Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil segona divisio | grup 33

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 65 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
CAN BUXERES, F.C. D 61 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
PADUA, ASSOC. CLUB B 24 ESPANYOL, R.C.D. D
MONTAÑESA, C.F. A 62 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
PARC, U.D. A 80 VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
SANTS, U.E. C 41 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C 010 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
Descansa - CATALONIA, U.B. G
Jornada 2 08-10-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 13 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. D 30 CAN BUXERES, F.C. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 72 PADUA, ASSOC. CLUB B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G 19 MONTAÑESA, C.F. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 29 PARC, U.D. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 40 SANTS, U.E. C
CATALONIA, U.B. G 60 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
Jornada 3 15-10-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 32 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 22 ESPANYOL, R.C.D. D
CAN BUXERES, F.C. D 44 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
PADUA, ASSOC. CLUB B 82 VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
MONTAÑESA, C.F. A 110 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
PARC, U.D. A 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
SANTS, U.E. C 30 CATALONIA, U.B. G
Descansa - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
Jornada 4 22-10-2023
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - Descansa
ESPANYOL, R.C.D. D 70 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 42 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G 211 CAN BUXERES, F.C. D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 17 PADUA, ASSOC. CLUB B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 31 MONTAÑESA, C.F. A
CATALONIA, U.B. G 07 PARC, U.D. A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C 06 SANTS, U.E. C
Jornada 5 29-10-2023
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 04 ESPANYOL, R.C.D. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 24 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
CAN BUXERES, F.C. D 50 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
PADUA, ASSOC. CLUB B 13 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
MONTAÑESA, C.F. A 61 CATALONIA, U.B. G
PARC, U.D. A 90 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
Descansa - SANTS, U.E. C
Jornada 6 05-11-2023
ESPANYOL, R.C.D. D - Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G 14 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 12 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 20 CAN BUXERES, F.C. D
CATALONIA, U.B. G 19 PADUA, ASSOC. CLUB B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C 012 MONTAÑESA, C.F. A
SANTS, U.E. C 05 PARC, U.D. A
Jornada 7 12-11-2023
ESPANYOL, R.C.D. D 81 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 50 VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 32 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 03 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
CAN BUXERES, F.C. D 101 CATALONIA, U.B. G
PADUA, ASSOC. CLUB B 83 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
MONTAÑESA, C.F. A 70 SANTS, U.E. C
Descansa - PARC, U.D. A
Jornada 8 19-11-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G 08 ESPANYOL, R.C.D. D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
CATALONIA, U.B. G 33 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C 010 CAN BUXERES, F.C. D
SANTS, U.E. C 18 PADUA, ASSOC. CLUB B
PARC, U.D. A 12 MONTAÑESA, C.F. A
Jornada 9 26-11-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 120 VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
ESPANYOL, R.C.D. D 30 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 03 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 42 CATALONIA, U.B. G
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 40 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
CAN BUXERES, F.C. D 21 SANTS, U.E. C
PADUA, ASSOC. CLUB B 51 PARC, U.D. A
Descansa - MONTAÑESA, C.F. A
Jornada 10 03-12-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G - Descansa
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 25 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 11 ESPANYOL, R.C.D. D
CATALONIA, U.B. G 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C 06 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANTS, U.E. C 11 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
PARC, U.D. A 32 CAN BUXERES, F.C. D
MONTAÑESA, C.F. A 21 PADUA, ASSOC. CLUB B
Jornada 11 17-12-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G 11 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 04 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
ESPANYOL, R.C.D. D 91 CATALONIA, U.B. G
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 50 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 13 SANTS, U.E. C
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 04 PARC, U.D. A
CAN BUXERES, F.C. D 33 MONTAÑESA, C.F. A
Descansa - PADUA, ASSOC. CLUB B
Jornada 12 14-01-2024
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B - Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
CATALONIA, U.B. G 17 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C 06 ESPANYOL, R.C.D. D
SANTS, U.E. C 24 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
PARC, U.D. A 51 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
MONTAÑESA, C.F. A 81 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
PADUA, ASSOC. CLUB B 12 CAN BUXERES, F.C. D
Jornada 13 21-01-2024
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 05 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G 12 CATALONIA, U.B. G
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 110 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
ESPANYOL, R.C.D. D 20 SANTS, U.E. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 03 PARC, U.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 24 MONTAÑESA, C.F. A
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 37 PADUA, ASSOC. CLUB B
Descansa - CAN BUXERES, F.C. D
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
CATALONIA, U.B. G 42 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
SANTS, U.E. C 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
PARC, U.D. A 12 ESPANYOL, R.C.D. D
MONTAÑESA, C.F. A 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
PADUA, ASSOC. CLUB B 63 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
CAN BUXERES, F.C. D 51 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
Jornada 15 04-02-2024
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 60 CATALONIA, U.B. G
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 40 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G 33 SANTS, U.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 03 PARC, U.D. A
ESPANYOL, R.C.D. D 32 MONTAÑESA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 24 PADUA, ASSOC. CLUB B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 01 CAN BUXERES, F.C. D
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 54 SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F 01 CAN BUXERES, F.C. D
ESPANYOL, R.C.D. D 12 PADUA, ASSOC. CLUB B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 12 MONTAÑESA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G 04 PARC, U.D. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B 25 SANTS, U.E. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 120 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
CATALONIA, U.B. G - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A 62 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
CAN BUXERES, F.C. D 13 ESPANYOL, R.C.D. D
PADUA, ASSOC. CLUB B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
MONTAÑESA, C.F. A 50 VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
PARC, U.D. A 60 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
SANTS, U.E. C 05 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C 15 CATALONIA, U.B. G
Jornada 18 03-03-2024
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ESPANYOL, R.C.D. D - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - CAN BUXERES, F.C. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G - PADUA, ASSOC. CLUB B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B - MONTAÑESA, C.F. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D - PARC, U.D. A
CATALONIA, U.B. G - SANTS, U.E. C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - ESPANYOL, R.C.D. D
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
CAN BUXERES, F.C. D - VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
PADUA, ASSOC. CLUB B - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
MONTAÑESA, C.F. A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
PARC, U.D. A - CATALONIA, U.B. G
SANTS, U.E. C - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
Jornada 20 17-03-2024
ESPANYOL, R.C.D. D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B - CAN BUXERES, F.C. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D - PADUA, ASSOC. CLUB B
CATALONIA, U.B. G - MONTAÑESA, C.F. A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C - PARC, U.D. A
SANTS, U.E. C - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - ESPANYOL, R.C.D. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
CAN BUXERES, F.C. D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
PADUA, ASSOC. CLUB B - CATALONIA, U.B. G
MONTAÑESA, C.F. A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
PARC, U.D. A - SANTS, U.E. C
Jornada 22 07-04-2024
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - ESPANYOL, R.C.D. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
CATALONIA, U.B. G - CAN BUXERES, F.C. D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C - PADUA, ASSOC. CLUB B
SANTS, U.E. C - MONTAÑESA, C.F. A
PARC, U.D. A - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
ESPANYOL, R.C.D. D - VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - CATALONIA, U.B. G
CAN BUXERES, F.C. D - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
PADUA, ASSOC. CLUB B - SANTS, U.E. C
MONTAÑESA, C.F. A - PARC, U.D. A
Jornada 24 21-04-2024
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B - ESPANYOL, R.C.D. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
CATALONIA, U.B. G - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
SANTS, U.E. C - CAN BUXERES, F.C. D
PARC, U.D. A - PADUA, ASSOC. CLUB B
MONTAÑESA, C.F. A - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
ESPANYOL, R.C.D. D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - CATALONIA, U.B. G
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - SANTS, U.E. C
CAN BUXERES, F.C. D - PARC, U.D. A
PADUA, ASSOC. CLUB B - MONTAÑESA, C.F. A
Jornada 26 05-05-2024
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
CATALONIA, U.B. G - ESPANYOL, R.C.D. D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
SANTS, U.E. C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
PARC, U.D. A - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
MONTAÑESA, C.F. A - CAN BUXERES, F.C. D
PADUA, ASSOC. CLUB B - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - CATALONIA, U.B. G
ESPANYOL, R.C.D. D - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - SANTS, U.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - PARC, U.D. A
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - MONTAÑESA, C.F. A
CAN BUXERES, F.C. D - PADUA, ASSOC. CLUB B
Jornada 28 19-05-2024
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
CATALONIA, U.B. G - VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
SANTS, U.E. C - ESPANYOL, R.C.D. D
PARC, U.D. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
MONTAÑESA, C.F. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
PADUA, ASSOC. CLUB B - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
CAN BUXERES, F.C. D - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D - Descansa
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B - CATALONIA, U.B. G
VILA OLIMPICA CLUB ESP. G - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - SANTS, U.E. C
ESPANYOL, R.C.D. D - PARC, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F - MONTAÑESA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B - PADUA, ASSOC. CLUB B
SANT ADRIÀ 2020, C.E. A - CAN BUXERES, F.C. D
Jornada 30 02-06-2024
CATALONIA, U.B. G - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA C - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. B
SANTS, U.E. C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. G
PARC, U.D. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
MONTAÑESA, C.F. A - ESPANYOL, R.C.D. D
PADUA, ASSOC. CLUB B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA F
CAN BUXERES, F.C. D - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Descansa - SANT ADRIÀ 2020, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.