Competició | TEMPORADA 2023-2024

infantil segona divisio | grup 29

Competició | TEMPORADA 2023-2024

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2023
PUJADAS, C.D. A 50 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
HORTA, U.AT. B 61 Pª BARC. ANGUERA F
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F 011 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
TRINIDAD, C.D. A 20 CANYELLES,C.E. C
MONTAÑESA, C.F. D 16 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
SANT ANDREU, U.E E 15 SARRIÀ, C.P. D
BUFALÀ, C.F. C 160 LLOREDA, C.F. D
Descansa - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
Jornada 2 08-10-2023
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - Descansa
Pª BARC. ANGUERA F 43 PUJADAS, C.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 52 HORTA, U.AT. B
CANYELLES,C.E. C 05 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 91 TRINIDAD, C.D. A
SARRIÀ, C.P. D 30 MONTAÑESA, C.F. D
LLOREDA, C.F. D 012 SANT ANDREU, U.E E
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 23 BUFALÀ, C.F. C
Jornada 3 15-10-2023
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 23 Pª BARC. ANGUERA F
PUJADAS, C.D. A 26 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
HORTA, U.AT. B 120 CANYELLES,C.E. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F 02 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
TRINIDAD, C.D. A 08 SARRIÀ, C.P. D
MONTAÑESA, C.F. D 33 LLOREDA, C.F. D
SANT ANDREU, U.E E 21 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
Descansa - BUFALÀ, C.F. C
Jornada 4 22-10-2023
Pª BARC. ANGUERA F - Descansa
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 150 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
CANYELLES,C.E. C 09 PUJADAS, C.D. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 14 HORTA, U.AT. B
SARRIÀ, C.P. D 21 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
LLOREDA, C.F. D 42 TRINIDAD, C.D. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 91 MONTAÑESA, C.F. D
BUFALÀ, C.F. C 22 SANT ANDREU, U.E E
Jornada 5 29-10-2023
Pª BARC. ANGUERA F 27 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 32 CANYELLES,C.E. C
PUJADAS, C.D. A 30 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
HORTA, U.AT. B 53 SARRIÀ, C.P. D
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F 42 LLOREDA, C.F. D
TRINIDAD, C.D. A 112 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
MONTAÑESA, C.F. D 015 BUFALÀ, C.F. C
Descansa - SANT ANDREU, U.E E
Jornada 6 05-11-2023
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - Descansa
CANYELLES,C.E. C 25 Pª BARC. ANGUERA F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 72 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
SARRIÀ, C.P. D 30 PUJADAS, C.D. A
LLOREDA, C.F. D 08 HORTA, U.AT. B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 30 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
BUFALÀ, C.F. C 150 TRINIDAD, C.D. A
SANT ANDREU, U.E E 91 MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 7 12-11-2023
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 81 CANYELLES,C.E. C
Pª BARC. ANGUERA F 17 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 012 SARRIÀ, C.P. D
PUJADAS, C.D. A 41 LLOREDA, C.F. D
HORTA, U.AT. B 31 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F 03 BUFALÀ, C.F. C
TRINIDAD, C.D. A 08 SANT ANDREU, U.E E
Descansa - MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 8 19-11-2023
CANYELLES,C.E. C - Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 04 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
SARRIÀ, C.P. D 31 Pª BARC. ANGUERA F
LLOREDA, C.F. D 21 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 54 PUJADAS, C.D. A
BUFALÀ, C.F. C 21 HORTA, U.AT. B
SANT ANDREU, U.E E 10 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
MONTAÑESA, C.F. D 62 TRINIDAD, C.D. A
Jornada 9 26-11-2023
CANYELLES,C.E. C 04 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 21 SARRIÀ, C.P. D
Pª BARC. ANGUERA F 90 LLOREDA, C.F. D
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 26 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
PUJADAS, C.D. A 24 BUFALÀ, C.F. C
HORTA, U.AT. B 30 SANT ANDREU, U.E E
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F 90 MONTAÑESA, C.F. D
Descansa - TRINIDAD, C.D. A
Jornada 10 03-12-2023
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - Descansa
SARRIÀ, C.P. D 60 CANYELLES,C.E. C
LLOREDA, C.F. D 24 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 75 Pª BARC. ANGUERA F
BUFALÀ, C.F. C 150 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
SANT ANDREU, U.E E 15 PUJADAS, C.D. A
MONTAÑESA, C.F. D 014 HORTA, U.AT. B
TRINIDAD, C.D. A 010 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
Jornada 11 17-12-2023
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 21 SARRIÀ, C.P. D
CANYELLES,C.E. C 14 LLOREDA, C.F. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 41 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
Pª BARC. ANGUERA F 013 BUFALÀ, C.F. C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 17 SANT ANDREU, U.E E
PUJADAS, C.D. A 92 MONTAÑESA, C.F. D
HORTA, U.AT. B 200 TRINIDAD, C.D. A
Descansa - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
Jornada 12 14-01-2024
SARRIÀ, C.P. D - Descansa
LLOREDA, C.F. D 14 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 50 CANYELLES,C.E. C
BUFALÀ, C.F. C 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
SANT ANDREU, U.E E 22 Pª BARC. ANGUERA F
MONTAÑESA, C.F. D 02 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
TRINIDAD, C.D. A 18 PUJADAS, C.D. A
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F 14 HORTA, U.AT. B
Jornada 13 21-01-2024
SARRIÀ, C.P. D 33 LLOREDA, C.F. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 20 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
CANYELLES,C.E. C 17 BUFALÀ, C.F. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 52 SANT ANDREU, U.E E
Pª BARC. ANGUERA F 141 MONTAÑESA, C.F. D
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 23 TRINIDAD, C.D. A
PUJADAS, C.D. A 21 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
Descansa - HORTA, U.AT. B
Jornada 14 28-01-2024
Descansa - LLOREDA, C.F. D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 51 SARRIÀ, C.P. D
BUFALÀ, C.F. C 52 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
SANT ANDREU, U.E E 40 CANYELLES,C.E. C
MONTAÑESA, C.F. D 012 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
TRINIDAD, C.D. A 210 Pª BARC. ANGUERA F
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F 50 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
HORTA, U.AT. B 62 PUJADAS, C.D. A
Jornada 15 04-02-2024
LLOREDA, C.F. D 36 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
SARRIÀ, C.P. D 03 BUFALÀ, C.F. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 13 SANT ANDREU, U.E E
CANYELLES,C.E. C 30 MONTAÑESA, C.F. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 170 TRINIDAD, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA F 55 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 013 HORTA, U.AT. B
PUJADAS, C.D. A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2024
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 26 PUJADAS, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA F 19 HORTA, U.AT. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 60 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
CANYELLES,C.E. C 22 TRINIDAD, C.D. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 90 MONTAÑESA, C.F. D
SARRIÀ, C.P. D 22 SANT ANDREU, U.E E
LLOREDA, C.F. D 28 BUFALÀ, C.F. C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - Descansa
Jornada 17 25-02-2024
Descansa - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
PUJADAS, C.D. A 43 Pª BARC. ANGUERA F
HORTA, U.AT. B 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F 30 CANYELLES,C.E. C
TRINIDAD, C.D. A 16 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
MONTAÑESA, C.F. D 014 SARRIÀ, C.P. D
SANT ANDREU, U.E E 40 LLOREDA, C.F. D
BUFALÀ, C.F. C 32 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
Jornada 18 03-03-2024
Pª BARC. ANGUERA F 43 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - PUJADAS, C.D. A
CANYELLES,C.E. C 08 HORTA, U.AT. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
SARRIÀ, C.P. D 150 TRINIDAD, C.D. A
LLOREDA, C.F. D - MONTAÑESA, C.F. D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - SANT ANDREU, U.E E
BUFALÀ, C.F. C - Descansa
Jornada 19 10-03-2024
Descansa - Pª BARC. ANGUERA F
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
PUJADAS, C.D. A - CANYELLES,C.E. C
HORTA, U.AT. B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F - SARRIÀ, C.P. D
TRINIDAD, C.D. A - LLOREDA, C.F. D
MONTAÑESA, C.F. D - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
SANT ANDREU, U.E E - BUFALÀ, C.F. C
Jornada 20 17-03-2024
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - Pª BARC. ANGUERA F
CANYELLES,C.E. C - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - PUJADAS, C.D. A
SARRIÀ, C.P. D - HORTA, U.AT. B
LLOREDA, C.F. D - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - TRINIDAD, C.D. A
BUFALÀ, C.F. C - MONTAÑESA, C.F. D
SANT ANDREU, U.E E - Descansa
Jornada 21 24-03-2024
Descansa - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Pª BARC. ANGUERA F - CANYELLES,C.E. C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
PUJADAS, C.D. A - SARRIÀ, C.P. D
HORTA, U.AT. B - LLOREDA, C.F. D
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
TRINIDAD, C.D. A - BUFALÀ, C.F. C
MONTAÑESA, C.F. D - SANT ANDREU, U.E E
Jornada 22 07-04-2024
CANYELLES,C.E. C - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - Pª BARC. ANGUERA F
SARRIÀ, C.P. D - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
LLOREDA, C.F. D - PUJADAS, C.D. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - HORTA, U.AT. B
BUFALÀ, C.F. C - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
SANT ANDREU, U.E E - TRINIDAD, C.D. A
MONTAÑESA, C.F. D - Descansa
Jornada 23 14-04-2024
Descansa - CANYELLES,C.E. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Pª BARC. ANGUERA F - SARRIÀ, C.P. D
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - LLOREDA, C.F. D
PUJADAS, C.D. A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
HORTA, U.AT. B - BUFALÀ, C.F. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F - SANT ANDREU, U.E E
TRINIDAD, C.D. A - MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 24 21-04-2024
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - CANYELLES,C.E. C
SARRIÀ, C.P. D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
LLOREDA, C.F. D - Pª BARC. ANGUERA F
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
BUFALÀ, C.F. C - PUJADAS, C.D. A
SANT ANDREU, U.E E - HORTA, U.AT. B
MONTAÑESA, C.F. D - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
TRINIDAD, C.D. A - Descansa
Jornada 25 28-04-2024
Descansa - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
CANYELLES,C.E. C - SARRIÀ, C.P. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - LLOREDA, C.F. D
Pª BARC. ANGUERA F - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - BUFALÀ, C.F. C
PUJADAS, C.D. A - SANT ANDREU, U.E E
HORTA, U.AT. B - MONTAÑESA, C.F. D
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F - TRINIDAD, C.D. A
Jornada 26 05-05-2024
SARRIÀ, C.P. D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
LLOREDA, C.F. D - CANYELLES,C.E. C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
BUFALÀ, C.F. C - Pª BARC. ANGUERA F
SANT ANDREU, U.E E - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
MONTAÑESA, C.F. D - PUJADAS, C.D. A
TRINIDAD, C.D. A - HORTA, U.AT. B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F - Descansa
Jornada 27 12-05-2024
Descansa - SARRIÀ, C.P. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - LLOREDA, C.F. D
CANYELLES,C.E. C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - BUFALÀ, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA F - SANT ANDREU, U.E E
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - MONTAÑESA, C.F. D
PUJADAS, C.D. A - TRINIDAD, C.D. A
HORTA, U.AT. B - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
Jornada 28 19-05-2024
LLOREDA, C.F. D - SARRIÀ, C.P. D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
BUFALÀ, C.F. C - CANYELLES,C.E. C
SANT ANDREU, U.E E - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
MONTAÑESA, C.F. D - Pª BARC. ANGUERA F
TRINIDAD, C.D. A - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F - PUJADAS, C.D. A
HORTA, U.AT. B - Descansa
Jornada 29 26-05-2024
LLOREDA, C.F. D - Descansa
SARRIÀ, C.P. D - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - BUFALÀ, C.F. C
CANYELLES,C.E. C - SANT ANDREU, U.E E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - MONTAÑESA, C.F. D
Pª BARC. ANGUERA F - TRINIDAD, C.D. A
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F
PUJADAS, C.D. A - HORTA, U.AT. B
Jornada 30 02-06-2024
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - LLOREDA, C.F. D
BUFALÀ, C.F. C - SARRIÀ, C.P. D
SANT ANDREU, U.E E - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
MONTAÑESA, C.F. D - CANYELLES,C.E. C
TRINIDAD, C.D. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. F - Pª BARC. ANGUERA F
HORTA, U.AT. B - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
Descansa - PUJADAS, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.