Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio alevi s12 | grup 1

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 65 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 49 LA GRANADA, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 13 BLANCA SUBUR, C.F. A
ODENA, C.E. A 37 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
IGUALADA, C.F. D 010 RIBES, C.D. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 80 SAN MAURO, U.D. A
CUBELLES, C.F. C 26 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
VILANOVA GELTRU C.F. B 48 BASE OLERDOLA, C.E. A
Jornada 2 08-10-2023
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 73 VILANOVA GELTRU C.F. B
LA GRANADA, C.F. A 33 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
BLANCA SUBUR, C.F. A 111 SANT SADURNI, U.E. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 25 RIUDEBITLLES, C.D. A
RIBES, C.D. A 144 ODENA, C.E. A
SAN MAURO, U.D. A 96 IGUALADA, C.F. D
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 45 MARC BARTRA 2020, C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 30 CUBELLES, C.F. C
Jornada 3 15-10-2023
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 25 LA GRANADA, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 34 BLANCA SUBUR, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 42 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
RIUDEBITLLES, C.D. A 16 RIBES, C.D. A
ODENA, C.E. A 57 SAN MAURO, U.D. A
IGUALADA, C.F. D 54 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 81 BASE OLERDOLA, C.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 51 CUBELLES, C.F. C
Jornada 4 22-10-2023
LA GRANADA, C.F. A 82 VILANOVA GELTRU C.F. B
BLANCA SUBUR, C.F. A 53 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 25 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
RIBES, C.D. A 100 SANT SADURNI, U.E. A
SAN MAURO, U.D. A 60 RIUDEBITLLES, C.D. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 76 ODENA, C.E. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 62 IGUALADA, C.F. D
CUBELLES, C.F. C 03 MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 5 29-10-2023
LA GRANADA, C.F. A 25 BLANCA SUBUR, C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 62 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 49 RIBES, C.D. A
SANT SADURNI, U.E. A 26 SAN MAURO, U.D. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 61 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
ODENA, C.E. A 63 BASE OLERDOLA, C.E. A
IGUALADA, C.F. D 32 CUBELLES, C.F. C
VILANOVA GELTRU C.F. B 18 MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 6 05-11-2023
BLANCA SUBUR, C.F. A 60 VILANOVA GELTRU C.F. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 45 LA GRANADA, C.F. A
RIBES, C.D. A 56 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 63 SANT SADURNI, U.E. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 36 RIUDEBITLLES, C.D. A
CUBELLES, C.F. C 44 ODENA, C.E. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 30 IGUALADA, C.F. D
Jornada 7 12-11-2023
BLANCA SUBUR, C.F. A 85 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
LA GRANADA, C.F. A 29 RIBES, C.D. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 44 SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 133 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SANT SADURNI, U.E. A 23 BASE OLERDOLA, C.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 111 CUBELLES, C.F. C
ODENA, C.E. A 14 MARC BARTRA 2020, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 92 IGUALADA, C.F. D
Jornada 8 19-11-2023
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 92 VILANOVA GELTRU C.F. B
RIBES, C.D. A 27 BLANCA SUBUR, C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 21 LA GRANADA, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 57 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 06 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
CUBELLES, C.F. C 61 SANT SADURNI, U.E. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 35 RIUDEBITLLES, C.D. A
IGUALADA, C.F. D 34 ODENA, C.E. A
Jornada 9 26-11-2023
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 38 RIBES, C.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 124 SAN MAURO, U.D. A
LA GRANADA, C.F. A 34 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 103 BASE OLERDOLA, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 60 CUBELLES, C.F. C
SANT SADURNI, U.E. A 37 MARC BARTRA 2020, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 20 IGUALADA, C.F. D
VILANOVA GELTRU C.F. B 44 ODENA, C.E. A
Jornada 10 03-12-2023
RIBES, C.D. A 91 VILANOVA GELTRU C.F. B
SAN MAURO, U.D. A 74 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 313 BLANCA SUBUR, C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 21 LA GRANADA, C.F. A
CUBELLES, C.F. C 25 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
IGUALADA, C.F. D 40 SANT SADURNI, U.E. A
ODENA, C.E. A 24 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 11 17-12-2023
RIBES, C.D. A 80 SAN MAURO, U.D. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 62 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
BLANCA SUBUR, C.F. A 91 BASE OLERDOLA, C.E. A
LA GRANADA, C.F. A 43 CUBELLES, C.F. C
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 33 MARC BARTRA 2020, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 102 IGUALADA, C.F. D
SANT SADURNI, U.E. A 62 ODENA, C.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 83 VILANOVA GELTRU C.F. B
Jornada 12 14-01-2024
SAN MAURO, U.D. A 84 VILANOVA GELTRU C.F. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 37 RIBES, C.D. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 61 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
CUBELLES, C.F. C 06 BLANCA SUBUR, C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 34 LA GRANADA, C.F. A
IGUALADA, C.F. D 34 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
ODENA, C.E. A 010 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
RIUDEBITLLES, C.D. A 101 SANT SADURNI, U.E. A
Jornada 13 21-01-2024
SAN MAURO, U.D. A 93 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
RIBES, C.D. A 82 BASE OLERDOLA, C.E. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 23 CUBELLES, C.F. C
BLANCA SUBUR, C.F. A 80 MARC BARTRA 2020, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A 31 IGUALADA, C.F. D
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 54 ODENA, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 36 RIUDEBITLLES, C.D. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 60 SANT SADURNI, U.E. A
Jornada 14 28-01-2024
VILANOVA GELTRU C.F. B 70 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
BASE OLERDOLA, C.E. A 15 SAN MAURO, U.D. A
CUBELLES, C.F. C 05 RIBES, C.D. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 72 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
IGUALADA, C.F. D 03 BLANCA SUBUR, C.F. A
ODENA, C.E. A 44 LA GRANADA, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 42 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 310 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Jornada 15 04-02-2024
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 25 BASE OLERDOLA, C.E. A
SAN MAURO, U.D. A 42 CUBELLES, C.F. C
RIBES, C.D. A 62 MARC BARTRA 2020, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 61 IGUALADA, C.F. D
BLANCA SUBUR, C.F. A 100 ODENA, C.E. A
LA GRANADA, C.F. A 11 RIUDEBITLLES, C.D. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 90 SANT SADURNI, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 92 VILANOVA GELTRU C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
LA GRANADA, C.F. A 53 SANT SADURNI, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 61 RIUDEBITLLES, C.D. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 60 ODENA, C.E. A
RIBES, C.D. A 133 IGUALADA, C.F. D
SAN MAURO, U.D. A 55 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 56 CUBELLES, C.F. C
BASE OLERDOLA, C.E. A 53 VILANOVA GELTRU C.F. B
Jornada 17 25-02-2024
VILANOVA GELTRU C.F. B 16 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 52 LA GRANADA, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 212 BLANCA SUBUR, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 63 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
ODENA, C.E. A 54 RIBES, C.D. A
IGUALADA, C.F. D 25 SAN MAURO, U.D. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 92 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
CUBELLES, C.F. C 01 BASE OLERDOLA, C.E. A
Jornada 18 03-03-2024
LA GRANADA, C.F. A 43 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 87 SANT SADURNI, U.E. A
RIBES, C.D. A 51 RIUDEBITLLES, C.D. A
SAN MAURO, U.D. A 32 ODENA, C.E. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 45 IGUALADA, C.F. D
BASE OLERDOLA, C.E. A 06 MARC BARTRA 2020, C.F. A
CUBELLES, C.F. C 30 VILANOVA GELTRU C.F. B
Jornada 19 10-03-2024
VILANOVA GELTRU C.F. B 29 LA GRANADA, C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 21 BLANCA SUBUR, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 61 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
SANT SADURNI, U.E. A 57 RIBES, C.D. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 43 SAN MAURO, U.D. A
ODENA, C.E. A 32 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
IGUALADA, C.F. D 72 BASE OLERDOLA, C.E. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 61 CUBELLES, C.F. C
Jornada 20 17-03-2024
BLANCA SUBUR, C.F. A 71 LA GRANADA, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 26 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
RIBES, C.D. A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SAN MAURO, U.D. A 83 SANT SADURNI, U.E. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 15 RIUDEBITLLES, C.D. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 23 ODENA, C.E. A
CUBELLES, C.F. C 30 IGUALADA, C.F. D
MARC BARTRA 2020, C.F. A 92 VILANOVA GELTRU C.F. B
Jornada 21 24-03-2024
VILANOVA GELTRU C.F. B 010 BLANCA SUBUR, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A 84 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 45 RIBES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 31 SAN MAURO, U.D. A
SANT SADURNI, U.E. A 78 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
RIUDEBITLLES, C.D. A 31 BASE OLERDOLA, C.E. A
ODENA, C.E. A 19 CUBELLES, C.F. C
IGUALADA, C.F. D 12 MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 22 07-04-2024
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 010 BLANCA SUBUR, C.F. A
RIBES, C.D. A 90 LA GRANADA, C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 62 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 311 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
BASE OLERDOLA, C.E. A 41 SANT SADURNI, U.E. A
CUBELLES, C.F. C 11 RIUDEBITLLES, C.D. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 42 ODENA, C.E. A
IGUALADA, C.F. D 47 VILANOVA GELTRU C.F. B
Jornada 23 14-04-2024
VILANOVA GELTRU C.F. B 45 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
BLANCA SUBUR, C.F. A 65 RIBES, C.D. A
LA GRANADA, C.F. A 48 SAN MAURO, U.D. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 61 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 85 BASE OLERDOLA, C.E. A
SANT SADURNI, U.E. A 44 CUBELLES, C.F. C
RIUDEBITLLES, C.D. A 32 MARC BARTRA 2020, C.F. A
ODENA, C.E. A 53 IGUALADA, C.F. D
Jornada 24 21-04-2024
RIBES, C.D. A 71 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
SAN MAURO, U.D. A 110 BLANCA SUBUR, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 710 LA GRANADA, C.F. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 35 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
CUBELLES, C.F. C 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
MARC BARTRA 2020, C.F. A 61 SANT SADURNI, U.E. A
IGUALADA, C.F. D 23 RIUDEBITLLES, C.D. A
ODENA, C.E. A 33 VILANOVA GELTRU C.F. B
Jornada 25 28-04-2024
VILANOVA GELTRU C.F. B 24 RIBES, C.D. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 64 SAN MAURO, U.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 112 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
LA GRANADA, C.F. A 21 BASE OLERDOLA, C.E. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 33 CUBELLES, C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 32 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 24 IGUALADA, C.F. D
RIUDEBITLLES, C.D. A 64 ODENA, C.E. A
Jornada 26 05-05-2024
SAN MAURO, U.D. A 57 RIBES, C.D. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 79 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
BASE OLERDOLA, C.E. A 15 BLANCA SUBUR, C.F. A
CUBELLES, C.F. C 22 LA GRANADA, C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 42 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
IGUALADA, C.F. D 18 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
ODENA, C.E. A 74 SANT SADURNI, U.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 25 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 27 12-05-2024
VILANOVA GELTRU C.F. B 77 SAN MAURO, U.D. A
RIBES, C.D. A 95 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 54 BASE OLERDOLA, C.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 100 CUBELLES, C.F. C
LA GRANADA, C.F. A 22 MARC BARTRA 2020, C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 41 IGUALADA, C.F. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 82 ODENA, C.E. A
SANT SADURNI, U.E. A 52 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 28 19-05-2024
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 56 SAN MAURO, U.D. A
BASE OLERDOLA, C.E. A 09 RIBES, C.D. A
CUBELLES, C.F. C 53 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 12 BLANCA SUBUR, C.F. A
IGUALADA, C.F. D 04 LA GRANADA, C.F. A
ODENA, C.E. A 16 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SANT SADURNI, U.E. A 54 VILANOVA GELTRU C.F. B
Jornada 29 26-05-2024
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 35 VILANOVA GELTRU C.F. B
SAN MAURO, U.D. A 75 BASE OLERDOLA, C.E. A
RIBES, C.D. A 92 CUBELLES, C.F. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 64 MARC BARTRA 2020, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 100 IGUALADA, C.F. D
LA GRANADA, C.F. A 62 ODENA, C.E. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 41 RIUDEBITLLES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 73 SANT SADURNI, U.E. A
Jornada 30 02-06-2024
BASE OLERDOLA, C.E. A 39 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
CUBELLES, C.F. C 42 SAN MAURO, U.D. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 82 RIBES, C.D. A
IGUALADA, C.F. D 36 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
ODENA, C.E. A 49 BLANCA SUBUR, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 53 LA GRANADA, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 212 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. B 26 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.