Competició | TEMPORADA 2023-2024

tercera catalana | grup 7

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 17-09-2023
CAN BOADA, C.F. A 01 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SAN LORENZO, U.D. A 31 JUNIOR,C.F. A
RUBI, U.E. B 42 MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 22 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
MATADEPERA, F.C. A 07 SABADELLENCA, UE. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 12 SAN CRISTOBAL, C.P. B
JUAN XXIII,C.S. A 12 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 01 CAN PARELLADA, C.D. A
Jornada 2 24-09-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
JUNIOR,C.F. A 60 CAN BOADA, C.F. A
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A 24 SAN LORENZO, U.D. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 52 RUBI, U.E. B
SABADELLENCA, UE. A 31 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 31 MATADEPERA, F.C. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 22 LLORENÇA F.C., C.E. A
CAN PARELLADA, C.D. A 30 JUAN XXIII,C.S. A
Jornada 3 01-10-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 01 JUNIOR,C.F. A
CAN BOADA, C.F. A 22 MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
SAN LORENZO, U.D. A 15 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
RUBI, U.E. B 10 SABADELLENCA, UE. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 10 SAN CRISTOBAL, C.P. B
MATADEPERA, F.C. A 12 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
LLORENÇA F.C., C.E. A 14 CAN PARELLADA, C.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 11 JUAN XXIII,C.S. A
Jornada 4 08-10-2023
JUNIOR,C.F. A 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 31 CAN BOADA, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 20 SAN LORENZO, U.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 31 RUBI, U.E. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 33 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
CAN PARELLADA, C.D. A 20 MATADEPERA, F.C. A
JUAN XXIII,C.S. A 41 LLORENÇA F.C., C.E. A
Jornada 5 15-10-2023
JUNIOR,C.F. A 22 MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 21 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CAN BOADA, C.F. A 13 SABADELLENCA, UE. A
SAN LORENZO, U.D. A 22 SAN CRISTOBAL, C.P. B
RUBI, U.E. B 31 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 01 CAN PARELLADA, C.D. A
MATADEPERA, F.C. A 16 JUAN XXIII,C.S. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 30 LLORENÇA F.C., C.E. A
Jornada 6 22-10-2023
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A 40 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 22 JUNIOR,C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 20 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 30 CAN BOADA, C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 13 SAN LORENZO, U.D. A
CAN PARELLADA, C.D. A 10 RUBI, U.E. B
JUAN XXIII,C.S. A 02 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
LLORENÇA F.C., C.E. A 34 MATADEPERA, F.C. A
Jornada 7 29-10-2023
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A 12 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
JUNIOR,C.F. A 14 SABADELLENCA, UE. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 12 SAN CRISTOBAL, C.P. B
CAN BOADA, C.F. A 32 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
SAN LORENZO, U.D. A 22 CAN PARELLADA, C.D. A
RUBI, U.E. B 22 JUAN XXIII,C.S. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 12 LLORENÇA F.C., C.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 01 MATADEPERA, F.C. A
Jornada 8 05-11-2023
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
SABADELLENCA, UE. A 54 MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 04 JUNIOR,C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 01 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CAN PARELLADA, C.D. A - CAN BOADA, C.F. A
JUAN XXIII,C.S. A 00 SAN LORENZO, U.D. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 43 RUBI, U.E. B
MATADEPERA, F.C. A 12 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Jornada 9 12-11-2023
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 00 SABADELLENCA, UE. A
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A 40 SAN CRISTOBAL, C.P. B
JUNIOR,C.F. A 32 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 20 CAN PARELLADA, C.D. A
CAN BOADA, C.F. A 32 JUAN XXIII,C.S. A
SAN LORENZO, U.D. A 31 LLORENÇA F.C., C.E. A
RUBI, U.E. B 22 MATADEPERA, F.C. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 12 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Jornada 10 19-11-2023
SABADELLENCA, UE. A 71 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
SAN CRISTOBAL, C.P. B 15 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 34 MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
CAN PARELLADA, C.D. A 01 JUNIOR,C.F. A
JUAN XXIII,C.S. A 02 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
LLORENÇA F.C., C.E. A 54 CAN BOADA, C.F. A
MATADEPERA, F.C. A 03 SAN LORENZO, U.D. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 11 RUBI, U.E. B
Jornada 11 26-11-2023
SABADELLENCA, UE. A 21 SAN CRISTOBAL, C.P. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 23 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A 12 CAN PARELLADA, C.D. A
JUNIOR,C.F. A 21 JUAN XXIII,C.S. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 42 LLORENÇA F.C., C.E. A
CAN BOADA, C.F. A 21 MATADEPERA, F.C. A
SAN LORENZO, U.D. A 00 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 13 RUBI, U.E. B
Jornada 12 03-12-2023
SAN CRISTOBAL, C.P. B 45 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 16 SABADELLENCA, UE. A
CAN PARELLADA, C.D. A 01 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
JUAN XXIII,C.S. A 22 MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
LLORENÇA F.C., C.E. A 23 JUNIOR,C.F. A
MATADEPERA, F.C. A 11 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 11 CAN BOADA, C.F. A
RUBI, U.E. B 32 SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 13 17-12-2023
SAN CRISTOBAL, C.P. B - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
SABADELLENCA, UE. A - CAN PARELLADA, C.D. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - JUAN XXIII,C.S. A
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A - LLORENÇA F.C., C.E. A
JUNIOR,C.F. A - MATADEPERA, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
CAN BOADA, C.F. A - RUBI, U.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 14 14-01-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
CAN PARELLADA, C.D. A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
JUAN XXIII,C.S. A - SABADELLENCA, UE. A
LLORENÇA F.C., C.E. A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
MATADEPERA, F.C. A - MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - JUNIOR,C.F. A
RUBI, U.E. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SAN LORENZO, U.D. A - CAN BOADA, C.F. A
Jornada 15 21-01-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - CAN PARELLADA, C.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - JUAN XXIII,C.S. A
SABADELLENCA, UE. A - LLORENÇA F.C., C.E. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - MATADEPERA, F.C. A
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
JUNIOR,C.F. A - RUBI, U.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - SAN LORENZO, U.D. A
CAN BOADA, C.F. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 28-01-2024
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - CAN BOADA, C.F. A
JUNIOR,C.F. A - SAN LORENZO, U.D. A
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A - RUBI, U.E. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
SABADELLENCA, UE. A - MATADEPERA, F.C. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - LLORENÇA F.C., C.E. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - JUAN XXIII,C.S. A
CAN PARELLADA, C.D. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 17 04-02-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CAN BOADA, C.F. A - JUNIOR,C.F. A
SAN LORENZO, U.D. A - MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
RUBI, U.E. B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - SABADELLENCA, UE. A
MATADEPERA, F.C. A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
LLORENÇA F.C., C.E. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
JUAN XXIII,C.S. A - CAN PARELLADA, C.D. A
Jornada 18 18-02-2024
JUNIOR,C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A - CAN BOADA, C.F. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - SAN LORENZO, U.D. A
SABADELLENCA, UE. A - RUBI, U.E. B
SAN CRISTOBAL, C.P. B - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - MATADEPERA, F.C. A
CAN PARELLADA, C.D. A - LLORENÇA F.C., C.E. A
JUAN XXIII,C.S. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 19 25-02-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - JUNIOR,C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
CAN BOADA, C.F. A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SAN LORENZO, U.D. A - SABADELLENCA, UE. A
RUBI, U.E. B - SAN CRISTOBAL, C.P. B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
MATADEPERA, F.C. A - CAN PARELLADA, C.D. A
LLORENÇA F.C., C.E. A - JUAN XXIII,C.S. A
Jornada 20 03-03-2024
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A - JUNIOR,C.F. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SABADELLENCA, UE. A - CAN BOADA, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - SAN LORENZO, U.D. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - RUBI, U.E. B
CAN PARELLADA, C.D. A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
JUAN XXIII,C.S. A - MATADEPERA, F.C. A
LLORENÇA F.C., C.E. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 21 10-03-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
JUNIOR,C.F. A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - SABADELLENCA, UE. A
CAN BOADA, C.F. A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
SAN LORENZO, U.D. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
RUBI, U.E. B - CAN PARELLADA, C.D. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - JUAN XXIII,C.S. A
MATADEPERA, F.C. A - LLORENÇA F.C., C.E. A
Jornada 22 17-03-2024
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
SABADELLENCA, UE. A - JUNIOR,C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - CAN BOADA, C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. A - SAN LORENZO, U.D. A
JUAN XXIII,C.S. A - RUBI, U.E. B
LLORENÇA F.C., C.E. A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
MATADEPERA, F.C. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 23 24-03-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A - SABADELLENCA, UE. A
JUNIOR,C.F. A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
CAN BOADA, C.F. A - CAN PARELLADA, C.D. A
SAN LORENZO, U.D. A - JUAN XXIII,C.S. A
RUBI, U.E. B - LLORENÇA F.C., C.E. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - MATADEPERA, F.C. A
Jornada 24 07-04-2024
SABADELLENCA, UE. A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - JUNIOR,C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
JUAN XXIII,C.S. A - CAN BOADA, C.F. A
LLORENÇA F.C., C.E. A - SAN LORENZO, U.D. A
MATADEPERA, F.C. A - RUBI, U.E. B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 25 14-04-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - SABADELLENCA, UE. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
JUNIOR,C.F. A - CAN PARELLADA, C.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - JUAN XXIII,C.S. A
CAN BOADA, C.F. A - LLORENÇA F.C., C.E. A
SAN LORENZO, U.D. A - MATADEPERA, F.C. A
RUBI, U.E. B - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Jornada 26 21-04-2024
SAN CRISTOBAL, C.P. B - SABADELLENCA, UE. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CAN PARELLADA, C.D. A - MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
JUAN XXIII,C.S. A - JUNIOR,C.F. A
LLORENÇA F.C., C.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MATADEPERA, F.C. A - CAN BOADA, C.F. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - SAN LORENZO, U.D. A
RUBI, U.E. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 27 28-04-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - SAN CRISTOBAL, C.P. B
SABADELLENCA, UE. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - CAN PARELLADA, C.D. A
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A - JUAN XXIII,C.S. A
JUNIOR,C.F. A - LLORENÇA F.C., C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - MATADEPERA, F.C. A
CAN BOADA, C.F. A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
SAN LORENZO, U.D. A - RUBI, U.E. B
Jornada 28 05-05-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - SAN CRISTOBAL, C.P. B
CAN PARELLADA, C.D. A - SABADELLENCA, UE. A
JUAN XXIII,C.S. A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
LLORENÇA F.C., C.E. A - MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
MATADEPERA, F.C. A - JUNIOR,C.F. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
RUBI, U.E. B - CAN BOADA, C.F. A
SAN LORENZO, U.D. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
Jornada 29 12-05-2024
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
SAN CRISTOBAL, C.P. B - CAN PARELLADA, C.D. A
SABADELLENCA, UE. A - JUAN XXIII,C.S. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - LLORENÇA F.C., C.E. A
MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A - MATADEPERA, F.C. A
JUNIOR,C.F. A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - RUBI, U.E. B
CAN BOADA, C.F. A - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 30 19-05-2024
CAN PARELLADA, C.D. A - VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
JUAN XXIII,C.S. A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
LLORENÇA F.C., C.E. A - SABADELLENCA, UE. A
MATADEPERA, F.C. A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A
RUBI, U.E. B - JUNIOR,C.F. A
SAN LORENZO, U.D. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - CAN BOADA, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.