Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio alevi s11 | grup 6

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 06 CARDEDEU, F.C. D
PALAUTORDERA, C.F. A 27 GRANOLLERS, E.C. C
LES FRANQUESES, C.F. A 60 LLERONA, C.E. A
LLINARS, C.E. A 36 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
MONTORNES, C.F. A 58 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 112 PARETS, C.F. C
CANOVELLES, U.E. A 40 VALLES, C.AT. A
Descansa - CALDES MONTBUI, C.F. B
Jornada 2 08-10-2023
CARDEDEU, F.C. D - Descansa
GRANOLLERS, E.C. C 41 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LLERONA, C.E. A 62 PALAUTORDERA, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 26 LES FRANQUESES, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 90 LLINARS, C.E. A
PARETS, C.F. C 22 MONTORNES, C.F. A
VALLES, C.AT. A 64 AMETLLA VALLES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 010 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 3 15-10-2023
CARDEDEU, F.C. D 53 GRANOLLERS, E.C. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 41 LLERONA, C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A 26 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
LES FRANQUESES, C.F. A 83 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LLINARS, C.E. A 53 PARETS, C.F. C
MONTORNES, C.F. A 43 VALLES, C.AT. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 43 CALDES MONTBUI, C.F. B
Descansa - CANOVELLES, U.E. A
Jornada 4 22-10-2023
GRANOLLERS, E.C. C - Descansa
LLERONA, C.E. A 33 CARDEDEU, F.C. D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 42 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 81 PALAUTORDERA, C.F. A
PARETS, C.F. C 36 LES FRANQUESES, C.F. A
VALLES, C.AT. A 73 LLINARS, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 45 MONTORNES, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A 122 AMETLLA VALLES, C.F. A
Jornada 5 29-10-2023
GRANOLLERS, E.C. C 12 LLERONA, C.E. A
CARDEDEU, F.C. D 29 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 52 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 75 PARETS, C.F. C
LES FRANQUESES, C.F. A 32 VALLES, C.AT. A
LLINARS, C.E. A 111 CALDES MONTBUI, C.F. B
MONTORNES, C.F. A 35 CANOVELLES, U.E. A
Descansa - AMETLLA VALLES, C.F. A
Jornada 6 05-11-2023
LLERONA, C.E. A - Descansa
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 45 GRANOLLERS, E.C. C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 54 CARDEDEU, F.C. D
PARETS, C.F. C 24 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
VALLES, C.AT. A 51 PALAUTORDERA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 110 LES FRANQUESES, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A 65 LLINARS, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 16 MONTORNES, C.F. A
Jornada 7 12-11-2023
LLERONA, C.E. A 43 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
GRANOLLERS, E.C. C 15 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D 62 PARETS, C.F. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 26 VALLES, C.AT. A
PALAUTORDERA, C.F. A 60 CALDES MONTBUI, C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. A 31 CANOVELLES, U.E. A
LLINARS, C.E. A 43 AMETLLA VALLES, C.F. A
Descansa - MONTORNES, C.F. A
Jornada 8 19-11-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 55 LLERONA, C.E. A
PARETS, C.F. C 20 GRANOLLERS, E.C. C
VALLES, C.AT. A 51 CARDEDEU, F.C. D
CALDES MONTBUI, C.F. B 18 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CANOVELLES, U.E. A 70 PALAUTORDERA, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 111 LES FRANQUESES, C.F. A
MONTORNES, C.F. A 22 LLINARS, C.E. A
Jornada 9 26-11-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 57 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LLERONA, C.E. A 64 PARETS, C.F. C
GRANOLLERS, E.C. C 22 VALLES, C.AT. A
CARDEDEU, F.C. D 60 CALDES MONTBUI, C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 28 CANOVELLES, U.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A 73 AMETLLA VALLES, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 50 MONTORNES, C.F. A
Descansa - LLINARS, C.E. A
Jornada 10 03-12-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - Descansa
PARETS, C.F. C 42 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
VALLES, C.AT. A 11 LLERONA, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 15 GRANOLLERS, E.C. C
CANOVELLES, U.E. A 72 CARDEDEU, F.C. D
AMETLLA VALLES, C.F. A 37 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
MONTORNES, C.F. A 34 PALAUTORDERA, C.F. A
LLINARS, C.E. A 111 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 11 17-12-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 102 PARETS, C.F. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 37 VALLES, C.AT. A
LLERONA, C.E. A 133 CALDES MONTBUI, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. C 15 CANOVELLES, U.E. A
CARDEDEU, F.C. D 43 AMETLLA VALLES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 42 MONTORNES, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 31 LLINARS, C.E. A
Descansa - LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 12 14-01-2024
PARETS, C.F. C - Descansa
VALLES, C.AT. A 92 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 08 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
CANOVELLES, U.E. A 21 LLERONA, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 07 GRANOLLERS, E.C. C
MONTORNES, C.F. A 25 CARDEDEU, F.C. D
LLINARS, C.E. A 27 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. A 91 PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 13 21-01-2024
PARETS, C.F. C 211 VALLES, C.AT. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 91 CALDES MONTBUI, C.F. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 55 CANOVELLES, U.E. A
LLERONA, C.E. A 34 AMETLLA VALLES, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C 73 MONTORNES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D 20 LLINARS, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 55 LES FRANQUESES, C.F. A
Descansa - PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - VALLES, C.AT. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 35 PARETS, C.F. C
CANOVELLES, U.E. A 13 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 10 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
MONTORNES, C.F. A 22 LLERONA, C.E. A
LLINARS, C.E. A 49 GRANOLLERS, E.C. C
LES FRANQUESES, C.F. A 70 CARDEDEU, F.C. D
PALAUTORDERA, C.F. A 28 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 15 04-02-2024
VALLES, C.AT. A 122 CALDES MONTBUI, C.F. B
PARETS, C.F. C 111 CANOVELLES, U.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 111 AMETLLA VALLES, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 72 MONTORNES, C.F. A
LLERONA, C.E. A 43 LLINARS, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. C 04 LES FRANQUESES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D 52 PALAUTORDERA, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
CARDEDEU, F.C. D 23 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. C 53 PALAUTORDERA, C.F. A
LLERONA, C.E. A 03 LES FRANQUESES, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 94 LLINARS, C.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 81 MONTORNES, C.F. A
PARETS, C.F. C 61 AMETLLA VALLES, C.F. A
VALLES, C.AT. A 21 CANOVELLES, U.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. B - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - CARDEDEU, F.C. D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 92 GRANOLLERS, E.C. C
PALAUTORDERA, C.F. A 23 LLERONA, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A 71 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
LLINARS, C.E. A 14 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MONTORNES, C.F. A 47 PARETS, C.F. C
AMETLLA VALLES, C.F. A 111 VALLES, C.AT. A
CANOVELLES, U.E. A 111 CALDES MONTBUI, C.F. B
Jornada 18 03-03-2024
GRANOLLERS, E.C. C - CARDEDEU, F.C. D
LLERONA, C.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - PALAUTORDERA, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 27 LES FRANQUESES, C.F. A
PARETS, C.F. C - LLINARS, C.E. A
VALLES, C.AT. A - MONTORNES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 69 AMETLLA VALLES, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - GRANOLLERS, E.C. C
CARDEDEU, F.C. D - LLERONA, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
PALAUTORDERA, C.F. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A - PARETS, C.F. C
LLINARS, C.E. A - VALLES, C.AT. A
MONTORNES, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. B
AMETLLA VALLES, C.F. A - CANOVELLES, U.E. A
Jornada 20 17-03-2024
LLERONA, C.E. A - GRANOLLERS, E.C. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - CARDEDEU, F.C. D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
PARETS, C.F. C - PALAUTORDERA, C.F. A
VALLES, C.AT. A - LES FRANQUESES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B - LLINARS, C.E. A
CANOVELLES, U.E. A - MONTORNES, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - LLERONA, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. C - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
CARDEDEU, F.C. D - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - PARETS, C.F. C
PALAUTORDERA, C.F. A - VALLES, C.AT. A
LES FRANQUESES, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. B
LLINARS, C.E. A - CANOVELLES, U.E. A
MONTORNES, C.F. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
Jornada 22 07-04-2024
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - LLERONA, C.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. C
PARETS, C.F. C - CARDEDEU, F.C. D
VALLES, C.AT. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. B - PALAUTORDERA, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A - LES FRANQUESES, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - LLINARS, C.E. A
MONTORNES, C.F. A - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
LLERONA, C.E. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C - PARETS, C.F. C
CARDEDEU, F.C. D - VALLES, C.AT. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. B
PALAUTORDERA, C.F. A - CANOVELLES, U.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
LLINARS, C.E. A - MONTORNES, C.F. A
Jornada 24 21-04-2024
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
PARETS, C.F. C - LLERONA, C.E. A
VALLES, C.AT. A - GRANOLLERS, E.C. C
CALDES MONTBUI, C.F. B - CARDEDEU, F.C. D
CANOVELLES, U.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
AMETLLA VALLES, C.F. A - PALAUTORDERA, C.F. A
MONTORNES, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. A
LLINARS, C.E. A - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - PARETS, C.F. C
LLERONA, C.E. A - VALLES, C.AT. A
GRANOLLERS, E.C. C - CALDES MONTBUI, C.F. B
CARDEDEU, F.C. D - CANOVELLES, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - AMETLLA VALLES, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A - MONTORNES, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A - LLINARS, C.E. A
Jornada 26 05-05-2024
PARETS, C.F. C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
VALLES, C.AT. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
CALDES MONTBUI, C.F. B - LLERONA, C.E. A
CANOVELLES, U.E. A - GRANOLLERS, E.C. C
AMETLLA VALLES, C.F. A - CARDEDEU, F.C. D
MONTORNES, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LLINARS, C.E. A - PALAUTORDERA, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - PARETS, C.F. C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - VALLES, C.AT. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - CALDES MONTBUI, C.F. B
LLERONA, C.E. A - CANOVELLES, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. C - AMETLLA VALLES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D - MONTORNES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - LLINARS, C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 28 19-05-2024
VALLES, C.AT. A - PARETS, C.F. C
CALDES MONTBUI, C.F. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
AMETLLA VALLES, C.F. A - LLERONA, C.E. A
MONTORNES, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. C
LLINARS, C.E. A - CARDEDEU, F.C. D
LES FRANQUESES, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
PALAUTORDERA, C.F. A - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
VALLES, C.AT. A - Descansa
PARETS, C.F. C - CALDES MONTBUI, C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - CANOVELLES, U.E. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - AMETLLA VALLES, C.F. A
LLERONA, C.E. A - MONTORNES, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C - LLINARS, C.E. A
CARDEDEU, F.C. D - LES FRANQUESES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 30 02-06-2024
CALDES MONTBUI, C.F. B - VALLES, C.AT. A
CANOVELLES, U.E. A - PARETS, C.F. C
AMETLLA VALLES, C.F. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MONTORNES, C.F. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
LLINARS, C.E. A - LLERONA, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. C
PALAUTORDERA, C.F. A - CARDEDEU, F.C. D
Descansa - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.