Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil segona divisio | grup 47

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
VACARISSES, CLUB FUTBOL B 17 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 40 MAURINA EGARA, C.F. C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C 81 SAN CRISTOBAL, C.P. E
NATACIO TERRASSA, C D 05 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E 12 SANT PERE NORD , C.F. A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 26 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 62 MATADEPERA, F.C. A
SAN LORENZO, U.D. A 05 CAN TRIAS, U.D. A
Jornada 2 08-10-2023
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 40 SAN LORENZO, U.D. A
MAURINA EGARA, C.F. C 03 VACARISSES, CLUB FUTBOL B
SAN CRISTOBAL, C.P. E 05 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 03 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
SANT PERE NORD , C.F. A 90 NATACIO TERRASSA, C D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 21 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
MATADEPERA, F.C. A 01 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
CAN TRIAS, U.D. A 41 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
Jornada 3 15-10-2023
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 90 MAURINA EGARA, C.F. C
VACARISSES, CLUB FUTBOL B 61 SAN CRISTOBAL, C.P. E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 02 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C 32 SANT PERE NORD , C.F. A
NATACIO TERRASSA, C D 412 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E 22 MATADEPERA, F.C. A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 06 CAN TRIAS, U.D. A
SAN LORENZO, U.D. A 02 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
Jornada 4 22-10-2023
MAURINA EGARA, C.F. C 13 SAN LORENZO, U.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. E 110 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 41 VACARISSES, CLUB FUTBOL B
SANT PERE NORD , C.F. A 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 24 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
MATADEPERA, F.C. A 16 NATACIO TERRASSA, C D
CAN TRIAS, U.D. A 140 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 11 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
Jornada 5 29-10-2023
MAURINA EGARA, C.F. C 12 SAN CRISTOBAL, C.P. E
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 31 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
VACARISSES, CLUB FUTBOL B 03 SANT PERE NORD , C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 33 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C 110 MATADEPERA, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C D 07 CAN TRIAS, U.D. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E 34 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
SAN LORENZO, U.D. A 51 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
Jornada 6 05-11-2023
SAN CRISTOBAL, C.P. E 06 SAN LORENZO, U.D. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 90 MAURINA EGARA, C.F. C
SANT PERE NORD , C.F. A 14 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 23 VACARISSES, CLUB FUTBOL B
MATADEPERA, F.C. A 04 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
CAN TRIAS, U.D. A 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 40 NATACIO TERRASSA, C D
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 32 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
Jornada 7 12-11-2023
SAN CRISTOBAL, C.P. E 03 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
MAURINA EGARA, C.F. C 14 SANT PERE NORD , C.F. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 22 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
VACARISSES, CLUB FUTBOL B 90 MATADEPERA, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 23 CAN TRIAS, U.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C 71 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
NATACIO TERRASSA, C D 42 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
SAN LORENZO, U.D. A 62 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
Jornada 8 19-11-2023
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 24 SAN LORENZO, U.D. A
SANT PERE NORD , C.F. A 30 SAN CRISTOBAL, C.P. E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 80 MAURINA EGARA, C.F. C
MATADEPERA, F.C. A 07 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
CAN TRIAS, U.D. A 71 VACARISSES, CLUB FUTBOL B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 27 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E 41 NATACIO TERRASSA, C D
Jornada 9 26-11-2023
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 10 SANT PERE NORD , C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. E 04 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
MAURINA EGARA, C.F. C 11 MATADEPERA, F.C. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 01 CAN TRIAS, U.D. A
VACARISSES, CLUB FUTBOL B 42 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 30 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C 80 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
SAN LORENZO, U.D. A 81 NATACIO TERRASSA, C D
Jornada 10 03-12-2023
SANT PERE NORD , C.F. A 00 SAN LORENZO, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 41 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
MATADEPERA, F.C. A 13 SAN CRISTOBAL, C.P. E
CAN TRIAS, U.D. A 110 MAURINA EGARA, C.F. C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 11 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 11 VACARISSES, CLUB FUTBOL B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
NATACIO TERRASSA, C D 06 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
Jornada 11 17-12-2023
SANT PERE NORD , C.F. A 02 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 61 MATADEPERA, F.C. A
SAN CRISTOBAL, C.P. E 03 CAN TRIAS, U.D. A
MAURINA EGARA, C.F. C 44 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 40 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
VACARISSES, CLUB FUTBOL B 61 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 30 NATACIO TERRASSA, C D
SAN LORENZO, U.D. A 31 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
Jornada 12 14-01-2024
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 23 SAN LORENZO, U.D. A
MATADEPERA, F.C. A 24 SANT PERE NORD , C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A 40 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 31 SAN CRISTOBAL, C.P. E
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 31 MAURINA EGARA, C.F. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E 110 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
NATACIO TERRASSA, C D 13 VACARISSES, CLUB FUTBOL B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C 102 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
Jornada 13 21-01-2024
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 122 MATADEPERA, F.C. A
SANT PERE NORD , C.F. A 02 CAN TRIAS, U.D. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 50 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
SAN CRISTOBAL, C.P. E 22 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
MAURINA EGARA, C.F. C 42 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 41 NATACIO TERRASSA, C D
VACARISSES, CLUB FUTBOL B 06 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
SAN LORENZO, U.D. A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
Jornada 14 28-01-2024
SAN LORENZO, U.D. A 71 MATADEPERA, F.C. A
CAN TRIAS, U.D. A 20 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 02 SANT PERE NORD , C.F. A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 21 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E 23 SAN CRISTOBAL, C.P. E
NATACIO TERRASSA, C D 31 MAURINA EGARA, C.F. C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C 41 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 30 VACARISSES, CLUB FUTBOL B
Jornada 15 04-02-2024
MATADEPERA, F.C. A 012 CAN TRIAS, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 93 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
SANT PERE NORD , C.F. A 31 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 40 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
SAN CRISTOBAL, C.P. E 10 NATACIO TERRASSA, C D
MAURINA EGARA, C.F. C 07 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
VACARISSES, CLUB FUTBOL B 25 SAN LORENZO, U.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 90 VACARISSES, CLUB FUTBOL B
MAURINA EGARA, C.F. C 17 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
SAN CRISTOBAL, C.P. E 16 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 30 NATACIO TERRASSA, C D
SANT PERE NORD , C.F. A 31 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 72 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
MATADEPERA, F.C. A 16 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
CAN TRIAS, U.D. A 21 SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 17 25-02-2024
SAN LORENZO, U.D. A 35 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
VACARISSES, CLUB FUTBOL B 42 MAURINA EGARA, C.F. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 52 SAN CRISTOBAL, C.P. E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C 42 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
NATACIO TERRASSA, C D 10 SANT PERE NORD , C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E 09 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 15 MATADEPERA, F.C. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 06 CAN TRIAS, U.D. A
Jornada 18 03-03-2024
MAURINA EGARA, C.F. C - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
SAN CRISTOBAL, C.P. E - VACARISSES, CLUB FUTBOL B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
SANT PERE NORD , C.F. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - NATACIO TERRASSA, C D
MATADEPERA, F.C. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
CAN TRIAS, U.D. A - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 19 10-03-2024
SAN LORENZO, U.D. A - MAURINA EGARA, C.F. C
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - SAN CRISTOBAL, C.P. E
VACARISSES, CLUB FUTBOL B - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - SANT PERE NORD , C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
NATACIO TERRASSA, C D - MATADEPERA, F.C. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E - CAN TRIAS, U.D. A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
Jornada 20 17-03-2024
SAN CRISTOBAL, C.P. E - MAURINA EGARA, C.F. C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
SANT PERE NORD , C.F. A - VACARISSES, CLUB FUTBOL B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
MATADEPERA, F.C. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
CAN TRIAS, U.D. A - NATACIO TERRASSA, C D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 21 24-03-2024
SAN LORENZO, U.D. A - SAN CRISTOBAL, C.P. E
MAURINA EGARA, C.F. C - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - SANT PERE NORD , C.F. A
VACARISSES, CLUB FUTBOL B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - MATADEPERA, F.C. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C - CAN TRIAS, U.D. A
NATACIO TERRASSA, C D - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
Jornada 22 07-04-2024
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - SAN CRISTOBAL, C.P. E
SANT PERE NORD , C.F. A - MAURINA EGARA, C.F. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
MATADEPERA, F.C. A - VACARISSES, CLUB FUTBOL B
CAN TRIAS, U.D. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - NATACIO TERRASSA, C D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 23 14-04-2024
SAN LORENZO, U.D. A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
SAN CRISTOBAL, C.P. E - SANT PERE NORD , C.F. A
MAURINA EGARA, C.F. C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - MATADEPERA, F.C. A
VACARISSES, CLUB FUTBOL B - CAN TRIAS, U.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
NATACIO TERRASSA, C D - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
Jornada 24 21-04-2024
SANT PERE NORD , C.F. A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - SAN CRISTOBAL, C.P. E
MATADEPERA, F.C. A - MAURINA EGARA, C.F. C
CAN TRIAS, U.D. A - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - VACARISSES, CLUB FUTBOL B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
NATACIO TERRASSA, C D - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 25 28-04-2024
SAN LORENZO, U.D. A - SANT PERE NORD , C.F. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
SAN CRISTOBAL, C.P. E - MATADEPERA, F.C. A
MAURINA EGARA, C.F. C - CAN TRIAS, U.D. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
VACARISSES, CLUB FUTBOL B - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C - NATACIO TERRASSA, C D
Jornada 26 05-05-2024
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - SANT PERE NORD , C.F. A
MATADEPERA, F.C. A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
CAN TRIAS, U.D. A - SAN CRISTOBAL, C.P. E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - MAURINA EGARA, C.F. C
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E - VACARISSES, CLUB FUTBOL B
NATACIO TERRASSA, C D - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 27 12-05-2024
SAN LORENZO, U.D. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
SANT PERE NORD , C.F. A - MATADEPERA, F.C. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - CAN TRIAS, U.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. E - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
MAURINA EGARA, C.F. C - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
VACARISSES, CLUB FUTBOL B - NATACIO TERRASSA, C D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
Jornada 28 19-05-2024
MATADEPERA, F.C. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
CAN TRIAS, U.D. A - SANT PERE NORD , C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - SAN CRISTOBAL, C.P. E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E - MAURINA EGARA, C.F. C
NATACIO TERRASSA, C D - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C - VACARISSES, CLUB FUTBOL B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 29 26-05-2024
MATADEPERA, F.C. A - SAN LORENZO, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - CAN TRIAS, U.D. A
SANT PERE NORD , C.F. A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
SAN CRISTOBAL, C.P. E - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E
MAURINA EGARA, C.F. C - NATACIO TERRASSA, C D
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C
VACARISSES, CLUB FUTBOL B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
Jornada 30 02-06-2024
CAN TRIAS, U.D. A - MATADEPERA, F.C. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A - SANT PERE NORD , C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT E - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
NATACIO TERRASSA, C D - SAN CRISTOBAL, C.P. E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. C - MAURINA EGARA, C.F. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
SAN LORENZO, U.D. A - VACARISSES, CLUB FUTBOL B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.