Competició | TEMPORADA 2023-2024

lliga nacional juvenil | grup 7

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 17-09-2023
ESPANYOL, R.C.D. B 11 APA POBLE SEC, CE. A
OLOT, U.E. SAD A 31 DAMM, C.F. B
BARCELONA, F.C. B 20 LLORET, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 10 FIGUERES, U.E. A
EUROPA, C.E. A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
CORNELLA, U.E. SAD B 02 MARTINENC, F.C. A
SEGRE, AT. A 10 SABADELL F.C., C.E. B
SANT ANDREU, U.E A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 2 24-09-2023
APA POBLE SEC, CE. A 23 SANT ANDREU, U.E A
DAMM, C.F. B 10 ESPANYOL, R.C.D. B
LLORET, C.F. A 31 OLOT, U.E. SAD A
FIGUERES, U.E. A 05 BARCELONA, F.C. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 13 GIMNASTIC MANRESA, C. A
MARTINENC, F.C. A 01 EUROPA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. B 41 CORNELLA, U.E. SAD B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 00 SEGRE, AT. A
Jornada 3 01-10-2023
APA POBLE SEC, CE. A 30 DAMM, C.F. B
ESPANYOL, R.C.D. B 13 LLORET, C.F. A
OLOT, U.E. SAD A 15 FIGUERES, U.E. A
BARCELONA, F.C. B 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 21 MARTINENC, F.C. A
EUROPA, C.E. A 21 SABADELL F.C., C.E. B
CORNELLA, U.E. SAD B 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANT ANDREU, U.E A 11 SEGRE, AT. A
Jornada 4 08-10-2023
DAMM, C.F. B 10 SANT ANDREU, U.E A
LLORET, C.F. A 21 APA POBLE SEC, CE. A
FIGUERES, U.E. A 00 ESPANYOL, R.C.D. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 70 OLOT, U.E. SAD A
MARTINENC, F.C. A 34 BARCELONA, F.C. B
SABADELL F.C., C.E. B 33 GIMNASTIC MANRESA, C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 04 EUROPA, C.E. A
SEGRE, AT. A 21 CORNELLA, U.E. SAD B
Jornada 5 15-10-2023
DAMM, C.F. B 21 LLORET, C.F. A
APA POBLE SEC, CE. A 23 FIGUERES, U.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
OLOT, U.E. SAD A 12 MARTINENC, F.C. A
BARCELONA, F.C. B 30 SABADELL F.C., C.E. B
GIMNASTIC MANRESA, C. A 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
EUROPA, C.E. A 64 SEGRE, AT. A
SANT ANDREU, U.E A 10 CORNELLA, U.E. SAD B
Jornada 6 22-10-2023
LLORET, C.F. A 23 SANT ANDREU, U.E A
FIGUERES, U.E. A 12 DAMM, C.F. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 41 APA POBLE SEC, CE. A
MARTINENC, F.C. A 23 ESPANYOL, R.C.D. B
SABADELL F.C., C.E. B 02 OLOT, U.E. SAD A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 04 BARCELONA, F.C. B
SEGRE, AT. A 12 GIMNASTIC MANRESA, C. A
CORNELLA, U.E. SAD B 12 EUROPA, C.E. A
Jornada 7 29-10-2023
LLORET, C.F. A 30 FIGUERES, U.E. A
DAMM, C.F. B 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
APA POBLE SEC, CE. A 01 MARTINENC, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. B 01 SABADELL F.C., C.E. B
OLOT, U.E. SAD A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
BARCELONA, F.C. B 10 SEGRE, AT. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 42 CORNELLA, U.E. SAD B
SANT ANDREU, U.E A 20 EUROPA, C.E. A
Jornada 8 05-11-2023
FIGUERES, U.E. A 10 SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 21 LLORET, C.F. A
MARTINENC, F.C. A 03 DAMM, C.F. B
SABADELL F.C., C.E. B 21 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 14 ESPANYOL, R.C.D. B
SEGRE, AT. A 12 OLOT, U.E. SAD A
CORNELLA, U.E. SAD B 22 BARCELONA, F.C. B
EUROPA, C.E. A 12 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 9 12-11-2023
FIGUERES, U.E. A 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
LLORET, C.F. A 13 MARTINENC, F.C. A
DAMM, C.F. B 10 SABADELL F.C., C.E. B
APA POBLE SEC, CE. A 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESPANYOL, R.C.D. B 11 SEGRE, AT. A
OLOT, U.E. SAD A 01 CORNELLA, U.E. SAD B
BARCELONA, F.C. B 12 EUROPA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 10 19-11-2023
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 31 SANT ANDREU, U.E A
MARTINENC, F.C. A 31 FIGUERES, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. B 10 LLORET, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 00 DAMM, C.F. B
SEGRE, AT. A 12 APA POBLE SEC, CE. A
CORNELLA, U.E. SAD B 32 ESPANYOL, R.C.D. B
EUROPA, C.E. A 10 OLOT, U.E. SAD A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 31 BARCELONA, F.C. B
Jornada 11 26-11-2023
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 21 MARTINENC, F.C. A
FIGUERES, U.E. A 13 SABADELL F.C., C.E. B
LLORET, C.F. A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
DAMM, C.F. B 21 SEGRE, AT. A
APA POBLE SEC, CE. A 41 CORNELLA, U.E. SAD B
ESPANYOL, R.C.D. B 41 EUROPA, C.E. A
OLOT, U.E. SAD A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. A
SANT ANDREU, U.E A 02 BARCELONA, F.C. B
Jornada 12 03-12-2023
MARTINENC, F.C. A 22 SANT ANDREU, U.E A
SABADELL F.C., C.E. B 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 42 FIGUERES, U.E. A
SEGRE, AT. A 53 LLORET, C.F. A
CORNELLA, U.E. SAD B 10 DAMM, C.F. B
EUROPA, C.E. A 10 APA POBLE SEC, CE. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 30 ESPANYOL, R.C.D. B
BARCELONA, F.C. B 11 OLOT, U.E. SAD A
Jornada 13 17-12-2023
MARTINENC, F.C. A 32 SABADELL F.C., C.E. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FIGUERES, U.E. A 22 SEGRE, AT. A
LLORET, C.F. A 11 CORNELLA, U.E. SAD B
DAMM, C.F. B 20 EUROPA, C.E. A
APA POBLE SEC, CE. A 23 GIMNASTIC MANRESA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. B 41 BARCELONA, F.C. B
SANT ANDREU, U.E A 12 OLOT, U.E. SAD A
Jornada 14 14-01-2024
SANT ANDREU, U.E A 32 SABADELL F.C., C.E. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 12 MARTINENC, F.C. A
SEGRE, AT. A 42 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
CORNELLA, U.E. SAD B 40 FIGUERES, U.E. A
EUROPA, C.E. A 42 LLORET, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 20 DAMM, C.F. B
BARCELONA, F.C. B 31 APA POBLE SEC, CE. A
OLOT, U.E. SAD A 22 ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 15 21-01-2024
SABADELL F.C., C.E. B 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MARTINENC, F.C. A 31 SEGRE, AT. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 31 CORNELLA, U.E. SAD B
FIGUERES, U.E. A 25 EUROPA, C.E. A
LLORET, C.F. A 14 GIMNASTIC MANRESA, C. A
DAMM, C.F. B 01 BARCELONA, F.C. B
APA POBLE SEC, CE. A 12 OLOT, U.E. SAD A
ESPANYOL, R.C.D. B 01 SANT ANDREU, U.E A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 28-01-2024
APA POBLE SEC, CE. A 21 ESPANYOL, R.C.D. B
DAMM, C.F. B 32 OLOT, U.E. SAD A
LLORET, C.F. A 11 BARCELONA, F.C. B
FIGUERES, U.E. A 23 GIMNASTIC MANRESA, C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 31 EUROPA, C.E. A
MARTINENC, F.C. A 20 CORNELLA, U.E. SAD B
SABADELL F.C., C.E. B 50 SEGRE, AT. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 02 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 17 04-02-2024
SANT ANDREU, U.E A 12 APA POBLE SEC, CE. A
ESPANYOL, R.C.D. B 22 DAMM, C.F. B
OLOT, U.E. SAD A 30 LLORET, C.F. A
BARCELONA, F.C. B 31 FIGUERES, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
EUROPA, C.E. A 11 MARTINENC, F.C. A
CORNELLA, U.E. SAD B 20 SABADELL F.C., C.E. B
SEGRE, AT. A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 18 18-02-2024
DAMM, C.F. B 10 APA POBLE SEC, CE. A
LLORET, C.F. A 23 ESPANYOL, R.C.D. B
FIGUERES, U.E. A 02 OLOT, U.E. SAD A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 24 BARCELONA, F.C. B
MARTINENC, F.C. A 03 GIMNASTIC MANRESA, C. A
SABADELL F.C., C.E. B 20 EUROPA, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 02 CORNELLA, U.E. SAD B
SEGRE, AT. A 22 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 19 25-02-2024
SANT ANDREU, U.E A - DAMM, C.F. B
APA POBLE SEC, CE. A - LLORET, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. B - FIGUERES, U.E. A
OLOT, U.E. SAD A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
BARCELONA, F.C. B - MARTINENC, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - SABADELL F.C., C.E. B
EUROPA, C.E. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
CORNELLA, U.E. SAD B - SEGRE, AT. A
Jornada 20 03-03-2024
LLORET, C.F. A - DAMM, C.F. B
FIGUERES, U.E. A - APA POBLE SEC, CE. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - ESPANYOL, R.C.D. B
MARTINENC, F.C. A - OLOT, U.E. SAD A
SABADELL F.C., C.E. B - BARCELONA, F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
SEGRE, AT. A - EUROPA, C.E. A
CORNELLA, U.E. SAD B - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 21 10-03-2024
SANT ANDREU, U.E A - LLORET, C.F. A
DAMM, C.F. B - FIGUERES, U.E. A
APA POBLE SEC, CE. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. B - MARTINENC, F.C. A
OLOT, U.E. SAD A - SABADELL F.C., C.E. B
BARCELONA, F.C. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - SEGRE, AT. A
EUROPA, C.E. A - CORNELLA, U.E. SAD B
Jornada 22 17-03-2024
FIGUERES, U.E. A - LLORET, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - DAMM, C.F. B
MARTINENC, F.C. A - APA POBLE SEC, CE. A
SABADELL F.C., C.E. B - ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - OLOT, U.E. SAD A
SEGRE, AT. A - BARCELONA, F.C. B
CORNELLA, U.E. SAD B - GIMNASTIC MANRESA, C. A
EUROPA, C.E. A - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 23 24-03-2024
SANT ANDREU, U.E A - FIGUERES, U.E. A
LLORET, C.F. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
DAMM, C.F. B - MARTINENC, F.C. A
APA POBLE SEC, CE. A - SABADELL F.C., C.E. B
ESPANYOL, R.C.D. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
OLOT, U.E. SAD A - SEGRE, AT. A
BARCELONA, F.C. B - CORNELLA, U.E. SAD B
GIMNASTIC MANRESA, C. A - EUROPA, C.E. A
Jornada 24 07-04-2024
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - FIGUERES, U.E. A
MARTINENC, F.C. A - LLORET, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B - DAMM, C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - APA POBLE SEC, CE. A
SEGRE, AT. A - ESPANYOL, R.C.D. B
CORNELLA, U.E. SAD B - OLOT, U.E. SAD A
EUROPA, C.E. A - BARCELONA, F.C. B
GIMNASTIC MANRESA, C. A - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 25 14-04-2024
SANT ANDREU, U.E A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
FIGUERES, U.E. A - MARTINENC, F.C. A
LLORET, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. B
DAMM, C.F. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
APA POBLE SEC, CE. A - SEGRE, AT. A
ESPANYOL, R.C.D. B - CORNELLA, U.E. SAD B
OLOT, U.E. SAD A - EUROPA, C.E. A
BARCELONA, F.C. B - GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 26 21-04-2024
MARTINENC, F.C. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SABADELL F.C., C.E. B - FIGUERES, U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - LLORET, C.F. A
SEGRE, AT. A - DAMM, C.F. B
CORNELLA, U.E. SAD B - APA POBLE SEC, CE. A
EUROPA, C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. B
GIMNASTIC MANRESA, C. A - OLOT, U.E. SAD A
BARCELONA, F.C. B - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 27 28-04-2024
SANT ANDREU, U.E A - MARTINENC, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - SABADELL F.C., C.E. B
FIGUERES, U.E. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
LLORET, C.F. A - SEGRE, AT. A
DAMM, C.F. B - CORNELLA, U.E. SAD B
APA POBLE SEC, CE. A - EUROPA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B - GIMNASTIC MANRESA, C. A
OLOT, U.E. SAD A - BARCELONA, F.C. B
Jornada 28 05-05-2024
SABADELL F.C., C.E. B - MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SEGRE, AT. A - FIGUERES, U.E. A
CORNELLA, U.E. SAD B - LLORET, C.F. A
EUROPA, C.E. A - DAMM, C.F. B
GIMNASTIC MANRESA, C. A - APA POBLE SEC, CE. A
BARCELONA, F.C. B - ESPANYOL, R.C.D. B
OLOT, U.E. SAD A - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 29 12-05-2024
SABADELL F.C., C.E. B - SANT ANDREU, U.E A
MARTINENC, F.C. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - SEGRE, AT. A
FIGUERES, U.E. A - CORNELLA, U.E. SAD B
LLORET, C.F. A - EUROPA, C.E. A
DAMM, C.F. B - GIMNASTIC MANRESA, C. A
APA POBLE SEC, CE. A - BARCELONA, F.C. B
ESPANYOL, R.C.D. B - OLOT, U.E. SAD A
Jornada 30 19-05-2024
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - SABADELL F.C., C.E. B
SEGRE, AT. A - MARTINENC, F.C. A
CORNELLA, U.E. SAD B - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
EUROPA, C.E. A - FIGUERES, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - LLORET, C.F. A
BARCELONA, F.C. B - DAMM, C.F. B
OLOT, U.E. SAD A - APA POBLE SEC, CE. A
SANT ANDREU, U.E A - ESPANYOL, R.C.D. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.