Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio alevi s12 | grup 10

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 64 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 32 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
JUNIOR,C.F. B 111 RUBI, U.E. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 23 SABADELL F.C., C.E. C
MERCANTIL, C.E D 07 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 55 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 65 SAN LORENZO, U.D. A
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C. D
Jornada 2 08-10-2023
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 27 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
RUBI, U.E. A 42 SAN CRISTOBAL, C.P. B
SABADELL F.C., C.E. C 90 JUNIOR,C.F. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 13 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 62 MERCANTIL, C.E D
SAN LORENZO, U.D. A 53 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 34 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
Jornada 3 15-10-2023
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 33 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 34 RUBI, U.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 20 SABADELL F.C., C.E. C
JUNIOR,C.F. B 26 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 66 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
MERCANTIL, C.E D 17 SAN LORENZO, U.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 52 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
Descansa - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
Jornada 4 22-10-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C - Descansa
RUBI, U.E. A 20 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
SABADELL F.C., C.E. C 24 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 24 SAN CRISTOBAL, C.P. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 145 JUNIOR,C.F. B
SAN LORENZO, U.D. A 43 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 93 MERCANTIL, C.E D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 36 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Jornada 5 29-10-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 10 RUBI, U.E. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 15 SABADELL F.C., C.E. C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 34 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 83 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JUNIOR,C.F. B 08 SAN LORENZO, U.D. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
MERCANTIL, C.E D 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
Descansa - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Jornada 6 05-11-2023
RUBI, U.E. A - Descansa
SABADELL F.C., C.E. C 71 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 30 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 38 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
SAN LORENZO, U.D. A 02 SAN CRISTOBAL, C.P. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 111 JUNIOR,C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 24 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 35 MERCANTIL, C.E D
Jornada 7 12-11-2023
RUBI, U.E. A 21 SABADELL F.C., C.E. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 20 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 37 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 41 SAN LORENZO, U.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 73 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
JUNIOR,C.F. B 111 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 64 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Descansa - MERCANTIL, C.E D
Jornada 8 19-11-2023
SABADELL F.C., C.E. C - Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 33 RUBI, U.E. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 23 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
SAN LORENZO, U.D. A 22 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 25 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 05 SAN CRISTOBAL, C.P. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 100 JUNIOR,C.F. B
MERCANTIL, C.E D 14 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 9 26-11-2023
SABADELL F.C., C.E. C 43 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
RUBI, U.E. A 102 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 24 SAN LORENZO, U.D. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 102 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SAN CRISTOBAL, C.P. B 50 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
JUNIOR,C.F. B 49 MERCANTIL, C.E D
Descansa - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 10 03-12-2023
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 12 SABADELL F.C., C.E. C
SAN LORENZO, U.D. A 12 RUBI, U.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 01 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 41 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 32 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
MERCANTIL, C.E D 15 SAN CRISTOBAL, C.P. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 90 JUNIOR,C.F. B
Jornada 11 17-12-2023
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 31 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SABADELL F.C., C.E. C 43 SAN LORENZO, U.D. A
RUBI, U.E. A 112 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 33 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 62 MERCANTIL, C.E D
SAN CRISTOBAL, C.P. B 61 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Descansa - JUNIOR,C.F. B
Jornada 12 14-01-2024
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - Descansa
SAN LORENZO, U.D. A 22 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 12 SABADELL F.C., C.E. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 18 RUBI, U.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 11 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
MERCANTIL, C.E D 71 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 57 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
JUNIOR,C.F. B 010 SAN CRISTOBAL, C.P. B
Jornada 13 21-01-2024
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 32 SAN LORENZO, U.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 52 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
SABADELL F.C., C.E. C 51 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
RUBI, U.E. A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
MERCANTIL, C.E D 23 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 29 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 111 JUNIOR,C.F. B
Descansa - SAN CRISTOBAL, C.P. B
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - SAN LORENZO, U.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 85 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 12 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 40 SABADELL F.C., C.E. C
MERCANTIL, C.E D 23 RUBI, U.E. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 32 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
JUNIOR,C.F. B 38 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 51 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
Jornada 15 04-02-2024
SAN LORENZO, U.D. A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SABADELL F.C., C.E. C 30 MERCANTIL, C.E D
RUBI, U.E. A 23 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 112 JUNIOR,C.F. B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 17 SAN CRISTOBAL, C.P. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 04 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 04 SAN CRISTOBAL, C.P. B
RUBI, U.E. A 100 JUNIOR,C.F. B
SABADELL F.C., C.E. C 14 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 64 MERCANTIL, C.E D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 210 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SAN LORENZO, U.D. A 53 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
CERDANYOLA VALLES, F.C. D - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 61 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
SAN CRISTOBAL, C.P. B 33 RUBI, U.E. A
JUNIOR,C.F. B 27 SABADELL F.C., C.E. C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 42 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MERCANTIL, C.E D 31 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 21 SAN LORENZO, U.D. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
Jornada 18 03-03-2024
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 63 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
RUBI, U.E. A 41 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
SABADELL F.C., C.E. C 13 SAN CRISTOBAL, C.P. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 122 JUNIOR,C.F. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 88 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SAN LORENZO, U.D. A 11 MERCANTIL, C.E D
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 02 RUBI, U.E. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 54 SABADELL F.C., C.E. C
SAN CRISTOBAL, C.P. B 51 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
JUNIOR,C.F. B 311 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 60 SAN LORENZO, U.D. A
MERCANTIL, C.E D 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 64 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
Jornada 20 17-03-2024
RUBI, U.E. A 40 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
SABADELL F.C., C.E. C 23 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 15 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 48 SAN CRISTOBAL, C.P. B
SAN LORENZO, U.D. A 111 JUNIOR,C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 52 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 52 MERCANTIL, C.E D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - RUBI, U.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 03 SABADELL F.C., C.E. C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 22 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 115 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 41 SAN LORENZO, U.D. A
JUNIOR,C.F. B 010 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 93 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
MERCANTIL, C.E D 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Jornada 22 07-04-2024
SABADELL F.C., C.E. C 22 RUBI, U.E. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 11 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 62 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
SAN LORENZO, U.D. A 14 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 34 SAN CRISTOBAL, C.P. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 122 JUNIOR,C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 37 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
MERCANTIL, C.E D - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - SABADELL F.C., C.E. C
RUBI, U.E. A 61 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 33 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 28 SAN LORENZO, U.D. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
SAN CRISTOBAL, C.P. B 70 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
JUNIOR,C.F. B 26 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 61 MERCANTIL, C.E D
Jornada 24 21-04-2024
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 22 SABADELL F.C., C.E. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 45 RUBI, U.E. A
SAN LORENZO, U.D. A 25 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 72 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 38 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 16 SAN CRISTOBAL, C.P. B
MERCANTIL, C.E D 122 JUNIOR,C.F. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. C 25 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
RUBI, U.E. A 31 SAN LORENZO, U.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 43 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 63 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SAN CRISTOBAL, C.P. B 41 MERCANTIL, C.E D
JUNIOR,C.F. B 010 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 26 05-05-2024
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 32 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SAN LORENZO, U.D. A 23 SABADELL F.C., C.E. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. D 12 RUBI, U.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 06 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 52 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
MERCANTIL, C.E D - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 34 SAN CRISTOBAL, C.P. B
JUNIOR,C.F. B - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 40 SAN LORENZO, U.D. A
SABADELL F.C., C.E. C 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. D
RUBI, U.E. A 40 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 81 MERCANTIL, C.E D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 36 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 100 JUNIOR,C.F. B
Jornada 28 19-05-2024
SAN LORENZO, U.D. A 23 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CERDANYOLA VALLES, F.C. D OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 32 SABADELL F.C., C.E. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 32 RUBI, U.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C 03 MERCANTIL, C.E D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 122 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
JUNIOR,C.F. B 212 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
SAN LORENZO, U.D. A - Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - CERDANYOLA VALLES, F.C. D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SABADELL F.C., C.E. C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
RUBI, U.E. A - MERCANTIL, C.E D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - JUNIOR,C.F. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
Jornada 30 02-06-2024
CERDANYOLA VALLES, F.C. D - SAN LORENZO, U.D. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 24 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MERCANTIL, C.E D - SABADELL F.C., C.E. C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - RUBI, U.E. A
JUNIOR,C.F. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 C
SAN CRISTOBAL, C.P. B - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Descansa - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.