Competició | TEMPORADA 2023-2024

juvenil segona divisio | grup 34

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
ESCUELA F. BONAIRE A 44 ESCOLA PIA TERRASSA A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 22 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 03 MATADEPERENC, ATHLETIC B
LA FARGA XXI, CE B 71 RUBI, U.E. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 02 SAN LORENZO, U.D. B
Descansa
R
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 22 ULLASTRELL C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 21 CAN TRIAS, U.D. C
Jornada 2 08-10-2023
ESCOLA PIA TERRASSA A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 71 ESCUELA F. BONAIRE A
MATADEPERENC, ATHLETIC B 10 SAN CRISTOBAL, C.P. B
RUBI, U.E. C 34 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
SAN LORENZO, U.D. B 07 LA FARGA XXI, CE B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 21 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
ULLASTRELL C.F. A
R
Descansa
CAN TRIAS, U.D. C 32 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 3 15-10-2023
ESCOLA PIA TERRASSA A 13 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
ESCUELA F. BONAIRE A 12 MATADEPERENC, ATHLETIC B
SAN CRISTOBAL, C.P. B 63 RUBI, U.E. C
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 21 SAN LORENZO, U.D. B
LA FARGA XXI, CE B 61 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 56 ULLASTRELL C.F. A
Descansa
R
CAN TRIAS, U.D. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 30 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 4 22-10-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
MATADEPERENC, ATHLETIC B 43 ESCOLA PIA TERRASSA A
RUBI, U.E. C 72 ESCUELA F. BONAIRE A
SAN LORENZO, U.D. B 00 SAN CRISTOBAL, C.P. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 34 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
LA FARGA XXI, CE B 50 ULLASTRELL C.F. A
CAN TRIAS, U.D. C 41 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
R
Descansa
Jornada 5 29-10-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 01 MATADEPERENC, ATHLETIC B
ESCOLA PIA TERRASSA A 12 RUBI, U.E. C
ESCUELA F. BONAIRE A 21 SAN LORENZO, U.D. B
SAN CRISTOBAL, C.P. B 50 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 33 ULLASTRELL C.F. A
LA FARGA XXI, CE B 42 CAN TRIAS, U.D. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 06 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
R
Descansa
Jornada 6 05-11-2023
MATADEPERENC, ATHLETIC B 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
RUBI, U.E. C 01 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
SAN LORENZO, U.D. B 12 ESCOLA PIA TERRASSA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 24 ESCUELA F. BONAIRE A
ULLASTRELL C.F. A 16 SAN CRISTOBAL, C.P. B
CAN TRIAS, U.D. C 52 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 40 LA FARGA XXI, CE B
Descansa
R
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
Jornada 7 12-11-2023
MATADEPERENC, ATHLETIC B 10 RUBI, U.E. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 22 SAN LORENZO, U.D. B
ESCOLA PIA TERRASSA A 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
ESCUELA F. BONAIRE A 11 ULLASTRELL C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 15 CAN TRIAS, U.D. C
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 07 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
LA FARGA XXI, CE B
R
Descansa
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 00 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
Jornada 8 19-11-2023
RUBI, U.E. C 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
SAN LORENZO, U.D. B 13 MATADEPERENC, ATHLETIC B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 03 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
ULLASTRELL C.F. A 22 ESCOLA PIA TERRASSA A
CAN TRIAS, U.D. C 32 ESCUELA F. BONAIRE A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 21 SAN CRISTOBAL, C.P. B
Descansa
R
ESCOLA F. VILADECAVALLS B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 18 LA FARGA XXI, CE B
Jornada 9 26-11-2023
RUBI, U.E. C 60 SAN LORENZO, U.D. B
MATADEPERENC, ATHLETIC B 41 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 12 ULLASTRELL C.F. A
ESCOLA PIA TERRASSA A 23 CAN TRIAS, U.D. C
ESCUELA F. BONAIRE A 09 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B
R
Descansa
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 21 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 15 LA FARGA XXI, CE B
Jornada 10 03-12-2023
SAN LORENZO, U.D. B 03 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 31 RUBI, U.E. C
ULLASTRELL C.F. A 20 MATADEPERENC, ATHLETIC B
CAN TRIAS, U.D. C 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 30 ESCOLA PIA TERRASSA A
Descansa
R
ESCUELA F. BONAIRE A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 07 SAN CRISTOBAL, C.P. B
LA FARGA XXI, CE B 50 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
Jornada 11 17-12-2023
SAN LORENZO, U.D. B 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
RUBI, U.E. C 53 ULLASTRELL C.F. A
MATADEPERENC, ATHLETIC B 22 CAN TRIAS, U.D. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 04 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Descansa
R
ESCOLA PIA TERRASSA A
ESCUELA F. BONAIRE A 72 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
SAN CRISTOBAL, C.P. B 06 LA FARGA XXI, CE B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 12 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
Jornada 12 14-01-2024
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
ULLASTRELL C.F. A 31 SAN LORENZO, U.D. B
CAN TRIAS, U.D. C 24 RUBI, U.E. C
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 53 MATADEPERENC, ATHLETIC B
Descansa
R
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 01 ESCOLA PIA TERRASSA A
LA FARGA XXI, CE B 70 ESCUELA F. BONAIRE A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 21 SAN CRISTOBAL, C.P. B
Jornada 13 21-01-2024
ULLASTRELL C.F. A 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
SAN LORENZO, U.D. B 05 CAN TRIAS, U.D. C
RUBI, U.E. C 23 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
MATADEPERENC, ATHLETIC B
R
Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 30 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
ESCOLA PIA TERRASSA A 11 LA FARGA XXI, CE B
ESCUELA F. BONAIRE A 40 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 26 SAN CRISTOBAL, C.P. B
Jornada 14 28-01-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 22 ULLASTRELL C.F. A
CAN TRIAS, U.D. C 52 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 41 SAN LORENZO, U.D. B
Descansa
R
RUBI, U.E. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 14 MATADEPERENC, ATHLETIC B
LA FARGA XXI, CE B 43 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 76 ESCOLA PIA TERRASSA A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 32 ESCUELA F. BONAIRE A
Jornada 15 04-02-2024
ULLASTRELL C.F. A 34 CAN TRIAS, U.D. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 010 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
SAN LORENZO, U.D. B
R
Descansa
RUBI, U.E. C 101 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
MATADEPERENC, ATHLETIC B 04 LA FARGA XXI, CE B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 24 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
ESCOLA PIA TERRASSA A 34 SAN CRISTOBAL, C.P. B
ESCUELA F. BONAIRE A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
ESCOLA PIA TERRASSA A 50 ESCUELA F. BONAIRE A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 22 SAN CRISTOBAL, C.P. B
MATADEPERENC, ATHLETIC B 41 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
RUBI, U.E. C 24 LA FARGA XXI, CE B
SAN LORENZO, U.D. B 40 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
R
Descansa
ULLASTRELL C.F. A 25 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
CAN TRIAS, U.D. C 82 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
Jornada 17 25-02-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 11 ESCOLA PIA TERRASSA A
ESCUELA F. BONAIRE A 01 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
SAN CRISTOBAL, C.P. B 23 MATADEPERENC, ATHLETIC B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 42 RUBI, U.E. C
LA FARGA XXI, CE B 63 SAN LORENZO, U.D. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
Descansa
R
ULLASTRELL C.F. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 51 CAN TRIAS, U.D. C
Jornada 18 03-03-2024
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - ESCOLA PIA TERRASSA A
MATADEPERENC, ATHLETIC B - ESCUELA F. BONAIRE A
RUBI, U.E. C - SAN CRISTOBAL, C.P. B
SAN LORENZO, U.D. B - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - LA FARGA XXI, CE B
ULLASTRELL C.F. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
CAN TRIAS, U.D. C
R
Descansa
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
Jornada 19 10-03-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
ESCOLA PIA TERRASSA A - MATADEPERENC, ATHLETIC B
ESCUELA F. BONAIRE A - RUBI, U.E. C
SAN CRISTOBAL, C.P. B - SAN LORENZO, U.D. B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
ULLASTRELL C.F. A - LA FARGA XXI, CE B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - CAN TRIAS, U.D. C
Descansa
R
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 20 17-03-2024
MATADEPERENC, ATHLETIC B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
RUBI, U.E. C - ESCOLA PIA TERRASSA A
SAN LORENZO, U.D. B - ESCUELA F. BONAIRE A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - SAN CRISTOBAL, C.P. B
ULLASTRELL C.F. A - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
CAN TRIAS, U.D. C - LA FARGA XXI, CE B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
Descansa
R
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
Jornada 21 24-03-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D - MATADEPERENC, ATHLETIC B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - RUBI, U.E. C
ESCOLA PIA TERRASSA A - SAN LORENZO, U.D. B
ESCUELA F. BONAIRE A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
SAN CRISTOBAL, C.P. B - ULLASTRELL C.F. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - CAN TRIAS, U.D. C
LA FARGA XXI, CE B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
R
Descansa
Jornada 22 07-04-2024
RUBI, U.E. C - MATADEPERENC, ATHLETIC B
SAN LORENZO, U.D. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - ESCOLA PIA TERRASSA A
ULLASTRELL C.F. A - ESCUELA F. BONAIRE A
CAN TRIAS, U.D. C - SAN CRISTOBAL, C.P. B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
Descansa
R
LA FARGA XXI, CE B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
Jornada 23 14-04-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D - RUBI, U.E. C
MATADEPERENC, ATHLETIC B - SAN LORENZO, U.D. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
ESCOLA PIA TERRASSA A - ULLASTRELL C.F. A
ESCUELA F. BONAIRE A - CAN TRIAS, U.D. C
SAN CRISTOBAL, C.P. B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B
R
Descansa
LA FARGA XXI, CE B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
Jornada 24 21-04-2024
SAN LORENZO, U.D. B - RUBI, U.E. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - MATADEPERENC, ATHLETIC B
ULLASTRELL C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
CAN TRIAS, U.D. C - ESCOLA PIA TERRASSA A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - ESCUELA F. BONAIRE A
Descansa
R
SAN CRISTOBAL, C.P. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
LA FARGA XXI, CE B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
Jornada 25 28-04-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D - SAN LORENZO, U.D. B
RUBI, U.E. C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
MATADEPERENC, ATHLETIC B - ULLASTRELL C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - CAN TRIAS, U.D. C
ESCOLA PIA TERRASSA A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
ESCUELA F. BONAIRE A
R
Descansa
SAN CRISTOBAL, C.P. B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - LA FARGA XXI, CE B
Jornada 26 05-05-2024
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - SAN LORENZO, U.D. B
ULLASTRELL C.F. A - RUBI, U.E. C
CAN TRIAS, U.D. C - MATADEPERENC, ATHLETIC B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
ESCOLA PIA TERRASSA A
R
Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - ESCUELA F. BONAIRE A
LA FARGA XXI, CE B - SAN CRISTOBAL, C.P. B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
Jornada 27 12-05-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
SAN LORENZO, U.D. B - ULLASTRELL C.F. A
RUBI, U.E. C - CAN TRIAS, U.D. C
MATADEPERENC, ATHLETIC B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
R
Descansa
ESCOLA PIA TERRASSA A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
ESCUELA F. BONAIRE A - LA FARGA XXI, CE B
SAN CRISTOBAL, C.P. B - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
Jornada 28 19-05-2024
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - ULLASTRELL C.F. A
CAN TRIAS, U.D. C - SAN LORENZO, U.D. B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - RUBI, U.E. C
Descansa
R
MATADEPERENC, ATHLETIC B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
LA FARGA XXI, CE B - ESCOLA PIA TERRASSA A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - ESCUELA F. BONAIRE A
SAN CRISTOBAL, C.P. B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
Jornada 29 26-05-2024
ULLASTRELL C.F. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - CAN TRIAS, U.D. C
SAN LORENZO, U.D. B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
RUBI, U.E. C
R
Descansa
MATADEPERENC, ATHLETIC B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - LA FARGA XXI, CE B
ESCOLA PIA TERRASSA A - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
ESCUELA F. BONAIRE A - SAN CRISTOBAL, C.P. B
Jornada 30 02-06-2024
CAN TRIAS, U.D. C - ULLASTRELL C.F. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
Descansa
R
SAN LORENZO, U.D. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT C - RUBI, U.E. C
LA FARGA XXI, CE B - MATADEPERENC, ATHLETIC B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
SAN CRISTOBAL, C.P. B - ESCOLA PIA TERRASSA A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D - ESCUELA F. BONAIRE A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.