Competició | TEMPORADA 2023-2024

primera catalana | grup 2

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 17-09-2023
ALGUAIRE, C.E. A 12 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 11 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 31 JOANENC, F.C. A
PIRINAICA, F.C. A 01 MARTINENC, F.C. A
JÚPITER, C.E. A 01 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
IGUALADA, C.F. A 00 SAN MAURO, U.D. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 03 TARREGA, U.E A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 11 ARTESA LLEIDA, C.F. A
Jornada 2 24-09-2023
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 01 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ALGUAIRE, C.E. A 35 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
JOANENC, F.C. A 21 TURO PEIRA, C.C.D. A
MARTINENC, F.C. A 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 12 PIRINAICA, F.C. A
SAN MAURO, U.D. A 61 JÚPITER, C.E. A
TARREGA, U.E A 14 IGUALADA, C.F. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 11 BORGES BLANQUES, C.F. A
Jornada 3 01-10-2023
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 21 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
ALGUAIRE, C.E. A 10 JOANENC, F.C. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 00 MARTINENC, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 12 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
PIRINAICA, F.C. A 01 SAN MAURO, U.D. A
JÚPITER, C.E. A 23 TARREGA, U.E A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 22 IGUALADA, C.F. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 21 BORGES BLANQUES, C.F. A
Jornada 4 08-10-2023
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 10 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
JOANENC, F.C. A 30 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
MARTINENC, F.C. A 21 ALGUAIRE, C.E. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 11 TURO PEIRA, C.C.D. A
SAN MAURO, U.D. A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
TARREGA, U.E A 11 PIRINAICA, F.C. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 10 JÚPITER, C.E. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 11 IGUALADA, C.F. A
Jornada 5 15-10-2023
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 41 JOANENC, F.C. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 10 MARTINENC, F.C. A
ALGUAIRE, C.E. A 02 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 10 SAN MAURO, U.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 31 TARREGA, U.E A
PIRINAICA, F.C. A 11 ARTESA LLEIDA, C.F. A
JÚPITER, C.E. A 10 BORGES BLANQUES, C.F. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 21 IGUALADA, C.F. A
Jornada 6 22-10-2023
JOANENC, F.C. A 32 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
MARTINENC, F.C. A 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 00 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
SAN MAURO, U.D. A 40 ALGUAIRE, C.E. A
TARREGA, U.E A 01 TURO PEIRA, C.C.D. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
BORGES BLANQUES, C.F. A 10 PIRINAICA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 11 JÚPITER, C.E. A
Jornada 7 29-10-2023
JOANENC, F.C. A 12 MARTINENC, F.C. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 01 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 12 SAN MAURO, U.D. A
ALGUAIRE, C.E. A 01 TARREGA, U.E A
TURO PEIRA, C.C.D. A 04 ARTESA LLEIDA, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 00 BORGES BLANQUES, C.F. A
PIRINAICA, F.C. A 21 IGUALADA, C.F. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 13 JÚPITER, C.E. A
Jornada 8 05-11-2023
MARTINENC, F.C. A 42 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 53 JOANENC, F.C. A
SAN MAURO, U.D. A 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
TARREGA, U.E A 01 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 00 ALGUAIRE, C.E. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 42 TURO PEIRA, C.C.D. A
IGUALADA, C.F. A 00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
JÚPITER, C.E. A 10 PIRINAICA, F.C. A
Jornada 9 12-11-2023
MARTINENC, F.C. A 00 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
JOANENC, F.C. A 13 SAN MAURO, U.D. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 40 TARREGA, U.E A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 10 ARTESA LLEIDA, C.F. A
ALGUAIRE, C.E. A 23 BORGES BLANQUES, C.F. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 01 IGUALADA, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 01 JÚPITER, C.E. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 02 PIRINAICA, F.C. A
Jornada 10 19-11-2023
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 43 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SAN MAURO, U.D. A 11 MARTINENC, F.C. A
TARREGA, U.E A 33 JOANENC, F.C. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
BORGES BLANQUES, C.F. A 30 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
IGUALADA, C.F. A 30 ALGUAIRE, C.E. A
JÚPITER, C.E. A 00 TURO PEIRA, C.C.D. A
PIRINAICA, F.C. A 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 11 26-11-2023
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 21 SAN MAURO, U.D. A
MARTINENC, F.C. A 10 TARREGA, U.E A
JOANENC, F.C. A 00 ARTESA LLEIDA, C.F. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 21 BORGES BLANQUES, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 05 IGUALADA, C.F. A
ALGUAIRE, C.E. A 01 JÚPITER, C.E. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 11 PIRINAICA, F.C. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 12 03-12-2023
SAN MAURO, U.D. A 30 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
TARREGA, U.E A 00 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 10 MARTINENC, F.C. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 20 JOANENC, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
JÚPITER, C.E. A 10 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
PIRINAICA, F.C. A 11 ALGUAIRE, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 22 TURO PEIRA, C.C.D. A
Jornada 13 17-12-2023
SAN MAURO, U.D. A 32 TARREGA, U.E A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 41 ARTESA LLEIDA, C.F. A
MARTINENC, F.C. A 31 BORGES BLANQUES, C.F. A
JOANENC, F.C. A 21 IGUALADA, C.F. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 21 JÚPITER, C.E. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 02 PIRINAICA, F.C. A
ALGUAIRE, C.E. A 04 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 40 TURO PEIRA, C.C.D. A
Jornada 14 14-01-2024
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 01 TARREGA, U.E A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 11 SAN MAURO, U.D. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 30 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
IGUALADA, C.F. A 33 MARTINENC, F.C. A
JÚPITER, C.E. A 30 JOANENC, F.C. A
PIRINAICA, F.C. A 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 40 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 10 ALGUAIRE, C.E. A
Jornada 15 21-01-2024
TARREGA, U.E A 12 ARTESA LLEIDA, C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 20 BORGES BLANQUES, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 30 IGUALADA, C.F. A
MARTINENC, F.C. A 31 JÚPITER, C.E. A
JOANENC, F.C. A 12 PIRINAICA, F.C. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 01 TURO PEIRA, C.C.D. A
ALGUAIRE, C.E. A 10 UNIFICACION LLEFIA,CF. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 28-01-2024
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 20 ALGUAIRE, C.E. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 22 TURO PEIRA, C.C.D. A
JOANENC, F.C. A 00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MARTINENC, F.C. A 11 PIRINAICA, F.C. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 14 JÚPITER, C.E. A
SAN MAURO, U.D. A 10 IGUALADA, C.F. A
TARREGA, U.E A 02 BORGES BLANQUES, C.F. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A 12 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
Jornada 17 04-02-2024
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 11 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 20 ALGUAIRE, C.E. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 22 JOANENC, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 13 MARTINENC, F.C. A
PIRINAICA, F.C. A 22 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
JÚPITER, C.E. A 14 SAN MAURO, U.D. A
IGUALADA, C.F. A 10 TARREGA, U.E A
BORGES BLANQUES, C.F. A 20 ARTESA LLEIDA, C.F. A
Jornada 18 18-02-2024
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 50 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
JOANENC, F.C. A 31 ALGUAIRE, C.E. A
MARTINENC, F.C. A 51 TURO PEIRA, C.C.D. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 42 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SAN MAURO, U.D. A 01 PIRINAICA, F.C. A
TARREGA, U.E A 03 JÚPITER, C.E. A
IGUALADA, C.F. A 11 ARTESA LLEIDA, C.F. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 21 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
Jornada 19 25-02-2024
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 01 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 10 JOANENC, F.C. A
ALGUAIRE, C.E. A 02 MARTINENC, F.C. A
TURO PEIRA, C.C.D. A 03 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 11 SAN MAURO, U.D. A
PIRINAICA, F.C. A 00 TARREGA, U.E A
JÚPITER, C.E. A 21 ARTESA LLEIDA, C.F. A
IGUALADA, C.F. A 11 BORGES BLANQUES, C.F. A
Jornada 20 03-03-2024
JOANENC, F.C. A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
MARTINENC, F.C. A - ARTESA DE SEGRE, C.E. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - ALGUAIRE, C.E. A
SAN MAURO, U.D. A - TURO PEIRA, C.C.D. A
TARREGA, U.E A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
ARTESA LLEIDA, C.F. A - PIRINAICA, F.C. A
BORGES BLANQUES, C.F. A - JÚPITER, C.E. A
IGUALADA, C.F. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
Jornada 21 10-03-2024
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - JOANENC, F.C. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - MARTINENC, F.C. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
ALGUAIRE, C.E. A - SAN MAURO, U.D. A
TURO PEIRA, C.C.D. A - TARREGA, U.E A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - ARTESA LLEIDA, C.F. A
PIRINAICA, F.C. A - BORGES BLANQUES, C.F. A
JÚPITER, C.E. A - IGUALADA, C.F. A
Jornada 22 17-03-2024
MARTINENC, F.C. A - JOANENC, F.C. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SAN MAURO, U.D. A - ARTESA DE SEGRE, C.E. A
TARREGA, U.E A - ALGUAIRE, C.E. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A - TURO PEIRA, C.C.D. A
BORGES BLANQUES, C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
IGUALADA, C.F. A - PIRINAICA, F.C. A
JÚPITER, C.E. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
Jornada 23 24-03-2024
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - MARTINENC, F.C. A
JOANENC, F.C. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - SAN MAURO, U.D. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A - TARREGA, U.E A
ALGUAIRE, C.E. A - ARTESA LLEIDA, C.F. A
TURO PEIRA, C.C.D. A - BORGES BLANQUES, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - IGUALADA, C.F. A
PIRINAICA, F.C. A - JÚPITER, C.E. A
Jornada 24 07-04-2024
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - MARTINENC, F.C. A
SAN MAURO, U.D. A - JOANENC, F.C. A
TARREGA, U.E A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
ARTESA LLEIDA, C.F. A - ARTESA DE SEGRE, C.E. A
BORGES BLANQUES, C.F. A - ALGUAIRE, C.E. A
IGUALADA, C.F. A - TURO PEIRA, C.C.D. A
JÚPITER, C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
PIRINAICA, F.C. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
Jornada 25 14-04-2024
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
MARTINENC, F.C. A - SAN MAURO, U.D. A
JOANENC, F.C. A - TARREGA, U.E A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - ARTESA LLEIDA, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A - BORGES BLANQUES, C.F. A
ALGUAIRE, C.E. A - IGUALADA, C.F. A
TURO PEIRA, C.C.D. A - JÚPITER, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - PIRINAICA, F.C. A
Jornada 26 21-04-2024
SAN MAURO, U.D. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
TARREGA, U.E A - MARTINENC, F.C. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A - JOANENC, F.C. A
BORGES BLANQUES, C.F. A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
IGUALADA, C.F. A - ARTESA DE SEGRE, C.E. A
JÚPITER, C.E. A - ALGUAIRE, C.E. A
PIRINAICA, F.C. A - TURO PEIRA, C.C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
Jornada 27 28-04-2024
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - SAN MAURO, U.D. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - TARREGA, U.E A
MARTINENC, F.C. A - ARTESA LLEIDA, C.F. A
JOANENC, F.C. A - BORGES BLANQUES, C.F. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - IGUALADA, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A - JÚPITER, C.E. A
ALGUAIRE, C.E. A - PIRINAICA, F.C. A
TURO PEIRA, C.C.D. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 28 05-05-2024
TARREGA, U.E A - SAN MAURO, U.D. A
ARTESA LLEIDA, C.F. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
BORGES BLANQUES, C.F. A - MARTINENC, F.C. A
IGUALADA, C.F. A - JOANENC, F.C. A
JÚPITER, C.E. A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
PIRINAICA, F.C. A - ARTESA DE SEGRE, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - ALGUAIRE, C.E. A
TURO PEIRA, C.C.D. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
Jornada 29 12-05-2024
TARREGA, U.E A - UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SAN MAURO, U.D. A - ARTESA LLEIDA, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - BORGES BLANQUES, C.F. A
MARTINENC, F.C. A - IGUALADA, C.F. A
JOANENC, F.C. A - JÚPITER, C.E. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A - PIRINAICA, F.C. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
ALGUAIRE, C.E. A - TURO PEIRA, C.C.D. A
Jornada 30 19-05-2024
ARTESA LLEIDA, C.F. A - TARREGA, U.E A
BORGES BLANQUES, C.F. A - SAN MAURO, U.D. A
IGUALADA, C.F. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
JÚPITER, C.E. A - MARTINENC, F.C. A
PIRINAICA, F.C. A - JOANENC, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
TURO PEIRA, C.C.D. A - ARTESA DE SEGRE, C.E. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A - ALGUAIRE, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.