Competició | TEMPORADA 2023-2024

primera divisio benjami s10 | grup 1

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-09-2023
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 33 CUBELLES, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
IGUALADA, C.F. B 37 SITGES, U.E. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 94 MOLINS DE REI, C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 21 MARTORELL C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 81 PRAT, A.E. B
ESCOLA F. GAVA, C. B 102 SANTBOIA, F.C. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 35 BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 2 01-10-2023
CUBELLES, C.F. A 11 VILANOVA GELTRU C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 33 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
SITGES, U.E. A 41 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
MOLINS DE REI, C.F. A 57 IGUALADA, C.F. B
MARTORELL C.F. A 72 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
PRAT, A.E. B 11 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
SANTBOIA, F.C. A 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
BLANCA SUBUR, C.F. A 64 ESCOLA F. GAVA, C. B
Jornada 3 08-10-2023
CUBELLES, C.F. A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 12 SITGES, U.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 43 MOLINS DE REI, C.F. A
IGUALADA, C.F. B 13 MARTORELL C.F. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 05 PRAT, A.E. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 50 SANTBOIA, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 15 BLANCA SUBUR, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 24 ESCOLA F. GAVA, C. B
Jornada 4 15-10-2023
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 61 VILANOVA GELTRU C.F. A
SITGES, U.E. A 41 CUBELLES, C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A 43 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
MARTORELL C.F. A 42 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
PRAT, A.E. B 105 IGUALADA, C.F. B
SANTBOIA, F.C. A 21 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
BLANCA SUBUR, C.F. A 43 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
ESCOLA F. GAVA, C. B 43 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Jornada 5 22-10-2023
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 01 SITGES, U.E. A
CUBELLES, C.F. A 21 MOLINS DE REI, C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 42 MARTORELL C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 12 PRAT, A.E. B
IGUALADA, C.F. B 74 SANTBOIA, F.C. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 27 BLANCA SUBUR, C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 54 ESCOLA F. GAVA, C. B
VILANOVA GELTRU C.F. A 15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Jornada 6 29-10-2023
SITGES, U.E. A 11 VILANOVA GELTRU C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A 05 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MARTORELL C.F. A 80 CUBELLES, C.F. A
PRAT, A.E. B 51 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
SANTBOIA, F.C. A 40 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 82 IGUALADA, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. B 90 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 31 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
Jornada 7 05-11-2023
SITGES, U.E. A 62 MOLINS DE REI, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 MARTORELL C.F. A
CUBELLES, C.F. A 22 PRAT, A.E. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 44 SANTBOIA, F.C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 08 BLANCA SUBUR, C.F. A
IGUALADA, C.F. B 36 ESCOLA F. GAVA, C. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 111 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
VILANOVA GELTRU C.F. A 17 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
Jornada 8 12-11-2023
MOLINS DE REI, C.F. A 15 VILANOVA GELTRU C.F. A
MARTORELL C.F. A 61 SITGES, U.E. A
PRAT, A.E. B 53 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANTBOIA, F.C. A 14 CUBELLES, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 100 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. B 80 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 70 IGUALADA, C.F. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 51 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
Jornada 9 19-11-2023
MOLINS DE REI, C.F. A 17 MARTORELL C.F. A
SITGES, U.E. A 23 PRAT, A.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 SANTBOIA, F.C. A
CUBELLES, C.F. A 13 BLANCA SUBUR, C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 111 ESCOLA F. GAVA, C. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 16 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
IGUALADA, C.F. B 46 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
VILANOVA GELTRU C.F. A 22 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
Jornada 10 26-11-2023
MARTORELL C.F. A 41 VILANOVA GELTRU C.F. A
PRAT, A.E. B 71 MOLINS DE REI, C.F. A
SANTBOIA, F.C. A 23 SITGES, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 41 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ESCOLA F. GAVA, C. B 11 CUBELLES, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 100 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 61 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 32 IGUALADA, C.F. B
Jornada 11 03-12-2023
MARTORELL C.F. A 101 PRAT, A.E. B
MOLINS DE REI, C.F. A 23 SANTBOIA, F.C. A
SITGES, U.E. A 03 BLANCA SUBUR, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 11 ESCOLA F. GAVA, C. B
CUBELLES, C.F. A 18 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 05 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 51 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
VILANOVA GELTRU C.F. A 36 IGUALADA, C.F. B
Jornada 12 17-12-2023
PRAT, A.E. B 62 VILANOVA GELTRU C.F. A
SANTBOIA, F.C. A 26 MARTORELL C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 61 MOLINS DE REI, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. B 61 SITGES, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 81 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 32 CUBELLES, C.F. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 32 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
IGUALADA, C.F. B 51 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 13 14-01-2024
PRAT, A.E. B 43 SANTBOIA, F.C. A
MARTORELL C.F. A 12 BLANCA SUBUR, C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A 010 ESCOLA F. GAVA, C. B
SITGES, U.E. A 25 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 05 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
CUBELLES, C.F. A 24 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 26 IGUALADA, C.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. A 22 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 14 21-01-2024
VILANOVA GELTRU C.F. A 74 SANTBOIA, F.C. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 31 PRAT, A.E. B
ESCOLA F. GAVA, C. B 44 MARTORELL C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 111 MOLINS DE REI, C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 61 SITGES, U.E. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 45 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
IGUALADA, C.F. B 31 CUBELLES, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 42 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
Jornada 15 28-01-2024
SANTBOIA, F.C. A 38 BLANCA SUBUR, C.F. A
PRAT, A.E. B 33 ESCOLA F. GAVA, C. B
MARTORELL C.F. A 25 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
MOLINS DE REI, C.F. A 08 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
SITGES, U.E. A 61 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 60 IGUALADA, C.F. B
CUBELLES, C.F. A 23 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 33 VILANOVA GELTRU C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 04-02-2024
CUBELLES, C.F. A 62 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 83 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SITGES, U.E. A 33 IGUALADA, C.F. B
MOLINS DE REI, C.F. A 22 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
MARTORELL C.F. A 11 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
PRAT, A.E. B 52 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANTBOIA, F.C. A 23 ESCOLA F. GAVA, C. B
BLANCA SUBUR, C.F. A 91 VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 17 18-02-2024
VILANOVA GELTRU C.F. A 21 CUBELLES, C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A 15 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 00 SITGES, U.E. A
IGUALADA, C.F. B 43 MOLINS DE REI, C.F. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 16 MARTORELL C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 61 PRAT, A.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 100 SANTBOIA, F.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. B 44 BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 18 25-02-2024
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 61 CUBELLES, C.F. A
SITGES, U.E. A 40 ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A 35 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
MARTORELL C.F. A 63 IGUALADA, C.F. B
PRAT, A.E. B 43 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
SANTBOIA, F.C. A 13 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
BLANCA SUBUR, C.F. A 44 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ESCOLA F. GAVA, C. B 40 VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 19 03-03-2024
VILANOVA GELTRU C.F. A 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CUBELLES, C.F. A 11 SITGES, U.E. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A - MOLINS DE REI, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 12 MARTORELL C.F. A
IGUALADA, C.F. B - PRAT, A.E. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 63 SANTBOIA, F.C. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A 42 BLANCA SUBUR, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 03 ESCOLA F. GAVA, C. B
Jornada 20 10-03-2024
SITGES, U.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MOLINS DE REI, C.F. A - CUBELLES, C.F. A
MARTORELL C.F. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
PRAT, A.E. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANTBOIA, F.C. A - IGUALADA, C.F. B
BLANCA SUBUR, C.F. A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
ESCOLA F. GAVA, C. B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 21 17-03-2024
VILANOVA GELTRU C.F. A - SITGES, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - MOLINS DE REI, C.F. A
CUBELLES, C.F. A - MARTORELL C.F. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A - PRAT, A.E. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - SANTBOIA, F.C. A
IGUALADA, C.F. B - BLANCA SUBUR, C.F. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A - ESCOLA F. GAVA, C. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Jornada 22 24-03-2024
MOLINS DE REI, C.F. A - SITGES, U.E. A
MARTORELL C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
PRAT, A.E. B - CUBELLES, C.F. A
SANTBOIA, F.C. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ESCOLA F. GAVA, C. B - IGUALADA, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 23 07-04-2024
VILANOVA GELTRU C.F. A - MOLINS DE REI, C.F. A
SITGES, U.E. A - MARTORELL C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - PRAT, A.E. B
CUBELLES, C.F. A - SANTBOIA, F.C. A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - ESCOLA F. GAVA, C. B
IGUALADA, C.F. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
Jornada 24 14-04-2024
MARTORELL C.F. A - MOLINS DE REI, C.F. A
PRAT, A.E. B - SITGES, U.E. A
SANTBOIA, F.C. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
BLANCA SUBUR, C.F. A - CUBELLES, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. B - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - IGUALADA, C.F. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 25 21-04-2024
VILANOVA GELTRU C.F. A - MARTORELL C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A - PRAT, A.E. B
SITGES, U.E. A - SANTBOIA, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - BLANCA SUBUR, C.F. A
CUBELLES, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
IGUALADA, C.F. B - Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
Jornada 26 28-04-2024
PRAT, A.E. B - MARTORELL C.F. A
SANTBOIA, F.C. A - MOLINS DE REI, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - SITGES, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - CUBELLES, C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
IGUALADA, C.F. B - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 27 05-05-2024
VILANOVA GELTRU C.F. A - PRAT, A.E. B
MARTORELL C.F. A - SANTBOIA, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
SITGES, U.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
CUBELLES, C.F. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - IGUALADA, C.F. B
Jornada 28 12-05-2024
SANTBOIA, F.C. A - PRAT, A.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. A - MARTORELL C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. B - MOLINS DE REI, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - SITGES, U.E. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A - CUBELLES, C.F. A
IGUALADA, C.F. B - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 29 19-05-2024
SANTBOIA, F.C. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
PRAT, A.E. B - BLANCA SUBUR, C.F. A
MARTORELL C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. B
MOLINS DE REI, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SITGES, U.E. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
CUBELLES, C.F. A - IGUALADA, C.F. B
ATENEU IGUALADI, S.E.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 30 26-05-2024
BLANCA SUBUR, C.F. A - SANTBOIA, F.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. B - PRAT, A.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - MARTORELL C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT A - MOLINS DE REI, C.F. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A - SITGES, U.E. A
IGUALADA, C.F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - CUBELLES, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A - ATENEU IGUALADI, S.E.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.