Competició | TEMPORADA 2023-2024

primera divisio alevi s12 | grup 3

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-09-2023
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 80 CONGRÉS CLUB ESP. A
Pª BARC. CINC COPES A 12 DAMM, C.F. B
CANYELLES,C.E. A 43 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
CATALONIA, U.B. A 28 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Pª BARC. ANGUERA B 14 MARTINENC, F.C. A
EUROPA, C.E. B 61 SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 70 SARRIA, C.P. A
SANT GABRIEL, C.D. B 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 2 01-10-2023
CONGRÉS CLUB ESP. A 31 SANT GABRIEL, C.D. B
DAMM, C.F. B 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 26 Pª BARC. CINC COPES A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 32 CANYELLES,C.E. A
MARTINENC, F.C. A 61 CATALONIA, U.B. A
SANT ANDREU, U.E B 63 Pª BARC. ANGUERA B
SARRIA, C.P. A 35 EUROPA, C.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 09 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Jornada 3 08-10-2023
CONGRÉS CLUB ESP. A 010 DAMM, C.F. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 100 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
Pª BARC. CINC COPES A 52 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
CANYELLES,C.E. A 04 MARTINENC, F.C. A
CATALONIA, U.B. A 74 SANT ANDREU, U.E B
Pª BARC. ANGUERA B 51 SARRIA, C.P. A
EUROPA, C.E. B 80 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANT GABRIEL, C.D. B 09 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Jornada 4 15-10-2023
DAMM, C.F. B 111 SANT GABRIEL, C.D. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 32 CONGRÉS CLUB ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 17 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
MARTINENC, F.C. A 12 Pª BARC. CINC COPES A
SANT ANDREU, U.E B 75 CANYELLES,C.E. A
SARRIA, C.P. A 32 CATALONIA, U.B. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 17 Pª BARC. ANGUERA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 25 EUROPA, C.E. B
Jornada 5 22-10-2023
DAMM, C.F. B 102 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
CONGRÉS CLUB ESP. A 59 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 42 MARTINENC, F.C. A
Pª BARC. CINC COPES A 13 SANT ANDREU, U.E B
CANYELLES,C.E. A 16 SARRIA, C.P. A
CATALONIA, U.B. A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Pª BARC. ANGUERA B 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANT GABRIEL, C.D. B 05 EUROPA, C.E. B
Jornada 6 29-10-2023
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 53 SANT GABRIEL, C.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 09 DAMM, C.F. B
MARTINENC, F.C. A 23 CONGRÉS CLUB ESP. A
SANT ANDREU, U.E B 35 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
SARRIA, C.P. A 13 Pª BARC. CINC COPES A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 28 CANYELLES,C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 52 CATALONIA, U.B. A
EUROPA, C.E. B 21 Pª BARC. ANGUERA B
Jornada 7 05-11-2023
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 610 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
DAMM, C.F. B 42 MARTINENC, F.C. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 32 SANT ANDREU, U.E B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 40 SARRIA, C.P. A
Pª BARC. CINC COPES A 61 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
CANYELLES,C.E. A 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
CATALONIA, U.B. A 20 EUROPA, C.E. B
SANT GABRIEL, C.D. B 37 Pª BARC. ANGUERA B
Jornada 8 12-11-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 100 SANT GABRIEL, C.D. B
MARTINENC, F.C. A 111 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
SANT ANDREU, U.E B 24 DAMM, C.F. B
SARRIA, C.P. A 40 CONGRÉS CLUB ESP. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 27 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 44 Pª BARC. CINC COPES A
EUROPA, C.E. B 30 CANYELLES,C.E. A
Pª BARC. ANGUERA B 42 CATALONIA, U.B. A
Jornada 9 19-11-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 32 MARTINENC, F.C. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 54 SANT ANDREU, U.E B
DAMM, C.F. B 40 SARRIA, C.P. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 100 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 61 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Pª BARC. CINC COPES A 17 EUROPA, C.E. B
CANYELLES,C.E. A 21 Pª BARC. ANGUERA B
SANT GABRIEL, C.D. B 23 CATALONIA, U.B. A
Jornada 10 26-11-2023
MARTINENC, F.C. A 60 SANT GABRIEL, C.D. B
SANT ANDREU, U.E B 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SARRIA, C.P. A 71 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 010 DAMM, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 23 CONGRÉS CLUB ESP. A
EUROPA, C.E. B 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Pª BARC. ANGUERA B 45 Pª BARC. CINC COPES A
CATALONIA, U.B. A 22 CANYELLES,C.E. A
Jornada 11 03-12-2023
MARTINENC, F.C. A 21 SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 47 SARRIA, C.P. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 50 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
DAMM, C.F. B 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
CONGRÉS CLUB ESP. A 07 EUROPA, C.E. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 83 Pª BARC. ANGUERA B
Pª BARC. CINC COPES A 52 CATALONIA, U.B. A
SANT GABRIEL, C.D. B 28 CANYELLES,C.E. A
Jornada 12 17-12-2023
SANT ANDREU, U.E B 81 SANT GABRIEL, C.D. B
SARRIA, C.P. A 10 MARTINENC, F.C. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 010 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 22 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
EUROPA, C.E. B 08 DAMM, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA B 43 CONGRÉS CLUB ESP. A
CATALONIA, U.B. A 08 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
CANYELLES,C.E. A 15 Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 13 14-01-2024
SANT ANDREU, U.E B 21 SARRIA, C.P. A
MARTINENC, F.C. A 72 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 16 EUROPA, C.E. B
DAMM, C.F. B 61 Pª BARC. ANGUERA B
CONGRÉS CLUB ESP. A 58 CATALONIA, U.B. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 60 CANYELLES,C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. B 06 Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 14 21-01-2024
SANT GABRIEL, C.D. B 06 SARRIA, C.P. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 28 SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 34 MARTINENC, F.C. A
EUROPA, C.E. B 62 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Pª BARC. ANGUERA B 63 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
CATALONIA, U.B. A 28 DAMM, C.F. B
CANYELLES,C.E. A 24 CONGRÉS CLUB ESP. A
Pª BARC. CINC COPES A 09 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Jornada 15 28-01-2024
SARRIA, C.P. A 100 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANT ANDREU, U.E B 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
MARTINENC, F.C. A 73 EUROPA, C.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 53 Pª BARC. ANGUERA B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 81 CATALONIA, U.B. A
DAMM, C.F. B 100 CANYELLES,C.E. A
CONGRÉS CLUB ESP. A 33 Pª BARC. CINC COPES A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 100 SANT GABRIEL, C.D. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 04-02-2024
CONGRÉS CLUB ESP. A 212 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
DAMM, C.F. B 51 Pª BARC. CINC COPES A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 53 CANYELLES,C.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 32 CATALONIA, U.B. A
MARTINENC, F.C. A 52 Pª BARC. ANGUERA B
SANT ANDREU, U.E B 31 EUROPA, C.E. B
SARRIA, C.P. A 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 38 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 17 18-02-2024
SANT GABRIEL, C.D. B 12 CONGRÉS CLUB ESP. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 23 DAMM, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES A 62 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
CANYELLES,C.E. A 45 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
CATALONIA, U.B. A 15 MARTINENC, F.C. A
Pª BARC. ANGUERA B 37 SANT ANDREU, U.E B
EUROPA, C.E. B 00 SARRIA, C.P. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 40 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 18 25-02-2024
DAMM, C.F. B 122 CONGRÉS CLUB ESP. A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A 18 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 35 Pª BARC. CINC COPES A
MARTINENC, F.C. A 81 CANYELLES,C.E. A
SANT ANDREU, U.E B 41 CATALONIA, U.B. A
SARRIA, C.P. A 42 Pª BARC. ANGUERA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 010 EUROPA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 80 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 19 03-03-2024
SANT GABRIEL, C.D. B - DAMM, C.F. B
CONGRÉS CLUB ESP. A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Pª BARC. CINC COPES A - MARTINENC, F.C. A
CANYELLES,C.E. A - SANT ANDREU, U.E B
CATALONIA, U.B. A - SARRIA, C.P. A
Pª BARC. ANGUERA B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
EUROPA, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Jornada 20 10-03-2024
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - DAMM, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - CONGRÉS CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
SANT ANDREU, U.E B - Pª BARC. CINC COPES A
SARRIA, C.P. A - CANYELLES,C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - CATALONIA, U.B. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - Pª BARC. ANGUERA B
EUROPA, C.E. B - SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 21 17-03-2024
SANT GABRIEL, C.D. B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
DAMM, C.F. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
CONGRÉS CLUB ESP. A - MARTINENC, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - SANT ANDREU, U.E B
Pª BARC. CINC COPES A - SARRIA, C.P. A
CANYELLES,C.E. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
CATALONIA, U.B. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Pª BARC. ANGUERA B - EUROPA, C.E. B
Jornada 22 24-03-2024
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
MARTINENC, F.C. A - DAMM, C.F. B
SANT ANDREU, U.E B - CONGRÉS CLUB ESP. A
SARRIA, C.P. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - Pª BARC. CINC COPES A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - CANYELLES,C.E. A
EUROPA, C.E. B - CATALONIA, U.B. A
Pª BARC. ANGUERA B - SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 23 07-04-2024
SANT GABRIEL, C.D. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - MARTINENC, F.C. A
DAMM, C.F. B - SANT ANDREU, U.E B
CONGRÉS CLUB ESP. A - SARRIA, C.P. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Pª BARC. CINC COPES A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
CANYELLES,C.E. A - EUROPA, C.E. B
CATALONIA, U.B. A - Pª BARC. ANGUERA B
Jornada 24 14-04-2024
MARTINENC, F.C. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT ANDREU, U.E B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
SARRIA, C.P. A - DAMM, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - CONGRÉS CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
EUROPA, C.E. B - Pª BARC. CINC COPES A
Pª BARC. ANGUERA B - CANYELLES,C.E. A
CATALONIA, U.B. A - SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 25 21-04-2024
SANT GABRIEL, C.D. B - MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - SARRIA, C.P. A
DAMM, C.F. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
CONGRÉS CLUB ESP. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - EUROPA, C.E. B
Pª BARC. CINC COPES A - Pª BARC. ANGUERA B
CANYELLES,C.E. A - CATALONIA, U.B. A
Jornada 26 28-04-2024
SANT ANDREU, U.E B - MARTINENC, F.C. A
SARRIA, C.P. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - DAMM, C.F. B
EUROPA, C.E. B - CONGRÉS CLUB ESP. A
Pª BARC. ANGUERA B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
CATALONIA, U.B. A - Pª BARC. CINC COPES A
CANYELLES,C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 27 05-05-2024
SANT GABRIEL, C.D. B - SANT ANDREU, U.E B
MARTINENC, F.C. A - SARRIA, C.P. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
DAMM, C.F. B - EUROPA, C.E. B
CONGRÉS CLUB ESP. A - Pª BARC. ANGUERA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - CATALONIA, U.B. A
Pª BARC. CINC COPES A - CANYELLES,C.E. A
Jornada 28 12-05-2024
SARRIA, C.P. A - SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - MARTINENC, F.C. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
EUROPA, C.E. B - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
Pª BARC. ANGUERA B - DAMM, C.F. B
CATALONIA, U.B. A - CONGRÉS CLUB ESP. A
CANYELLES,C.E. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Pª BARC. CINC COPES A - SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 29 19-05-2024
SARRIA, C.P. A - SANT GABRIEL, C.D. B
SANT ANDREU, U.E B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MARTINENC, F.C. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - EUROPA, C.E. B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A - Pª BARC. ANGUERA B
DAMM, C.F. B - CATALONIA, U.B. A
CONGRÉS CLUB ESP. A - CANYELLES,C.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 30 26-05-2024
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SARRIA, C.P. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - SANT ANDREU, U.E B
EUROPA, C.E. B - MARTINENC, F.C. A
Pª BARC. ANGUERA B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
CATALONIA, U.B. A - ESCOLA F ANGEL PEDRAZA A
CANYELLES,C.E. A - DAMM, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES A - CONGRÉS CLUB ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.