Competició | TEMPORADA 2023-2024

juvenil segona divisio | grup 35

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 12 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 01 JUAN XXIII,C.S. A
RUBI, U.E. B 43 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A 19 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A 50 SANT PERE NORD , C.F. A
NATACIO TERRASSA, C C 51 CAN PARELLADA, C.D. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 01 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CAN TRIAS, U.D. D 110 MAURINA EGARA, C.F. A
Jornada 2 08-10-2023
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B 42 CAN TRIAS, U.D. D
JUAN XXIII,C.S. A 32 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 03 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 110 RUBI, U.E. B
SANT PERE NORD , C.F. A 31 CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
CAN PARELLADA, C.D. B 16 MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 80 NATACIO TERRASSA, C C
MAURINA EGARA, C.F. A 91 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
Jornada 3 15-10-2023
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B 04 JUAN XXIII,C.S. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 10 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 17 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
RUBI, U.E. B 05 SANT PERE NORD , C.F. A
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A 49 CAN PARELLADA, C.D. B
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A 31 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
NATACIO TERRASSA, C C 09 MAURINA EGARA, C.F. A
CAN TRIAS, U.D. D 21 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
Jornada 4 22-10-2023
JUAN XXIII,C.S. A 62 CAN TRIAS, U.D. D
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 15 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 60 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
SANT PERE NORD , C.F. A 61 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
CAN PARELLADA, C.D. B 52 RUBI, U.E. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 110 CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
MAURINA EGARA, C.F. A 31 MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 71 NATACIO TERRASSA, C C
Jornada 5 29-10-2023
JUAN XXIII,C.S. A 21 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B 16 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 43 SANT PERE NORD , C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 63 CAN PARELLADA, C.D. B
RUBI, U.E. B 35 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A 07 MAURINA EGARA, C.F. A
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A 60 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
CAN TRIAS, U.D. D 42 NATACIO TERRASSA, C C
Jornada 6 05-11-2023
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 11 CAN TRIAS, U.D. D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 11 JUAN XXIII,C.S. A
SANT PERE NORD , C.F. A 65 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
CAN PARELLADA, C.D. B 05 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 70 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
MAURINA EGARA, C.F. A 61 RUBI, U.E. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 11 CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
NATACIO TERRASSA, C C 16 MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
Jornada 7 12-11-2023
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 26 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
JUAN XXIII,C.S. A 31 SANT PERE NORD , C.F. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B 53 CAN PARELLADA, C.D. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 21 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 32 MAURINA EGARA, C.F. A
RUBI, U.E. B 33 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A 33 NATACIO TERRASSA, C C
CAN TRIAS, U.D. D 14 MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
Jornada 8 19-11-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 90 CAN TRIAS, U.D. D
SANT PERE NORD , C.F. A 32 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
CAN PARELLADA, C.D. B 04 JUAN XXIII,C.S. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 51 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
MAURINA EGARA, C.F. A 42 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 63 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
NATACIO TERRASSA, C C 03 RUBI, U.E. B
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A 90 CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
Jornada 9 26-11-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 31 SANT PERE NORD , C.F. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 53 CAN PARELLADA, C.D. B
JUAN XXIII,C.S. A 31 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B 32 MAURINA EGARA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 41 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 32 NATACIO TERRASSA, C C
RUBI, U.E. B 05 MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
CAN TRIAS, U.D. D 41 CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
Jornada 10 03-12-2023
SANT PERE NORD , C.F. A 41 CAN TRIAS, U.D. D
CAN PARELLADA, C.D. B 110 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 23 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
MAURINA EGARA, C.F. A 21 JUAN XXIII,C.S. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 14 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
NATACIO TERRASSA, C C 09 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A 82 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A 04 RUBI, U.E. B
Jornada 11 17-12-2023
SANT PERE NORD , C.F. A 33 CAN PARELLADA, C.D. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 51 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 03 MAURINA EGARA, C.F. A
JUAN XXIII,C.S. A 50 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B 41 NATACIO TERRASSA, C C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 13 MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 00 CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
CAN TRIAS, U.D. D 43 RUBI, U.E. B
Jornada 12 14-01-2024
CAN PARELLADA, C.D. B 04 CAN TRIAS, U.D. D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 43 SANT PERE NORD , C.F. A
MAURINA EGARA, C.F. A 04 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 12 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
NATACIO TERRASSA, C C 04 JUAN XXIII,C.S. A
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A 41 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A 03 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
RUBI, U.E. B 42 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Jornada 13 21-01-2024
CAN PARELLADA, C.D. B 29 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SANT PERE NORD , C.F. A 04 MAURINA EGARA, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 61 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 60 NATACIO TERRASSA, C C
JUAN XXIII,C.S. A 13 MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B 32 CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 50 RUBI, U.E. B
CAN TRIAS, U.D. D 25 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Jornada 14 28-01-2024
CAN TRIAS, U.D. D 07 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
MAURINA EGARA, C.F. A 111 CAN PARELLADA, C.D. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 13 SANT PERE NORD , C.F. A
NATACIO TERRASSA, C C 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A 70 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A 03 JUAN XXIII,C.S. A
RUBI, U.E. B 12 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 11 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Jornada 15 04-02-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 12 MAURINA EGARA, C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. B 15 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
SANT PERE NORD , C.F. A 82 NATACIO TERRASSA, C C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 13 MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 32 CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
JUAN XXIII,C.S. A 42 RUBI, U.E. B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B 22 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 20 CAN TRIAS, U.D. D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B 33 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
JUAN XXIII,C.S. A 61 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 25 RUBI, U.E. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D 50 CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
SANT PERE NORD , C.F. A 02 MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
CAN PARELLADA, C.D. B 31 NATACIO TERRASSA, C C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 40 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
MAURINA EGARA, C.F. A 60 CAN TRIAS, U.D. D
Jornada 17 25-02-2024
CAN TRIAS, U.D. D 24 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 32 JUAN XXIII,C.S. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 13 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
RUBI, U.E. B 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A 04 SANT PERE NORD , C.F. A
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A 73 CAN PARELLADA, C.D. B
NATACIO TERRASSA, C C 04 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 23 MAURINA EGARA, C.F. A
Jornada 18 03-03-2024
JUAN XXIII,C.S. A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
SANT PERE NORD , C.F. A - RUBI, U.E. B
CAN PARELLADA, C.D. B - CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
MAURINA EGARA, C.F. A - NATACIO TERRASSA, C C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C - CAN TRIAS, U.D. D
Jornada 19 10-03-2024
CAN TRIAS, U.D. D - JUAN XXIII,C.S. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - SANT PERE NORD , C.F. A
RUBI, U.E. B - CAN PARELLADA, C.D. B
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A - MAURINA EGARA, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C C - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
Jornada 20 17-03-2024
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - JUAN XXIII,C.S. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
SANT PERE NORD , C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
CAN PARELLADA, C.D. B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - RUBI, U.E. B
MAURINA EGARA, C.F. A - CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C - MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
NATACIO TERRASSA, C C - CAN TRIAS, U.D. D
Jornada 21 24-03-2024
CAN TRIAS, U.D. D - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
JUAN XXIII,C.S. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B - SANT PERE NORD , C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - CAN PARELLADA, C.D. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
RUBI, U.E. B - MAURINA EGARA, C.F. A
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A - NATACIO TERRASSA, C C
Jornada 22 07-04-2024
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
SANT PERE NORD , C.F. A - JUAN XXIII,C.S. A
CAN PARELLADA, C.D. B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
MAURINA EGARA, C.F. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C - RUBI, U.E. B
NATACIO TERRASSA, C C - CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A - CAN TRIAS, U.D. D
Jornada 23 14-04-2024
CAN TRIAS, U.D. D - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - SANT PERE NORD , C.F. A
JUAN XXIII,C.S. A - CAN PARELLADA, C.D. B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - MAURINA EGARA, C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
RUBI, U.E. B - NATACIO TERRASSA, C C
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A - MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
Jornada 24 21-04-2024
SANT PERE NORD , C.F. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
CAN PARELLADA, C.D. B - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - JUAN XXIII,C.S. A
MAURINA EGARA, C.F. A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
NATACIO TERRASSA, C C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A - RUBI, U.E. B
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A - CAN TRIAS, U.D. D
Jornada 25 28-04-2024
CAN TRIAS, U.D. D - SANT PERE NORD , C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D - CAN PARELLADA, C.D. B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
JUAN XXIII,C.S. A - MAURINA EGARA, C.F. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - NATACIO TERRASSA, C C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
RUBI, U.E. B - CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
Jornada 26 05-05-2024
CAN PARELLADA, C.D. B - SANT PERE NORD , C.F. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
MAURINA EGARA, C.F. A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C - JUAN XXIII,C.S. A
NATACIO TERRASSA, C C - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
RUBI, U.E. B - CAN TRIAS, U.D. D
Jornada 27 12-05-2024
CAN TRIAS, U.D. D - CAN PARELLADA, C.D. B
SANT PERE NORD , C.F. A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D - MAURINA EGARA, C.F. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
JUAN XXIII,C.S. A - NATACIO TERRASSA, C C
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B - MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - RUBI, U.E. B
Jornada 28 19-05-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - CAN PARELLADA, C.D. B
MAURINA EGARA, C.F. A - SANT PERE NORD , C.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
NATACIO TERRASSA, C C - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A - JUAN XXIII,C.S. A
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
RUBI, U.E. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - CAN TRIAS, U.D. D
Jornada 29 26-05-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - CAN TRIAS, U.D. D
CAN PARELLADA, C.D. B - MAURINA EGARA, C.F. A
SANT PERE NORD , C.F. A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D - NATACIO TERRASSA, C C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - MATADEPERENC, ATHLÈTIC A
JUAN XXIII,C.S. A - CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B - RUBI, U.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Jornada 30 02-06-2024
MAURINA EGARA, C.F. A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C - CAN PARELLADA, C.D. B
NATACIO TERRASSA, C C - SANT PERE NORD , C.F. A
MATADEPERENC, ATHLÈTIC A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA D
CLUB POLIDET VALLÈS ESPORTIU A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
RUBI, U.E. B - JUAN XXIII,C.S. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. B
CAN TRIAS, U.D. D - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.