Competició | TEMPORADA 2023-2024

prebenjami s8 | grup 7

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
ALZAMORA, C.F. B 51 CARMELO, C.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 61 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
PARC, U.D. A 113 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 16 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SANT GABRIEL, C.D. B 25 SISTRELLS C.F. C
SANT ANDREU, U.E D 07 Pª BARC. BARCINO, CE C
Jornada 2 08-10-2023
CARMELO, C.D. A 03 SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 34 ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
R
Descansa
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 23 PARC, U.D. A
SISTRELLS C.F. C 80 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Pª BARC. BARCINO, CE C 15 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 3 15-10-2023
CARMELO, C.D. A 24 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
ALZAMORA, C.F. B 50 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Descansa
R
UNIFICACION LLEFIA,CF. B
PARC, U.D. A 23 SISTRELLS C.F. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 15 Pª BARC. BARCINO, CE C
SANT ANDREU, U.E D 010 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 4 22-10-2023
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 43 SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 50 CARMELO, C.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 34 ALZAMORA, C.F. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 19 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
SISTRELLS C.F. C
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE C 55 PARC, U.D. A
SANT GABRIEL, C.D. B 51 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 5 29-10-2023
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 31 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
CARMELO, C.D. A 27 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ALZAMORA, C.F. B 43 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 12 SISTRELLS C.F. C
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE C
PARC, U.D. A 15 SANT GABRIEL, C.D. B
SANT ANDREU, U.E D 51 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 6 05-11-2023
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 31 SANT ANDREU, U.E D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 21 CARMELO, C.D. A
SISTRELLS C.F. C 20 ALZAMORA, C.F. B
Pª BARC. BARCINO, CE C 08 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
SANT GABRIEL, C.D. B
R
Descansa
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 07 PARC, U.D. A
Jornada 7 12-11-2023
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 25 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
CARMELO, C.D. A 04 SISTRELLS C.F. C
ALZAMORA, C.F. B 32 Pª BARC. BARCINO, CE C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 14 SANT GABRIEL, C.D. B
Descansa
R
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANT ANDREU, U.E D 010 PARC, U.D. A
Jornada 8 19-11-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 81 SANT ANDREU, U.E D
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 31 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
SISTRELLS C.F. C 80 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Pª BARC. BARCINO, CE C 70 CARMELO, C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. B 100 ALZAMORA, C.F. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 08 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
PARC, U.D. A
R
Descansa
Jornada 9 26-11-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 21 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 05 SISTRELLS C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 44 Pª BARC. BARCINO, CE C
CARMELO, C.D. A 17 SANT GABRIEL, C.D. B
ALZAMORA, C.F. B 50 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 11 PARC, U.D. A
SANT ANDREU, U.E D
R
Descansa
Jornada 10 03-12-2023
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 32 SANT ANDREU, U.E D
SISTRELLS C.F. C 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Pª BARC. BARCINO, CE C 02 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
SANT GABRIEL, C.D. B 71 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 41 CARMELO, C.D. A
PARC, U.D. A 51 ALZAMORA, C.F. B
Descansa
R
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Jornada 11 17-12-2023
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 04 SISTRELLS C.F. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 30 Pª BARC. BARCINO, CE C
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 05 SANT GABRIEL, C.D. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 23 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
CARMELO, C.D. A 24 PARC, U.D. A
ALZAMORA, C.F. B
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E D 010 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Jornada 12 14-01-2024
SANT ANDREU, U.E D 010 SISTRELLS C.F. C
Pª BARC. BARCINO, CE C 31 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SANT GABRIEL, C.D. B 52 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 32 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
PARC, U.D. A 71 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Descansa
R
CARMELO, C.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 71 ALZAMORA, C.F. B
Jornada 13 21-01-2024
SISTRELLS C.F. C 50 Pª BARC. BARCINO, CE C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 08 SANT GABRIEL, C.D. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 31 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 05 PARC, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
R
Descansa
CARMELO, C.D. A 04 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ALZAMORA, C.F. B 62 SANT ANDREU, U.E D

SEGONA VOLTA

Jornada 14 28-01-2024
CARMELO, C.D. A 05 ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 08 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 33 PARC, U.D. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 21 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SISTRELLS C.F. C 31 SANT GABRIEL, C.D. B
Pª BARC. BARCINO, CE C 70 SANT ANDREU, U.E D
Jornada 15 04-02-2024
SANT ANDREU, U.E D 02 CARMELO, C.D. A
ALZAMORA, C.F. B 54 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 70 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
PARC, U.D. A 91 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 26 SISTRELLS C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. B 20 Pª BARC. BARCINO, CE C
Jornada 16 18-02-2024
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 00 CARMELO, C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 44 ALZAMORA, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 25 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B
R
Descansa
SISTRELLS C.F. C 71 PARC, U.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE C 11 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. B 100 SANT ANDREU, U.E D
Jornada 17 25-02-2024
SANT ANDREU, U.E D 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
CARMELO, C.D. A 01 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
ALZAMORA, C.F. B 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 81 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Descansa
R
SISTRELLS C.F. C
PARC, U.D. A 05 Pª BARC. BARCINO, CE C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 29 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 18 03-03-2024
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 10 CARMELO, C.D. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - ALZAMORA, C.F. B
SISTRELLS C.F. C 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Pª BARC. BARCINO, CE C
R
Descansa
SANT GABRIEL, C.D. B - PARC, U.D. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 41 SANT ANDREU, U.E D
Jornada 19 10-03-2024
SANT ANDREU, U.E D - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
CARMELO, C.D. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
ALZAMORA, C.F. B - SISTRELLS C.F. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - Pª BARC. BARCINO, CE C
Descansa
R
SANT GABRIEL, C.D. B
PARC, U.D. A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Jornada 20 17-03-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SISTRELLS C.F. C - CARMELO, C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE C - ALZAMORA, C.F. B
SANT GABRIEL, C.D. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
R
Descansa
PARC, U.D. A - SANT ANDREU, U.E D
Jornada 21 24-03-2024
SANT ANDREU, U.E D - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - SISTRELLS C.F. C
CARMELO, C.D. A - Pª BARC. BARCINO, CE C
ALZAMORA, C.F. B - SANT GABRIEL, C.D. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Descansa
R
PARC, U.D. A
Jornada 22 07-04-2024
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SISTRELLS C.F. C - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
Pª BARC. BARCINO, CE C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANT GABRIEL, C.D. B - CARMELO, C.D. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - ALZAMORA, C.F. B
PARC, U.D. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E D
Jornada 23 14-04-2024
SANT ANDREU, U.E D - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - SISTRELLS C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - Pª BARC. BARCINO, CE C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - SANT GABRIEL, C.D. B
CARMELO, C.D. A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ALZAMORA, C.F. B - PARC, U.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
R
Descansa
Jornada 24 21-04-2024
SISTRELLS C.F. C - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Pª BARC. BARCINO, CE C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANT GABRIEL, C.D. B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
PARC, U.D. A - CARMELO, C.D. A
Descansa
R
ALZAMORA, C.F. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - SANT ANDREU, U.E D
Jornada 25 28-04-2024
SISTRELLS C.F. C - SANT ANDREU, U.E D
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - Pª BARC. BARCINO, CE C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B - SANT GABRIEL, C.D. B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - PARC, U.D. A
CARMELO, C.D. A
R
Descansa
ALZAMORA, C.F. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Jornada 26 05-05-2024
Pª BARC. BARCINO, CE C - SISTRELLS C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. B - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
PARC, U.D. A - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - CARMELO, C.D. A
SANT ANDREU, U.E D - ALZAMORA, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.