Competició | TEMPORADA 2023-2024

segona divisio alevi s11 | grup 24

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 48 ARO, C.E. B
PALS, AT A 13 MONELLS, A.E. A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B 111 CASSA, U.D. B
Descansa
R
UNIÓ GIRONA A.C.E. B
MONT-RAS,C.E. A 17 BELL LLOC, C.P. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 83 BISBALENC, AT. B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 133 ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B
Jornada 2 08-10-2023
ARO, C.E. B 39 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
MONELLS, A.E. A 52 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
CASSA, U.D. B 54 PALS, AT A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 18 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B
BELL LLOC, C.P. A
R
Descansa
BISBALENC, AT. B 82 MONT-RAS,C.E. A
ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B 111 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
Jornada 3 15-10-2023
ARO, C.E. B 311 MONELLS, A.E. A
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 47 CASSA, U.D. B
PALS, AT A 51 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B 23 BELL LLOC, C.P. A
Descansa
R
BISBALENC, AT. B
MONT-RAS,C.E. A 127 ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 59 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
Jornada 4 22-10-2023
MONELLS, A.E. A 310 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
CASSA, U.D. B 57 ARO, C.E. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 81 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
BELL LLOC, C.P. A 91 PALS, AT A
BISBALENC, AT. B 30 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B
R
Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 111 MONT-RAS,C.E. A
Jornada 5 29-10-2023
MONELLS, A.E. A 92 CASSA, U.D. B
ARO, C.E. B 34 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 211 BELL LLOC, C.P. A
PALS, AT A 34 BISBALENC, AT. B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B 53 ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B
Descansa
R
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 111 MONT-RAS,C.E. A
Jornada 6 05-11-2023
CASSA, U.D. B 68 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 41 MONELLS, A.E. A
BELL LLOC, C.P. A 102 ARO, C.E. B
BISBALENC, AT. B 100 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B 48 PALS, AT A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 56 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B
MONT-RAS,C.E. A
R
Descansa
Jornada 7 12-11-2023
CASSA, U.D. B 66 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
MONELLS, A.E. A 16 BELL LLOC, C.P. A
ARO, C.E. B 10 BISBALENC, AT. B
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 83 ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B
PALS, AT A 22 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B 101 MONT-RAS,C.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
R
Descansa
Jornada 8 19-11-2023
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 311 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
BELL LLOC, C.P. A 102 CASSA, U.D. B
BISBALENC, AT. B 26 MONELLS, A.E. A
ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B 74 ARO, C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 111 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
MONT-RAS,C.E. A 11 PALS, AT A
Descansa
R
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B
Jornada 9 26-11-2023
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 14 BELL LLOC, C.P. A
CASSA, U.D. B 26 BISBALENC, AT. B
MONELLS, A.E. A 92 ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B
ARO, C.E. B 29 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 58 MONT-RAS,C.E. A
PALS, AT A
R
Descansa
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 62 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B
Jornada 10 03-12-2023
BELL LLOC, C.P. A 64 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
BISBALENC, AT. B 63 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B 511 CASSA, U.D. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 24 MONELLS, A.E. A
MONT-RAS,C.E. A 96 ARO, C.E. B
Descansa
R
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B 11 PALS, AT A
Jornada 11 17-12-2023
BELL LLOC, C.P. A 40 BISBALENC, AT. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 55 ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B
CASSA, U.D. B 45 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
MONELLS, A.E. A 37 MONT-RAS,C.E. A
ARO, C.E. B
R
Descansa
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 311 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 30 PALS, AT A
Jornada 12 14-01-2024
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 52 BISBALENC, AT. B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B 311 BELL LLOC, C.P. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 92 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
MONT-RAS,C.E. A 33 CASSA, U.D. B
Descansa
R
MONELLS, A.E. A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B 22 ARO, C.E. B
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 43 PALS, AT A
Jornada 13 21-01-2024
BISBALENC, AT. B 21 ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B
BELL LLOC, C.P. A 73 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 64 MONT-RAS,C.E. A
CASSA, U.D. B
R
Descansa
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B 45 MONELLS, A.E. A
ARO, C.E. B 26 PALS, AT A
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 37 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 28-01-2024
ARO, C.E. B 30 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
MONELLS, A.E. A 13 PALS, AT A
CASSA, U.D. B 28 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B
UNIÓ GIRONA A.C.E. B
R
Descansa
BELL LLOC, C.P. A 111 MONT-RAS,C.E. A
BISBALENC, AT. B 010 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B 313 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
Jornada 15 04-02-2024
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 100 ARO, C.E. B
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 58 MONELLS, A.E. A
PALS, AT A 11 CASSA, U.D. B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B 13 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
Descansa
R
BELL LLOC, C.P. A
MONT-RAS,C.E. A 34 BISBALENC, AT. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 72 ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B
Jornada 16 18-02-2024
MONELLS, A.E. A 31 ARO, C.E. B
CASSA, U.D. B 72 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 26 PALS, AT A
BELL LLOC, C.P. A 31 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B
BISBALENC, AT. B
R
Descansa
ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B 48 MONT-RAS,C.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 23 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
Jornada 17 25-02-2024
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 92 MONELLS, A.E. A
ARO, C.E. B 33 CASSA, U.D. B
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 56 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
PALS, AT A 14 BELL LLOC, C.P. A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B 42 BISBALENC, AT. B
Descansa
R
ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B
MONT-RAS,C.E. A 33 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
Jornada 18 03-03-2024
CASSA, U.D. B 66 MONELLS, A.E. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 44 ARO, C.E. B
BELL LLOC, C.P. A 111 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
BISBALENC, AT. B 12 PALS, AT A
ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B 26 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
R
Descansa
MONT-RAS,C.E. A 17 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
Jornada 19 10-03-2024
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 91 CASSA, U.D. B
MONELLS, A.E. A 34 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
ARO, C.E. B 16 BELL LLOC, C.P. A
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 57 BISBALENC, AT. B
PALS, AT A 43 ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B 45 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
Descansa
R
MONT-RAS,C.E. A
Jornada 20 17-03-2024
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 83 CASSA, U.D. B
BELL LLOC, C.P. A 42 MONELLS, A.E. A
BISBALENC, AT. B 13 ARO, C.E. B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B 82 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 22 PALS, AT A
MONT-RAS,C.E. A 23 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B
Descansa
R
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
Jornada 21 24-03-2024
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 111 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
CASSA, U.D. B 210 BELL LLOC, C.P. A
MONELLS, A.E. A 40 BISBALENC, AT. B
ARO, C.E. B 71 ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A 613 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
PALS, AT A 84 MONT-RAS,C.E. A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B
R
Descansa
Jornada 22 07-04-2024
BELL LLOC, C.P. A 82 UNIÓ GIRONA A.C.E. B
BISBALENC, AT. B 52 CASSA, U.D. B
ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B 56 MONELLS, A.E. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B 83 ARO, C.E. B
MONT-RAS,C.E. A 63 FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
Descansa
R
PALS, AT A
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B 32 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
Jornada 23 14-04-2024
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 41 BELL LLOC, C.P. A
UNIÓ GIRONA A.C.E. B 33 BISBALENC, AT. B
CASSA, U.D. B 34 ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B
MONELLS, A.E. A 05 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
ARO, C.E. B 62 MONT-RAS,C.E. A
FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
R
Descansa
PALS, AT A 14 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B
Jornada 24 21-04-2024
BISBALENC, AT. B - BELL LLOC, C.P. A
ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B - UNIÓ GIRONA A.C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B - CASSA, U.D. B
MONT-RAS,C.E. A - MONELLS, A.E. A
Descansa
R
ARO, C.E. B
ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B - FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
PALS, AT A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
Jornada 25 28-04-2024
BISBALENC, AT. B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
BELL LLOC, C.P. A - ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B
UNIÓ GIRONA A.C.E. B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B
CASSA, U.D. B - MONT-RAS,C.E. A
MONELLS, A.E. A
R
Descansa
ARO, C.E. B - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B
PALS, AT A - FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
Jornada 26 05-05-2024
ESCOLA F. VIDRERENCA, C. B - BISBALENC, AT. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL B - BELL LLOC, C.P. A
MONT-RAS,C.E. A - UNIÓ GIRONA A.C.E. B
Descansa
R
CASSA, U.D. B
MONELLS, A.E. A - ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI B
PALS, AT A - ARO, C.E. B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - FUNDACIO FUTUR GIRONAEST A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.