Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil segona divisio | grup 50

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
MOLLET U.E.,CF. E 15 GRANOLLERS, E.C. D
MONTORNES, C.F. A
R
Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 20 LA LLAGOSTA, C.D. B
MOLLETENSE, U.D. B 11 SANT FOST , U.E. A
LLERONA, C.E. A 20 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. B 14 SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
CALDES MONTBUI, C.F. C 08 VILANOVA VALLES,C.F. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 05 CARDEDEU, F.C. C
Jornada 2 08-10-2023
GRANOLLERS, E.C. D 02 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF. E
LA LLAGOSTA, C.D. B 23 MONTORNES, C.F. A
SANT FOST , U.E. A 03 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 60 MOLLETENSE, U.D. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D 42 LLERONA, C.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. C 23 VILAMAJOR, C.F. B
CARDEDEU, F.C. C 180 CALDES MONTBUI, C.F. C
Jornada 3 15-10-2023
GRANOLLERS, E.C. D
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF. E 31 LA LLAGOSTA, C.D. B
MONTORNES, C.F. A 32 SANT FOST , U.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 91 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. B 05 SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
LLERONA, C.E. A 51 VILANOVA VALLES,C.F. C
VILAMAJOR, C.F. B 110 CARDEDEU, F.C. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 190 CALDES MONTBUI, C.F. C
Jornada 4 22-10-2023
Descansa
R
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
LA LLAGOSTA, C.D. B 04 GRANOLLERS, E.C. D
SANT FOST , U.E. A 12 MOLLET U.E.,CF. E
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 04 MONTORNES, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D 24 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. C 22 MOLLETENSE, U.D. B
CARDEDEU, F.C. C 60 LLERONA, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 07 VILAMAJOR, C.F. B
Jornada 5 29-10-2023
Descansa
R
LA LLAGOSTA, C.D. B
SANT FOST , U.E. A 00 GRANOLLERS, E.C. D
MOLLET U.E.,CF. E 32 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
MONTORNES, C.F. A 13 SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 30 VILANOVA VALLES,C.F. C
MOLLETENSE, U.D. B 03 CARDEDEU, F.C. C
LLERONA, C.E. A 150 CALDES MONTBUI, C.F. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 60 VILAMAJOR, C.F. B
Jornada 6 05-11-2023
LA LLAGOSTA, C.D. B 04 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
SANT FOST , U.E. A
R
Descansa
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 23 GRANOLLERS, E.C. D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D 34 MOLLET U.E.,CF. E
VILANOVA VALLES,C.F. C 06 MONTORNES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. C 10 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 15 MOLLETENSE, U.D. B
VILAMAJOR, C.F. B 33 LLERONA, C.E. A
Jornada 7 12-11-2023
LA LLAGOSTA, C.D. B 11 SANT FOST , U.E. A
Descansa
R
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. D 14 SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
MOLLET U.E.,CF. E 40 VILANOVA VALLES,C.F. C
MONTORNES, C.F. A 03 CARDEDEU, F.C. C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 121 CALDES MONTBUI, C.F. C
MOLLETENSE, U.D. B 22 VILAMAJOR, C.F. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 42 LLERONA, C.E. A
Jornada 8 19-11-2023
SANT FOST , U.E. A 03 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 13 LA LLAGOSTA, C.D. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
R
Descansa
VILANOVA VALLES,C.F. C 03 GRANOLLERS, E.C. D
CARDEDEU, F.C. C 30 MOLLET U.E.,CF. E
CALDES MONTBUI, C.F. C 17 MONTORNES, C.F. A
VILAMAJOR, C.F. B 19 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LLERONA, C.E. A 53 MOLLETENSE, U.D. B
Jornada 9 26-11-2023
SANT FOST , U.E. A 40 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. B 13 SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
Descansa
R
VILANOVA VALLES,C.F. C
CARDEDEU, F.C. C 31 GRANOLLERS, E.C. D
MOLLET U.E.,CF. E 31 CALDES MONTBUI, C.F. C
MONTORNES, C.F. A 60 VILAMAJOR, C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 30 LLERONA, C.E. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 20 MOLLETENSE, U.D. B
Jornada 10 03-12-2023
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 19 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D 10 SANT FOST , U.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. C 11 LA LLAGOSTA, C.D. B
CARDEDEU, F.C. C
R
Descansa
CALDES MONTBUI, C.F. C 111 GRANOLLERS, E.C. D
VILAMAJOR, C.F. B 23 MOLLET U.E.,CF. E
LLERONA, C.E. A 23 MONTORNES, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. B 02 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 11 17-12-2023
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 24 SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
SANT FOST , U.E. A 31 VILANOVA VALLES,C.F. C
LA LLAGOSTA, C.D. B 03 CARDEDEU, F.C. C
Descansa
R
CALDES MONTBUI, C.F. C
GRANOLLERS, E.C. D 00 VILAMAJOR, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. E 04 LLERONA, C.E. A
MONTORNES, C.F. A 41 MOLLETENSE, U.D. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 23 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 12 14-01-2024
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D 03 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
VILANOVA VALLES,C.F. C 22 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
CARDEDEU, F.C. C 20 SANT FOST , U.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 01 LA LLAGOSTA, C.D. B
VILAMAJOR, C.F. B
R
Descansa
LLERONA, C.E. A 11 GRANOLLERS, E.C. D
MOLLETENSE, U.D. B 04 MOLLET U.E.,CF. E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 40 MONTORNES, C.F. A
Jornada 13 21-01-2024
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D 60 VILANOVA VALLES,C.F. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 08 CARDEDEU, F.C. C
SANT FOST , U.E. A 31 CALDES MONTBUI, C.F. C
LA LLAGOSTA, C.D. B 22 VILAMAJOR, C.F. B
Descansa
R
LLERONA, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. D 50 MOLLETENSE, U.D. B
MOLLET U.E.,CF. E 06 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 10 MONTORNES, C.F. A
Jornada 14 28-01-2024
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 70 VILANOVA VALLES,C.F. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D 00 CARDEDEU, F.C. C
CALDES MONTBUI, C.F. C 28 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. B 53 SANT FOST , U.E. A
LLERONA, C.E. A 52 LA LLAGOSTA, C.D. B
MOLLETENSE, U.D. B
R
Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 10 GRANOLLERS, E.C. D
MONTORNES, C.F. A 20 MOLLET U.E.,CF. E
Jornada 15 04-02-2024
VILANOVA VALLES,C.F. C 08 CARDEDEU, F.C. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D 90 CALDES MONTBUI, C.F. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 14 VILAMAJOR, C.F. B
SANT FOST , U.E. A 23 LLERONA, C.E. A
LA LLAGOSTA, C.D. B 03 MOLLETENSE, U.D. B
Descansa
R
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. D 23 MONTORNES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. E 06 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
GRANOLLERS, E.C. D 32 MOLLET U.E.,CF. E
Descansa
R
MONTORNES, C.F. A
LA LLAGOSTA, C.D. B 06 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
SANT FOST , U.E. A 20 MOLLETENSE, U.D. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 32 LLERONA, C.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D 30 VILAMAJOR, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. C 11 CALDES MONTBUI, C.F. C
CARDEDEU, F.C. C 30 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
Jornada 17 25-02-2024
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - GRANOLLERS, E.C. D
MOLLET U.E.,CF. E
R
Descansa
MONTORNES, C.F. A - LA LLAGOSTA, C.D. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - SANT FOST , U.E. A
MOLLETENSE, U.D. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
LLERONA, C.E. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
VILAMAJOR, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. C
CALDES MONTBUI, C.F. C - CARDEDEU, F.C. C
Jornada 18 03-03-2024
Descansa
R
GRANOLLERS, E.C. D
LA LLAGOSTA, C.D. B - MOLLET U.E.,CF. E
SANT FOST , U.E. A - MONTORNES, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D - MOLLETENSE, U.D. B
VILANOVA VALLES,C.F. C - LLERONA, C.E. A
CARDEDEU, F.C. C - VILAMAJOR, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. C - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
Jornada 19 10-03-2024
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
R
Descansa
GRANOLLERS, E.C. D - LA LLAGOSTA, C.D. B
MOLLET U.E.,CF. E - SANT FOST , U.E. A
MONTORNES, C.F. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
MOLLETENSE, U.D. B - VILANOVA VALLES,C.F. C
LLERONA, C.E. A - CARDEDEU, F.C. C
VILAMAJOR, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
Jornada 20 17-03-2024
LA LLAGOSTA, C.D. B
R
Descansa
GRANOLLERS, E.C. D - SANT FOST , U.E. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - MOLLET U.E.,CF. E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D - MONTORNES, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. C - MOLLETENSE, U.D. B
CALDES MONTBUI, C.F. C - LLERONA, C.E. A
VILAMAJOR, C.F. B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
Jornada 21 24-03-2024
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - LA LLAGOSTA, C.D. B
Descansa
R
SANT FOST , U.E. A
GRANOLLERS, E.C. D - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. E - SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
MONTORNES, C.F. A - VILANOVA VALLES,C.F. C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - CARDEDEU, F.C. C
MOLLETENSE, U.D. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
LLERONA, C.E. A - VILAMAJOR, C.F. B
Jornada 22 07-04-2024
SANT FOST , U.E. A - LA LLAGOSTA, C.D. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
R
Descansa
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D - GRANOLLERS, E.C. D
VILANOVA VALLES,C.F. C - MOLLET U.E.,CF. E
CARDEDEU, F.C. C - MONTORNES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
VILAMAJOR, C.F. B - MOLLETENSE, U.D. B
LLERONA, C.E. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
Jornada 23 14-04-2024
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - SANT FOST , U.E. A
LA LLAGOSTA, C.D. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
Descansa
R
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
GRANOLLERS, E.C. D - VILANOVA VALLES,C.F. C
MOLLET U.E.,CF. E - CARDEDEU, F.C. C
MONTORNES, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - VILAMAJOR, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. B - LLERONA, C.E. A
Jornada 24 21-04-2024
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - SANT FOST , U.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D - LA LLAGOSTA, C.D. B
VILANOVA VALLES,C.F. C
R
Descansa
GRANOLLERS, E.C. D - CARDEDEU, F.C. C
CALDES MONTBUI, C.F. C - MOLLET U.E.,CF. E
VILAMAJOR, C.F. B - MONTORNES, C.F. A
LLERONA, C.E. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
Jornada 25 28-04-2024
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
SANT FOST , U.E. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
LA LLAGOSTA, C.D. B - VILANOVA VALLES,C.F. C
Descansa
R
CARDEDEU, F.C. C
GRANOLLERS, E.C. D - CALDES MONTBUI, C.F. C
MOLLET U.E.,CF. E - VILAMAJOR, C.F. B
MONTORNES, C.F. A - LLERONA, C.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - MOLLETENSE, U.D. B
Jornada 26 05-05-2024
SANT CELONI, FUTBOL CLUB D - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. C - SANT FOST , U.E. A
CARDEDEU, F.C. C - LA LLAGOSTA, C.D. B
CALDES MONTBUI, C.F. C
R
Descansa
VILAMAJOR, C.F. B - GRANOLLERS, E.C. D
LLERONA, C.E. A - MOLLET U.E.,CF. E
MOLLETENSE, U.D. B - MONTORNES, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
Jornada 27 12-05-2024
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. C
SANT FOST , U.E. A - CARDEDEU, F.C. C
LA LLAGOSTA, C.D. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
Descansa
R
VILAMAJOR, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. D - LLERONA, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. E - MOLLETENSE, U.D. B
MONTORNES, C.F. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Jornada 28 19-05-2024
VILANOVA VALLES,C.F. C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
CARDEDEU, F.C. C - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. C - SANT FOST , U.E. A
VILAMAJOR, C.F. B - LA LLAGOSTA, C.D. B
LLERONA, C.E. A
R
Descansa
MOLLETENSE, U.D. B - GRANOLLERS, E.C. D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - MOLLET U.E.,CF. E
MONTORNES, C.F. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
Jornada 29 26-05-2024
VILANOVA VALLES,C.F. C - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
CARDEDEU, F.C. C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
SANT FOST , U.E. A - VILAMAJOR, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. B - LLERONA, C.E. A
Descansa
R
MOLLETENSE, U.D. B
GRANOLLERS, E.C. D - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. E - MONTORNES, C.F. A
Jornada 30 02-06-2024
CARDEDEU, F.C. C - VILANOVA VALLES,C.F. C
CALDES MONTBUI, C.F. C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB D
VILAMAJOR, C.F. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
LLERONA, C.E. A - SANT FOST , U.E. A
MOLLETENSE, U.D. B - LA LLAGOSTA, C.D. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
R
Descansa
MONTORNES, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - MOLLET U.E.,CF. E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.