Competició | TEMPORADA 2023-2024

juvenil primera divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 24-09-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
JUNIOR,C.F. A 20 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 12 CASTELLBISBAL, U.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 13 RUBI, U.E. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 10 SABADELL NORD,CF. A
MASNOU, C.D. B 23 MERCANTIL, C.E C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 2 01-10-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CASTELLBISBAL, U.E. A 31 JUNIOR,C.F. A
RUBI, U.E. A 10 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SABADELL NORD,CF. A 73 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
MERCANTIL, C.E C 02 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 70 MASNOU, C.D. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
Jornada 3 08-10-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 22 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 31 CASTELLBISBAL, U.E. A
JUNIOR,C.F. A 11 RUBI, U.E. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 33 SABADELL NORD,CF. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 01 MERCANTIL, C.E C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 24 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MASNOU, C.D. B 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 20 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
Jornada 4 15-10-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 03 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
CASTELLBISBAL, U.E. A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
RUBI, U.E. A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SABADELL NORD,CF. A 31 JUNIOR,C.F. A
MERCANTIL, C.E C 42 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 71 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 24 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 41 MASNOU, C.D. B
Jornada 5 22-10-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 30 CASTELLBISBAL, U.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 10 RUBI, U.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 13 SABADELL NORD,CF. A
JUNIOR,C.F. A 11 MERCANTIL, C.E C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 04 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 34 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 24 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
MASNOU, C.D. B 16 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 6 29-10-2023
CASTELLBISBAL, U.E. A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
RUBI, U.E. A 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SABADELL NORD,CF. A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MERCANTIL, C.E C 25 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 22 JUNIOR,C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 22 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 11 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
MASNOU, C.D. B 05 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
Jornada 7 05-11-2023
CASTELLBISBAL, U.E. A 00 RUBI, U.E. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 73 SABADELL NORD,CF. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 22 MERCANTIL, C.E C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
JUNIOR,C.F. A 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 21 MASNOU, C.D. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 04 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
Jornada 8 12-11-2023
RUBI, U.E. A 03 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SABADELL NORD,CF. A 32 CASTELLBISBAL, U.E. A
MERCANTIL, C.E C 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 02 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 44 JUNIOR,C.F. A
MASNOU, C.D. B 00 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 01 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 9 19-11-2023
RUBI, U.E. A 16 SABADELL NORD,CF. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 11 MERCANTIL, C.E C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 20 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
JUNIOR,C.F. A 51 MASNOU, C.D. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 14 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 32 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 10 26-11-2023
SABADELL NORD,CF. A 41 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
MERCANTIL, C.E C 31 RUBI, U.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 30 CASTELLBISBAL, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 03 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 30 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MASNOU, C.D. B 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 21 JUNIOR,C.F. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 16 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 11 03-12-2023
SABADELL NORD,CF. A 51 MERCANTIL, C.E C
RUBI, U.E. A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 53 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 81 MASNOU, C.D. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 10 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
JUNIOR,C.F. A 40 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 01 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 12 17-12-2023
MERCANTIL, C.E C 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 01 SABADELL NORD,CF. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 32 RUBI, U.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 11 CASTELLBISBAL, U.E. A
MASNOU, C.D. B 17 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 23 JUNIOR,C.F. A
Jornada 13 14-01-2024
MERCANTIL, C.E C 14 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SABADELL NORD,CF. A 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
RUBI, U.E. A 14 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
CASTELLBISBAL, U.E. A 20 MASNOU, C.D. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 22 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 31 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 50 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 02 JUNIOR,C.F. A
Jornada 14 21-01-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 21 MERCANTIL, C.E C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 13 SABADELL NORD,CF. A
MASNOU, C.D. B 22 RUBI, U.E. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 10 CASTELLBISBAL, U.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 44 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
JUNIOR,C.F. A 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 15 28-01-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MERCANTIL, C.E C 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SABADELL NORD,CF. A 40 MASNOU, C.D. B
RUBI, U.E. A 13 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 22 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 43 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 00 JUNIOR,C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 04-02-2024
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 24 JUNIOR,C.F. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 41 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
RUBI, U.E. A 52 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SABADELL NORD,CF. A 23 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
MERCANTIL, C.E C 30 MASNOU, C.D. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 74 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 24 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 17 18-02-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 10 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
JUNIOR,C.F. A 40 CASTELLBISBAL, U.E. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 11 RUBI, U.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 07 SABADELL NORD,CF. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A 22 MERCANTIL, C.E C
MASNOU, C.D. B 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 18 25-02-2024
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
CASTELLBISBAL, U.E. A 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
RUBI, U.E. A 43 JUNIOR,C.F. A
SABADELL NORD,CF. A 41 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MERCANTIL, C.E C 62 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 20 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 61 MASNOU, C.D. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 19 03-03-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - CASTELLBISBAL, U.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - RUBI, U.E. A
JUNIOR,C.F. A - SABADELL NORD,CF. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - MERCANTIL, C.E C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MASNOU, C.D. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
Jornada 20 10-03-2024
CASTELLBISBAL, U.E. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
RUBI, U.E. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SABADELL NORD,CF. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MERCANTIL, C.E C - JUNIOR,C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - MASNOU, C.D. B
Jornada 21 17-03-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - CASTELLBISBAL, U.E. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - RUBI, U.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - SABADELL NORD,CF. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - MERCANTIL, C.E C
JUNIOR,C.F. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - MASNOU, C.D. B
Jornada 22 24-03-2024
RUBI, U.E. A - CASTELLBISBAL, U.E. A
SABADELL NORD,CF. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
MERCANTIL, C.E C - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - JUNIOR,C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MASNOU, C.D. B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 23 07-04-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - RUBI, U.E. A
CASTELLBISBAL, U.E. A - SABADELL NORD,CF. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - MERCANTIL, C.E C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
JUNIOR,C.F. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - MASNOU, C.D. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
Jornada 24 14-04-2024
SABADELL NORD,CF. A - RUBI, U.E. A
MERCANTIL, C.E C - CASTELLBISBAL, U.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MASNOU, C.D. B - JUNIOR,C.F. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 25 21-04-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - SABADELL NORD,CF. A
RUBI, U.E. A - MERCANTIL, C.E C
CASTELLBISBAL, U.E. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - MASNOU, C.D. B
JUNIOR,C.F. A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 26 28-04-2024
MERCANTIL, C.E C - SABADELL NORD,CF. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - RUBI, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - CASTELLBISBAL, U.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
MASNOU, C.D. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - JUNIOR,C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 27 05-05-2024
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - MERCANTIL, C.E C
SABADELL NORD,CF. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
RUBI, U.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
CASTELLBISBAL, U.E. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - MASNOU, C.D. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JUNIOR,C.F. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 28 12-05-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - MERCANTIL, C.E C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - SABADELL NORD,CF. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - RUBI, U.E. A
MASNOU, C.D. B - CASTELLBISBAL, U.E. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
JUNIOR,C.F. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Jornada 29 19-05-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
MERCANTIL, C.E C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
SABADELL NORD,CF. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
RUBI, U.E. A - MASNOU, C.D. B
CASTELLBISBAL, U.E. A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - JUNIOR,C.F. A
Jornada 30 26-05-2024
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - MERCANTIL, C.E C
MASNOU, C.D. B - SABADELL NORD,CF. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. A - RUBI, U.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - CASTELLBISBAL, U.E. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
JUNIOR,C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.