Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio alevi s12 | grup 31

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
REMENCES, A.E. UNIÓ A 13 COMACROS, UE B
CASSA, U.D. B 110 MONT-RAS,C.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 102 ARO, C.E. B
SANT PONÇ, AT. B
R
Descansa
GEiEG B 44 CORNELLA TERRI, A.E. B
PENYA BONS AIRES E B 53 SANTJOANENC, C.P. B
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 101 SANT ROC OLOT , C.F. B
Jornada 2 08-10-2023
COMACROS, UE B 112 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
MONT-RAS,C.E. A 71 REMENCES, A.E. UNIÓ A
ARO, C.E. B 20 CASSA, U.D. B
Descansa
R
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
CORNELLA TERRI, A.E. B 211 SANT PONÇ, AT. B
SANTJOANENC, C.P. B 111 GEiEG B
SANT ROC OLOT , C.F. B 111 PENYA BONS AIRES E B
Jornada 3 15-10-2023
COMACROS, UE B 42 MONT-RAS,C.E. A
REMENCES, A.E. UNIÓ A 105 ARO, C.E. B
CASSA, U.D. B
R
Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 111 CORNELLA TERRI, A.E. B
SANTJOANENC, C.P. B 44 SANT PONÇ, AT. B
GEiEG B 100 SANT ROC OLOT , C.F. B
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 38 PENYA BONS AIRES E B
Jornada 4 22-10-2023
MONT-RAS,C.E. A 112 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
ARO, C.E. B 26 COMACROS, UE B
Descansa
R
REMENCES, A.E. UNIÓ A
CORNELLA TERRI, A.E. B 28 CASSA, U.D. B
SANTJOANENC, C.P. B 23 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SANT ROC OLOT , C.F. B 010 SANT PONÇ, AT. B
PENYA BONS AIRES E B 100 GEiEG B
Jornada 5 29-10-2023
MONT-RAS,C.E. A 20 ARO, C.E. B
COMACROS, UE B
R
Descansa
REMENCES, A.E. UNIÓ A 65 CORNELLA TERRI, A.E. B
CASSA, U.D. B 111 SANTJOANENC, C.P. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 100 SANT ROC OLOT , C.F. B
SANT PONÇ, AT. B 45 PENYA BONS AIRES E B
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 32 GEiEG B
Jornada 6 05-11-2023
ARO, C.E. B 100 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
Descansa
R
MONT-RAS,C.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. B 08 COMACROS, UE B
SANTJOANENC, C.P. B 55 REMENCES, A.E. UNIÓ A
SANT ROC OLOT , C.F. B 111 CASSA, U.D. B
PENYA BONS AIRES E B 111 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
GEiEG B 311 SANT PONÇ, AT. B
Jornada 7 12-11-2023
ARO, C.E. B
R
Descansa
MONT-RAS,C.E. A 100 CORNELLA TERRI, A.E. B
COMACROS, UE B 92 SANTJOANENC, C.P. B
REMENCES, A.E. UNIÓ A 133 SANT ROC OLOT , C.F. B
CASSA, U.D. B 63 PENYA BONS AIRES E B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 111 GEiEG B
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 35 SANT PONÇ, AT. B
Jornada 8 19-11-2023
Descansa
R
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
CORNELLA TERRI, A.E. B 24 ARO, C.E. B
SANTJOANENC, C.P. B 21 MONT-RAS,C.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. B 010 COMACROS, UE B
PENYA BONS AIRES E B 36 REMENCES, A.E. UNIÓ A
GEiEG B 111 CASSA, U.D. B
SANT PONÇ, AT. B 311 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Jornada 9 26-11-2023
Descansa
R
CORNELLA TERRI, A.E. B
ARO, C.E. B 33 SANTJOANENC, C.P. B
MONT-RAS,C.E. A 100 SANT ROC OLOT , C.F. B
COMACROS, UE B 63 PENYA BONS AIRES E B
REMENCES, A.E. UNIÓ A 111 GEiEG B
CASSA, U.D. B 92 SANT PONÇ, AT. B
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 29 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Jornada 10 03-12-2023
CORNELLA TERRI, A.E. B 34 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
SANTJOANENC, C.P. B
R
Descansa
SANT ROC OLOT , C.F. B 09 ARO, C.E. B
PENYA BONS AIRES E B 05 MONT-RAS,C.E. A
GEiEG B 111 COMACROS, UE B
SANT PONÇ, AT. B 45 REMENCES, A.E. UNIÓ A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 42 CASSA, U.D. B
Jornada 11 17-12-2023
CORNELLA TERRI, A.E. B 26 SANTJOANENC, C.P. B
Descansa
R
SANT ROC OLOT , C.F. B
ARO, C.E. B 43 PENYA BONS AIRES E B
MONT-RAS,C.E. A 111 GEiEG B
COMACROS, UE B 104 SANT PONÇ, AT. B
REMENCES, A.E. UNIÓ A 18 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 412 CASSA, U.D. B
Jornada 12 14-01-2024
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 57 SANTJOANENC, C.P. B
SANT ROC OLOT , C.F. B 37 CORNELLA TERRI, A.E. B
PENYA BONS AIRES E B
R
Descansa
GEiEG B 06 ARO, C.E. B
SANT PONÇ, AT. B 18 MONT-RAS,C.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 93 COMACROS, UE B
CASSA, U.D. B 32 REMENCES, A.E. UNIÓ A
Jornada 13 21-01-2024
SANTJOANENC, C.P. B 100 SANT ROC OLOT , C.F. B
CORNELLA TERRI, A.E. B 38 PENYA BONS AIRES E B
Descansa
R
GEiEG B
ARO, C.E. B 33 SANT PONÇ, AT. B
MONT-RAS,C.E. A 14 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
COMACROS, UE B 95 CASSA, U.D. B
REMENCES, A.E. UNIÓ A 71 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 28-01-2024
COMACROS, UE B 71 REMENCES, A.E. UNIÓ A
MONT-RAS,C.E. A 10 CASSA, U.D. B
ARO, C.E. B 04 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
SANT PONÇ, AT. B
CORNELLA TERRI, A.E. B 51 GEiEG B
SANTJOANENC, C.P. B 53 PENYA BONS AIRES E B
SANT ROC OLOT , C.F. B 49 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
Jornada 15 04-02-2024
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 111 COMACROS, UE B
REMENCES, A.E. UNIÓ A 04 MONT-RAS,C.E. A
CASSA, U.D. B 02 ARO, C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
SANT PONÇ, AT. B 133 CORNELLA TERRI, A.E. B
GEiEG B 25 SANTJOANENC, C.P. B
PENYA BONS AIRES E B 111 SANT ROC OLOT , C.F. B
Jornada 16 18-02-2024
MONT-RAS,C.E. A 40 COMACROS, UE B
ARO, C.E. B 10 REMENCES, A.E. UNIÓ A
Descansa
R
CASSA, U.D. B
CORNELLA TERRI, A.E. B 211 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SANT PONÇ, AT. B 34 SANTJOANENC, C.P. B
SANT ROC OLOT , C.F. B 14 GEiEG B
PENYA BONS AIRES E B 72 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
Jornada 17 25-02-2024
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 15 MONT-RAS,C.E. A
COMACROS, UE B 10 ARO, C.E. B
REMENCES, A.E. UNIÓ A
R
Descansa
CASSA, U.D. B 73 CORNELLA TERRI, A.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 93 SANTJOANENC, C.P. B
SANT PONÇ, AT. B 100 SANT ROC OLOT , C.F. B
GEiEG B 17 PENYA BONS AIRES E B
Jornada 18 03-03-2024
ARO, C.E. B - MONT-RAS,C.E. A
Descansa
R
COMACROS, UE B
CORNELLA TERRI, A.E. B 08 REMENCES, A.E. UNIÓ A
SANTJOANENC, C.P. B 35 CASSA, U.D. B
SANT ROC OLOT , C.F. B 010 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
PENYA BONS AIRES E B 73 SANT PONÇ, AT. B
GEiEG B 25 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
Jornada 19 10-03-2024
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 45 ARO, C.E. B
MONT-RAS,C.E. A
R
Descansa
COMACROS, UE B 111 CORNELLA TERRI, A.E. B
REMENCES, A.E. UNIÓ A 92 SANTJOANENC, C.P. B
CASSA, U.D. B 100 SANT ROC OLOT , C.F. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 61 PENYA BONS AIRES E B
SANT PONÇ, AT. B 31 GEiEG B
Jornada 20 17-03-2024
Descansa
R
ARO, C.E. B
CORNELLA TERRI, A.E. B 111 MONT-RAS,C.E. A
SANTJOANENC, C.P. B 09 COMACROS, UE B
SANT ROC OLOT , C.F. B 35 REMENCES, A.E. UNIÓ A
PENYA BONS AIRES E B 44 CASSA, U.D. B
GEiEG B 010 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SANT PONÇ, AT. B 52 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
Jornada 21 24-03-2024
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
R
Descansa
ARO, C.E. B 23 CORNELLA TERRI, A.E. B
MONT-RAS,C.E. A - SANTJOANENC, C.P. B
COMACROS, UE B 100 SANT ROC OLOT , C.F. B
REMENCES, A.E. UNIÓ A 34 PENYA BONS AIRES E B
CASSA, U.D. B 100 GEiEG B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 60 SANT PONÇ, AT. B
Jornada 22 07-04-2024
CORNELLA TERRI, A.E. B
R
Descansa
SANTJOANENC, C.P. B 43 ARO, C.E. B
SANT ROC OLOT , C.F. B 211 MONT-RAS,C.E. A
PENYA BONS AIRES E B 64 COMACROS, UE B
GEiEG B 010 REMENCES, A.E. UNIÓ A
SANT PONÇ, AT. B 46 CASSA, U.D. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 111 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
Jornada 23 14-04-2024
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 32 CORNELLA TERRI, A.E. B
Descansa
R
SANTJOANENC, C.P. B
ARO, C.E. B - SANT ROC OLOT , C.F. B
MONT-RAS,C.E. A 21 PENYA BONS AIRES E B
COMACROS, UE B 100 GEiEG B
REMENCES, A.E. UNIÓ A 84 SANT PONÇ, AT. B
CASSA, U.D. B 16 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Jornada 24 21-04-2024
SANTJOANENC, C.P. B - CORNELLA TERRI, A.E. B
SANT ROC OLOT , C.F. B
R
Descansa
PENYA BONS AIRES E B - ARO, C.E. B
GEiEG B - MONT-RAS,C.E. A
SANT PONÇ, AT. B - COMACROS, UE B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - REMENCES, A.E. UNIÓ A
CASSA, U.D. B - FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
Jornada 25 28-04-2024
SANTJOANENC, C.P. B - FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
CORNELLA TERRI, A.E. B - SANT ROC OLOT , C.F. B
Descansa
R
PENYA BONS AIRES E B
ARO, C.E. B - GEiEG B
MONT-RAS,C.E. A - SANT PONÇ, AT. B
COMACROS, UE B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
REMENCES, A.E. UNIÓ A - CASSA, U.D. B
Jornada 26 05-05-2024
SANT ROC OLOT , C.F. B - SANTJOANENC, C.P. B
PENYA BONS AIRES E B - CORNELLA TERRI, A.E. B
GEiEG B
R
Descansa
SANT PONÇ, AT. B - ARO, C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - MONT-RAS,C.E. A
CASSA, U.D. B - COMACROS, UE B
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A - REMENCES, A.E. UNIÓ A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.