Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil segona divisio | grup 60

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
Descansa
R
CUBELLES, C.F. D
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 23 LES CABANYES, F.C. A
VILANOVA GELTRU C.F. C 42 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 17 RIBES, C.D. C
BASE TORRELLES, C.F A 23 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
LA GRANADA, C.F. A 011 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 00 SITGES, U.E. B
Descansa - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
Jornada 2 08-10-2023
CUBELLES, C.F. D - Descansa
LES CABANYES, F.C. A
R
Descansa
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 21 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
RIBES, C.D. C 22 VILANOVA GELTRU C.F. C
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 60 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 70 BASE TORRELLES, C.F A
SITGES, U.E. B 160 LA GRANADA, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E 34 BLANCA SUBUR, C.F. B
Jornada 3 15-10-2023
CUBELLES, C.F. D 21 LES CABANYES, F.C. A
Descansa
R
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 81 RIBES, C.D. C
VILANOVA GELTRU C.F. C 50 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 010 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
SITGES, U.E. B 51 BASE TORRELLES, C.F A
LA GRANADA, C.F. A 25 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
Descansa - BLANCA SUBUR, C.F. B
Jornada 4 22-10-2023
LES CABANYES, F.C. A - Descansa
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 14 CUBELLES, C.F. D
RIBES, C.D. C
R
Descansa
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 28 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 41 VILANOVA GELTRU C.F. C
SITGES, U.E. B 80 MARC BARTRA 2020, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E 13 BASE TORRELLES, C.F A
BLANCA SUBUR, C.F. B 110 LA GRANADA, C.F. A
Jornada 5 29-10-2023
LES CABANYES, F.C. A 41 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
CUBELLES, C.F. D 51 RIBES, C.D. C
Descansa
R
Pª JOVE DE LES ROQUETES A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 22 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
VILANOVA GELTRU C.F. C 23 SITGES, U.E. B
MARC BARTRA 2020, C.F. A 06 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
BASE TORRELLES, C.F A 12 BLANCA SUBUR, C.F. B
Descansa - LA GRANADA, C.F. A
Jornada 6 05-11-2023
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A - Descansa
RIBES, C.D. C 35 LES CABANYES, F.C. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 43 CUBELLES, C.F. D
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
R
Descansa
SITGES, U.E. B 10 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E 25 VILANOVA GELTRU C.F. C
BLANCA SUBUR, C.F. B 61 MARC BARTRA 2020, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A 19 BASE TORRELLES, C.F A
Jornada 7 12-11-2023
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 20 RIBES, C.D. C
LES CABANYES, F.C. A 102 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
CUBELLES, C.F. D 03 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
Descansa
R
SITGES, U.E. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 71 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
VILANOVA GELTRU C.F. C 03 BLANCA SUBUR, C.F. B
MARC BARTRA 2020, C.F. A 24 LA GRANADA, C.F. A
Descansa - BASE TORRELLES, C.F A
Jornada 8 19-11-2023
RIBES, C.D. C - Descansa
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 21 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 23 LES CABANYES, F.C. A
SITGES, U.E. B 33 CUBELLES, C.F. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
R
Descansa
BLANCA SUBUR, C.F. B 12 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
LA GRANADA, C.F. A 012 VILANOVA GELTRU C.F. C
BASE TORRELLES, C.F A 30 MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 9 26-11-2023
RIBES, C.D. C 04 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 11 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
LES CABANYES, F.C. A 20 SITGES, U.E. B
CUBELLES, C.F. D 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
Descansa
R
BLANCA SUBUR, C.F. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 170 LA GRANADA, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. C 61 BASE TORRELLES, C.F A
Descansa - MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 10 03-12-2023
Pª JOVE DE LES ROQUETES A - Descansa
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 30 RIBES, C.D. C
SITGES, U.E. B 30 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E 08 LES CABANYES, F.C. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 10 CUBELLES, C.F. D
LA GRANADA, C.F. A
R
Descansa
BASE TORRELLES, C.F A 06 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 18 VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 11 17-12-2023
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 13 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
RIBES, C.D. C 25 SITGES, U.E. B
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
LES CABANYES, F.C. A 30 BLANCA SUBUR, C.F. B
LA GRANADA, C.F. A 06 CUBELLES, C.F. D
Descansa
R
BASE TORRELLES, C.F A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 150 MARC BARTRA 2020, C.F. A
Descansa - VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 12 14-01-2024
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - Descansa
SITGES, U.E. B 82 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E 04 RIBES, C.D. C
BLANCA SUBUR, C.F. B 40 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
LA GRANADA, C.F. A 013 LES CABANYES, F.C. A
BASE TORRELLES, C.F A 11 CUBELLES, C.F. D
MARC BARTRA 2020, C.F. A
R
Descansa
VILANOVA GELTRU C.F. C 15 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Jornada 13 21-01-2024
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 54 SITGES, U.E. B
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
RIBES, C.D. C 13 BLANCA SUBUR, C.F. B
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 30 LA GRANADA, C.F. A
LES CABANYES, F.C. A 41 BASE TORRELLES, C.F A
CUBELLES, C.F. D 60 MARC BARTRA 2020, C.F. A
Descansa
R
VILANOVA GELTRU C.F. C
Descansa - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - SITGES, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E 23 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 10 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
LA GRANADA, C.F. A 07 RIBES, C.D. C
BASE TORRELLES, C.F A 20 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 08 LES CABANYES, F.C. A
VILANOVA GELTRU C.F. C 20 CUBELLES, C.F. D
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
R
Descansa
Jornada 15 04-02-2024
SITGES, U.E. B 41 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 11 BLANCA SUBUR, C.F. B
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 100 LA GRANADA, C.F. A
RIBES, C.D. C 31 BASE TORRELLES, C.F A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 11 MARC BARTRA 2020, C.F. A
LES CABANYES, F.C. A 21 VILANOVA GELTRU C.F. C
CUBELLES, C.F. D 16 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Descansa
R
Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
CUBELLES, C.F. D
R
Descansa
LES CABANYES, F.C. A 41 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 22 VILANOVA GELTRU C.F. C
RIBES, C.D. C 70 MARC BARTRA 2020, C.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 50 BASE TORRELLES, C.F A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 200 LA GRANADA, C.F. A
SITGES, U.E. B 41 BLANCA SUBUR, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - CUBELLES, C.F. D
Descansa
R
LES CABANYES, F.C. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 40 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
VILANOVA GELTRU C.F. C 50 RIBES, C.D. C
MARC BARTRA 2020, C.F. A 03 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
BASE TORRELLES, C.F A 08 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
LA GRANADA, C.F. A 09 SITGES, U.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. B 41 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
Jornada 18 03-03-2024
LES CABANYES, F.C. A 60 CUBELLES, C.F. D
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
R
Descansa
RIBES, C.D. C 12 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 05 VILANOVA GELTRU C.F. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 50 MARC BARTRA 2020, C.F. A
BASE TORRELLES, C.F A 05 SITGES, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E 110 LA GRANADA, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. B - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - LES CABANYES, F.C. A
CUBELLES, C.F. D 30 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
Descansa
R
RIBES, C.D. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 10 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
VILANOVA GELTRU C.F. C 15 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 06 SITGES, U.E. B
BASE TORRELLES, C.F A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
LA GRANADA, C.F. A 04 BLANCA SUBUR, C.F. B
Jornada 20 17-03-2024
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 13 LES CABANYES, F.C. A
RIBES, C.D. C 24 CUBELLES, C.F. D
Pª JOVE DE LES ROQUETES A
R
Descansa
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 21 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
SITGES, U.E. B 31 VILANOVA GELTRU C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E 10 MARC BARTRA 2020, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 30 BASE TORRELLES, C.F A
LA GRANADA, C.F. A - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
LES CABANYES, F.C. A 00 RIBES, C.D. C
CUBELLES, C.F. D 20 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
Descansa
R
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A 21 SITGES, U.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. C 50 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
MARC BARTRA 2020, C.F. A 02 BLANCA SUBUR, C.F. B
BASE TORRELLES, C.F A 82 LA GRANADA, C.F. A
Jornada 22 07-04-2024
RIBES, C.D. C 13 CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 14 LES CABANYES, F.C. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 40 CUBELLES, C.F. D
SITGES, U.E. B
R
Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E 15 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
BLANCA SUBUR, C.F. B 33 VILANOVA GELTRU C.F. C
LA GRANADA, C.F. A 21 MARC BARTRA 2020, C.F. A
BASE TORRELLES, C.F A - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - RIBES, C.D. C
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A 22 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
LES CABANYES, F.C. A 20 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
CUBELLES, C.F. D 14 SITGES, U.E. B
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - BLANCA SUBUR, C.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. C - LA GRANADA, C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 13 BASE TORRELLES, C.F A
Jornada 24 21-04-2024
Pª JOVE DE LES ROQUETES A - RIBES, C.D. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
SITGES, U.E. B - LES CABANYES, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E - CUBELLES, C.F. D
BLANCA SUBUR, C.F. B
R
Descansa
LA GRANADA, C.F. A - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
BASE TORRELLES, C.F A - VILANOVA GELTRU C.F. C
MARC BARTRA 2020, C.F. A - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - Pª JOVE DE LES ROQUETES A
RIBES, C.D. C - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A - SITGES, U.E. B
LES CABANYES, F.C. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
CUBELLES, C.F. D - BLANCA SUBUR, C.F. B
Descansa
R
LA GRANADA, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - BASE TORRELLES, C.F A
VILANOVA GELTRU C.F. C - MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 26 05-05-2024
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - Pª JOVE DE LES ROQUETES A
SITGES, U.E. B - RIBES, C.D. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E - CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
BLANCA SUBUR, C.F. B - LES CABANYES, F.C. A
CUBELLES, C.F. D - LA GRANADA, C.F. A
BASE TORRELLES, C.F A
R
Descansa
MARC BARTRA 2020, C.F. A - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
VILANOVA GELTRU C.F. C - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A - SITGES, U.E. B
RIBES, C.D. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A - BLANCA SUBUR, C.F. B
LES CABANYES, F.C. A - LA GRANADA, C.F. A
CUBELLES, C.F. D - BASE TORRELLES, C.F A
Descansa
R
MARC BARTRA 2020, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 28 19-05-2024
SITGES, U.E. B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E - Pª JOVE DE LES ROQUETES A
BLANCA SUBUR, C.F. B - RIBES, C.D. C
LA GRANADA, C.F. A - CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
BASE TORRELLES, C.F A - LES CABANYES, F.C. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A - CUBELLES, C.F. D
VILANOVA GELTRU C.F. C
R
Descansa
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
SITGES, U.E. B - Descansa
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E
Pª JOVE DE LES ROQUETES A - BLANCA SUBUR, C.F. B
RIBES, C.D. C - LA GRANADA, C.F. A
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A - BASE TORRELLES, C.F A
LES CABANYES, F.C. A - MARC BARTRA 2020, C.F. A
CUBELLES, C.F. D - VILANOVA GELTRU C.F. C
Descansa
R
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A
Jornada 30 02-06-2024
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA E - SITGES, U.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
LA GRANADA, C.F. A - Pª JOVE DE LES ROQUETES A
BASE TORRELLES, C.F A - RIBES, C.D. C
MARC BARTRA 2020, C.F. A - CANYELLES ASSOC. ESP. CF. A
VILANOVA GELTRU C.F. C - LES CABANYES, F.C. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL A - CUBELLES, C.F. D
Descansa
R
Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.