 53 LES FRANQUESES, C.F. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B 42 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
OAR VIC A 50 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
CARDEDEU, F.C. C 17 LES FRANQUESES, C.F. B
BCN PRO, F.C. A 35 GRANOLLERS, E.C. C
LLERONA, C.E. A 32 VALLES, C.AT. B
RIUDEPERES C.F. AT. A 62 FINSOBE, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 112 AMETLLA VALLES, C.F. A
LLINARS, C.E. A 81 TONA, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 32 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 17 25-02-2024
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - OAR VIC A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B - CARDEDEU, F.C. C
LES FRANQUESES, C.F. B - BCN PRO, F.C. A
GRANOLLERS, E.C. C - LLERONA, C.E. A
VALLES, C.AT. B - RIUDEPERES C.F. AT. A
FINSOBE, C.F. A - PALAUTORDERA, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - LLINARS, C.E. A
TONA, U.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 18 03-03-2024
CARDEDEU, F.C. C - OAR VIC A
BCN PRO, F.C. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
LLERONA, C.E. A - LES FRANQUESES, C.F. B
RIUDEPERES C.F. AT. A - GRANOLLERS, E.C. C
PALAUTORDERA, C.F. A - VALLES, C.AT. B
LLINARS, C.E. A - FINSOBE, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - AMETLLA VALLES, C.F. A
TONA, U.E. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 19 10-03-2024
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - CARDEDEU, F.C. C
OAR VIC A - BCN PRO, F.C. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B - LLERONA, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. B - RIUDEPERES C.F. AT. A
GRANOLLERS, E.C. C - PALAUTORDERA, C.F. A
VALLES, C.AT. B - LLINARS, C.E. A
FINSOBE, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
AMETLLA VALLES, C.F. A - TONA, U.E. A
Jornada 20 17-03-2024
BCN PRO, F.C. A - CARDEDEU, F.C. C
LLERONA, C.E. A - OAR VIC A
RIUDEPERES C.F. AT. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
PALAUTORDERA, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. B
LLINARS, C.E. A - GRANOLLERS, E.C. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - VALLES, C.AT. B
TONA, U.E. A - FINSOBE, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 21 24-03-2024
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - BCN PRO, F.C. A
CARDEDEU, F.C. C - LLERONA, C.E. A
OAR VIC A - RIUDEPERES C.F. AT. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B - PALAUTORDERA, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. B - LLINARS, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
VALLES, C.AT. B - TONA, U.E. A
FINSOBE, C.F. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
Jornada 22 07-04-2024
LLERONA, C.E. A - BCN PRO, F.C. A
RIUDEPERES C.F. AT. A - CARDEDEU, F.C. C
PALAUTORDERA, C.F. A - OAR VIC A
LLINARS, C.E. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - LES FRANQUESES, C.F. B
TONA, U.E. A - GRANOLLERS, E.C. C
AMETLLA VALLES, C.F. A - VALLES, C.AT. B
FINSOBE, C.F. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 23 14-04-2024
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - LLERONA, C.E. A
BCN PRO, F.C. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
CARDEDEU, F.C. C - PALAUTORDERA, C.F. A
OAR VIC A - LLINARS, C.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. B - TONA, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. C - AMETLLA VALLES, C.F. A
VALLES, C.AT. B - FINSOBE, C.F. A
Jornada 24 21-04-2024
RIUDEPERES C.F. AT. A - LLERONA, C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A - BCN PRO, F.C. A
LLINARS, C.E. A - CARDEDEU, F.C. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - OAR VIC A
TONA, U.E. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
AMETLLA VALLES, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. B
FINSOBE, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. C
VALLES, C.AT. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 25 28-04-2024
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
LLERONA, C.E. A - PALAUTORDERA, C.F. A
BCN PRO, F.C. A - LLINARS, C.E. A
CARDEDEU, F.C. C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
OAR VIC A - TONA, U.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B - AMETLLA VALLES, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. B - FINSOBE, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C - VALLES, C.AT. B
Jornada 26 05-05-2024
PALAUTORDERA, C.F. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
LLINARS, C.E. A - LLERONA, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - BCN PRO, F.C. A
TONA, U.E. A - CARDEDEU, F.C. C
AMETLLA VALLES, C.F. A - OAR VIC A
FINSOBE, C.F. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
VALLES, C.AT. B - LES FRANQUESES, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. C - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 27 12-05-2024
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - PALAUTORDERA, C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A - LLINARS, C.E. A
LLERONA, C.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
BCN PRO, F.C. A - TONA, U.E. A
CARDEDEU, F.C. C - AMETLLA VALLES, C.F. A
OAR VIC A - FINSOBE, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B - VALLES, C.AT. B
LES FRANQUESES, C.F. B - GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 28 19-05-2024
LLINARS, C.E. A - PALAUTORDERA, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - RIUDEPERES C.F. AT. A
TONA, U.E. A - LLERONA, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - BCN PRO, F.C. A
FINSOBE, C.F. A - CARDEDEU, F.C. C
VALLES, C.AT. B - OAR VIC A
GRANOLLERS, E.C. C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
LES FRANQUESES, C.F. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 29 26-05-2024
LLINARS, C.E. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
RIUDEPERES C.F. AT. A - TONA, U.E. A
LLERONA, C.E. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
BCN PRO, F.C. A - FINSOBE, C.F. A
CARDEDEU, F.C. C - VALLES, C.AT. B
OAR VIC A - GRANOLLERS, E.C. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B - LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 30 02-06-2024
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - LLINARS, C.E. A
TONA, U.E. A - PALAUTORDERA, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
FINSOBE, C.F. A - LLERONA, C.E. A
VALLES, C.AT. B - BCN PRO, F.C. A
GRANOLLERS, E.C. C - CARDEDEU, F.C. C
LES FRANQUESES, C.F. B - OAR VIC A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.