Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil segona divisio | grup 49

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
AMETLLA VALLES, C.F. B 25 LLINARS, C.E. B
MOLLETENSE, U.D. C 61 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
VILAMAJOR, C.F. A 13 LA LLAGOSTA, C.D. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 30 LLERONA, C.E. B
MOLLET U.E.,CF. D 160 LLIÇA DE VALL C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 013 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
BIGUES, C.E. A 72 BELLAVISTA MILAN, C. A
VILANOVA VALLES,C.F. B 20 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 2 08-10-2023
LLINARS, C.E. B 22 VILANOVA VALLES,C.F. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 90 AMETLLA VALLES, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. A 11 MOLLETENSE, U.D. C
LLERONA, C.E. B 11 VILAMAJOR, C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 013 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 43 MOLLET U.E.,CF. D
BELLAVISTA MILAN, C. A 60 CALDES MONTBUI, C.F. B
CANOVELLES, U.E. A 11 BIGUES, C.E. A
Jornada 3 15-10-2023
LLINARS, C.E. B 27 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. B 211 LA LLAGOSTA, C.D. A
MOLLETENSE, U.D. C 61 LLERONA, C.E. B
VILAMAJOR, C.F. A 61 LLIÇA DE VALL C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 31 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
MOLLET U.E.,CF. D 71 BELLAVISTA MILAN, C. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 010 CANOVELLES, U.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. B 20 BIGUES, C.E. A
Jornada 4 22-10-2023
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 60 VILANOVA VALLES,C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. A 90 LLINARS, C.E. B
LLERONA, C.E. B 50 AMETLLA VALLES, C.F. B
LLIÇA DE VALL C.F. A 021 MOLLETENSE, U.D. C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 11 VILAMAJOR, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 013 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CANOVELLES, U.E. A 21 MOLLET U.E.,CF. D
BIGUES, C.E. A 42 CALDES MONTBUI, C.F. B
Jornada 5 29-10-2023
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 01 LA LLAGOSTA, C.D. A
LLINARS, C.E. B 06 LLERONA, C.E. B
AMETLLA VALLES, C.F. B 22 LLIÇA DE VALL C.F. A
MOLLETENSE, U.D. C 21 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
VILAMAJOR, C.F. A 31 BELLAVISTA MILAN, C. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 30 CANOVELLES, U.E. A
MOLLET U.E.,CF. D 31 BIGUES, C.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. B 13 CALDES MONTBUI, C.F. B
Jornada 6 05-11-2023
LA LLAGOSTA, C.D. A 70 VILANOVA VALLES,C.F. B
LLERONA, C.E. B 24 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 07 LLINARS, C.E. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 60 AMETLLA VALLES, C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. A 07 MOLLETENSE, U.D. C
CANOVELLES, U.E. A 12 VILAMAJOR, C.F. A
BIGUES, C.E. A 02 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. B 07 MOLLET U.E.,CF. D
Jornada 7 12-11-2023
LA LLAGOSTA, C.D. A 80 LLERONA, C.E. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 180 LLIÇA DE VALL C.F. A
LLINARS, C.E. B 14 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
AMETLLA VALLES, C.F. B 23 BELLAVISTA MILAN, C. A
MOLLETENSE, U.D. C 60 CANOVELLES, U.E. A
VILAMAJOR, C.F. A 41 BIGUES, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 170 CALDES MONTBUI, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. B 02 MOLLET U.E.,CF. D
Jornada 8 19-11-2023
VILANOVA VALLES,C.F. B 11 LLERONA, C.E. B
LLIÇA DE VALL C.F. A 016 LA LLAGOSTA, C.D. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 23 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 41 LLINARS, C.E. B
CANOVELLES, U.E. A 61 AMETLLA VALLES, C.F. B
BIGUES, C.E. A 06 MOLLETENSE, U.D. C
CALDES MONTBUI, C.F. B 09 VILAMAJOR, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D 10 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 9 26-11-2023
LLERONA, C.E. B 110 LLIÇA DE VALL C.F. A
LA LLAGOSTA, C.D. A 80 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 70 BELLAVISTA MILAN, C. A
LLINARS, C.E. B 12 CANOVELLES, U.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. B 22 BIGUES, C.E. A
MOLLETENSE, U.D. C 140 CALDES MONTBUI, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. A 12 MOLLET U.E.,CF. D
VILANOVA VALLES,C.F. B 07 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 10 03-12-2023
LLIÇA DE VALL C.F. A 24 VILANOVA VALLES,C.F. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 70 LLERONA, C.E. B
BELLAVISTA MILAN, C. A 09 LA LLAGOSTA, C.D. A
CANOVELLES, U.E. A 04 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
BIGUES, C.E. A 11 LLINARS, C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. B 22 AMETLLA VALLES, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. D 02 MOLLETENSE, U.D. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 21 VILAMAJOR, C.F. A
Jornada 11 17-12-2023
LLIÇA DE VALL C.F. A 013 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LLERONA, C.E. B 30 BELLAVISTA MILAN, C. A
LA LLAGOSTA, C.D. A 40 CANOVELLES, U.E. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 110 BIGUES, C.E. A
LLINARS, C.E. B 11 CALDES MONTBUI, C.F. B
AMETLLA VALLES, C.F. B 03 MOLLET U.E.,CF. D
MOLLETENSE, U.D. C 20 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. B 05 VILAMAJOR, C.F. A
Jornada 12 14-01-2024
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 40 VILANOVA VALLES,C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. A 42 LLIÇA DE VALL C.F. A
CANOVELLES, U.E. A 00 LLERONA, C.E. B
BIGUES, C.E. A 14 LA LLAGOSTA, C.D. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 07 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. D 50 LLINARS, C.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 120 AMETLLA VALLES, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. A 11 MOLLETENSE, U.D. C
Jornada 13 21-01-2024
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 70 BELLAVISTA MILAN, C. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 010 CANOVELLES, U.E. A
LLERONA, C.E. B 10 BIGUES, C.E. A
LA LLAGOSTA, C.D. A 150 CALDES MONTBUI, C.F. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 31 MOLLET U.E.,CF. D
LLINARS, C.E. B 17 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
AMETLLA VALLES, C.F. B 02 VILAMAJOR, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. B 012 MOLLETENSE, U.D. C
Jornada 14 28-01-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B 11 BELLAVISTA MILAN, C. A
CANOVELLES, U.E. A 06 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
BIGUES, C.E. A 90 LLIÇA DE VALL C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 05 LLERONA, C.E. B
MOLLET U.E.,CF. D 03 LA LLAGOSTA, C.D. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 01 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. A 51 LLINARS, C.E. B
MOLLETENSE, U.D. C 110 AMETLLA VALLES, C.F. B
Jornada 15 04-02-2024
BELLAVISTA MILAN, C. A 07 CANOVELLES, U.E. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 43 BIGUES, C.E. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 40 CALDES MONTBUI, C.F. B
LLERONA, C.E. B 12 MOLLET U.E.,CF. D
LA LLAGOSTA, C.D. A 30 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 21 VILAMAJOR, C.F. A
LLINARS, C.E. B 06 MOLLETENSE, U.D. C
AMETLLA VALLES, C.F. B 12 VILANOVA VALLES,C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
LLINARS, C.E. B 31 AMETLLA VALLES, C.F. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 22 MOLLETENSE, U.D. C
LA LLAGOSTA, C.D. A 22 VILAMAJOR, C.F. A
LLERONA, C.E. B 01 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LLIÇA DE VALL C.F. A 010 MOLLET U.E.,CF. D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 141 CALDES MONTBUI, C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. A 53 BIGUES, C.E. A
CANOVELLES, U.E. A 32 VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 17 25-02-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B - LLINARS, C.E. B
AMETLLA VALLES, C.F. B - LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
MOLLETENSE, U.D. C - LA LLAGOSTA, C.D. A
VILAMAJOR, C.F. A - LLERONA, C.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - LLIÇA DE VALL C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
CALDES MONTBUI, C.F. B - BELLAVISTA MILAN, C. A
BIGUES, C.E. A - CANOVELLES, U.E. A
Jornada 18 03-03-2024
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A - LLINARS, C.E. B
LA LLAGOSTA, C.D. A - AMETLLA VALLES, C.F. B
LLERONA, C.E. B - MOLLETENSE, U.D. C
LLIÇA DE VALL C.F. A - VILAMAJOR, C.F. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. A - MOLLET U.E.,CF. D
CANOVELLES, U.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. B
BIGUES, C.E. A - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 19 10-03-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B - LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
LLINARS, C.E. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
AMETLLA VALLES, C.F. B - LLERONA, C.E. B
MOLLETENSE, U.D. C - LLIÇA DE VALL C.F. A
VILAMAJOR, C.F. A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - BELLAVISTA MILAN, C. A
MOLLET U.E.,CF. D - CANOVELLES, U.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. B - BIGUES, C.E. A
Jornada 20 17-03-2024
LA LLAGOSTA, C.D. A - LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
LLERONA, C.E. B - LLINARS, C.E. B
LLIÇA DE VALL C.F. A - AMETLLA VALLES, C.F. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - MOLLETENSE, U.D. C
BELLAVISTA MILAN, C. A - VILAMAJOR, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
BIGUES, C.E. A - MOLLET U.E.,CF. D
CALDES MONTBUI, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 21 24-03-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A - LLERONA, C.E. B
LLINARS, C.E. B - LLIÇA DE VALL C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
MOLLETENSE, U.D. C - BELLAVISTA MILAN, C. A
VILAMAJOR, C.F. A - CANOVELLES, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - BIGUES, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. D - CALDES MONTBUI, C.F. B
Jornada 22 07-04-2024
LLERONA, C.E. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
LLIÇA DE VALL C.F. A - LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - LLINARS, C.E. B
BELLAVISTA MILAN, C. A - AMETLLA VALLES, C.F. B
CANOVELLES, U.E. A - MOLLETENSE, U.D. C
BIGUES, C.E. A - VILAMAJOR, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. D - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 23 14-04-2024
LLERONA, C.E. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. A - LLIÇA DE VALL C.F. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LLINARS, C.E. B - BELLAVISTA MILAN, C. A
AMETLLA VALLES, C.F. B - CANOVELLES, U.E. A
MOLLETENSE, U.D. C - BIGUES, C.E. A
VILAMAJOR, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - MOLLET U.E.,CF. D
Jornada 24 21-04-2024
LLIÇA DE VALL C.F. A - LLERONA, C.E. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - LA LLAGOSTA, C.D. A
BELLAVISTA MILAN, C. A - LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
CANOVELLES, U.E. A - LLINARS, C.E. B
BIGUES, C.E. A - AMETLLA VALLES, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. B - MOLLETENSE, U.D. C
MOLLET U.E.,CF. D - VILAMAJOR, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 25 28-04-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B - LLIÇA DE VALL C.F. A
LLERONA, C.E. B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LA LLAGOSTA, C.D. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A - CANOVELLES, U.E. A
LLINARS, C.E. B - BIGUES, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. C - MOLLET U.E.,CF. D
VILAMAJOR, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 26 05-05-2024
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - LLIÇA DE VALL C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A - LLERONA, C.E. B
CANOVELLES, U.E. A - LA LLAGOSTA, C.D. A
BIGUES, C.E. A - LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. B - LLINARS, C.E. B
MOLLET U.E.,CF. D - AMETLLA VALLES, C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - MOLLETENSE, U.D. C
VILAMAJOR, C.F. A - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 27 12-05-2024
VILANOVA VALLES,C.F. B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LLIÇA DE VALL C.F. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
LLERONA, C.E. B - CANOVELLES, U.E. A
LA LLAGOSTA, C.D. A - BIGUES, C.E. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. B
LLINARS, C.E. B - MOLLET U.E.,CF. D
AMETLLA VALLES, C.F. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. C - VILAMAJOR, C.F. A
Jornada 28 19-05-2024
BELLAVISTA MILAN, C. A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
CANOVELLES, U.E. A - LLIÇA DE VALL C.F. A
BIGUES, C.E. A - LLERONA, C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
MOLLET U.E.,CF. D - LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - LLINARS, C.E. B
VILAMAJOR, C.F. A - AMETLLA VALLES, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. C - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 29 26-05-2024
BELLAVISTA MILAN, C. A - VILANOVA VALLES,C.F. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - CANOVELLES, U.E. A
LLIÇA DE VALL C.F. A - BIGUES, C.E. A
LLERONA, C.E. B - CALDES MONTBUI, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. A - MOLLET U.E.,CF. D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
LLINARS, C.E. B - VILAMAJOR, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. B - MOLLETENSE, U.D. C
Jornada 30 02-06-2024
CANOVELLES, U.E. A - BELLAVISTA MILAN, C. A
BIGUES, C.E. A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
CALDES MONTBUI, C.F. B - LLIÇA DE VALL C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D - LLERONA, C.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
VILAMAJOR, C.F. A - LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
MOLLETENSE, U.D. C - LLINARS, C.E. B
VILANOVA VALLES,C.F. B - AMETLLA VALLES, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.