Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil segona divisio | grup 35

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B 012 BARCELONA, F.C. D
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 29 CASTELLDEFELS, U.E. D
MARTORELL C.F. E 21 ESPLUGUENC, C.F.A. C
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 41 ESPARREGUERA, C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 12 VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
CAN VIDALET, C.F. C 101 SANTBOIA, F.C. E
ABRERA, A.E. B 30 TORRELLES, U.E. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
Jornada 2 08-10-2023
BARCELONA, F.C. D 51 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. D 180 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
ESPLUGUENC, C.F.A. C 41 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
ESPARREGUERA, C.E. B 02 MARTORELL C.F. E
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C 21 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
SANTBOIA, F.C. E 27 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
TORRELLES, U.E. B 16 CAN VIDALET, C.F. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 90 ABRERA, A.E. B
Jornada 3 15-10-2023
BARCELONA, F.C. D 12 CASTELLDEFELS, U.E. D
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B 013 ESPLUGUENC, C.F.A. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 71 ESPARREGUERA, C.E. B
MARTORELL C.F. E 30 VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 82 SANTBOIA, F.C. E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 110 TORRELLES, U.E. B
CAN VIDALET, C.F. C 23 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 30 ABRERA, A.E. B
Jornada 4 22-10-2023
CASTELLDEFELS, U.E. D 40 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
ESPLUGUENC, C.F.A. C 13 BARCELONA, F.C. D
ESPARREGUERA, C.E. B 40 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C 20 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
SANTBOIA, F.C. E 06 MARTORELL C.F. E
TORRELLES, U.E. B 06 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 51 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
ABRERA, A.E. B 21 CAN VIDALET, C.F. C
Jornada 5 29-10-2023
CASTELLDEFELS, U.E. D 61 ESPLUGUENC, C.F.A. C
BARCELONA, F.C. D 40 ESPARREGUERA, C.E. B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B 04 VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 71 SANTBOIA, F.C. E
MARTORELL C.F. E 170 TORRELLES, U.E. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 34 ABRERA, A.E. B
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 91 CAN VIDALET, C.F. C
Jornada 6 05-11-2023
ESPLUGUENC, C.F.A. C 34 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
ESPARREGUERA, C.E. B 011 CASTELLDEFELS, U.E. D
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C 13 BARCELONA, F.C. D
SANTBOIA, F.C. E 33 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
TORRELLES, U.E. B 06 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 41 MARTORELL C.F. E
ABRERA, A.E. B 12 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
CAN VIDALET, C.F. C 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
Jornada 7 12-11-2023
ESPLUGUENC, C.F.A. C 71 ESPARREGUERA, C.E. B
CASTELLDEFELS, U.E. D 50 VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
BARCELONA, F.C. D 70 SANTBOIA, F.C. E
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B 32 TORRELLES, U.E. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 013 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
MARTORELL C.F. E 40 ABRERA, A.E. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 60 CAN VIDALET, C.F. C
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
Jornada 8 19-11-2023
ESPARREGUERA, C.E. B 01 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C 04 ESPLUGUENC, C.F.A. C
SANTBOIA, F.C. E 110 CASTELLDEFELS, U.E. D
TORRELLES, U.E. B 07 BARCELONA, F.C. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 120 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
ABRERA, A.E. B 42 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
CAN VIDALET, C.F. C 17 MARTORELL C.F. E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 01 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
Jornada 9 26-11-2023
ESPARREGUERA, C.E. B 01 VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
ESPLUGUENC, C.F.A. C 100 SANTBOIA, F.C. E
CASTELLDEFELS, U.E. D 181 TORRELLES, U.E. B
BARCELONA, F.C. D 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B 03 ABRERA, A.E. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 65 CAN VIDALET, C.F. C
MARTORELL C.F. E 43 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 22 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
Jornada 10 03-12-2023
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C 03 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
SANTBOIA, F.C. E 38 ESPARREGUERA, C.E. B
TORRELLES, U.E. B 012 ESPLUGUENC, C.F.A. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 01 CASTELLDEFELS, U.E. D
ABRERA, A.E. B 21 BARCELONA, F.C. D
CAN VIDALET, C.F. C 51 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 30 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 21 MARTORELL C.F. E
Jornada 11 17-12-2023
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C 41 SANTBOIA, F.C. E
ESPARREGUERA, C.E. B 71 TORRELLES, U.E. B
ESPLUGUENC, C.F.A. C 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
CASTELLDEFELS, U.E. D 80 ABRERA, A.E. B
BARCELONA, F.C. D 32 CAN VIDALET, C.F. C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B 211 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 03 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 23 MARTORELL C.F. E
Jornada 12 14-01-2024
SANTBOIA, F.C. E 010 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
TORRELLES, U.E. B 29 VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 61 ESPARREGUERA, C.E. B
ABRERA, A.E. B 06 ESPLUGUENC, C.F.A. C
CAN VIDALET, C.F. C 03 CASTELLDEFELS, U.E. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 05 BARCELONA, F.C. D
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 81 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
MARTORELL C.F. E 30 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
Jornada 13 21-01-2024
SANTBOIA, F.C. E 62 TORRELLES, U.E. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C 03 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
ESPARREGUERA, C.E. B 31 ABRERA, A.E. B
ESPLUGUENC, C.F.A. C 51 CAN VIDALET, C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. D 80 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
BARCELONA, F.C. D 31 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B 08 MARTORELL C.F. E
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 83 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
Jornada 14 28-01-2024
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 150 TORRELLES, U.E. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 40 SANTBOIA, F.C. E
ABRERA, A.E. B 02 VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
CAN VIDALET, C.F. C 32 ESPARREGUERA, C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 16 ESPLUGUENC, C.F.A. C
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 05 CASTELLDEFELS, U.E. D
MARTORELL C.F. E 32 BARCELONA, F.C. D
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 90 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
Jornada 15 04-02-2024
TORRELLES, U.E. B 012 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
SANTBOIA, F.C. E 15 ABRERA, A.E. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C 30 CAN VIDALET, C.F. C
ESPARREGUERA, C.E. B 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
ESPLUGUENC, C.F.A. C 51 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
CASTELLDEFELS, U.E. D 21 MARTORELL C.F. E
BARCELONA, F.C. D 33 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B 013 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
BARCELONA, F.C. D 111 INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
CASTELLDEFELS, U.E. D 91 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
ESPLUGUENC, C.F.A. C 24 MARTORELL C.F. E
ESPARREGUERA, C.E. B - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C 23 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
SANTBOIA, F.C. E 42 CAN VIDALET, C.F. C
TORRELLES, U.E. B 16 ABRERA, A.E. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. F 12 SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
Jornada 17 25-02-2024
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B 14 BARCELONA, F.C. D
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B 010 CASTELLDEFELS, U.E. D
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A 07 ESPLUGUENC, C.F.A. C
MARTORELL C.F. E 51 ESPARREGUERA, C.E. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C 11 VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 131 SANTBOIA, F.C. E
CAN VIDALET, C.F. C 40 TORRELLES, U.E. B
ABRERA, A.E. B 10 ATLETIC SANT JUST . F. C. F
Jornada 18 03-03-2024
CASTELLDEFELS, U.E. D - BARCELONA, F.C. D
ESPLUGUENC, C.F.A. C - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
ESPARREGUERA, C.E. B - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C - MARTORELL C.F. E
SANTBOIA, F.C. E - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
TORRELLES, U.E. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
ATLETIC SANT JUST . F. C. F - CAN VIDALET, C.F. C
ABRERA, A.E. B - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
Jornada 19 10-03-2024
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B - CASTELLDEFELS, U.E. D
BARCELONA, F.C. D - ESPLUGUENC, C.F.A. C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B - ESPARREGUERA, C.E. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
MARTORELL C.F. E - SANTBOIA, F.C. E
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C - TORRELLES, U.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - ATLETIC SANT JUST . F. C. F
CAN VIDALET, C.F. C - ABRERA, A.E. B
Jornada 20 17-03-2024
ESPLUGUENC, C.F.A. C - CASTELLDEFELS, U.E. D
ESPARREGUERA, C.E. B - BARCELONA, F.C. D
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
SANTBOIA, F.C. E - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
TORRELLES, U.E. B - MARTORELL C.F. E
ATLETIC SANT JUST . F. C. F - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
ABRERA, A.E. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
CAN VIDALET, C.F. C - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
Jornada 21 24-03-2024
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B - ESPLUGUENC, C.F.A. C
CASTELLDEFELS, U.E. D - ESPARREGUERA, C.E. B
BARCELONA, F.C. D - VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B - SANTBOIA, F.C. E
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A - TORRELLES, U.E. B
MARTORELL C.F. E - ATLETIC SANT JUST . F. C. F
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C - ABRERA, A.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - CAN VIDALET, C.F. C
Jornada 22 07-04-2024
ESPARREGUERA, C.E. B - ESPLUGUENC, C.F.A. C
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C - CASTELLDEFELS, U.E. D
SANTBOIA, F.C. E - BARCELONA, F.C. D
TORRELLES, U.E. B - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
ATLETIC SANT JUST . F. C. F - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
ABRERA, A.E. B - MARTORELL C.F. E
CAN VIDALET, C.F. C - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
Jornada 23 14-04-2024
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B - ESPARREGUERA, C.E. B
ESPLUGUENC, C.F.A. C - VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. D - SANTBOIA, F.C. E
BARCELONA, F.C. D - TORRELLES, U.E. B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B - ATLETIC SANT JUST . F. C. F
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A - ABRERA, A.E. B
MARTORELL C.F. E - CAN VIDALET, C.F. C
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
Jornada 24 21-04-2024
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C - ESPARREGUERA, C.E. B
SANTBOIA, F.C. E - ESPLUGUENC, C.F.A. C
TORRELLES, U.E. B - CASTELLDEFELS, U.E. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. F - BARCELONA, F.C. D
ABRERA, A.E. B - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
CAN VIDALET, C.F. C - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - MARTORELL C.F. E
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
Jornada 25 28-04-2024
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B - VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
ESPARREGUERA, C.E. B - SANTBOIA, F.C. E
ESPLUGUENC, C.F.A. C - TORRELLES, U.E. B
CASTELLDEFELS, U.E. D - ATLETIC SANT JUST . F. C. F
BARCELONA, F.C. D - ABRERA, A.E. B
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B - CAN VIDALET, C.F. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
MARTORELL C.F. E - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
Jornada 26 05-05-2024
SANTBOIA, F.C. E - VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
TORRELLES, U.E. B - ESPARREGUERA, C.E. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. F - ESPLUGUENC, C.F.A. C
ABRERA, A.E. B - CASTELLDEFELS, U.E. D
CAN VIDALET, C.F. C - BARCELONA, F.C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
MARTORELL C.F. E - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
Jornada 27 12-05-2024
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B - SANTBOIA, F.C. E
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C - TORRELLES, U.E. B
ESPARREGUERA, C.E. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. F
ESPLUGUENC, C.F.A. C - ABRERA, A.E. B
CASTELLDEFELS, U.E. D - CAN VIDALET, C.F. C
BARCELONA, F.C. D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A - MARTORELL C.F. E
Jornada 28 19-05-2024
TORRELLES, U.E. B - SANTBOIA, F.C. E
ATLETIC SANT JUST . F. C. F - VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
ABRERA, A.E. B - ESPARREGUERA, C.E. B
CAN VIDALET, C.F. C - ESPLUGUENC, C.F.A. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - CASTELLDEFELS, U.E. D
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C - BARCELONA, F.C. D
MARTORELL C.F. E - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
Jornada 29 26-05-2024
TORRELLES, U.E. B - SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B
SANTBOIA, F.C. E - ATLETIC SANT JUST . F. C. F
VINYETS MOLI-VELL, C.F. C - ABRERA, A.E. B
ESPARREGUERA, C.E. B - CAN VIDALET, C.F. C
ESPLUGUENC, C.F.A. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
CASTELLDEFELS, U.E. D - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C
BARCELONA, F.C. D - MARTORELL C.F. E
INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A
Jornada 30 02-06-2024
ATLETIC SANT JUST . F. C. F - TORRELLES, U.E. B
ABRERA, A.E. B - SANTBOIA, F.C. E
CAN VIDALET, C.F. C - VINYETS MOLI-VELL, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - ESPARREGUERA, C.E. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL C - ESPLUGUENC, C.F.A. C
MARTORELL C.F. E - CASTELLDEFELS, U.E. D
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT A - BARCELONA, F.C. D
SANT ESTEVE SESROVIRES, F.C. B - INCRESA ATLETICO CLUB FUTBOL B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.