Competició | TEMPORADA 2023-2024

primera divisio alevi s11 | grup 6

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-09-2023
VILASSAR MAR,U.E. B
R
Descansa
SABADELL F.C., C.E. B 101 NATACIO TERRASSA, C A
JUNIOR,C.F. A 010 MOLLET U.E.,CF. A
MANRESA, C.E. C 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 51 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
GRANOLLERS, E.C. B 43 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
CALDES MONTBUI, C.F. A 55 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Descansa - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
Jornada 2 01-10-2023
Descansa
R
Descansa
NATACIO TERRASSA, C A 18 VILASSAR MAR,U.E. B
MOLLET U.E.,CF. A 03 SABADELL F.C., C.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 90 JUNIOR,C.F. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 15 MANRESA, C.E. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 71 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 48 GRANOLLERS, E.C. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 71 CALDES MONTBUI, C.F. A
Jornada 3 08-10-2023
Descansa
R
NATACIO TERRASSA, C A
VILASSAR MAR,U.E. B 57 MOLLET U.E.,CF. A
SABADELL F.C., C.E. B 62 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
JUNIOR,C.F. A 42 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
MANRESA, C.E. C 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 107 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
GRANOLLERS, E.C. B 03 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
Descansa - CALDES MONTBUI, C.F. A
Jornada 4 15-10-2023
NATACIO TERRASSA, C A - Descansa
MOLLET U.E.,CF. A
R
Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 17 VILASSAR MAR,U.E. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 38 SABADELL F.C., C.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 111 JUNIOR,C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 11 MANRESA, C.E. C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 52 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
CALDES MONTBUI, C.F. A 25 GRANOLLERS, E.C. B
Jornada 5 22-10-2023
NATACIO TERRASSA, C A 212 MOLLET U.E.,CF. A
Descansa
R
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. B 111 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SABADELL F.C., C.E. B 75 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
JUNIOR,C.F. A 35 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
MANRESA, C.E. C 41 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 36 CALDES MONTBUI, C.F. A
Descansa - GRANOLLERS, E.C. B
Jornada 6 29-10-2023
MOLLET U.E.,CF. A - Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 112 NATACIO TERRASSA, C A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
R
Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 35 VILASSAR MAR,U.E. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 54 SABADELL F.C., C.E. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 50 JUNIOR,C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 16 MANRESA, C.E. C
GRANOLLERS, E.C. B 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 7 05-11-2023
MOLLET U.E.,CF. A 52 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C A 71 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
Descansa
R
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
VILASSAR MAR,U.E. B 122 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
SABADELL F.C., C.E. B 43 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
JUNIOR,C.F. A 05 CALDES MONTBUI, C.F. A
MANRESA, C.E. C 33 GRANOLLERS, E.C. B
Descansa - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 8 12-11-2023
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - Descansa
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 313 MOLLET U.E.,CF. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 72 NATACIO TERRASSA, C A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
R
Descansa
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 18 VILASSAR MAR,U.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. A 010 SABADELL F.C., C.E. B
GRANOLLERS, E.C. B 100 JUNIOR,C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 40 MANRESA, C.E. C
Jornada 9 19-11-2023
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 62 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
MOLLET U.E.,CF. A 52 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
NATACIO TERRASSA, C A 46 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
Descansa
R
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
VILASSAR MAR,U.E. B 135 CALDES MONTBUI, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B 51 GRANOLLERS, E.C. B
JUNIOR,C.F. A 35 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Descansa - MANRESA, C.E. C
Jornada 10 26-11-2023
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 50 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 15 MOLLET U.E.,CF. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 23 NATACIO TERRASSA, C A
CALDES MONTBUI, C.F. A
R
Descansa
GRANOLLERS, E.C. B 34 VILASSAR MAR,U.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 56 SABADELL F.C., C.E. B
MANRESA, C.E. C 11 JUNIOR,C.F. A
Jornada 11 03-12-2023
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 18 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 12 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
MOLLET U.E.,CF. A 34 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
NATACIO TERRASSA, C A 35 CALDES MONTBUI, C.F. A
Descansa
R
GRANOLLERS, E.C. B
VILASSAR MAR,U.E. B 123 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
SABADELL F.C., C.E. B 50 MANRESA, C.E. C
Descansa - JUNIOR,C.F. A
Jornada 12 17-12-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - Descansa
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 41 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 25 MOLLET U.E.,CF. A
NATACIO TERRASSA, C A 34 GRANOLLERS, E.C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
R
Descansa
MANRESA, C.E. C 19 VILASSAR MAR,U.E. B
JUNIOR,C.F. A 111 SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 13 14-01-2024
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 54 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 21 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 44 CALDES MONTBUI, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. A 23 GRANOLLERS, E.C. B
NATACIO TERRASSA, C A 25 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Descansa
R
MANRESA, C.E. C
VILASSAR MAR,U.E. B 111 JUNIOR,C.F. A
Descansa - SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 14 21-01-2024
Descansa - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
CALDES MONTBUI, C.F. A 20 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
GRANOLLERS, E.C. B 33 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 28 MOLLET U.E.,CF. A
MANRESA, C.E. C 22 NATACIO TERRASSA, C A
JUNIOR,C.F. A
R
Descansa
SABADELL F.C., C.E. B 23 VILASSAR MAR,U.E. B
Jornada 15 28-01-2024
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 60 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 20 CALDES MONTBUI, C.F. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 14 GRANOLLERS, E.C. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MOLLET U.E.,CF. A 80 MANRESA, C.E. C
NATACIO TERRASSA, C A 91 JUNIOR,C.F. A
Descansa
R
SABADELL F.C., C.E. B
VILASSAR MAR,U.E. B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 04-02-2024
Descansa
R
VILASSAR MAR,U.E. B
NATACIO TERRASSA, C A 510 SABADELL F.C., C.E. B
MOLLET U.E.,CF. A 100 JUNIOR,C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 31 MANRESA, C.E. C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 36 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 63 GRANOLLERS, E.C. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 23 CALDES MONTBUI, C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - Descansa
Jornada 17 18-02-2024
Descansa
R
Descansa
VILASSAR MAR,U.E. B 100 NATACIO TERRASSA, C A
SABADELL F.C., C.E. B 64 MOLLET U.E.,CF. A
JUNIOR,C.F. A 111 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
MANRESA, C.E. C 32 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 76 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
GRANOLLERS, E.C. B 71 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
CALDES MONTBUI, C.F. A 70 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
Jornada 18 25-02-2024
NATACIO TERRASSA, C A
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF. A 33 VILASSAR MAR,U.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 12 SABADELL F.C., C.E. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 23 JUNIOR,C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 21 MANRESA, C.E. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 56 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 33 GRANOLLERS, E.C. B
CALDES MONTBUI, C.F. A - Descansa
Jornada 19 03-03-2024
Descansa - NATACIO TERRASSA, C A
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF. A
VILASSAR MAR,U.E. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
JUNIOR,C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
MANRESA, C.E. C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
GRANOLLERS, E.C. B - CALDES MONTBUI, C.F. A
Jornada 20 10-03-2024
MOLLET U.E.,CF. A - NATACIO TERRASSA, C A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
R
Descansa
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - VILASSAR MAR,U.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - SABADELL F.C., C.E. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - JUNIOR,C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - MANRESA, C.E. C
CALDES MONTBUI, C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
GRANOLLERS, E.C. B - Descansa
Jornada 21 17-03-2024
Descansa - MOLLET U.E.,CF. A
NATACIO TERRASSA, C A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Descansa
R
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
VILASSAR MAR,U.E. B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
SABADELL F.C., C.E. B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
JUNIOR,C.F. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
MANRESA, C.E. C - CALDES MONTBUI, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - GRANOLLERS, E.C. B
Jornada 22 24-03-2024
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - MOLLET U.E.,CF. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - NATACIO TERRASSA, C A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
R
Descansa
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - VILASSAR MAR,U.E. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - SABADELL F.C., C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. A - JUNIOR,C.F. A
GRANOLLERS, E.C. B - MANRESA, C.E. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - Descansa
Jornada 23 07-04-2024
Descansa - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
NATACIO TERRASSA, C A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
Descansa
R
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
VILASSAR MAR,U.E. B - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
SABADELL F.C., C.E. B - CALDES MONTBUI, C.F. A
JUNIOR,C.F. A - GRANOLLERS, E.C. B
MANRESA, C.E. C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 24 14-04-2024
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - MOLLET U.E.,CF. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - NATACIO TERRASSA, C A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
R
Descansa
CALDES MONTBUI, C.F. A - VILASSAR MAR,U.E. B
GRANOLLERS, E.C. B - SABADELL F.C., C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - JUNIOR,C.F. A
MANRESA, C.E. C - Descansa
Jornada 25 21-04-2024
Descansa - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
MOLLET U.E.,CF. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
NATACIO TERRASSA, C A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
Descansa
R
CALDES MONTBUI, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. B - GRANOLLERS, E.C. B
SABADELL F.C., C.E. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
JUNIOR,C.F. A - MANRESA, C.E. C
Jornada 26 28-04-2024
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - MOLLET U.E.,CF. A
CALDES MONTBUI, C.F. A - NATACIO TERRASSA, C A
GRANOLLERS, E.C. B
R
Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - VILASSAR MAR,U.E. B
MANRESA, C.E. C - SABADELL F.C., C.E. B
JUNIOR,C.F. A - Descansa
Jornada 27 05-05-2024
Descansa - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
MOLLET U.E.,CF. A - CALDES MONTBUI, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. B - NATACIO TERRASSA, C A
Descansa
R
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
VILASSAR MAR,U.E. B - MANRESA, C.E. C
SABADELL F.C., C.E. B - JUNIOR,C.F. A
Jornada 28 12-05-2024
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CALDES MONTBUI, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. B - MOLLET U.E.,CF. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - NATACIO TERRASSA, C A
MANRESA, C.E. C
R
Descansa
JUNIOR,C.F. A - VILASSAR MAR,U.E. B
SABADELL F.C., C.E. B - Descansa
Jornada 29 19-05-2024
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - CALDES MONTBUI, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. B
MOLLET U.E.,CF. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
NATACIO TERRASSA, C A - MANRESA, C.E. C
Descansa
R
JUNIOR,C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. B - SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 30 26-05-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
CALDES MONTBUI, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B
GRANOLLERS, E.C. B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
MANRESA, C.E. C - MOLLET U.E.,CF. A
JUNIOR,C.F. A - NATACIO TERRASSA, C A
SABADELL F.C., C.E. B
R
Descansa
Descansa - VILASSAR MAR,U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.