Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio alevi s12 | grup 16

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
Pª BARC. CINC COPES B 41 CONGRÉS CLUB ESP. B
SARRIA, C.P. C 27 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
SANT ANDREU, U.E D 111 CORNELLA, U.E. SAD A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 72 CAN BUXERES, F.C. B
HORTA, U.AT. B 92 MARTINENC, F.C. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 101 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Pª BARC. BARCINO, CE B 05 TECNOFUTBOL C.F A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 52 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
Jornada 2 08-10-2023
CONGRÉS CLUB ESP. B 06 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B 16 Pª BARC. CINC COPES B
CORNELLA, U.E. SAD A 100 SARRIA, C.P. C
CAN BUXERES, F.C. B 63 SANT ANDREU, U.E D
MARTINENC, F.C. C 66 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 11 HORTA, U.AT. B
TECNOFUTBOL C.F A 25 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 10 Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 3 15-10-2023
CONGRÉS CLUB ESP. B 31 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
Pª BARC. CINC COPES B 12 CORNELLA, U.E. SAD A
SARRIA, C.P. C 03 CAN BUXERES, F.C. B
SANT ANDREU, U.E D 35 MARTINENC, F.C. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 30 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
HORTA, U.AT. B 52 TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 71 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 52 Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 4 22-10-2023
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B 17 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
CORNELLA, U.E. SAD A 100 CONGRÉS CLUB ESP. B
CAN BUXERES, F.C. B 12 Pª BARC. CINC COPES B
MARTINENC, F.C. C 50 SARRIA, C.P. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 53 SANT ANDREU, U.E D
TECNOFUTBOL C.F A 54 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 29 HORTA, U.AT. B
Pª BARC. BARCINO, CE B 38 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 5 29-10-2023
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B 010 CORNELLA, U.E. SAD A
CONGRÉS CLUB ESP. B 12 CAN BUXERES, F.C. B
Pª BARC. CINC COPES B 24 MARTINENC, F.C. C
SARRIA, C.P. C 03 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
SANT ANDREU, U.E D 313 TECNOFUTBOL C.F A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 65 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
HORTA, U.AT. B 80 Pª BARC. BARCINO, CE B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 34 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 6 05-11-2023
CORNELLA, U.E. SAD A 112 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
CAN BUXERES, F.C. B 62 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
MARTINENC, F.C. C 51 CONGRÉS CLUB ESP. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 33 Pª BARC. CINC COPES B
TECNOFUTBOL C.F A 111 SARRIA, C.P. C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 25 SANT ANDREU, U.E D
Pª BARC. BARCINO, CE B 34 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 73 HORTA, U.AT. B
Jornada 7 12-11-2023
CORNELLA, U.E. SAD A 50 CAN BUXERES, F.C. B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B 43 MARTINENC, F.C. C
CONGRÉS CLUB ESP. B 35 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Pª BARC. CINC COPES B 28 TECNOFUTBOL C.F A
SARRIA, C.P. C 15 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
SANT ANDREU, U.E D 39 Pª BARC. BARCINO, CE B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 46 HORTA, U.AT. B
Jornada 8 19-11-2023
CAN BUXERES, F.C. B 25 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
MARTINENC, F.C. C 29 CORNELLA, U.E. SAD A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 74 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
TECNOFUTBOL C.F A 122 CONGRÉS CLUB ESP. B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 33 Pª BARC. CINC COPES B
Pª BARC. BARCINO, CE B 41 SARRIA, C.P. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 70 SANT ANDREU, U.E D
HORTA, U.AT. B 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
Jornada 9 26-11-2023
CAN BUXERES, F.C. B 01 MARTINENC, F.C. C
CORNELLA, U.E. SAD A 100 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B 16 TECNOFUTBOL C.F A
CONGRÉS CLUB ESP. B 31 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
Pª BARC. CINC COPES B 32 Pª BARC. BARCINO, CE B
SARRIA, C.P. C 211 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SANT ANDREU, U.E D 111 HORTA, U.AT. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 27 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
Jornada 10 03-12-2023
MARTINENC, F.C. C 34 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 43 CAN BUXERES, F.C. B
TECNOFUTBOL C.F A 03 CORNELLA, U.E. SAD A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 01 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
Pª BARC. BARCINO, CE B 43 CONGRÉS CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 100 Pª BARC. CINC COPES B
HORTA, U.AT. B 50 SARRIA, C.P. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 56 SANT ANDREU, U.E D
Jornada 11 17-12-2023
MARTINENC, F.C. C 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
CAN BUXERES, F.C. B 00 TECNOFUTBOL C.F A
CORNELLA, U.E. SAD A 80 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B 31 Pª BARC. BARCINO, CE B
CONGRÉS CLUB ESP. B 010 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Pª BARC. CINC COPES B 02 HORTA, U.AT. B
SARRIA, C.P. C 23 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 33 SANT ANDREU, U.E D
Jornada 12 14-01-2024
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 34 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
TECNOFUTBOL C.F A 42 MARTINENC, F.C. C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 22 CAN BUXERES, F.C. B
Pª BARC. BARCINO, CE B 09 CORNELLA, U.E. SAD A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 81 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
HORTA, U.AT. B 90 CONGRÉS CLUB ESP. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 64 Pª BARC. CINC COPES B
SANT ANDREU, U.E D 90 SARRIA, C.P. C
Jornada 13 21-01-2024
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 15 TECNOFUTBOL C.F A
MARTINENC, F.C. C 42 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
CAN BUXERES, F.C. B 31 Pª BARC. BARCINO, CE B
CORNELLA, U.E. SAD A 101 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B 23 HORTA, U.AT. B
CONGRÉS CLUB ESP. B 111 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
Pª BARC. CINC COPES B 43 SANT ANDREU, U.E D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 92 SARRIA, C.P. C
Jornada 14 28-01-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 33 TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 22 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Pª BARC. BARCINO, CE B 25 MARTINENC, F.C. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 32 CAN BUXERES, F.C. B
HORTA, U.AT. B 24 CORNELLA, U.E. SAD A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 133 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
SANT ANDREU, U.E D 52 CONGRÉS CLUB ESP. B
SARRIA, C.P. C 010 Pª BARC. CINC COPES B
Jornada 15 04-02-2024
TECNOFUTBOL C.F A 70 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 38 Pª BARC. BARCINO, CE B
MARTINENC, F.C. C 26 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
CAN BUXERES, F.C. B 04 HORTA, U.AT. B
CORNELLA, U.E. SAD A 112 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B 14 SANT ANDREU, U.E D
CONGRÉS CLUB ESP. B 80 SARRIA, C.P. C
Pª BARC. CINC COPES B 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
CONGRÉS CLUB ESP. B 01 Pª BARC. CINC COPES B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B 62 SARRIA, C.P. C
CORNELLA, U.E. SAD A 111 SANT ANDREU, U.E D
CAN BUXERES, F.C. B 14 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
MARTINENC, F.C. C 27 HORTA, U.AT. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
TECNOFUTBOL C.F A 10 Pª BARC. BARCINO, CE B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A 35 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 17 25-02-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 42 CONGRÉS CLUB ESP. B
Pª BARC. CINC COPES B 21 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
SARRIA, C.P. C 111 CORNELLA, U.E. SAD A
SANT ANDREU, U.E D 16 CAN BUXERES, F.C. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E 72 MARTINENC, F.C. C
HORTA, U.AT. B 60 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 53 TECNOFUTBOL C.F A
Pª BARC. BARCINO, CE B 34 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
Jornada 18 03-03-2024
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B - CONGRÉS CLUB ESP. B
CORNELLA, U.E. SAD A - Pª BARC. CINC COPES B
CAN BUXERES, F.C. B - SARRIA, C.P. C
MARTINENC, F.C. C - SANT ANDREU, U.E D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
TECNOFUTBOL C.F A - HORTA, U.AT. B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Pª BARC. BARCINO, CE B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 19 10-03-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
CONGRÉS CLUB ESP. B - CORNELLA, U.E. SAD A
Pª BARC. CINC COPES B - CAN BUXERES, F.C. B
SARRIA, C.P. C - MARTINENC, F.C. C
SANT ANDREU, U.E D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - TECNOFUTBOL C.F A
HORTA, U.AT. B - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 20 17-03-2024
CORNELLA, U.E. SAD A - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
CAN BUXERES, F.C. B - CONGRÉS CLUB ESP. B
MARTINENC, F.C. C - Pª BARC. CINC COPES B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - SARRIA, C.P. C
TECNOFUTBOL C.F A - SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
Pª BARC. BARCINO, CE B - HORTA, U.AT. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 21 24-03-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - CORNELLA, U.E. SAD A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B - CAN BUXERES, F.C. B
CONGRÉS CLUB ESP. B - MARTINENC, F.C. C
Pª BARC. CINC COPES B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
SARRIA, C.P. C - TECNOFUTBOL C.F A
SANT ANDREU, U.E D - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - Pª BARC. BARCINO, CE B
HORTA, U.AT. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Jornada 22 07-04-2024
CAN BUXERES, F.C. B - CORNELLA, U.E. SAD A
MARTINENC, F.C. C - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - CONGRÉS CLUB ESP. B
TECNOFUTBOL C.F A - Pª BARC. CINC COPES B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A - SARRIA, C.P. C
Pª BARC. BARCINO, CE B - SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
HORTA, U.AT. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 23 14-04-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - CAN BUXERES, F.C. B
CORNELLA, U.E. SAD A - MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
CONGRÉS CLUB ESP. B - TECNOFUTBOL C.F A
Pª BARC. CINC COPES B - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
SARRIA, C.P. C - Pª BARC. BARCINO, CE B
SANT ANDREU, U.E D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - HORTA, U.AT. B
Jornada 24 21-04-2024
MARTINENC, F.C. C - CAN BUXERES, F.C. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - CORNELLA, U.E. SAD A
TECNOFUTBOL C.F A - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A - CONGRÉS CLUB ESP. B
Pª BARC. BARCINO, CE B - Pª BARC. CINC COPES B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - SARRIA, C.P. C
HORTA, U.AT. B - SANT ANDREU, U.E D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 25 28-04-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - MARTINENC, F.C. C
CAN BUXERES, F.C. B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
CORNELLA, U.E. SAD A - TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
CONGRÉS CLUB ESP. B - Pª BARC. BARCINO, CE B
Pª BARC. CINC COPES B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SARRIA, C.P. C - HORTA, U.AT. B
SANT ANDREU, U.E D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
Jornada 26 05-05-2024
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - MARTINENC, F.C. C
TECNOFUTBOL C.F A - CAN BUXERES, F.C. B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A - CORNELLA, U.E. SAD A
Pª BARC. BARCINO, CE B - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - CONGRÉS CLUB ESP. B
HORTA, U.AT. B - Pª BARC. CINC COPES B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - SARRIA, C.P. C
SANT ANDREU, U.E D - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 27 12-05-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
MARTINENC, F.C. C - TECNOFUTBOL C.F A
CAN BUXERES, F.C. B - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
CORNELLA, U.E. SAD A - Pª BARC. BARCINO, CE B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
CONGRÉS CLUB ESP. B - HORTA, U.AT. B
Pª BARC. CINC COPES B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
SARRIA, C.P. C - SANT ANDREU, U.E D
Jornada 28 19-05-2024
TECNOFUTBOL C.F A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A - MARTINENC, F.C. C
Pª BARC. BARCINO, CE B - CAN BUXERES, F.C. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - CORNELLA, U.E. SAD A
HORTA, U.AT. B - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - CONGRÉS CLUB ESP. B
SANT ANDREU, U.E D - Pª BARC. CINC COPES B
SARRIA, C.P. C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 29 26-05-2024
TECNOFUTBOL C.F A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A
MARTINENC, F.C. C - Pª BARC. BARCINO, CE B
CAN BUXERES, F.C. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
CORNELLA, U.E. SAD A - HORTA, U.AT. B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E
CONGRÉS CLUB ESP. B - SANT ANDREU, U.E D
Pª BARC. CINC COPES B - SARRIA, C.P. C
Jornada 30 02-06-2024
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E. A - TECNOFUTBOL C.F A
Pª BARC. BARCINO, CE B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - MARTINENC, F.C. C
HORTA, U.AT. B - CAN BUXERES, F.C. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS E - CORNELLA, U.E. SAD A
SANT ANDREU, U.E D - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET B
SARRIA, C.P. C - CONGRÉS CLUB ESP. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - Pª BARC. CINC COPES B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.