Competició | TEMPORADA 2023-2024

juvenil segona divisio | grup 30

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 15 CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELL F.C., C.E. E 30 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 22 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ESCOLA F. SABADELL A 60 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 03 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
MERCANTIL, C.E D 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
LA ROMANICA, C.F. A 05 SABADELLENCA, UE. B
SABADELL NORD,CF. B 53 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
Jornada 2 08-10-2023
CERCLE SABADELLES 1856 A 80 SABADELL NORD,CF. B
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 47 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 63 SABADELL F.C., C.E. E
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 21 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 11 ESCOLA F. SABADELL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 40 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
SABADELLENCA, UE. B 73 MERCANTIL, C.E D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 16 LA ROMANICA, C.F. A
Jornada 3 15-10-2023
CERCLE SABADELLES 1856 A 22 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 26 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. E 10 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 32 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
ESCOLA F. SABADELL A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 03 SABADELLENCA, UE. B
MERCANTIL, C.E D 52 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
SABADELL NORD,CF. B 26 LA ROMANICA, C.F. A
Jornada 4 22-10-2023
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 92 SABADELL NORD,CF. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 31 CERCLE SABADELLES 1856 A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 19 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 21 SABADELL F.C., C.E. E
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 31 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
SABADELLENCA, UE. B 41 ESCOLA F. SABADELL A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 48 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
LA ROMANICA, C.F. A 21 MERCANTIL, C.E D
Jornada 5 29-10-2023
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 22 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CERCLE SABADELLES 1856 A 110 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 61 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SABADELL F.C., C.E. E 24 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 15 SABADELLENCA, UE. B
ESCOLA F. SABADELL A 80 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 41 LA ROMANICA, C.F. A
SABADELL NORD,CF. B 03 MERCANTIL, C.E D
Jornada 6 05-11-2023
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 120 SABADELL NORD,CF. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 24 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 23 CERCLE SABADELLES 1856 A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
SABADELLENCA, UE. B 60 SABADELL F.C., C.E. E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 05 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
LA ROMANICA, C.F. A 13 ESCOLA F. SABADELL A
MERCANTIL, C.E D 11 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
Jornada 7 12-11-2023
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 40 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 41 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CERCLE SABADELLES 1856 A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 13 SABADELLENCA, UE. B
SABADELL F.C., C.E. E 62 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 30 LA ROMANICA, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL A 36 MERCANTIL, C.E D
SABADELL NORD,CF. B 23 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
Jornada 8 19-11-2023
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 22 SABADELL NORD,CF. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 15 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 22 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
SABADELLENCA, UE. B 32 CERCLE SABADELLES 1856 A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 17 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
LA ROMANICA, C.F. A 32 SABADELL F.C., C.E. E
MERCANTIL, C.E D 20 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 33 ESCOLA F. SABADELL A
Jornada 9 26-11-2023
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 10 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 12 SABADELLENCA, UE. B
CERCLE SABADELLES 1856 A 41 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 51 LA ROMANICA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. E 14 MERCANTIL, C.E D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 22 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
SABADELL NORD,CF. B 23 ESCOLA F. SABADELL A
Jornada 10 03-12-2023
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 61 SABADELL NORD,CF. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 21 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SABADELLENCA, UE. B 41 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 05 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
LA ROMANICA, C.F. A 06 CERCLE SABADELLES 1856 A
MERCANTIL, C.E D 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 41 SABADELL F.C., C.E. E
ESCOLA F. SABADELL A 53 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
Jornada 11 17-12-2023
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 12 SABADELLENCA, UE. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 110 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 41 LA ROMANICA, C.F. A
CERCLE SABADELLES 1856 A 20 MERCANTIL, C.E D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 23 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
SABADELL F.C., C.E. E 34 ESCOLA F. SABADELL A
SABADELL NORD,CF. B 23 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
Jornada 12 14-01-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 31 SABADELL NORD,CF. B
SABADELLENCA, UE. B 60 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 24 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
LA ROMANICA, C.F. A 04 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
MERCANTIL, C.E D 13 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 23 CERCLE SABADELLES 1856 A
ESCOLA F. SABADELL A 35 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 10 SABADELL F.C., C.E. E
Jornada 13 21-01-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 01 SABADELLENCA, UE. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 61 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 13 LA ROMANICA, C.F. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 41 MERCANTIL, C.E D
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 32 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
CERCLE SABADELLES 1856 A 32 ESCOLA F. SABADELL A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 31 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
SABADELL NORD,CF. B 21 SABADELL F.C., C.E. E
Jornada 14 28-01-2024
SABADELL NORD,CF. B 13 SABADELLENCA, UE. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 06 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
LA ROMANICA, C.F. A 36 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
MERCANTIL, C.E D 61 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 22 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ESCOLA F. SABADELL A 35 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 02 CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELL F.C., C.E. E 24 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Jornada 15 04-02-2024
SABADELLENCA, UE. B 130 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 90 LA ROMANICA, C.F. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 14 MERCANTIL, C.E D
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 24 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 42 ESCOLA F. SABADELL A
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 41 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
CERCLE SABADELLES 1856 A 31 SABADELL F.C., C.E. E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 63 SABADELL NORD,CF. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
CERCLE SABADELLES 1856 A 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 80 SABADELL F.C., C.E. E
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 30 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 22 ESCOLA F. SABADELL A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 34 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 43 MERCANTIL, C.E D
SABADELLENCA, UE. B 90 LA ROMANICA, C.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D 22 SABADELL NORD,CF. B
Jornada 17 25-02-2024
SABADELL NORD,CF. B - CERCLE SABADELLES 1856 A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
SABADELL F.C., C.E. E 19 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
ESCOLA F. SABADELL A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
MERCANTIL, C.E D - SABADELLENCA, UE. B
LA ROMANICA, C.F. A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
Jornada 18 03-03-2024
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - CERCLE SABADELLES 1856 A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - SABADELL F.C., C.E. E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - ESCOLA F. SABADELL A
SABADELLENCA, UE. B - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - MERCANTIL, C.E D
LA ROMANICA, C.F. A - SABADELL NORD,CF. B
Jornada 19 10-03-2024
SABADELL NORD,CF. B - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
CERCLE SABADELLES 1856 A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SABADELL F.C., C.E. E - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
ESCOLA F. SABADELL A - SABADELLENCA, UE. B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
MERCANTIL, C.E D - LA ROMANICA, C.F. A
Jornada 20 17-03-2024
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - CERCLE SABADELLES 1856 A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - SABADELL F.C., C.E. E
SABADELLENCA, UE. B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - ESCOLA F. SABADELL A
LA ROMANICA, C.F. A - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
MERCANTIL, C.E D - SABADELL NORD,CF. B
Jornada 21 24-03-2024
SABADELL NORD,CF. B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
CERCLE SABADELLES 1856 A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
SABADELL F.C., C.E. E - SABADELLENCA, UE. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
ESCOLA F. SABADELL A - LA ROMANICA, C.F. A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - MERCANTIL, C.E D
Jornada 22 07-04-2024
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELLENCA, UE. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - SABADELL F.C., C.E. E
LA ROMANICA, C.F. A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
MERCANTIL, C.E D - ESCOLA F. SABADELL A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - SABADELL NORD,CF. B
Jornada 23 14-04-2024
SABADELL NORD,CF. B - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
CERCLE SABADELLES 1856 A - SABADELLENCA, UE. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
SABADELL F.C., C.E. E - LA ROMANICA, C.F. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - MERCANTIL, C.E D
ESCOLA F. SABADELL A - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
Jornada 24 21-04-2024
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SABADELLENCA, UE. B - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - CERCLE SABADELLES 1856 A
LA ROMANICA, C.F. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
MERCANTIL, C.E D - SABADELL F.C., C.E. E
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
ESCOLA F. SABADELL A - SABADELL NORD,CF. B
Jornada 25 28-04-2024
SABADELL NORD,CF. B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - SABADELLENCA, UE. B
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
CERCLE SABADELLES 1856 A - LA ROMANICA, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - MERCANTIL, C.E D
SABADELL F.C., C.E. E - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - ESCOLA F. SABADELL A
Jornada 26 05-05-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SABADELLENCA, UE. B - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
LA ROMANICA, C.F. A - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
MERCANTIL, C.E D - CERCLE SABADELLES 1856 A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
ESCOLA F. SABADELL A - SABADELL F.C., C.E. E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - SABADELL NORD,CF. B
Jornada 27 12-05-2024
SABADELL NORD,CF. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - SABADELLENCA, UE. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - LA ROMANICA, C.F. A
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - MERCANTIL, C.E D
CERCLE SABADELLES 1856 A - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - ESCOLA F. SABADELL A
SABADELL F.C., C.E. E - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
Jornada 28 19-05-2024
SABADELLENCA, UE. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
LA ROMANICA, C.F. A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
MERCANTIL, C.E D - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
ESCOLA F. SABADELL A - CERCLE SABADELLES 1856 A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
SABADELL F.C., C.E. E - SABADELL NORD,CF. B
Jornada 29 26-05-2024
SABADELLENCA, UE. B - SABADELL NORD,CF. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - LA ROMANICA, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A - MERCANTIL, C.E D
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - ESCOLA F. SABADELL A
CERCLE SABADELLES 1856 A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - SABADELL F.C., C.E. E
Jornada 30 02-06-2024
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA D - SABADELLENCA, UE. B
LA ROMANICA, C.F. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
MERCANTIL, C.E D - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY A - SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
ESCOLA F. SABADELL A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
SABADELL F.C., C.E. E - CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELL NORD,CF. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.