Competició | TEMPORADA 2023-2024

juvenil segona divisio | grup 37

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 40 CALDES MONTBUI, C.F. B
LLERONA, C.E. B 13 LLINARS, C.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 33 AMETLLA VALLES, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
R
Descansa
MONTORNES, C.F. A 42 MARTORELLES, C.F. A
LOURDES, U.D. A 03 MOLLETENSE, U.D. B
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 34 BELLAVISTA MILAN, C. A
BIGUES, C.E. A 50 MOLLET U.E.,CF. D
Jornada 2 08-10-2023
CALDES MONTBUI, C.F. B 15 BIGUES, C.E. A
LLINARS, C.E. A 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
AMETLLA VALLES, C.F. A 100 LLERONA, C.E. B
Descansa
R
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MARTORELLES, C.F. A 31 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. B 32 MONTORNES, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 60 LOURDES, U.D. A
MOLLET U.E.,CF. D 41 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
Jornada 3 15-10-2023
CALDES MONTBUI, C.F. B 22 LLINARS, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 24 AMETLLA VALLES, C.F. A
LLERONA, C.E. B
R
Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 52 MARTORELLES, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 43 MOLLETENSE, U.D. B
MONTORNES, C.F. A 13 BELLAVISTA MILAN, C. A
LOURDES, U.D. A 12 MOLLET U.E.,CF. D
BIGUES, C.E. A 41 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
Jornada 4 22-10-2023
LLINARS, C.E. A 25 BIGUES, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 20 CALDES MONTBUI, C.F. B
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
MARTORELLES, C.F. A 22 LLERONA, C.E. B
MOLLETENSE, U.D. B 25 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 30 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. D 50 MONTORNES, C.F. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 50 LOURDES, U.D. A
Jornada 5 29-10-2023
LLINARS, C.E. A 26 AMETLLA VALLES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B
R
Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 31 MARTORELLES, C.F. A
LLERONA, C.E. B 12 MOLLETENSE, U.D. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 13 BELLAVISTA MILAN, C. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 43 MOLLET U.E.,CF. D
MONTORNES, C.F. A 04 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
BIGUES, C.E. A 71 LOURDES, U.D. A
Jornada 6 05-11-2023
AMETLLA VALLES, C.F. A 12 BIGUES, C.E. A
Descansa
R
LLINARS, C.E. A
MARTORELLES, C.F. A 42 CALDES MONTBUI, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. B 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
BELLAVISTA MILAN, C. A 113 LLERONA, C.E. B
MOLLET U.E.,CF. D 02 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 61 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
LOURDES, U.D. A 22 MONTORNES, C.F. A
Jornada 7 12-11-2023
AMETLLA VALLES, C.F. A
R
Descansa
LLINARS, C.E. A 21 MARTORELLES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 31 MOLLETENSE, U.D. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 22 BELLAVISTA MILAN, C. A
LLERONA, C.E. B 07 MOLLET U.E.,CF. D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 11 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 33 LOURDES, U.D. A
BIGUES, C.E. A 52 MONTORNES, C.F. A
Jornada 8 19-11-2023
Descansa
R
BIGUES, C.E. A
MARTORELLES, C.F. A 22 AMETLLA VALLES, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. B 31 LLINARS, C.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 20 CALDES MONTBUI, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. D 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 111 LLERONA, C.E. B
LOURDES, U.D. A 31 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MONTORNES, C.F. A 04 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
Jornada 9 26-11-2023
Descansa
R
MARTORELLES, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 52 MOLLETENSE, U.D. B
LLINARS, C.E. A 12 BELLAVISTA MILAN, C. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 02 MOLLET U.E.,CF. D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 14 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
LLERONA, C.E. B 13 LOURDES, U.D. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 71 MONTORNES, C.F. A
BIGUES, C.E. A 13 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
Jornada 10 03-12-2023
MARTORELLES, C.F. A 11 BIGUES, C.E. A
MOLLETENSE, U.D. B
R
Descansa
BELLAVISTA MILAN, C. A 43 AMETLLA VALLES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D 33 LLINARS, C.E. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 81 CALDES MONTBUI, C.F. B
LOURDES, U.D. A 25 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
MONTORNES, C.F. A 92 LLERONA, C.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 15 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 11 17-12-2023
MARTORELLES, C.F. A 42 MOLLETENSE, U.D. B
Descansa
R
BELLAVISTA MILAN, C. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 31 MOLLET U.E.,CF. D
LLINARS, C.E. A 25 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 44 LOURDES, U.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 93 MONTORNES, C.F. A
LLERONA, C.E. B 03 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
BIGUES, C.E. A 22 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 12 14-01-2024
MOLLETENSE, U.D. B 03 BIGUES, C.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 20 MARTORELLES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D
R
Descansa
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 11 AMETLLA VALLES, C.F. A
LOURDES, U.D. A 31 LLINARS, C.E. A
MONTORNES, C.F. A 32 CALDES MONTBUI, C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 60 LLERONA, C.E. B
Jornada 13 21-01-2024
MOLLETENSE, U.D. B 42 BELLAVISTA MILAN, C. A
MARTORELLES, C.F. A 02 MOLLET U.E.,CF. D
Descansa
R
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 101 LOURDES, U.D. A
LLINARS, C.E. A 74 MONTORNES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 02 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 14 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
BIGUES, C.E. A 71 LLERONA, C.E. B
Jornada 14 28-01-2024
BIGUES, C.E. A 20 BELLAVISTA MILAN, C. A
MOLLET U.E.,CF. D 21 MOLLETENSE, U.D. B
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A 20 MARTORELLES, C.F. A
LOURDES, U.D. A
R
Descansa
MONTORNES, C.F. A 112 AMETLLA VALLES, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 33 LLINARS, C.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 41 CALDES MONTBUI, C.F. B
LLERONA, C.E. B 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
Jornada 15 04-02-2024
BELLAVISTA MILAN, C. A 11 MOLLET U.E.,CF. D
MOLLETENSE, U.D. B 15 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
MARTORELLES, C.F. A 31 LOURDES, U.D. A
Descansa
R
MONTORNES, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 32 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
LLINARS, C.E. A 01 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 52 LLERONA, C.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 04 BIGUES, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
CALDES MONTBUI, C.F. B 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
LLINARS, C.E. A 11 LLERONA, C.E. B
AMETLLA VALLES, C.F. A 11 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Descansa
R
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
MARTORELLES, C.F. A 70 MONTORNES, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. B 81 LOURDES, U.D. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 13 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. D 24 BIGUES, C.E. A
Jornada 17 25-02-2024
BIGUES, C.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - LLINARS, C.E. A
LLERONA, C.E. B - AMETLLA VALLES, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
R
Descansa
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - MARTORELLES, C.F. A
MONTORNES, C.F. A - MOLLETENSE, U.D. B
LOURDES, U.D. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - MOLLET U.E.,CF. D
Jornada 18 03-03-2024
LLINARS, C.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. B
AMETLLA VALLES, C.F. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
Descansa
R
LLERONA, C.E. B
MARTORELLES, C.F. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. A - MONTORNES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D - LOURDES, U.D. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - BIGUES, C.E. A
Jornada 19 10-03-2024
BIGUES, C.E. A - LLINARS, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. B - AMETLLA VALLES, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
R
Descansa
LLERONA, C.E. B - MARTORELLES, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - MOLLETENSE, U.D. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - BELLAVISTA MILAN, C. A
MONTORNES, C.F. A - MOLLET U.E.,CF. D
LOURDES, U.D. A - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
Jornada 20 17-03-2024
AMETLLA VALLES, C.F. A - LLINARS, C.E. A
Descansa
R
CALDES MONTBUI, C.F. B
MARTORELLES, C.F. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
MOLLETENSE, U.D. B - LLERONA, C.E. B
BELLAVISTA MILAN, C. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - MONTORNES, C.F. A
LOURDES, U.D. A - BIGUES, C.E. A
Jornada 21 24-03-2024
BIGUES, C.E. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
LLINARS, C.E. A
R
Descansa
CALDES MONTBUI, C.F. B - MARTORELLES, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - MOLLETENSE, U.D. B
LLERONA, C.E. B - BELLAVISTA MILAN, C. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - MOLLET U.E.,CF. D
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
MONTORNES, C.F. A - LOURDES, U.D. A
Jornada 22 07-04-2024
Descansa
R
AMETLLA VALLES, C.F. A
MARTORELLES, C.F. A - LLINARS, C.E. A
MOLLETENSE, U.D. B - CALDES MONTBUI, C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
MOLLET U.E.,CF. D - LLERONA, C.E. B
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LOURDES, U.D. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
MONTORNES, C.F. A - BIGUES, C.E. A
Jornada 23 14-04-2024
BIGUES, C.E. A
R
Descansa
AMETLLA VALLES, C.F. A - MARTORELLES, C.F. A
LLINARS, C.E. A - MOLLETENSE, U.D. B
CALDES MONTBUI, C.F. B - BELLAVISTA MILAN, C. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - MOLLET U.E.,CF. D
LLERONA, C.E. B - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - LOURDES, U.D. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - MONTORNES, C.F. A
Jornada 24 21-04-2024
MARTORELLES, C.F. A
R
Descansa
MOLLETENSE, U.D. B - AMETLLA VALLES, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A - LLINARS, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. D - CALDES MONTBUI, C.F. B
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
LOURDES, U.D. A - LLERONA, C.E. B
MONTORNES, C.F. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - BIGUES, C.E. A
Jornada 25 28-04-2024
BIGUES, C.E. A - MARTORELLES, C.F. A
Descansa
R
MOLLETENSE, U.D. B
AMETLLA VALLES, C.F. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
LLINARS, C.E. A - MOLLET U.E.,CF. D
CALDES MONTBUI, C.F. B - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - LOURDES, U.D. A
LLERONA, C.E. B - MONTORNES, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
Jornada 26 05-05-2024
MOLLETENSE, U.D. B - MARTORELLES, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF. D - AMETLLA VALLES, C.F. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - LLINARS, C.E. A
LOURDES, U.D. A - CALDES MONTBUI, C.F. B
MONTORNES, C.F. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - LLERONA, C.E. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - BIGUES, C.E. A
Jornada 27 12-05-2024
BIGUES, C.E. A - MOLLETENSE, U.D. B
MARTORELLES, C.F. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF. D
AMETLLA VALLES, C.F. A - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
LLINARS, C.E. A - LOURDES, U.D. A
CALDES MONTBUI, C.F. B - MONTORNES, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
LLERONA, C.E. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 28 19-05-2024
BELLAVISTA MILAN, C. A - MOLLETENSE, U.D. B
MOLLET U.E.,CF. D - MARTORELLES, C.F. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
R
Descansa
LOURDES, U.D. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
MONTORNES, C.F. A - LLINARS, C.E. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
LLERONA, C.E. B - BIGUES, C.E. A
Jornada 29 26-05-2024
BELLAVISTA MILAN, C. A - BIGUES, C.E. A
MOLLETENSE, U.D. B - MOLLET U.E.,CF. D
MARTORELLES, C.F. A - LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A
Descansa
R
LOURDES, U.D. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - MONTORNES, C.F. A
LLINARS, C.E. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - LLERONA, C.E. B
Jornada 30 02-06-2024
MOLLET U.E.,CF. D - BELLAVISTA MILAN, C. A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. A - MOLLETENSE, U.D. B
LOURDES, U.D. A - MARTORELLES, C.F. A
MONTORNES, C.F. A
R
Descansa
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - AMETLLA VALLES, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - LLINARS, C.E. A
LLERONA, C.E. B - CALDES MONTBUI, C.F. B
BIGUES, C.E. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.