Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil segona divisio | grup 41

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
SABADELL NORD,CF. A 24 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SABADELL F.C., C.E. E 60 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
BADIA DEL VALLES, C.D. A 70 CERDANYOLA VALLES, F.C. I
ESCOLA F. SABADELL A 62 LA ROMANICA, C.F. A
SABADELLENCA, UE. C 16 MERCANTIL, C.E G
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 16 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B 26 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
CERCLE SABADELLES 1856 B 01 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
Jornada 2 08-10-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 100 CERCLE SABADELLES 1856 B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 14 SABADELL NORD,CF. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. I 09 SABADELL F.C., C.E. E
LA ROMANICA, C.F. A 40 BADIA DEL VALLES, C.D. A
MERCANTIL, C.E G 112 ESCOLA F. SABADELL A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 120 SABADELLENCA, UE. C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 01 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 30 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
Jornada 3 15-10-2023
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 71 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
SABADELL NORD,CF. A 121 CERDANYOLA VALLES, F.C. I
SABADELL F.C., C.E. E 24 LA ROMANICA, C.F. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 30 MERCANTIL, C.E G
ESCOLA F. SABADELL A 91 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SABADELLENCA, UE. C 112 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 03 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B 20 CERCLE SABADELLES 1856 B
Jornada 4 22-10-2023
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 31 CERCLE SABADELLES 1856 B
CERDANYOLA VALLES, F.C. I 011 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
LA ROMANICA, C.F. A 22 SABADELL NORD,CF. A
MERCANTIL, C.E G 01 SABADELL F.C., C.E. E
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 14 BADIA DEL VALLES, C.D. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 07 ESCOLA F. SABADELL A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 121 SABADELLENCA, UE. C
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B 02 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
Jornada 5 29-10-2023
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 114 CERDANYOLA VALLES, F.C. I
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 24 LA ROMANICA, C.F. A
SABADELL NORD,CF. A 40 MERCANTIL, C.E G
SABADELL F.C., C.E. E 22 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 21 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
ESCOLA F. SABADELL A 61 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
SABADELLENCA, UE. C 62 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
CERCLE SABADELLES 1856 B 02 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
Jornada 6 05-11-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. I 210 CERCLE SABADELLES 1856 B
LA ROMANICA, C.F. A 91 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
MERCANTIL, C.E G 23 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 15 SABADELL NORD,CF. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 42 SABADELL F.C., C.E. E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 22 BADIA DEL VALLES, C.D. A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B 012 ESCOLA F. SABADELL A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 41 SABADELLENCA, UE. C
Jornada 7 12-11-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. I 010 LA ROMANICA, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 22 MERCANTIL, C.E G
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 40 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SABADELL NORD,CF. A 71 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
SABADELL F.C., C.E. E 21 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 131 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
ESCOLA F. SABADELL A 40 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
CERCLE SABADELLES 1856 B 45 SABADELLENCA, UE. C
Jornada 8 19-11-2023
LA ROMANICA, C.F. A 101 CERCLE SABADELLES 1856 B
MERCANTIL, C.E G 60 CERDANYOLA VALLES, F.C. I
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 23 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 05 SABADELL NORD,CF. A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B 09 SABADELL F.C., C.E. E
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 03 BADIA DEL VALLES, C.D. A
SABADELLENCA, UE. C 010 ESCOLA F. SABADELL A
Jornada 9 26-11-2023
LA ROMANICA, C.F. A 20 MERCANTIL, C.E G
CERDANYOLA VALLES, F.C. I 27 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 12 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 41 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
SABADELL NORD,CF. A 130 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
SABADELL F.C., C.E. E 21 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 51 SABADELLENCA, UE. C
CERCLE SABADELLES 1856 B 014 ESCOLA F. SABADELL A
Jornada 10 03-12-2023
MERCANTIL, C.E G 50 CERCLE SABADELLES 1856 B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 22 LA ROMANICA, C.F. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 70 CERDANYOLA VALLES, F.C. I
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B 07 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 01 SABADELL NORD,CF. A
SABADELLENCA, UE. C 08 SABADELL F.C., C.E. E
ESCOLA F. SABADELL A 30 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Jornada 11 17-12-2023
MERCANTIL, C.E G 31 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
LA ROMANICA, C.F. A 31 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
CERDANYOLA VALLES, F.C. I 16 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 30 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 40 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
SABADELL NORD,CF. A 90 SABADELLENCA, UE. C
ESCOLA F. SABADELL A 41 SABADELL F.C., C.E. E
CERCLE SABADELLES 1856 B 06 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Jornada 12 14-01-2024
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 50 CERCLE SABADELLES 1856 B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 03 MERCANTIL, C.E G
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 14 LA ROMANICA, C.F. A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. I
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
SABADELLENCA, UE. C 05 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
ESCOLA F. SABADELL A 31 SABADELL NORD,CF. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 41 SABADELL F.C., C.E. E
Jornada 13 21-01-2024
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 24 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
MERCANTIL, C.E G 24 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
LA ROMANICA, C.F. A 80 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
CERDANYOLA VALLES, F.C. I 15 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 16 SABADELLENCA, UE. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 00 ESCOLA F. SABADELL A
SABADELL NORD,CF. A 21 BADIA DEL VALLES, C.D. A
CERCLE SABADELLES 1856 B 04 SABADELL F.C., C.E. E
Jornada 14 28-01-2024
CERCLE SABADELLES 1856 B 26 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 20 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B 05 MERCANTIL, C.E G
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 01 LA ROMANICA, C.F. A
SABADELLENCA, UE. C 81 CERDANYOLA VALLES, F.C. I
ESCOLA F. SABADELL A 131 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
BADIA DEL VALLES, C.D. A 01 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SABADELL F.C., C.E. E 11 SABADELL NORD,CF. A
Jornada 15 04-02-2024
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 43 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 110 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
MERCANTIL, C.E G 30 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
LA ROMANICA, C.F. A 111 SABADELLENCA, UE. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. I 016 ESCOLA F. SABADELL A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 110 BADIA DEL VALLES, C.D. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 23 SABADELL F.C., C.E. E
SABADELL NORD,CF. A 141 CERCLE SABADELLES 1856 B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C 30 SABADELL NORD,CF. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F 03 SABADELL F.C., C.E. E
CERDANYOLA VALLES, F.C. I 04 BADIA DEL VALLES, C.D. A
LA ROMANICA, C.F. A 13 ESCOLA F. SABADELL A
MERCANTIL, C.E G 51 SABADELLENCA, UE. C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 40 ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C 30 ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 60 CERCLE SABADELLES 1856 B
Jornada 17 25-02-2024
CERCLE SABADELLES 1856 B 19 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SABADELL NORD,CF. A 50 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
SABADELL F.C., C.E. E 60 CERDANYOLA VALLES, F.C. I
BADIA DEL VALLES, C.D. A 21 LA ROMANICA, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL A 80 MERCANTIL, C.E G
SABADELLENCA, UE. C 09 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A 42 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B 06 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
Jornada 18 03-03-2024
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
CERDANYOLA VALLES, F.C. I - SABADELL NORD,CF. A
LA ROMANICA, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. E
MERCANTIL, C.E G - BADIA DEL VALLES, C.D. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - ESCOLA F. SABADELL A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C - SABADELLENCA, UE. C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
CERCLE SABADELLES 1856 B - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
Jornada 19 10-03-2024
CERCLE SABADELLES 1856 B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - CERDANYOLA VALLES, F.C. I
SABADELL NORD,CF. A - LA ROMANICA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. E - MERCANTIL, C.E G
BADIA DEL VALLES, C.D. A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ESCOLA F. SABADELL A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
SABADELLENCA, UE. C - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
Jornada 20 17-03-2024
CERDANYOLA VALLES, F.C. I - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
LA ROMANICA, C.F. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
MERCANTIL, C.E G - SABADELL NORD,CF. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - SABADELL F.C., C.E. E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C - BADIA DEL VALLES, C.D. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - ESCOLA F. SABADELL A
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B - SABADELLENCA, UE. C
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - CERCLE SABADELLES 1856 B
Jornada 21 24-03-2024
CERCLE SABADELLES 1856 B - CERDANYOLA VALLES, F.C. I
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F - LA ROMANICA, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - MERCANTIL, C.E G
SABADELL NORD,CF. A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. E - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
BADIA DEL VALLES, C.D. A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
ESCOLA F. SABADELL A - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
SABADELLENCA, UE. C - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
Jornada 22 07-04-2024
LA ROMANICA, C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. I
MERCANTIL, C.E G - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C - SABADELL NORD,CF. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - SABADELL F.C., C.E. E
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B - BADIA DEL VALLES, C.D. A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - ESCOLA F. SABADELL A
SABADELLENCA, UE. C - CERCLE SABADELLES 1856 B
Jornada 23 14-04-2024
CERCLE SABADELLES 1856 B - LA ROMANICA, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. I - MERCANTIL, C.E G
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
SABADELL NORD,CF. A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
SABADELL F.C., C.E. E - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
BADIA DEL VALLES, C.D. A - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL A - SABADELLENCA, UE. C
Jornada 24 21-04-2024
MERCANTIL, C.E G - LA ROMANICA, C.F. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - CERDANYOLA VALLES, F.C. I
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B - SABADELL NORD,CF. A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. E
SABADELLENCA, UE. C - BADIA DEL VALLES, C.D. A
ESCOLA F. SABADELL A - CERCLE SABADELLES 1856 B
Jornada 25 28-04-2024
CERCLE SABADELLES 1856 B - MERCANTIL, C.E G
LA ROMANICA, C.F. A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CERDANYOLA VALLES, F.C. I - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
SABADELL NORD,CF. A - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. E - SABADELLENCA, UE. C
BADIA DEL VALLES, C.D. A - ESCOLA F. SABADELL A
Jornada 26 05-05-2024
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - MERCANTIL, C.E G
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C - LA ROMANICA, C.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - CERDANYOLA VALLES, F.C. I
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
SABADELLENCA, UE. C - SABADELL NORD,CF. A
SABADELL F.C., C.E. E - ESCOLA F. SABADELL A
BADIA DEL VALLES, C.D. A - CERCLE SABADELLES 1856 B
Jornada 27 12-05-2024
CERCLE SABADELLES 1856 B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
MERCANTIL, C.E G - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
LA ROMANICA, C.F. A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. I - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - SABADELLENCA, UE. C
SABADELL NORD,CF. A - ESCOLA F. SABADELL A
SABADELL F.C., C.E. E - BADIA DEL VALLES, C.D. A
Jornada 28 19-05-2024
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - MERCANTIL, C.E G
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B - LA ROMANICA, C.F. A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. I
SABADELLENCA, UE. C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
ESCOLA F. SABADELL A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
BADIA DEL VALLES, C.D. A - SABADELL NORD,CF. A
SABADELL F.C., C.E. E - CERCLE SABADELLES 1856 B
Jornada 29 26-05-2024
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C - CERCLE SABADELLES 1856 B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
MERCANTIL, C.E G - ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B
LA ROMANICA, C.F. A - ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. I - SABADELLENCA, UE. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F - ESCOLA F. SABADELL A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C - BADIA DEL VALLES, C.D. A
SABADELL NORD,CF. A - SABADELL F.C., C.E. E
Jornada 30 02-06-2024
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL C
ARISTOI FOOTBALL ACADEMY B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ATLÉTICO ROUREDA, C.F. A - MERCANTIL, C.E G
SABADELLENCA, UE. C - LA ROMANICA, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL A - CERDANYOLA VALLES, F.C. I
BADIA DEL VALLES, C.D. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU F
SABADELL F.C., C.E. E - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL C
CERCLE SABADELLES 1856 B - SABADELL NORD,CF. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.