Competició | TEMPORADA 2023-2024

prebenjami s8 | grup 23

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
CAPELLADES, C.F. A 63 ODENA, C.E. A
FATIMA, F.C. A 29 LA GRANADA, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. B 72 LES CABANYES, F.C. A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B 61 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 100 RIUDEBITLLES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 42 SAN MAURO, U.D. B
IGUALADA, C.F. B 28 TOUS, U.E. A
Descansa - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
Jornada 2 08-10-2023
ODENA, C.E. A - Descansa
LA GRANADA, C.F. A 32 CAPELLADES, C.F. A
LES CABANYES, F.C. A 14 FATIMA, F.C. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 61 SANT SADURNI, U.E. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 43 SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
SAN MAURO, U.D. B 01 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
TOUS, U.E. A 42 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 16 IGUALADA, C.F. B
Jornada 3 15-10-2023
ODENA, C.E. A 34 LA GRANADA, C.F. A
CAPELLADES, C.F. A 12 LES CABANYES, F.C. A
FATIMA, F.C. A 010 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SANT SADURNI, U.E. B 91 RIUDEBITLLES, C.D. A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B 010 SAN MAURO, U.D. B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 32 TOUS, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 60 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
Descansa - IGUALADA, C.F. B
Jornada 4 22-10-2023
LA GRANADA, C.F. A - Descansa
LES CABANYES, F.C. A 31 ODENA, C.E. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 20 CAPELLADES, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 27 FATIMA, F.C. A
SAN MAURO, U.D. B 21 SANT SADURNI, U.E. B
TOUS, U.E. A 113 SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 06 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
IGUALADA, C.F. B 18 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 5 29-10-2023
LA GRANADA, C.F. A 52 LES CABANYES, F.C. A
ODENA, C.E. A 04 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
CAPELLADES, C.F. A 62 RIUDEBITLLES, C.D. A
FATIMA, F.C. A 53 SAN MAURO, U.D. B
SANT SADURNI, U.E. B 35 TOUS, U.E. A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B 23 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 60 IGUALADA, C.F. B
Descansa - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 6 05-11-2023
LES CABANYES, F.C. A - Descansa
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 83 LA GRANADA, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 11 ODENA, C.E. A
SAN MAURO, U.D. B 22 CAPELLADES, C.F. A
TOUS, U.E. A 63 FATIMA, F.C. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 12 SANT SADURNI, U.E. B
IGUALADA, C.F. B 60 SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 38 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
Jornada 7 12-11-2023
LES CABANYES, F.C. A 06 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
LA GRANADA, C.F. A 81 RIUDEBITLLES, C.D. A
ODENA, C.E. A 10 SAN MAURO, U.D. B
CAPELLADES, C.F. A 53 TOUS, U.E. A
FATIMA, F.C. A 32 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. B 72 IGUALADA, C.F. B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B 19 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Descansa - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
Jornada 8 19-11-2023
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - Descansa
RIUDEBITLLES, C.D. A 21 LES CABANYES, F.C. A
SAN MAURO, U.D. B 24 LA GRANADA, C.F. A
TOUS, U.E. A 12 ODENA, C.E. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 02 CAPELLADES, C.F. A
IGUALADA, C.F. B 105 FATIMA, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 14 SANT SADURNI, U.E. B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 91 SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
Jornada 9 26-11-2023
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 100 RIUDEBITLLES, C.D. A
LES CABANYES, F.C. A 33 SAN MAURO, U.D. B
LA GRANADA, C.F. A 41 TOUS, U.E. A
ODENA, C.E. A 11 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
CAPELLADES, C.F. A 31 IGUALADA, C.F. B
FATIMA, F.C. A 46 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SANT SADURNI, U.E. B 02 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
Descansa - SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
Jornada 10 03-12-2023
RIUDEBITLLES, C.D. A - Descansa
SAN MAURO, U.D. B 02 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
TOUS, U.E. A 42 LES CABANYES, F.C. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 07 LA GRANADA, C.F. A
IGUALADA, C.F. B 24 ODENA, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 32 CAPELLADES, C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 91 FATIMA, F.C. A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B 06 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 11 17-12-2023
RIUDEBITLLES, C.D. A 04 SAN MAURO, U.D. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 41 TOUS, U.E. A
LES CABANYES, F.C. A 50 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A 62 IGUALADA, C.F. B
ODENA, C.E. A 27 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
CAPELLADES, C.F. A 63 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
FATIMA, F.C. A 60 SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
Descansa - SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 12 14-01-2024
SAN MAURO, U.D. B - Descansa
TOUS, U.E. A 50 RIUDEBITLLES, C.D. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 05 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
IGUALADA, C.F. B 34 LES CABANYES, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 03 LA GRANADA, C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 51 ODENA, C.E. A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B 16 CAPELLADES, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. B 74 FATIMA, F.C. A
Jornada 13 21-01-2024
SAN MAURO, U.D. B 82 TOUS, U.E. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 11 RIUDEBITLLES, C.D. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 42 IGUALADA, C.F. B
LES CABANYES, F.C. A 60 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
LA GRANADA, C.F. A 25 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
ODENA, C.E. A 61 SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
CAPELLADES, C.F. A 112 SANT SADURNI, U.E. B
Descansa - FATIMA, F.C. A
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - TOUS, U.E. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 21 SAN MAURO, U.D. B
IGUALADA, C.F. B 61 RIUDEBITLLES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 13 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 31 LES CABANYES, F.C. A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B 14 LA GRANADA, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. B 25 ODENA, C.E. A
FATIMA, F.C. A 26 CAPELLADES, C.F. A
Jornada 15 04-02-2024
TOUS, U.E. A 23 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
SAN MAURO, U.D. B 52 IGUALADA, C.F. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 06 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 41 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
LES CABANYES, F.C. A 50 SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
LA GRANADA, C.F. A 42 SANT SADURNI, U.E. B
ODENA, C.E. A 34 FATIMA, F.C. A
CAPELLADES, C.F. A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
ODENA, C.E. A 04 CAPELLADES, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A 52 FATIMA, F.C. A
LES CABANYES, F.C. A 64 SANT SADURNI, U.E. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 60 SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 15 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
SAN MAURO, U.D. B 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
TOUS, U.E. A 54 IGUALADA, C.F. B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - ODENA, C.E. A
CAPELLADES, C.F. A 65 LA GRANADA, C.F. A
FATIMA, F.C. A 44 LES CABANYES, F.C. A
SANT SADURNI, U.E. B 34 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B 21 RIUDEBITLLES, C.D. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 32 SAN MAURO, U.D. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 32 TOUS, U.E. A
IGUALADA, C.F. B 30 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
Jornada 18 03-03-2024
LA GRANADA, C.F. A 51 ODENA, C.E. A
LES CABANYES, F.C. A 31 CAPELLADES, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 73 FATIMA, F.C. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 111 SANT SADURNI, U.E. B
SAN MAURO, U.D. B 51 SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
TOUS, U.E. A 14 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 01 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
IGUALADA, C.F. B - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - LA GRANADA, C.F. A
ODENA, C.E. A 24 LES CABANYES, F.C. A
CAPELLADES, C.F. A 20 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
FATIMA, F.C. A 51 RIUDEBITLLES, C.D. A
SANT SADURNI, U.E. B 55 SAN MAURO, U.D. B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B 05 TOUS, U.E. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 60 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 34 IGUALADA, C.F. B
Jornada 20 17-03-2024
LES CABANYES, F.C. A 53 LA GRANADA, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 90 ODENA, C.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 04 CAPELLADES, C.F. A
SAN MAURO, U.D. B 75 FATIMA, F.C. A
TOUS, U.E. A 44 SANT SADURNI, U.E. B
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 12 SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
IGUALADA, C.F. B 21 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - LES CABANYES, F.C. A
LA GRANADA, C.F. A 32 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
ODENA, C.E. A 53 RIUDEBITLLES, C.D. A
CAPELLADES, C.F. A 12 SAN MAURO, U.D. B
FATIMA, F.C. A 24 TOUS, U.E. A
SANT SADURNI, U.E. B 50 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B 15 IGUALADA, C.F. B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 81 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 22 07-04-2024
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 100 LES CABANYES, F.C. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 17 LA GRANADA, C.F. A
SAN MAURO, U.D. B 43 ODENA, C.E. A
TOUS, U.E. A 14 CAPELLADES, C.F. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 32 FATIMA, F.C. A
IGUALADA, C.F. B 74 SANT SADURNI, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 22 SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
LES CABANYES, F.C. A 40 RIUDEBITLLES, C.D. A
LA GRANADA, C.F. A 36 SAN MAURO, U.D. B
ODENA, C.E. A 32 TOUS, U.E. A
CAPELLADES, C.F. A 40 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
FATIMA, F.C. A 84 IGUALADA, C.F. B
SANT SADURNI, U.E. B 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B 05 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
Jornada 24 21-04-2024
RIUDEBITLLES, C.D. A 16 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SAN MAURO, U.D. B 13 LES CABANYES, F.C. A
TOUS, U.E. A 16 LA GRANADA, C.F. A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 22 ODENA, C.E. A
IGUALADA, C.F. B 23 CAPELLADES, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 71 FATIMA, F.C. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 61 SANT SADURNI, U.E. B
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - RIUDEBITLLES, C.D. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 81 SAN MAURO, U.D. B
LES CABANYES, F.C. A 24 TOUS, U.E. A
LA GRANADA, C.F. A 42 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
ODENA, C.E. A 13 IGUALADA, C.F. B
CAPELLADES, C.F. A 50 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
FATIMA, F.C. A 38 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. B 45 SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
Jornada 26 05-05-2024
SAN MAURO, U.D. B 61 RIUDEBITLLES, C.D. A
TOUS, U.E. A 07 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A 10 LES CABANYES, F.C. A
IGUALADA, C.F. B - LA GRANADA, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 51 ODENA, C.E. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 50 CAPELLADES, C.F. A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B 36 FATIMA, F.C. A
SANT SADURNI, U.E. B - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - SAN MAURO, U.D. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 12 TOUS, U.E. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 51 HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
LES CABANYES, F.C. A 23 IGUALADA, C.F. B
LA GRANADA, C.F. A 43 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ODENA, C.E. A 35 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
CAPELLADES, C.F. A 44 SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
FATIMA, F.C. A 23 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 28 19-05-2024
TOUS, U.E. A - SAN MAURO, U.D. B
RIUDEBITLLES, C.D. A - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
IGUALADA, C.F. B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - LES CABANYES, F.C. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A - LA GRANADA, C.F. A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B - ODENA, C.E. A
SANT SADURNI, U.E. B - CAPELLADES, C.F. A
FATIMA, F.C. A - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
TOUS, U.E. A - Descansa
SAN MAURO, U.D. B - HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - IGUALADA, C.F. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 52 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
LES CABANYES, F.C. A - LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A - SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B
ODENA, C.E. A - SANT SADURNI, U.E. B
CAPELLADES, C.F. A - FATIMA, F.C. A
Jornada 30 02-06-2024
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F. A - TOUS, U.E. A
IGUALADA, C.F. B - SAN MAURO, U.D. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - RIUDEBITLLES, C.D. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. B - LES CABANYES, F.C. A
SANT SADURNI, U.E. B - LA GRANADA, C.F. A
FATIMA, F.C. A - ODENA, C.E. A
Descansa - CAPELLADES, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.