Competició | TEMPORADA 2023-2024

primera divisio benjami s10 | grup 4

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-09-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 104 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
VILASSAR MAR,U.E. B 92 GRANOLLERS, E.C. B
PARETS, C.F. C 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
MERCANTIL, C.E B 111 MOLLET U.E.,CF. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 05 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 56 TIANA, C.C.E. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 11 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
Jornada 2 01-10-2023
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 310 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 14 VILASSAR MAR,U.E. B
MOLLET U.E.,CF. A 21 PARETS, C.F. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 41 MERCANTIL, C.E B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 60 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
TIANA, C.C.E. A 14 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B 08 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 3 08-10-2023
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 51 GRANOLLERS, E.C. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 42 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
VILASSAR MAR,U.E. B 51 MOLLET U.E.,CF. A
PARETS, C.F. C 41 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
MERCANTIL, C.E B 73 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 25 TIANA, C.C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 61 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 27 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 4 15-10-2023
GRANOLLERS, E.C. B 14 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 45 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
MOLLET U.E.,CF. A 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 13 VILASSAR MAR,U.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 02 PARETS, C.F. C
TIANA, C.C.E. A 27 MERCANTIL, C.E B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 62 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
Jornada 5 22-10-2023
GRANOLLERS, E.C. B 42 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 24 MOLLET U.E.,CF. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 28 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
VILASSAR MAR,U.E. B 70 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
PARETS, C.F. C 61 TIANA, C.C.E. A
MERCANTIL, C.E B 100 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 07 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
Jornada 6 29-10-2023
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 31 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. A 30 GRANOLLERS, E.C. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 84 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
TIANA, C.C.E. A 00 VILASSAR MAR,U.E. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B 09 PARETS, C.F. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 12 MERCANTIL, C.E B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 61 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
Jornada 7 05-11-2023
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 11 MOLLET U.E.,CF. A
GRANOLLERS, E.C. B 24 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 13 TIANA, C.C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. B 71 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
PARETS, C.F. C 35 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MERCANTIL, C.E B 111 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 71 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
Jornada 8 12-11-2023
MOLLET U.E.,CF. A 23 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 52 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 10 GRANOLLERS, E.C. B
TIANA, C.C.E. A 50 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B 43 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 16 VILASSAR MAR,U.E. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 37 PARETS, C.F. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 111 MERCANTIL, C.E B
Jornada 9 19-11-2023
MOLLET U.E.,CF. A 04 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
GRANOLLERS, E.C. B 03 TIANA, C.C.E. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 41 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
VILASSAR MAR,U.E. B 54 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
PARETS, C.F. C 60 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 09 MERCANTIL, C.E B
Jornada 10 26-11-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 31 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 31 MOLLET U.E.,CF. A
TIANA, C.C.E. A 34 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B 13 GRANOLLERS, E.C. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 72 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 43 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 07 VILASSAR MAR,U.E. B
MERCANTIL, C.E B 62 PARETS, C.F. C
Jornada 11 03-12-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 42 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MOLLET U.E.,CF. A 22 TIANA, C.C.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 92 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
GRANOLLERS, E.C. B 03 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 60 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
VILASSAR MAR,U.E. B 15 MERCANTIL, C.E B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 26 PARETS, C.F. C
Jornada 12 17-12-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 01 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
TIANA, C.C.E. A 45 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B 25 MOLLET U.E.,CF. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 41 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 52 GRANOLLERS, E.C. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 34 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
MERCANTIL, C.E B 50 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
PARETS, C.F. C 55 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 13 14-01-2024
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 04 TIANA, C.C.E. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 71 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
MOLLET U.E.,CF. A 27 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 44 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 26 GRANOLLERS, E.C. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 02 MERCANTIL, C.E B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 42 PARETS, C.F. C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 24 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 14 21-01-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 23 TIANA, C.C.E. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 50 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 53 MOLLET U.E.,CF. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
MERCANTIL, C.E B 30 GRANOLLERS, E.C. B
PARETS, C.F. C 82 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
VILASSAR MAR,U.E. B 34 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 15 28-01-2024
TIANA, C.C.E. A 20 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 26 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 52 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
MOLLET U.E.,CF. A 50 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 05 MERCANTIL, C.E B
GRANOLLERS, E.C. B 24 PARETS, C.F. C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 35 VILASSAR MAR,U.E. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 13 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 04-02-2024
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 25 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
GRANOLLERS, E.C. B 28 VILASSAR MAR,U.E. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 01 PARETS, C.F. C
MOLLET U.E.,CF. A 06 MERCANTIL, C.E B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 100 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
TIANA, C.C.E. A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B 12 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
Jornada 17 18-02-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 53 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 23 GRANOLLERS, E.C. B
VILASSAR MAR,U.E. B 33 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
PARETS, C.F. C 32 MOLLET U.E.,CF. A
MERCANTIL, C.E B 40 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 210 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 39 TIANA, C.C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 102 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
Jornada 18 25-02-2024
GRANOLLERS, E.C. B 41 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MOLLET U.E.,CF. A 14 VILASSAR MAR,U.E. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A 32 PARETS, C.F. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 05 MERCANTIL, C.E B
TIANA, C.C.E. A 100 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B 46 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 33 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
Jornada 19 03-03-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A - GRANOLLERS, E.C. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - MOLLET U.E.,CF. A
VILASSAR MAR,U.E. B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
PARETS, C.F. C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MERCANTIL, C.E B - TIANA, C.C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 20 10-03-2024
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - GRANOLLERS, E.C. B
MOLLET U.E.,CF. A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - VILASSAR MAR,U.E. B
TIANA, C.C.E. A - PARETS, C.F. C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B - MERCANTIL, C.E B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
Jornada 21 17-03-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
GRANOLLERS, E.C. B - MOLLET U.E.,CF. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
VILASSAR MAR,U.E. B - TIANA, C.C.E. A
PARETS, C.F. C - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
MERCANTIL, C.E B - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
Jornada 22 24-03-2024
MOLLET U.E.,CF. A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A - GRANOLLERS, E.C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
TIANA, C.C.E. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B - VILASSAR MAR,U.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - PARETS, C.F. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A - MERCANTIL, C.E B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
Jornada 23 07-04-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A - MOLLET U.E.,CF. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
GRANOLLERS, E.C. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A - TIANA, C.C.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
VILASSAR MAR,U.E. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
PARETS, C.F. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
MERCANTIL, C.E B - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
Jornada 24 14-04-2024
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A - MOLLET U.E.,CF. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
TIANA, C.C.E. A - GRANOLLERS, E.C. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A - VILASSAR MAR,U.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A - PARETS, C.F. C
MERCANTIL, C.E B - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
Jornada 25 21-04-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
MOLLET U.E.,CF. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - TIANA, C.C.E. A
GRANOLLERS, E.C. B - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
VILASSAR MAR,U.E. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
PARETS, C.F. C - MERCANTIL, C.E B
Jornada 26 28-04-2024
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
TIANA, C.C.E. A - MOLLET U.E.,CF. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - GRANOLLERS, E.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MERCANTIL, C.E B - VILASSAR MAR,U.E. B
PARETS, C.F. C - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
Jornada 27 05-05-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A - TIANA, C.C.E. A
MOLLET U.E.,CF. A - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
GRANOLLERS, E.C. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - MERCANTIL, C.E B
VILASSAR MAR,U.E. B - PARETS, C.F. C
Jornada 28 12-05-2024
TIANA, C.C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - MOLLET U.E.,CF. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
GRANOLLERS, E.C. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
MERCANTIL, C.E B - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
PARETS, C.F. C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
VILASSAR MAR,U.E. B - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
Jornada 29 19-05-2024
TIANA, C.C.E. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MOLLET U.E.,CF. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A - UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
GRANOLLERS, E.C. B - MERCANTIL, C.E B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A - PARETS, C.F. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 30 26-05-2024
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB B - TIANA, C.C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A - MOLLET U.E.,CF. A
MERCANTIL, C.E B - ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
PARETS, C.F. C - GRANOLLERS, E.C. B
VILASSAR MAR,U.E. B - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.