Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil segona divisio | grup 43

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 30 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
POLINYA, AT. B 08 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 10 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
LA ROMANICA, C.F. B 211 SABADELL NORD,CF. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 13 SABADELLENCA, UE. B
MERCANTIL, C.E E 30 SABADELL F.C., C.E. F
ESCOLA F. SABADELL C 09 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
Descansa - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 2 08-10-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 47 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 10 POLINYA, AT. B
SABADELL NORD,CF. C 111 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
SABADELLENCA, UE. B 71 LA ROMANICA, C.F. B
SABADELL F.C., C.E. F 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 32 MERCANTIL, C.E E
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 44 ESCOLA F. SABADELL C
Jornada 3 15-10-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 90 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
POLINYA, AT. B 08 SABADELL NORD,CF. C
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 211 SABADELLENCA, UE. B
LA ROMANICA, C.F. B 19 SABADELL F.C., C.E. F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 25 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
MERCANTIL, C.E E 140 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Descansa - ESCOLA F. SABADELL C
Jornada 4 22-10-2023
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - Descansa
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SABADELL NORD,CF. C 35 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
SABADELLENCA, UE. B 50 POLINYA, AT. B
SABADELL F.C., C.E. F 101 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 140 LA ROMANICA, C.F. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
ESCOLA F. SABADELL C 09 MERCANTIL, C.E E
Jornada 5 29-10-2023
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 30 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 63 SABADELL NORD,CF. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 50 SABADELLENCA, UE. B
POLINYA, AT. B 05 SABADELL F.C., C.E. F
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 014 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
LA ROMANICA, C.F. B 34 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 10 ESCOLA F. SABADELL C
Descansa - MERCANTIL, C.E E
Jornada 6 05-11-2023
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - Descansa
SABADELL NORD,CF. C 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SABADELLENCA, UE. B 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SABADELL F.C., C.E. F 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 170 POLINYA, AT. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 23 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
ESCOLA F. SABADELL C 34 LA ROMANICA, C.F. B
MERCANTIL, C.E E 00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Jornada 7 12-11-2023
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 29 SABADELL NORD,CF. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 14 SABADELLENCA, UE. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 22 SABADELL F.C., C.E. F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 02 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
POLINYA, AT. B 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 21 ESCOLA F. SABADELL C
LA ROMANICA, C.F. B 013 MERCANTIL, C.E E
Descansa - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Jornada 8 19-11-2023
SABADELL NORD,CF. C - Descansa
SABADELLENCA, UE. B 50 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
SABADELL F.C., C.E. F 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 43 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 05 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
ESCOLA F. SABADELL C 40 POLINYA, AT. B
MERCANTIL, C.E E 81 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 70 LA ROMANICA, C.F. B
Jornada 9 26-11-2023
SABADELL NORD,CF. C 23 SABADELLENCA, UE. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 04 SABADELL F.C., C.E. F
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 17 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 60 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 80 ESCOLA F. SABADELL C
POLINYA, AT. B 07 MERCANTIL, C.E E
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 16 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Descansa - LA ROMANICA, C.F. B
Jornada 10 03-12-2023
SABADELLENCA, UE. B - Descansa
SABADELL F.C., C.E. F 34 SABADELL NORD,CF. C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 30 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 05 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
ESCOLA F. SABADELL C 15 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
MERCANTIL, C.E E 11 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 60 POLINYA, AT. B
LA ROMANICA, C.F. B 63 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
Jornada 11 17-12-2023
SABADELLENCA, UE. B 12 SABADELL F.C., C.E. F
SABADELL NORD,CF. C 110 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 81 ESCOLA F. SABADELL C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 14 MERCANTIL, C.E E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
POLINYA, AT. B 35 LA ROMANICA, C.F. B
Descansa - OAR GRÀCIA SBD E.F. B
Jornada 12 14-01-2024
SABADELL F.C., C.E. F - Descansa
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 101 SABADELLENCA, UE. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 04 SABADELL NORD,CF. C
ESCOLA F. SABADELL C 30 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
MERCANTIL, C.E E 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 01 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
LA ROMANICA, C.F. B 012 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 40 POLINYA, AT. B
Jornada 13 21-01-2024
SABADELL F.C., C.E. F 04 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
SABADELLENCA, UE. B 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
SABADELL NORD,CF. C 40 ESCOLA F. SABADELL C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 06 MERCANTIL, C.E E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 70 LA ROMANICA, C.F. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 160 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
Descansa - POLINYA, AT. B
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 03 SABADELL F.C., C.E. F
ESCOLA F. SABADELL C 12 SABADELLENCA, UE. B
MERCANTIL, C.E E 71 SABADELL NORD,CF. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 20 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
LA ROMANICA, C.F. B 116 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
OAR GRÀCIA SBD E.F. B 010 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
POLINYA, AT. B 010 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
Jornada 15 04-02-2024
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 60 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
SABADELL F.C., C.E. F 83 ESCOLA F. SABADELL C
SABADELLENCA, UE. B 09 MERCANTIL, C.E E
SABADELL NORD,CF. C 33 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 40 LA ROMANICA, C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 171 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 90 POLINYA, AT. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 33 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 110 POLINYA, AT. B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C 20 OAR GRÀCIA SBD E.F. B
SABADELL NORD,CF. C 72 LA ROMANICA, C.F. B
SABADELLENCA, UE. B 02 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
SABADELL F.C., C.E. F 04 MERCANTIL, C.E E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 60 ESCOLA F. SABADELL C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
POLINYA, AT. B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
OAR GRÀCIA SBD E.F. B - SABADELL NORD,CF. C
LA ROMANICA, C.F. B - SABADELLENCA, UE. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - SABADELL F.C., C.E. F
MERCANTIL, C.E E - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
ESCOLA F. SABADELL C - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 18 03-03-2024
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
SABADELL NORD,CF. C - POLINYA, AT. B
SABADELLENCA, UE. B - OAR GRÀCIA SBD E.F. B
SABADELL F.C., C.E. F - LA ROMANICA, C.F. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - MERCANTIL, C.E E
ESCOLA F. SABADELL C - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D - SABADELL NORD,CF. C
POLINYA, AT. B - SABADELLENCA, UE. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. B - SABADELL F.C., C.E. F
LA ROMANICA, C.F. B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
MERCANTIL, C.E E - ESCOLA F. SABADELL C
Jornada 20 17-03-2024
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SABADELL NORD,CF. C - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SABADELLENCA, UE. B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
SABADELL F.C., C.E. F - POLINYA, AT. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - OAR GRÀCIA SBD E.F. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - LA ROMANICA, C.F. B
ESCOLA F. SABADELL C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
MERCANTIL, C.E E - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - SABADELL NORD,CF. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - SABADELLENCA, UE. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D - SABADELL F.C., C.E. F
POLINYA, AT. B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
OAR GRÀCIA SBD E.F. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
LA ROMANICA, C.F. B - ESCOLA F. SABADELL C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - MERCANTIL, C.E E
Jornada 22 07-04-2024
SABADELL NORD,CF. C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
SABADELLENCA, UE. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SABADELL F.C., C.E. F - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - POLINYA, AT. B
ESCOLA F. SABADELL C - OAR GRÀCIA SBD E.F. B
MERCANTIL, C.E E - LA ROMANICA, C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - SABADELL NORD,CF. C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - SABADELLENCA, UE. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - SABADELL F.C., C.E. F
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
POLINYA, AT. B - ESCOLA F. SABADELL C
OAR GRÀCIA SBD E.F. B - MERCANTIL, C.E E
LA ROMANICA, C.F. B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
Jornada 24 21-04-2024
SABADELLENCA, UE. B - SABADELL NORD,CF. C
SABADELL F.C., C.E. F - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
ESCOLA F. SABADELL C - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
MERCANTIL, C.E E - POLINYA, AT. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - OAR GRÀCIA SBD E.F. B
LA ROMANICA, C.F. B - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - SABADELLENCA, UE. B
SABADELL NORD,CF. C - SABADELL F.C., C.E. F
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - ESCOLA F. SABADELL C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D - MERCANTIL, C.E E
POLINYA, AT. B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
OAR GRÀCIA SBD E.F. B - LA ROMANICA, C.F. B
Jornada 26 05-05-2024
SABADELL F.C., C.E. F - SABADELLENCA, UE. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - SABADELL NORD,CF. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
ESCOLA F. SABADELL C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
MERCANTIL, C.E E - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
LA ROMANICA, C.F. B - POLINYA, AT. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. B - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - SABADELL F.C., C.E. F
SABADELLENCA, UE. B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
SABADELL NORD,CF. C - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - ESCOLA F. SABADELL C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - MERCANTIL, C.E E
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D - LA ROMANICA, C.F. B
POLINYA, AT. B - OAR GRÀCIA SBD E.F. B
Jornada 28 19-05-2024
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - SABADELL F.C., C.E. F
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - SABADELLENCA, UE. B
ESCOLA F. SABADELL C - SABADELL NORD,CF. C
MERCANTIL, C.E E - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
LA ROMANICA, C.F. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
OAR GRÀCIA SBD E.F. B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
POLINYA, AT. B - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B - Descansa
SABADELL F.C., C.E. F - SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
SABADELLENCA, UE. B - ESCOLA F. SABADELL C
SABADELL NORD,CF. C - MERCANTIL, C.E E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - LA ROMANICA, C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F - OAR GRÀCIA SBD E.F. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D - POLINYA, AT. B
Jornada 30 02-06-2024
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B
ESCOLA F. SABADELL C - SABADELL F.C., C.E. F
MERCANTIL, C.E E - SABADELLENCA, UE. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - SABADELL NORD,CF. C
LA ROMANICA, C.F. B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. C
OAR GRÀCIA SBD E.F. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
POLINYA, AT. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Descansa - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.