Competició | TEMPORADA 2023-2024

prebenjami s8 | grup 11

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
MATADEPERENC, ATHLETIC B 41 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
SAN LORENZO, U.D. A 32 MATADEPERA, F.C. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 63 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C 010 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 15 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Descansa
R
SAN CRISTOBAL, C.P. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 111 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Descansa - SANT PERE NORD , C.F. A
Jornada 2 08-10-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - Descansa
MATADEPERA, F.C. A 100 MATADEPERENC, ATHLETIC B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 34 SAN LORENZO, U.D. A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 103 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 100 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
SAN CRISTOBAL, C.P. B 19 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C
R
Descansa
SANT PERE NORD , C.F. A 16 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
Jornada 3 15-10-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 04 MATADEPERA, F.C. A
MATADEPERENC, ATHLETIC B 59 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
SAN LORENZO, U.D. A 42 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C 16 SAN CRISTOBAL, C.P. B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 100 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Descansa
R
SANT PERE NORD , C.F. A
Descansa - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
Jornada 4 22-10-2023
MATADEPERA, F.C. A - Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 54 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 112 MATADEPERENC, ATHLETIC B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 61 SAN LORENZO, U.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 80 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
SANT PERE NORD , C.F. A 111 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
R
Descansa
Jornada 5 29-10-2023
MATADEPERA, F.C. A 73 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 08 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
MATADEPERENC, ATHLETIC B 010 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SAN LORENZO, U.D. A 41 SAN CRISTOBAL, C.P. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C 13 SANT PERE NORD , C.F. A
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 27 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
Descansa
R
Descansa
Jornada 6 05-11-2023
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - Descansa
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 43 MATADEPERA, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 50 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
SAN CRISTOBAL, C.P. B 11 MATADEPERENC, ATHLETIC B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 15 SAN LORENZO, U.D. A
SANT PERE NORD , C.F. A 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 100 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
Descansa
R
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
Jornada 7 12-11-2023
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 46 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
MATADEPERA, F.C. A 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 22 SAN CRISTOBAL, C.P. B
MATADEPERENC, ATHLETIC B 07 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SAN LORENZO, U.D. A 63 SANT PERE NORD , C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 44 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
R
Descansa
Descansa - EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
Jornada 8 19-11-2023
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 100 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
SAN CRISTOBAL, C.P. B 06 MATADEPERA, F.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 00 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
SANT PERE NORD , C.F. A 60 MATADEPERENC, ATHLETIC B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 40 SAN LORENZO, U.D. A
Descansa
R
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 100 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
Jornada 9 26-11-2023
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 38 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 11 SAN CRISTOBAL, C.P. B
MATADEPERA, F.C. A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 21 SANT PERE NORD , C.F. A
MATADEPERENC, ATHLETIC B 010 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
SAN LORENZO, U.D. A
R
Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 56 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
Descansa - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
Jornada 10 03-12-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - Descansa
SAN CRISTOBAL, C.P. B 18 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 42 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
SANT PERE NORD , C.F. A 19 MATADEPERA, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 20 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
Descansa
R
MATADEPERENC, ATHLETIC B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 71 SAN LORENZO, U.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C 07 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 11 17-12-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 41 SAN CRISTOBAL, C.P. B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 100 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 42 SANT PERE NORD , C.F. A
MATADEPERA, F.C. A 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
R
Descansa
MATADEPERENC, ATHLETIC B 010 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
SAN LORENZO, U.D. A 100 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
Descansa - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 12 14-01-2024
SAN CRISTOBAL, C.P. B - Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 08 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SANT PERE NORD , C.F. A 23 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 21 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Descansa
R
MATADEPERA, F.C. A
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 90 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C 05 MATADEPERENC, ATHLETIC B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 34 SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 13 21-01-2024
SAN CRISTOBAL, C.P. B 34 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 60 SANT PERE NORD , C.F. A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 43 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
R
Descansa
MATADEPERA, F.C. A 27 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
MATADEPERENC, ATHLETIC B 010 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Descansa - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SANT PERE NORD , C.F. A 42 SAN CRISTOBAL, C.P. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Descansa
R
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 74 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C 06 MATADEPERA, F.C. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 60 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
SAN LORENZO, U.D. A 71 MATADEPERENC, ATHLETIC B
Jornada 15 04-02-2024
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 13 SANT PERE NORD , C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 15 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
R
Descansa
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 64 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 100 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
MATADEPERA, F.C. A 81 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 17 SAN LORENZO, U.D. A
MATADEPERENC, ATHLETIC B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 61 MATADEPERENC, ATHLETIC B
MATADEPERA, F.C. A 33 SAN LORENZO, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 61 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 111 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 04 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B
R
Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 26 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
SANT PERE NORD , C.F. A - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
MATADEPERENC, ATHLETIC B 04 MATADEPERA, F.C. A
SAN LORENZO, U.D. A 12 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 46 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C 010 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 90 SAN CRISTOBAL, C.P. B
Descansa
R
CERDANYOLA VALLES, F.C. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 70 SANT PERE NORD , C.F. A
Jornada 18 03-03-2024
MATADEPERA, F.C. A 60 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 60 MATADEPERENC, ATHLETIC B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 21 SAN LORENZO, U.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 111 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
SAN CRISTOBAL, C.P. B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 14 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
SANT PERE NORD , C.F. A
R
Descansa
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - MATADEPERA, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
MATADEPERENC, ATHLETIC B - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
SAN LORENZO, U.D. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - SAN CRISTOBAL, C.P. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - SANT PERE NORD , C.F. A
Descansa
R
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
Jornada 20 17-03-2024
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - MATADEPERA, F.C. A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - MATADEPERENC, ATHLETIC B
SAN CRISTOBAL, C.P. B - SAN LORENZO, U.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
SANT PERE NORD , C.F. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
Descansa
R
Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
MATADEPERA, F.C. A - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
MATADEPERENC, ATHLETIC B - SAN CRISTOBAL, C.P. B
SAN LORENZO, U.D. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - SANT PERE NORD , C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
R
Descansa
Jornada 22 07-04-2024
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - MATADEPERA, F.C. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - MATADEPERENC, ATHLETIC B
SANT PERE NORD , C.F. A - SAN LORENZO, U.D. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Descansa
R
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
MATADEPERA, F.C. A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MATADEPERENC, ATHLETIC B - SANT PERE NORD , C.F. A
SAN LORENZO, U.D. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
R
Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C - EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
Jornada 24 21-04-2024
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - MATADEPERA, F.C. A
SANT PERE NORD , C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - MATADEPERENC, ATHLETIC B
Descansa
R
SAN LORENZO, U.D. A
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MATADEPERA, F.C. A - SANT PERE NORD , C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
MATADEPERENC, ATHLETIC B
R
Descansa
SAN LORENZO, U.D. A - EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
Jornada 26 05-05-2024
SAN CRISTOBAL, C.P. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
SANT PERE NORD , C.F. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - MATADEPERA, F.C. A
Descansa
R
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - MATADEPERENC, ATHLETIC B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C - SAN LORENZO, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - SAN CRISTOBAL, C.P. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - SANT PERE NORD , C.F. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
MATADEPERA, F.C. A
R
Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
MATADEPERENC, ATHLETIC B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
SAN LORENZO, U.D. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 28 19-05-2024
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - SAN CRISTOBAL, C.P. B
SANT PERE NORD , C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
Descansa
R
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - MATADEPERA, F.C. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - MATADEPERENC, ATHLETIC B
SAN LORENZO, U.D. A - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - Descansa
SAN CRISTOBAL, C.P. B - SANT PERE NORD , C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
R
Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
MATADEPERA, F.C. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
MATADEPERENC, ATHLETIC B - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 30 02-06-2024
SANT PERE NORD , C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - SAN CRISTOBAL, C.P. B
Descansa
R
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - MATADEPERA, F.C. A
SAN LORENZO, U.D. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
Descansa - MATADEPERENC, ATHLETIC B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.